27 labāko WordPress žurnāla 2020. gada motīvi [BEZMAKSAS + APMAKSĀTS]

Vai jūs meklējat labākās WordPress žurnāla tēmas savai vietnei?


Vietnēm, kas bagātas ar saturu, nepieciešami dažādi izkārtojumi, kas var palīdzēt viņiem vienlaikus reklamēt visu jauno un svarīgo saturu. Žurnāla WordPress motīvi ir izstrādāti tieši tā.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām labākajām WordPress žurnāla tēmām, kas palīdzēs jūsu saturam spīdēt.

Labākās WordPress žurnāla motīvi

Darba sākšana ar WordPress žurnāla vietni

WordPress ir labākais vietņu veidotājs žurnālu vietnes veidošanai. Pašlaik tā pārvalda vairāk nekā 34% no visām vietnēm internetā.

Ja vēlaties izveidot žurnāla vietni, izmantojot WordPress, vispirms jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Žurnālu vietnēs bieži ir daudz satura, ieskaitot attēlus un video. Tāpēc jums jāizvēlas WordPress mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā pietiekami daudz vietas, lai augšupielādētu visus failus, vienlaikus efektīvi apstrādājot arī trafiku..

Ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām Bluehost. Tie ir vispopulārākais mitināšanas uzņēmums un oficiālais WordPress.org ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Pilnīgas detalizētas instrukcijas skatiet mūsu ceļvedī par to, kā sākt WordPress emuāru.

Ja jums ir intensīva satiksme, mēs iesakām doties ar WP Engine. Tas ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums, kas nozīmē, ka viņi visu apstrādā ar jums.

Dažiem no jums, iespējams, jau ir WordPress vietne, un jūs, iespējams, vēlēsities tikai pārslēgties uz žurnāla tēmu. Ir svarīgi saprast, kas notiek, kad pārslēdzat savu WordPress motīvu, un sekojiet mūsu kontrolsarakstam par lietām, kas jums jādara pirms WordPress motīvu maiņas.

Ņemot to vērā, apskatīsim dažas no labākajām WordPress žurnāla tēmām, kuras varat izmantot savā vietnē.

1. Divi

Divi

Divi ir populāra WordPress tēma, kas paredzēta jebkuras vietnes izveidošanai. Tam ir iebūvēts lapu veidotājs un desmitiem gatavu izkārtojumu, ieskaitot vairākas tiešsaistes žurnālu veidnes.

Tajā ir pielāgoti dizaina elementi, krāsu shēmas, fona opcijas un daudz kas cits. Tas ietver arī SEO optimizāciju, lai palīdzētu jūsu vietni klasificēt meklētājprogrammās.

2. Astra

Astra ceļojumu emuārs

Astra ir viena no labākajām WordPress daudzfunkcionālajām tēmām tirgū. Tas nāk ar vairākām vietnēm, kuras ir gatavas palaišanai, kuras varat instalēt, izmantojot bezmaksas spraudni Astra Starter Sites.

Tas lieliski darbojas ar jebkuru WordPress lapu veidotāju spraudni un nāk ar daudzām elastīgām iespējām. Motīvu var pielāgot, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku vai vienkārši rediģējot lapu noklusējuma WordPress redaktorā.

3. Žurnāls Pro

Žurnāls Pro

Magazine Pro ir mūsdienīga WordPress žurnāla tēma, ko izstrādājusi StudioPress. Tā ir veidota uz jaudīgā Genesis ietvara, tai ir pielāgojamas galvenes un tā ir gatava WooCommerce.

Tas ietver arī viegli iestatītu widgetized mājas lapu, vairākus lapu izkārtojumus un reāllaika motīvu pielāgošanas rīku.

StudioPress tagad ir daļa no WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, reģistrējoties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien!

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas WordPress daudzfunkcionālā tēma. Lai ātri sāktu, tas tiek piegādāts ar desmitiem iepriekš izveidotu vietņu un viena klikšķa satura importētāju.

Izmantojot e-komercijas integrāciju, tas ļauj jums pārdot preces un nopelnīt naudu tiešsaistē. Motīvs ir gatavs tulkošanai, un tas atbalsta RTL valodas no ierindas.

5. Ultra

Ultra

Ultra ir satriecoša WordPress tēma ar daudzfunkcionālu pieeju, lai ērti izveidotu žurnālu vai ziņu vietni. Tas piedāvā pilnībā pielāgojamas demonstrācijas vietnes un iebūvētu lapu veidotāju pielāgošanai.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder piemaksu papildinājumi, krāsu shēmas, izkārtojuma iespējas, parallakss ritināšana un daudz kas cits. Tam ir attēlu filtri, lai pārsteigtu savus lietotājus, pirmoreiz apskatot jūsu žurnāla vietni.

6. Gūtes tēma

Guten tēma

Guten tēma ir stilīga WordPress žurnāla tēma, kas paredzēta WordPress bloka redaktoram. Tam ir vairāki iebūvēti galvenes, kājenes un emuāra izkārtojumi.

Tas atbalsta papildu Gūtenberga blokus, kas ļauj jums viegli izveidot iespaidīgus satura izkārtojumus jūsu ziņām un lapām. Tam ir pielāgotas krāsas un fontu iestatījumi ar elastīgām veidnēm.

7. Tribune

Tribune

Tribune ir spēcīga WordPress ziņu un žurnālu tēma ar elegantu izkārtojumu, kurā attēlots vissvarīgākais jūsu saturs. Tam ir raksturota ziņu zona augšā un karuseļa slīdnis lapas apakšā.

Citu iespēju starpā tas piedāvā slīdni, video logrīku, WordPress tiešsaistes pielāgošanas iestatījumus, logrīkus ar cilnēm, bezgalīgu ritināšanu, sociālo mediju integrāciju un ātru iestatīšanu..

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro ir lieliska WordPress daudzfunkcionāla tēma ziņu un žurnālu vietnēm. Tam ir pilnībā pielāgojama mājas lapa ar piedāvātā satura slīdni, dinamisku mājas lapu veidotāju, piedāvātajām kategorijām un viena klikšķa demonstrācijas satura instalētāju..

Tam ir vairākas lapu veidnes, pielāgotas krāsas, fonti, logotips un fona opcijas. Motīvs nāk arī ar vairākiem pielāgotiem logrīkiem un vairākām logrīkiem gatavām zonām.

9. Brīnumsiena

Wonderwall

Wonderwall ir skaisti izstrādāta WordPress žurnāla tēma. Tajā ir 9 jau sagatavoti mājas lapas izkārtojumi, kas ļauj jums izvēlēties no režģa, piedāvātajām ziņām, atsevišķajiem sarakstiem un daudz ko citu..

Iekšpusē atradīsit arī pielāgotus logrīkus sociālo mediju profiliem, Instagram un satura atklāšanas funkcijām. Tas piedāvā arī īpašas pozīcijas reklāmkarogu rādīšanai visā jūsu vietnē.

10. Filcs

Filcs

Filcs ir eleganta WordPress žurnāla tēma ar ļoti daudzām satriecošām funkcijām. Tas ir paredzēts, lai skaisti parādītu saturu žurnāla izkārtojumā.

Tas īpašu uzmanību pievērš lasāmībai dažādās ierīcēs un izskatās vienlīdz lieliski gan mobilajās ierīcēs, gan galddatoros. Tam ir pilnekrāna satura slīdnis, lai skaisti parādītu jūsu satura kategorijas.

11. HitMag

HitMag

HitMag ir bezmaksas WordPress ziņu un žurnālu tēma. Tam ir piedāvāts satura slīdnis augšpusē ar labo sānjoslu un dubulto navigācijas izvēlni.

Tajā ir piedāvāto kategoriju sadaļa, reklāmas izvietojuma apgabals, populārs logrīks un daudz kas cits. Motīva iestatīšana ir diezgan vienkārša, izmantojot viena klikšķa demonstrācijas satura importētāju, kuru pēc tam varat aizstāt ar savu saturu.

12. Būtība

MeridianThemes Essence

Essence ir eleganta žurnāla WordPress tēma, kas piemērota dzīvesveidam, modei, izklaidei un līdzīgām vietnēm. Tas ietver 4 dažādas izkārtojuma izvēles jūsu rakstu lapām un iebūvētu sociālās koplietošanas funkciju ar peldošu sānjoslu, lai ērti koplietotu rakstus no jūsu vietnes.

Jūs atradīsit arī pielāgotus logrīkus Instagram un sociālajiem profiliem. Tas nāk ar nesāpīgu iestatīšanas procesu, kas ļauj ērti sākt izmantot tiešo pielāgošanas rīku.

13. News Pro

Jaunumi Pro

News Pro ir paredzēts WordPress ziņu un žurnālu vietnēm. Izveidots virs Genesis ietvara, News Pro nāk ar stabilu pamatu, lai izveidotu ar saturu bagātu vietni.

Tas nāk ar divām sānjoslām, logrīku kājenes apgabalu, pielāgojamu galveni, vienkāršām navigācijas izvēlnēm un skaistu tipogrāfiju.

14. Huemans

Huemans

Huemans ir klasiska WordPress žurnāla tēma, kas paredzēta, lai eleganti parādītu jūsu saturu. Tam ir piedāvātā satura slīdnis, dubultā navigācija, kreisā un labā sānjosla, piedāvāto kategoriju apgabals un vairākas reklāmas vietas.

Citas ievērojamas funkcijas ietver pielāgotu logotipu, sociālo mediju ikonas, lappušu izkārtojumus un vairākus apgabalus, kas ir gatavi logrīkiem. Varat izmantot WordPress tiešo pielāgošanas rīku, lai ērti veiktu izmaiņas savā vietnē.

15. Sabiedriskā doma

Sabiedriskā doma

Sabiedrības viedoklis ir gluds un mūsdienīgs WordPress žurnāla temats. Tam ir gaiša krāsu shēma un elastīgs mājas lapas izkārtojums, kuru varat viegli pielāgot, izmantojot logrīkus.

Tam ir satura slīdņi, piedāvātās kategorijas, reklāmas laukums, vairāku kategoriju izkārtojumi un daudz kas cits. Tas ir optimizēts ātrumam un veiktspējai, un tikpat lieliski izskatās mobilajās ierīcēs.

16. NewsCard

NewsCard

NewsCard ir stilīga WordPress žurnāla tēma, kas piemērota tehnoloģiju, spēļu, modes, ceļojumu, veselības un citām nišām. Tam ir treknas krāsas, kas padara jūsu saturu lasāmāku.

Tēmai ir top stāsts, lai parādītu populārākos stāstus. Tas arī ļauj kategoriski sakārtot saturu un izveidot saistošāku izkārtojumu.

17. IzcelsmeMag

OriginMag

OriginMag ir žurnāla WordPress tēma ar e-komercijas atbalstu. Tas ir pilnībā saderīgs ar WooCommerce un lieliski piemērots ziņu un žurnālu vietnēm, kas pārdod preces.

Tas izmanto minimālisma pieeju dizainam un vairāk koncentrējas uz satura lasāmību. Mājas lapa ir dinamiski veidota, izmantojot piedāvāto saturu, piedāvātās kategorijas un jaunākos rakstus.

18. Žurnāls Metro

Žurnāls Metro

Žurnāls Metro ir bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta tiešsaistes ziņām un žurnālu vietnēm. Tam ir vairākas krāsu shēmas, kategoriju krāsu etiķetes, pielāgoti logrīki, sociālo mediju integrācija un vairāku lapu veidne.

Motīvam ir divas navigācijas izvēlnes, logrīku apgabali, reklāmas izvietojums un tiešsaistes pielāgošanas rīka atbalsts. Tas piedāvā ļoti modernu lietotāja interfeisu ar uzsvaru uz attēliem un tipogrāfiju.

19. Plāksteris

Plāksteris

Patch ir mūra stila WordPress emuāru veidošanas un žurnālu tēma ar minimālisma izkārtojumu, kas liek jūsu saturam parādīties. Tas nāk ar vairākām izkārtojuma izvēlēm, ieskaitot jūsu mājas lapas režģa izkārtojumu.

To ir viegli lietot un ātri iestatīt, un ir daudz elastīgu iespēju, lai pielāgotu katru jūsu vietnes aspektu.

20. ColorMag

ColorMag

ColorMag ir sarežģīta WordPress žurnāla tēma. Tam ir piedāvātā satura slīdnis, pielāgoti logrīki un pielāgotas galvenes atbalsts.

Izmantojot krāsu izvēli un pielāgotu fonu, jūs varat pilnībā mainīt žurnāla vietnes izskatu un izskatu. Tas arī atbalsta WooCommerce, kas nav pieejams.

Saistīts: BigCommerce vs WooCommerce – kura no tām ir labāka?

21. Žurnāls Domino

Žurnāls Domino

Žurnāls Domino ir ļoti pielāgojama WordPress žurnāla tēma. Mājaslapā ir ietverti vairāki logrīki un dinamisks lapu veidotājs.

Tam ir iebūvēts ziņu svārsts, laika logrīks un logrīks ar cilni. Motīvs ļauj ērti pievienot arī pielāgotu fonu, galvenes, slīdņus un logotipu.

22. Atbilde

Responz

Responz ir WordPress trīs kolonnu ziņu un žurnālu tēma. Tam ir elegants dizains ar lielisku tipogrāfiju un pilnībā atsaucīgu izkārtojumu.

Tam ir vairākas izkārtojuma iespējas, piemēram, 2 sānu joslas, 1 sānu josla vai pilna platuma mājas lapa. Varat arī izvēlēties no saraksta skata vai režģa skata ziņu izkārtojumiem.

23. Metro Pro

Metro Pro

Metro Pro ir spēcīga WordPress žurnāla tēma, kas veidota uz Genesis ietvara. Tam ir pielāgots fons ar lieliem attēliem.

Tam ir ērti iestatīta mājas lapa ar sadaļām jūsu piedāvātajiem stāstiem. Tajā ir arī iebūvēta sociālo mediju integrācija, pielāgotas izvēlnes, pielāgoti logrīki un motīvu opciju panelis.

24. Žurnāls MH

Žurnāls MH

MH Magazine ir moderna WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta jaunumiem, žurnāliem, personīgajiem emuāriem un redakcijas vietnēm. Tajā tiek piedāvātas atsevišķas sadaļas aktuālām tēmām un populāras ziņas.

Citu iespēju starpā tas ir ar piesaistošu reklāmas vietu un pielāgotu pasta slīdni. Tajā ir arī pielāgots pilnekrāna fona attēls, kuru varat aizstāt, lai pievienotu savu attēlu, izmantojot WordPress pielāgošanas iestatījumus.

25. Ziņu portāls

Ziņu portāls

Ziņu portāls ir skaisti veidots WordPress žurnāls un ziņu tēma. Tam ir vairākas krāsu shēmas un iespējas krāsu kategoriju lapu izvēlei.

Lai atvieglotu pielāgošanu, tas ietver desmitiem tēmu opciju, kuras visas ir pieejamas, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku. Tas tiek pārbaudīts ar visiem populārajiem WordPress spraudņiem un optimizēts, lai panāktu lielāku ātrumu, veiktspēju un SEO.

26. Karaliskais žurnāls

Karaliskais žurnāls

Royal Magazine ir skaista bezmaksas WordPress žurnāla tēma, kas piemērota laikrakstiem, žurnāliem un personīgajiem emuāriem. Tam ir pievienots žurnāla stila mājas lapas izkārtojums, kuru ir viegli iestatīt, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku.

Šai atsaucīgajai tēmai ir vairākas navigācijas izvēlnes, sānjoslas, krāsu opcijas un lapu veidnes. Tas lieliski darbojas arī ar populāriem lapu veidotājiem un labākajiem WordPress spraudņiem.

27. Žurnāls

Žurnāls

Žurnāls ir spēcīga WordPress tēma ar ļoti daudzām pārsteidzošām funkcijām. Tam ir 42 izkārtojuma izvēles, izkārtojuma veidotājs, piedāvātā satura slīdnis, bīdāmās izvēlnes, mega izvēlne augšā, sociālā kopīgošana, saistītās ziņas un daudzas citas funkcijas.

Tajā ir arī sešas krāsu shēmas, vairākas sānjoslas, pielāgoti logrīki, ikonu fonti un daudzas īskodus.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress žurnāla tēmas savai vietnei. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajām WordPress laikrakstu tēmām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map