26 labākās WordPress video motīvi (2019)

Vai jūs meklējat WordPress video motīvu savai vietnei? WordPress padara to par ļoti vienkāršu videoklipu augšupielādi vai iegulšanu, kas padara to par lielisku platformu video vietnes izveidošanai. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažus no labākajiem WordPress video motīviem, kurus varat instalēt.


Labākās WordPress video tēmas

Video vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka esat izvēlējies labāko vietnes platformu, lai izveidotu savu video vietni. Protams, mēs uzskatām, ka pats mitināts WordPress.org ir lieliska platforma tam.

Tas piedāvā jums elastību un ļauj piekļūt tūkstošiem vietņu dizainu, papildinājumiem un paplašinājumiem.

Tālāk jums būs jāreģistrējas WordPress mitināšanas kontā. Visām vietnēm ir nepieciešama mitināšana. Šīs būs jūsu vietnes mājas lapa internetā.

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds. Tas ir tas, ko lietotāji ievadīs savā pārlūkprogrammā, lai sasniegtu jūsu vietni. Tā būs jūsu vietnes adrese internetā (piemēram, wpbeginner.com vai google.com).

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem pasaulē. Viņi ir arī oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas partneris.

Pēc reģistrēšanās mitināšanai jums būs jāinstalē WordPress. Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus, kā sākt WordPress emuāru.

Tagad jūs esat gatavs izvēlēties savas vietnes tēmu. Zemāk esošajā ekspertu atlasē izvēlieties WordPress video motīvu un pēc tam izpildiet mūsu WordPress motīvu rokasgrāmatas instalēšanas instrukcijas.

To sakot, apskatīsim dažus no labākajiem WordPress video motīviem, kas pieejami tirgū.

1. Inspiro

Inspiro

Inspiro ir skaista daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas nāk ar skaistu pilnekrāna video fonu, jaudīgu portfeļa sadaļu un galerijas moduli.

Tam ir unikāli pielāgoti logrīki portfeļa vitrīnu parādīšanai. Tam ir četras unikālas veidnes un velciet un nometiet lapu veidotāju. Tam ir arī video gaismas kārba, kas lietotājiem ļauj skatīties videoklipus uznirstošajā logā, lai iegūtu iespaidīgāku lietotāja pieredzi.

2. VideoZ

VideoZ

VideoZ ir žurnāla stila WordPress video tēma. Tas nāk ar saturam bagātu divu kolonnu izkārtojumu ar video sīktēliem. Tas atbalsta spraudni Video Sīktēli, lai automātiski ģenerētu sīktēlus jūsu video iegulšanai. Tas atbalsta arī spraudni WP-PostRatings, kas lietotājiem ļauj novērtēt videoklipus.

Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas, vietne ar vietni un pielāgoti logrīki, lai parādītu nejaušus videoklipus, jaunākos videoklipus, sociālo mediju pogas utt..

3. Videozoom

Videozoom

Videozoom ir stilīga WordPress video tēma, kas īpaši paredzēta video vietņu un portālu izveidošanai. Tas atbalsta visus populāros video iegulšanas un mitināšanas pakalpojumus. Tas nāk ar iebūvētu video slaidrādi, lai parādītu jūsu visspēcīgāko saturu.

Videozoom atbalsta arī WooCommerce, un tajā ir daudz pielāgošanas iespēju, kas ļauj jums izveidot ļoti saistošas ​​un unikālas vietnes.

4. Tusants

Tusants

Tusant ir satriecoši skaista WordPress tēma, kas īpaši paredzēta video, vlogu, apraides un citām ar multividi saistītām vietnēm. Tam ir iespaidīgs mūsdienīgs mājas lapas izkārtojums, kas jūsu multividi nostāda centrā un centrā.

Audio / video atskaņotāju var parādīt jebkur jūsu vietnes lapā. Tas atbalsta atskaņošanas sarakstus, atsevišķas epizodes un vairākus formātus. Tas ir izstrādāts, izmantojot pirmo pieeju mobilajām ierīcēm, tāpēc jūsu saturs izskatās vienlīdz lieliski arī mazākos ekrānos. Lielākā daļa motīvu iestatījumu vienkārši darbotos, bet ir arī daudz pielāgošanas iespēju, lai mainītu krāsas, sakārtotu logrīkus, iestatītu mājas lapu un daudz ko citu..

5. Suarezs

Suarez

Suarez ir eleganti veidota WordPress blogošanas tēma. Tajā ir skaists mājas lapas izkārtojums ar mūra režģi, kas izveidots, izmantojot sīktēlus. Tas darbojas ar trešo personu spraudņiem, lai izveidotu video sīktēlus.

Tas nāk ar iebūvētu slīdni, vairāku lapu izkārtojumiem, sociālo mediju integrāciju un noderīgiem īskodiem un pielāgotiem logrīkiem.

6. Fokuss

Fokuss

Fokuss ir skaista un bezmaksas WordPress video tēma. Tas atbalsta video iegulšanu, video slīdni un automātiski parāda video kā ziņu galveni. Tam ir arī skaisti veidots HTML5 atskaņotājs video augšupielādei.

Focus piedāvā iebūvēts lapu veidotājs, kas ļauj jums izveidot savus lapu izkārtojumus. Tam ir vairākas lappušu veidnes un tiek atbalstīta tiešās tēmas pielāgošana, lai ātrāk iestatītu.

7. Photonote 2.0

Photonote 2.0

Photonote 2.0 ir ļoti unikāls dizains ar slaidrādi mājaslapā ar skārienjutīgu slaidrādi. Tā ir fotografēšanas tēma, bet to var viegli izmantot, lai demonstrētu videoklipus. Ziņojuma augšdaļā tiek parādīti videoklipi ar pilnekrāna skatu.

Tas nāk ar gaišu un tumšu krāsu shēmu. Motīvu pielāgošana ir vienkāršota, un, lai mainītu krāsas un motīvu iestatījumus, varat izmantot motīvu pielāgošanas rīku.

8. Vipress

Vipress

Vipress ir ļoti pielāgojama WordPress videožurnāla tēma. Tam ir modulārs mājas lapas izkārtojums, kas ļauj pievienot satura blokus mājas lapas izveidošanai. Tam ir vairāki slīdņu izkārtojumi, automātiska video sīktēlu ģenerēšana un divas krāsu shēmas.

Tam ir pielāgoti logrīki sociālajiem medijiem, satura atklāšana, reklāmas, laikapstākļi utt. Tas atbalsta Google Fonts, Google Maps un vienkāršas pielāgošanas iespējas ar neierobežotu krāsu izvēli.

9. Spoles stāsts

Spoles stāsts

Reel Story ir skaista WordPress video portfeļa tēma. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas un velciet un nometiet lapu veidotāju, lai izveidotu savus izkārtojumus. Tas atbalsta neierobežotas motīvu krāsas un dzīvo motīvu pielāgošanu.

Tam ir arī iebūvēta portfeļa sadaļa, kas ļauj skaisti demonstrēt savus videoklipus. Tam ir mega izvēlnes atbalsts, pielāgoti logrīki, vairākas sānjoslas un logrīkiem gatavas zonas.

10. Dorsa

Dorsa

Dorsa ir žurnāla stila WordPress daudzfunkcionālā tēma. Tas nāk ar skaistu režģa izkārtojumu, izmantojot sīktēlus, lai pievērstu lietotāju uzmanību jūsu vissvarīgākajam saturam. Tas atbalsta video sīktēlu spraudņus un ir aprīkots ar pilnu WooCommerce atbalstu.

Tam ir arī iebūvēts ziņu patīk un pēc skatījumu skaitītājs, un tam ir vairāki ziņu stili, pielāgoti galvenes stili un iebūvēts slīdnis.

11. Videobox

Videobox

Videobox ir moderna WordPress video tēma. Tas atbalsta daudzus video iegulšanas pakalpojumus, piemēram, YouTube, Vimeo, Facebook Video, Instagram Video, DailyMotion, Brightcove, Amazon S3 utt. Tas var automātiski noteikt videoklipus un izmantot tos kā ziņas sīktēlu. Tam ir arī populārs videoklipu logrīks, kas ļauj jums iegūt vairāk skatījumu par savu labāko video saturu.

Videobox atbalsta arī WooCommerce, lai jūs varētu pievienot tiešsaistes veikalu savai video vietnei vai pārdot abonementus.

12. VideoPlace

Videoplace

VideoPlace ir vēl viena WordPress video emuāra tēma, kurai raksturīgs tumšs dizains un skaists jūsu YouTube videoklipu attēlojums. Tas automātiski izmanto YouTube videoklipu kā sīktēlu mājaslapā un parāda jūsu jaunākos videoklipus kā parādītus augšpusē.

13. Superzvaigzne

Superzvaigzne

Superstar ir moderna WordPress tēma mūzikas, video un notikumu vietnēm. Tas nāk ar iebūvētu video veidni, foto galerijām, Soundcloud atskaņošanas sarakstu un pilnu WooCommerce atbalstu. Tam ir diskogrāfijas, atsauksmes un albumu sadaļas.

Tam ir jaudīgi slīdņi, un komplektācijā ietilpst lapu veidotājs, kas ļauj izveidot savus lapu izkārtojumus, izmantojot vilkšanu un nomešanu.

14. Izklaide

Izklaide

Izklaide ir stilīga WordPress tēma, kas piemērota izklaides, video un skatuves mākslas vietnēm. Tas ļauj jums viegli izveidot mājas lapu, izmantojot modulāru izkārtojumu. Tas atbalsta video pastu formātu, HTML5 videoklipus, video iegultus, foto galerijas utt.

Piemērots daudzvalodu vietnēm, kurās izmanto WPML, un tām ir saīsnes un pielāgoti logrīki.

15. Atdzīvoties

Atdzīvojies

Relive ir skaisti izstrādāta WordPress tēma, kas piemērota fotografēšanai, video emuāriem un stāstīšanas vietņu vietnēm. Relive ir paredzēts, lai pastāstītu garas formas stāstus ar bagātīgiem multimediju elementiem un iesaistošu lietotāju pieredzi.

Tas ļauj skaisti iegult videoklipus, audio ierakstus, foto galerijas, kartes savos rakstos. Tā koncentrējas uz lietotāju pieredzi, un tai ir daudz pielāgošanas iespēju, kas ļauj jums to padarīt savu.

16. Žurnāls

Magazinum

Magazinum ir skaista žurnālu stila WordPress tēma video vietnēm. Tas atbalsta video sīktēlus un ir aprīkots ar iebūvētu piedāvātā satura slīdni. Tam ir pielāgots video logrīks, kas ļauj jums parādīt jaunākos videoklipus sānjoslā.

Tam ir arī pielāgoti logrīki sociālo mediju profiliem un Flickr galerija. Žurnālam ir divas krāsu shēmas un ērti lietojams motīvu opciju panelis.

17.TUBS

.TUBE

.TUBE ir bezmaksas WordPress video tēma, kas paredzēta video blogeriem, filmu veidotājiem un vīrusu video kuratoriem. Tam ir savs pavadošais spraudnis, kas ļauj jums viegli izveidot skaistas video vietnes. Mājaslapai ir režģa izkārtojums, kas labi parāda video sīktēlus. To ir diezgan vienkārši iestatīt un ļoti ērti izmantot.

18. Filmas

Filmas

Filmas ir WordPress video tēma, lai izveidotu savu tiešsaistes video vietni. Tas nāk ar jaudīgām pielāgošanas opcijām un atbalstu video iegulšanām, HTML 5 videoklipiem un video sīktēliem.

Tam ir vairāki pastu formāti, ieskaitot video un daudzas pielāgošanas iespējas.

19. Pasākums

Pasākums

Pasākums ir ļoti moderna WordPress video tēma ar iebūvētu video bibliotēkas zonu. Tam ir futūristisks dizains ar krāšņiem slīdņiem, lieliem galvenes attēliem un vairākām izkārtojuma izvēlēm.

Tas nāk ar notikumu sadaļu, attēlu galerijām, sociālo mediju integrāciju, pasta statiku un daudzām pielāgošanas iespējām.

20. Vidiho

Vidiho

Skaista video emuāra tēma Vidiho mājaslapā ir ar lielu slīdni, lai jūs varētu parādīt savus video HD formātā. Vēl viena lieliska īpašība ir tā, ka, noklikšķinot uz video sīktēla, ierakstā esošais video tiek atvērts uznirstošajā lodziņā.

Papildus tam ir daudz izcilu motīvu, piemēram, īskodus, lappušu izkārtojumus, logrīkus un sociālo mediju integrāciju.

21. OS Media

OS Media

OS Media ir bezmaksas WordPress video tēma. Tā ir divdesmit četrpadsmit tēmas bērnu tēma, un tās mērķis ir pārveidot žurnāla stila izkārtojumu video galerijā.

Motīvam ir savs pavadošais spraudnis, kas pievieno video īso kodu, video ziņas veidu un piedāvāto video atbalstu. Tas atbalsta YouTube un Vimeo iegultus, HTML5 videoklipus mp4 formātā, videoklipus no attālinātās glabāšanas pakalpojumiem.

22. Filmas tiešsaistē

Filmas tiešsaistē

Tiešsaistes filmas ir WordPress tēma, lai izveidotu savu tiešsaistes filmu vietni. Tam ir iebūvēts filmu publicēšanas veids, kas ļauj jūsu vietnē viegli izveidot filmas žanriem un tēmām.

Tas nāk ar vairākām izkārtojuma opcijām, 80 un vairāk īskodiem un pielāgotajām emuāru, galeriju un lapu veidnēm.

23. Videoblogs

Videoblog

Videoblog ir bezmaksas žurnāla stila WordPress video tēma. Tas parāda jūsu piedāvāto saturu augšpusē un parāda ziņas no jūsu atlasītajām 5 kategorijām skaistā režģa izkārtojumā. Tas atbalsta trešo pušu spraudņus video sīktēliem, ziņu izlikšanu utt.

24. Lenscap

Lenscap

Lenscap ir WordPress žurnāla tēma, kas lieliski piemērota vietnēm ar bagātīgu saturu, video vietnēm un emuāriem. Tajā ir liela piedāvātā satura karuselis un kājenes kategoriju izvēlne, lai augšpusē pievienotu satura atklāšanu. Tam ir arī uznirstošais lodziņš, lai parādītu jūsu galerijas un videoklipus.

Tas nāk ar dinamisku krāsu shēmu ģeneratoru, kas automātiski pielāgo krāsas atbilstoši jūsu izvēlei. Tam ir arī vairākas gatavas lietošanai krāsu shēmas. Tas ir ļoti pielāgojams, un tam ir pilns WooCommerce atbalsts.

25. Melnais karogs

Melns karogs

Melnais karogs ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota spēļu, video un žurnālu vietnēm. Tam ir vairākas izkārtojuma opcijas, skaists piedāvātā satura slīdnis un vairākas krāsu shēmas.

Tam ir pievienota TV lapa, kurā visi jūsu video tiek parādīti vienā lapā ar vairākām izkārtojuma opcijām. Tas nāk ar pilnu atbalstu video iegulšanai, kā arī HTML5 video.

26. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize ir vēl viena lieliska bezmaksas WordPress tēma ar patiesi daudzfunkcionālu dizainu, kas spēj graciozi apstrādāt videoklipus. Tas ir aprīkots ar funkcijām un ērtajām opcijām, lai jums nebūtu jācīnās ar kodu vai CSS.

Mājaslapas dizains ietver 5 galvenes stilus un vairāk nekā 30 lietošanai gatavas satura sadaļas, kuras varat viegli pievienot. Tas ietver arī atbalstu video fonu, slaidrāžu, galvenes satura veidus, gradientu pārklājumus un daudz ko citu.

Tas pagaidām ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast perfektu savas vietnes WordPress video motīvu. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me