26 labākās mūziķu WordPress motīvas (2019)

Vai vēlaties izveidot vietni savai grupai? Nezināt, kura ir labākā WordPress tēma mūziķiem un grupu vietnēm? Lielākā daļa mūziķu un grupu paļaujas uz saviem sociālajiem medijiem, sekojot Twitter, Facebook un Instagram. Tomēr, tā kā jūs augt, ļoti svarīgi ir izveidot vietni. Šajā rakstā mēs parādīsim labākās WordPress tēmas mūziķiem un joslām, lai reklamētu viņu mūziku.


Labākās WordPress tēmas mūziķiem un grupām

Darba sākšana ar mūziķu vietni WordPress

WordPress ir labākā platforma mūziķiem un joslām, lai izveidotu savu vietni. Tas ļauj iegult mūziku, pārdot biļetes un integrēt sociālos medijus bez pārāk lielām tehniskām zināšanām.

Lai izveidotu joslas vietni, jums būs nepieciešamas divas lietas – domēna vārds un tīmekļa mitināšana. Jūsu domēns ir jūsu vietnes adrese (piemēram, google.com). Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne atrodas internetā (šeit tiek glabāti jūsu faili).

Mums ir detalizēts ceļvedis par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšanu un kā izvēlēties labāko domēna vārdu. Bet, ja jūs nevēlaties to lasīt, varat pāriet tieši pie mūsu ieteikuma.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir oficiālais WordPress.org ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Turklāt, ja izmantojat mūsu Bluehost kupona kodu, viņi lietotājiem piešķir bezmaksas domēna vārdu un 60% atlaidi viņu mitināšanas plāniem..

Pēc tam jūs varat sekot mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress.

Kad jūsu vietne būs izveidota un darbojas, jūs varēsit izvēlēties WordPress motīvu savai vietnei. Atlasiet vienu no zemāk uzskaitītajām tēmām un pēc tam iepazīstieties ar mūsu iesācēju ceļvedi par WordPress motīva instalēšanu.

Apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām mūziķiem un grupām.

1. Ceļvedis

Ceļvedis

Wayfarer ir WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta mūziķiem, grupām un ierakstu kompānijām. Tam ir mūsdienīgs izskats ar daudzām iespējām ar mūziku saistītai vietnei.

Tajā ir iebūvētas audio un video bibliotēkas, kas ļauj jums parādīt savu darbu jebkur jūsu vietnē. Tam ir mūzikas un video atskaņotāji pēc individuāla pasūtījuma, izmantojot atbalstu viena vai vairāku dziesmu atskaņošanas sarakstiem.

Tam ir arī koncertu pārvaldības zona, lai jūsu sekotāji varētu atrast vietu, kur nākamreiz uzstāsies, un iegādāties biļetes. Neskatoties uz tik daudzām uzlabotajām funkcijām, to joprojām ir ļoti viegli uzstādīt.

2. Pastipriniet

Paplašināt

Amplify ir skaista WordPress tēma mūziķiem. Tas ir ļoti pielāgojams, izmantojot pielāgotas galvenes, fonus, krāsu izvēli, veidnes, vairākus izkārtojumus un reāllaika pielāgošanas rīku..

Komplektā ietilpst koncertu pārvaldība, audio atskaņotāju, atskaņošanas sarakstu pārvaldība un pielāgoti logrīki, lai pievienotu koncertus un mūziku jebkur jūsu vietnē. Tas ir arī pilnībā gatavs lietošanai kopā ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotājiem, piemēram, Beaver Builder.

3. Obsidiāns

Obsidiāns

Obsidiāns ir moderna un stilīga WordPress tēma grupām un mūziķiem. Tam ir skaistas audio un video bibliotēkas sadaļas, koncertu pārvaldības zona, diskogrāfija un vietnes mēroga atskaņotājs.

Tam ir skaisti pilnekrāna foni, kurus var viegli pielāgot, lai jūsu vietne iegūtu unikālu izskatu.

4. Tusants

Tusants

Tusant ir skaisti izstrādāta WordPress tēma, kas īpaši paredzēta mūziķiem, joslām, aplāde un multividei bagātām vietnēm. Tam ir iespaidīgs mājas lapas izkārtojums, lai piesaistītu auditorijas uzmanību ar skaidri redzamu audio un video saturu.

Multivides atskaņotāju var parādīt jebkur savā vietnē. Tas atbalsta atskaņošanas sarakstus, atsevišķas epizodes un vairākus formātus. Tas ir ļoti ērti lietojams ar daudzām pielāgošanas iespējām, kas palīdzēs jums padarīt to unikālu.

5. Āmurs

Āmurs

Hammer ir WordPress mūzikas tēma ar minimālistisku pieeju dizainam. Mājas lapā tam ir liels slīdnis ar sociālo mediju logrīkiem un visas vietnes mūzikas atskaņotāju.

Tas nāk arī ar mūra stila emuāru sadaļu ar skaistu piedāvāto attēlu displeju un izteiksmīgu tipogrāfiju. Tas nāk arī ar koncertu pārvaldību, diskogrāfiju, video bibliotēku un pielāgotu fontu atbalstu.

6. Mūzika

Mūzika

Mūzika ir spēcīga WordPress tēma mūziķiem un grupām. Tas nāk ar lielisku mūzikas atskaņotāju, kurš ir ievietots tieši tēmā.

Mūzika mājas lapā piedāvā pilnekrāna video vai attēla fonu ar aicinājumu uz darbību. Tas nāk arī ar neierobežotu izkārtojuma un krāsu izvēli. Tas nāk arī ar mākslinieku lapām, ļaujot jums parādīt vairākus māksliniekus ar viņu ceļojuma datumiem, mūziku un videoklipiem.

7. Notikums

Pasākums

Pasākums ir jaudīga WordPress tēma bāriem, mūziķiem, izklaides vietām, grupām utt. Tai ir mūsdienīgs futūristisks izskats ar lieliem fona attēliem.

Tas ir paredzēts, lai parādītu pasākumus, un tam ir pievienota pasākumu pārvaldīšanas zona. Pasākumā ir arī galerijas, video bibliotēka, sociālo mediju integrācija un daudzas pielāgošanas iespējas.

8. Beat Heaven

Beat Heaven

Beat Heaven ir WordPress tēma mūzikas vietām, mūziķiem un grupām. Tam ir pievienota notikumu pārvaldības sadaļa, lai ērti pievienotu un pārvaldītu pasākumus no savas vietnes.

Tam ir skaists slīdnis ar vairākiem stiliem un izkārtojuma izvēli. Tam ir arī skaists audio atskaņotājs. Varat pievienot atskaņotāju visā vietnē vai parādīt atsevišķus audio ierakstus bibliotēkā.

9. Skaņas signāls

Skaņas signāls

Ja vēlaties sākt tiešsaistes veikalu, lai pārdotu savu mūziku, tad Soundstage to padara ļoti vienkāršu. Šai skaistajai WordPress mūzikas tēmai ir tādas jaudīgas iespējas kā iebūvēts mp3 atskaņotājs, galerijas, video atskaņotājs un emuāra sadaļa.

Tajā ir pielāgojams mājas lapas slīdnis, joslu dalībnieku lapas, diskogrāfija un vietņu logrīku apgabals.

10. Oscilators

Oscilators

Oscilators ir ar funkcijām bagāta, stilīga WordPress mūzikas tēma. Tam ir iebūvēts slīdnis, mākslinieki, diskogrāfija, pasākums, galerijas un video.

Tam ir skaists mūzikas atskaņotājs, kuru varat parādīt visā vietnē. Tam ir arī notikumu pārvaldība, diskogrāfija, mājas lapas vilkšana un nomešana un pielāgoti logrīki satura atklāšanai, sociālajiem tīkliem, Twitter, Flickr un citam.

11. Oksijs

Oksijs

Oxium ir skaista WordPress tēma mūziķiem. Tam ir audio un video bibliotēka, diskogrāfija, galerijas un mājas lapas izveides rīks.

Tam ir arī iebūvētas mākslinieku lapas, notikumu pārvaldība, slīdnis un pielāgoti logrīki sociālo mediju un satura atklāšanai.

12. Sesijas

Sesijas

Sesijas ir WordPress tēma mūziķiem, dīdžejiem, pasākumu rīkotājiem, naktsklubiem un visiem izklaides industrijas pārstāvjiem. Tam ir skaists mājas lapas slīdnis, iebūvēts multivides atskaņotājs un velciet un nometiet mājas lapas veidotāju.

Tas tiek piegādāts kopā ar WooCommerce atbalstu, lai jūs varētu pārdot savas vietnes materiālus. Tajā ir arī diskogrāfija, mākslinieku lapas, pasākumi, galerijas un pielāgoti logrīki sociālo mediju integrācijai.

13. Berlīne

Berlīne

Berliner ir klasiska WordPress tēma mūziķiem, māksliniekiem, grupām un mūzikas vietām. Tajā ir skaists mājas lapas slīdnis, notikumu slīdnis un ziņu sadaļa.

Tam ir arī mākslinieku lapas, diskogrāfija, notikumu pārvaldība, galerijas un videoklipi.

14. Kontrol

Kontrol

Kontrol ir moderna un ļoti pielāgojama WordPress mūzikas tēma. Tam ir skaists slīdnis mājas lapā, mūzikas atskaņotājs, video galerija, fotoattēli un emuāra sadaļa.

Kontol komplektācijā ietilpst notikumu pārvaldības sistēma un pielāgots logrīks, lai parādītu notikumus mājas lapā. Tam ir arī mākslinieku lapas, karuselis, albumi, vairākas krāsu shēmas un izkārtojumi.

15. Hernans

Hernans

Hernan ir glīta WordPress tēma mūziķiem, grupām, dīdžejiem utt. Tajā ir iebūvēti videoklipi, diskogrāfija, multivides atskaņotājs, notikumu vadība, galerijas un mākslinieku lapas..

Motīvam ir vairākas izkārtojuma opcijas, krāsas un pielāgoti logrīki satura atklāšanai un sociālo mediju integrēšanai.

16. Promenāde

Promenāde

Promenāde ir WordPress tēma, kas paredzēta mūziķiem, kuri vēlas izcelties ar stilu un klasi. Tam ir ļoti pielāgojama mājas lapa ar piedāvātu saturu, piedāvātu mūziku, skaistu multivides atskaņotāju un pielāgotiem logrīkiem.

Promenāde nāk ar pasākumu vadības sistēmu un skaistu video bibliotēku. To ir ļoti viegli iestatīt un tas ir ļoti pielāgojams.

17. Divbalsis

Twotone

Ar krāšņo pilnekrāna galveni un skaistu caurspīdīgu mūzikas atskaņotāju Twotone patiesi izceļas ir ideāla WordPress tēma mūziķiem. Zem galvenes ir divu kolonnu logrīku apgabals, kurā tiek parādīta jūsu mūzika, notikumi, diskogrāfija un emuāra ziņas.

Twotone nāk ar notikumu pārvaldību, dziesmu un dziesmu pārvaldību, pielāgotiem fontiem, video bibliotēku un galeriju.

18. Marķieris

Telts

Tirdziņam ir divu kolonnu sadalījums, kurā attēlots galvenes attēls un logrīku elementi mājas lapā. Pasākuma telts komplektā ir skaists multivides atskaņotājs, audio-video multivides pārvaldība, mākslinieku lapas, diskogrāfija un notikumu pārvaldības sistēma.

Tas ir arī optimizēts ātrumam un veiktspējai ar daudzām pielāgošanas iespējām.

19. Rokzvaigzne

Rokzvaigzne

Rokzvaigzne ir gludā un bezmaksas WordPress mūzikas tēma. Tas nāk ar vairākiem izkārtojumiem, ziņu ķeksīti, piedāvātu saturu, piedāvātu slīdni, ekskursijām, rīvmaizi, videoklipiem, sociālajām ikonām un Instagram attēliem.

Tas nāk ar iebūvētu sociālo mediju integrāciju, ļaujot apmeklētājiem viegli dalīties ar jūsu ierakstiem un ceļojuma datumiem. Tam ir arī pielāgots Instagram logrīks, lai ērti koplietotu savus fotoattēlus savā vietnē.

20. DJ

Dīdžejs

DJ ir skaista WordPress tēma mūziķiem, dīdžejiem, mūzikai un izklaidējošām vietnēm. Tam ir iebūvēts audio atskaņotājs un video galerija.

Tam ir arī vairāku lapu veidnes, pielāgoti logrīki, skaists slīdnis, piedāvātais saturs un tiešais pielāgošanas rīks.

21. Bruklina

Bruklina

Bruklina ir krāsaina WordPress mūzikas tēma. Tam ir 5 krāsu shēmas un vairākas izkārtojuma izvēles iespējas. Tas lieliski darbojas ar YouTube un Vimeo videoklipiem un ļauj jums pievienot savus atskaņošanas sarakstus no SoundCloud.

Bruklinu ir viegli iestatīt, un to var izmantot arī kā emuāru veidošanas tēmu izklaidei un ar mūziku saistītiem emuāriem.

22. Komplekts

Iestatījumu saraksts

Setlist ir moderna WordPress mūzikas tēma mūziķiem, grupām, ar izklaidi saistītām vietnēm. Tas nāk ar iebūvētu notikumu pārvaldības moduli, kas ļauj ērti pievienot gaidāmās tūres datumus.

Tas arī lieliski darbojas ar tādām video mitināšanas vietnēm kā YouTube un Vimeo. Tam ir vairākas lietošanai gatavas krāsu shēmas, sociālo mediju integrācija, skaists slīdnis un ātra iestatīšana.

23. Naktsklubs

Naktsklubs

NightClubbing ir WordPress tēma ar skaistu grafiku, kas veidota mūziķiem, nakts klubiem un mūzikas vietnēm kopumā. Tas nāk ar 7 skaistām krāsu shēmām, iebūvētu pasākumu kalendāru, mājas lapas veidni un sociālo mediju integrāciju.

Tas arī ļauj pievienot bīdāmajam logrīkam mūziku no SoundCloud, YouTube vai Vimeo, lai parādītu savu mūziku vai videoklipus jūsu vietnē.

24. Harmonika

Harmonisks

Harmonika ir skaista bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta māksliniekiem, mūziķiem, fotogrāfiem. Tas nāk ar pielāgota portfeļa veidu, skaistu mājaslapas izkārtojumu, skaistu multivides displeju, pielāgotas galvenes un fonu.

25. Videozoom

Videozoom

Videozoom ir WordPress tēma video vietnēm, kas ir lieliski piemērotas vietnēm, kurās tiek koplietoti mūzikas video. Tam ir jaudīgs video slīdnis, kas ļauj parādīt video galerijas skaistā karuselī.

Video var iegult WordPress vietnē YouTube un Vimeo.

26. Deju grīda

Deju grīda

Deju grīda ir WordPress nakts klubs un mūzikas tēma. Tas nāk ar skaistu audio celiņa logrīku, ērti lietojamu slīdni un jaudīgu sociālo mediju integrāciju.

Tam ir iebūvēts pasākumu kalendārs, lai reklamētu pasākumus un tūres datumus. Tam ir 5 krāsu stili un viegli iestatīšanas un pielāgošanas iespējas.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko grupas WordPress tēmu savai grupas vai mūziķa vietnei. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 40 noderīgo rīku sarakstu, lai pārvaldītu un attīstītu savu WordPress vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me