30+ labākās WordPress biznesa motīvi (2019. gads)

Vai jūs meklējat vislabāko WordPress tēmu savam biznesam? Lai gan ir pieejams daudz WordPress motīvu, ne visi no tiem ir piemēroti biznesa vietnēm. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajām WordPress biznesa tēmām 2019. gadā.


Labākās WordPress motīvi uzņēmumiem

Uzņēmējdarbības vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir visspēcīgākā platforma sava biznesa vietnes izveidošanai. Tas ir iemesls, kāpēc tik daudz lielu vārdu zīmolu izmanto WordPress.

Lai izveidotu sava uzņēmuma vietni, izmantojot WordPress, jums būs jāpiesakās WordPress mitināšanas kontā, jo visām tīmekļa vietnēm ir nepieciešama mitināšana. Šeit tiek glabāti visi jūsu vietnes faili.

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds. Šī būs jūsu vietnes adrese internetā, un tas ir tas, ko lietotāji ievadīs savā pārlūkprogrammā, lai sasniegtu jūsu vietni (piemērs: wpbeginner.com).

Ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām izmantot vai nu Bluehost, vai SiteGround. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli WordPress hostinga partneri.

Kad esat reģistrējies mitināšanai, varat turpināt instalēt WordPress. Mums ir soli pa solim, kā sākt WordPress emuāru, kas palīdz jums iestatīt un palaist laiku.

Pēc WordPress instalēšanas jūs varat izvēlēties motīvu no mūsu eksperta izvēlētajām labākajām WordPress biznesa tēmām.

Vai nepieciešama palīdzība tēmas instalēšanā? Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus par WordPress motīva instalēšanu.

To sakot, apskatīsim labākās WordPress biznesa tēmas. Šajā sarakstā ir gan bezmaksas, gan maksas WordPress motīvi, un tie visi ir pilnībā atsaucīgi mobilajām ierīcēm.

1. Highend

Highend

Highend ir premium WordPress tēma biznesa vietnēm. Tas ir komplektā ar funkcijām, piemēram, vairākām gatavām lietošanai demonstrācijas veidnēm, velciet un nometiet lapu veidotāju, slīdņus, ikonu fontus utt..

Tam ir vairākas lapu veidnes, pielāgoti logrīki, vairākas sānjoslas un navigācijas izvēlnes. Tajā ir sadaļas, lai pievienotu jūsu portfeļa priekšmetus, komandas locekļus, foto galerijas. Tas ir gatavs WooCommerce, lai jūs pat varētu savai vietnei pievienot tiešsaistes veikalu.

2. Koehn

Koehn

Koehn ir skaista WordPress tēma biznesa organizācijām. Tam ir skaista mājas lapas vilkšanas un nomešanas funkcija ar iebūvētiem satura logrīkiem. Mājaslapā ir arī jaudīgs pilnekrāna slīdnis.

Koehn nāk ar sadaļām, lai pievienotu jūsu projektus un komandas locekļus. Tam ir arī pielāgoti logrīki satura atklāšanai un sociālie mediji, piemēram, Instagram, Flickr, Twitter utt.

3. Atmosfēra Pro

Atmosfēra Pro

Atmosfēra ir WordPress biznesa tēma, kas veidota uz Genesis tēmas ietvara. Tas nāk ar skaistu pilnekrāna galvenes attēlu ar aicinājumu uz darbību.

Motīva dizains izmanto daudz brīvas vietas, lai izveidotu plašu izkārtojumu, kas izskatās atsvaidzinošs. Tas izmanto lielus piedāvātos attēlus un izteiksmīgu tipogrāfiju. Tas ir gatavs WooCommerce un optimizēts ātrumam un veiktspējai.

4. Nektārs

Nektārs

Nectar ir stilīga WordPress biznesa tēma ar skaistām krāsām un plašu izkārtojumu. Tajā mājas lapā ir skaists parallaksa slīdnis, kam tūlīt seko aicinājums uz darbību.

Tam ir sadaļas, lai pievienotu portfeļa elementus un atsauksmes. To ir viegli iestatīt, un tam ir pielāgots motīvu opciju panelis, kas ļauj vienkārši atzīmēt rūtiņas un pievienot tekstu iestatīšanas motīvam.

5. Narcos

Narcos

Narcos ir lieliska WordPress biznesa tēma ar daudzām iespējām. Tam ir skaists lielas galvenes attēls, parallakss ritināšana un mājas lapas vilkšana un nomešana.

Tam ir iebūvētas sadaļas, lai izveidotu portfeli, parādītu atsauksmes un pievienotu personāla profilus. Tam ir 6 mājas lapu izkārtojumi, katrs ar elastīgām pielāgošanas iespējām.

6. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro ir moderna WordPress tēma digitālo mediju uzņēmumiem un uzņēmumiem. Motīva mājas lapā ir ietverti vairāki logrīku apgabali, liels galvenes attēls ar aicinājumu uz darbību un pielāgoti logrīki, lai dažās minūtēs izveidotu jūsu vietni..

Tam ir motīvu opciju panelis un tiešsaistes pielāgošanas rīka atbalsts. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles, krāsu shēmas un pilnībā pielāgojama galvenes zona ar pielāgota logotipa atbalstu.

7. Struktūra

Struktūra

Struct ir WordPress biznesa tēma digitālajām aģentūrām, jaundibinātiem uzņēmumiem un tehnoloģiju uzņēmumiem. Tam ir pilnībā pievienota mājas lapa, kas ļauj ērti vilkt un nomest saturu, lai izveidotu savu mājas lapu.

Tam pievienotas sadaļas, lai pievienotu pakalpojumus, projektus, komandu, atbildes, ceļvežus, klientus un atsauksmes. Tas arī piedāvā neierobežotu krāsu izvēli, vairāku lapu veidnes un ērtu sociālo mediju integrāciju.

8. Bērzs

Bērzs

Bērzs ir stilīga WordPress tēma, kas piemērota visa veida biznesam. Mājas lapā tam ir skaists parallaksa slīdnis, kam seko aicinājums uz darbību un sveiciena ziņa.

Tam ir portfeļa un atsauksmes sadaļas, pielāgoti logrīki, vairākas sānjoslas un lapu veidnes. Motīva iestatīšana ir vienkārša, izmantojot vienkāršu motīvu opciju paneli.

9. Ultra

Ultra

Ultra ir spēcīga un īpaši elastīga WordPress tēma uzņēmumiem. Tam ir desmitiem gatavu lietošanai veidņu, kuras varat lietot ar klikšķi un velkot un nometot lapu veidotāju, lai šīs veidnes ērti rediģētu..

Papildus tam ir vairāki pielāgoti logrīki, vairāki satura veidi, sānjoslas, lapu veidnes, navigācijas izvēlnes utt. Tas ir ļoti pielāgojams, nerakstot nekāda veida kodu..

10. Montblanc

Montblanc

Montblanc ir skaista daudzfunkcionāla tēma, kas piemērota biznesa vietnēm. To var izmantot arī kā vienas lapas WordPress motīvu. Mājas lapā tam ir liels pilnekrāna slīdnis ar caurspīdīgu navigācijas izvēlni un logotipu augšpusē.

Tam ir 5 mājaslapu izkārtojumi, 4 radošo galvenes stili, vairāki portfeļa izkārtojumi un pilnīgs WooCommerce atbalsts. Tas tiek piegādāts ar vilkšanas un nomešanas lapas veidotāju un bīdāmo moduli. Motīva iestatīšana ir vienkārša, vienkārši importējot demonstrācijas saturu.

11. Izpilddirektors

Izpilddirektors

Executive Pro ir WordPress biznesa tēma ar korporatīvu izskatu. Tas ir veidots uz Genesis tēmas ietvara un ir pilnībā aprīkota ar mājas lapu. Tam ir liels slīdnis mājas lapā, kurā varat parādīt vissvarīgākās lapas.

Tam ir vairāki lapu izkārtojumi un krāsu shēmas, ievērojams aicinājuma uz darbību reklāmkarogs un pielāgots e-pasta biļetenu logrīks.

12. Arhitekts

Arhitekts

Architekt ir spēcīga un ļoti pielāgojama WordPress biznesa tēma. Tas nāk ar vairākiem mājas lapas izkārtojumiem, ar neierobežotu krāsu shēmu un ērti lietojamu lapu veidotāju. Ir vairāki iebūvētie lapu izkārtojumi un viena klikšķa demonstrācijas datu importētājs.

To ir viegli pielāgot un iestatīt, un tas ir pilnībā savietojams ar WPML, lai izveidotu daudzvalodu vietnes.

13. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia ir moderna WordPress biznesa tēma. Mājas lapā tam ir liels pilnekrāna attēls ar pogu aicinājums uz darbību.

Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju ar dažādiem satura blokiem. Jūs varat pievienot un sakārtot blokus, lai ērti izveidotu savu mājas lapas izkārtojumu. Tam ir arī slīdnis, lapu veidnes, Google fonti un visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no premium motīva.

14. Padomnieki

Padomnieki

The Advisors ir moderna WordPress biznesa tēma, kas piemērota konsultantiem un finanšu vietnēm. Tam ir skaists mājas lapas slīdnis ar daudzām pielāgojamām iespējām.

Mājaslapā ir skaistas animācijas, iespraužami elementi, un to var izveidot, izmantojot velciet un nometot. Tam ir atsauksmes, pakalpojumi, sadaļa, misija un redzējums, kā arī kontakta forma.

15. Elbruss

Elbruss

Elbrus ir daudzfunkcionāla WordPress tēma uzņēmumiem. Mājaslapā ir krāšņs slīdnis un skaistas animācijas, kad lietotājs ritina uz leju. Tas nāk ar portfeļa un pakalpojumu satura veidiem.

Motīvs tiek piegādāts ar lapu veidotāju un slīdņa spraudņiem. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles, dažādas lapu veidnes, sānjoslas, pielāgoti logrīki un lipīga navigācijas izvēlne augšpusē.

16. Plūme

Plūme

Plūme ir bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma biznesa vietnēm. Tam ir skaists slīdnis, CSS animācijas, piedāvātā satura zona un pielāgoti logrīki.

Tas atbalsta arī WooCommerce, un to ir diezgan viegli iestatīt, izmantojot dzīvu motīvu pielāgošanas rīku.

17. Risks

Risks

Risks ir premium WordPress biznesa tēma. Tam ir pievienots widgetized dinamiskas lapas veidotājs, kas ļauj vilkt un nomest vienumus, lai izveidotu savu mājas lapu. Tam ir arī pilns WooCommerce atbalsts, lai jūs varētu pievienot veikalu vai izveidot e-komercijas vietni.

Tajā ir piedāvāts satura slīdnis mājas lapā, portfeļa sadaļa, atsauksmes, apakšlapu logrīks un vēl daudz vairāk. Tas ir pilnībā pielāgojams tiešajam priekšskatījumam un ļauj jums izmantot savas krāsu shēmas.

18. FinVertex

FinVertex

FinVertext ir ļoti profesionāla WordPress tēma finanšu un konsultāciju uzņēmumiem. Mājas lapā tam ir liels pilnekrāna slīdnis, un tam ir ļoti daudz satriecošu funkciju.

Tam ir pieejams WPML daudzvalodu WordPress spraudnis. Tam ir arī Google Maps un Google Fonts atbalsts, saziņas forma, pierakstīšanās uz biļetenu, skaisti slīdņi un foto galerija.

19. Ekrāns

Sijātājs

Screenr ir bezmaksas WordPress tēma biznesa vietnēm. Mājas lapā tam ir skaists pilnekrāna galvenes attēls, kam seko logrīku veidota mājas lapas zona. Tam ir pielāgoti logrīki, pielāgotas lapu veidnes, paralaksa fona efekti, un to var izmantot arī kā vienas lapas WordPress motīvu.

20. Teilors

Teilors

Taylor ir īpaši elastīga WordPress tēma uzņēmumiem. Tam pievienots velciet un nometiet lapu veidotāju, satura moduļus un vairākas izkārtojuma izvēles.

Tas ietver arī Google fontu atbalstu, pielāgotus logrīkus, vairāku lapu veidnes un tiešsaistes motīvu pielāgošanas rīku atbalstu. Tam ir pievienota kontakta forma, kā arī biļetenu abonēšanas forma.

21. Klātbūtne

Klātbūtne

Klātbūtne ir lieliska WordPress tēma uzņēmumiem. To var izmantot, lai izveidotu nekustamo īpašumu, uzņēmējdarbību, portfeli, mūziku vai viesnīcas vietni. Šī ļoti pielāgojamā tēma nāk ar gatavām lietošanai demonstrācijām visa veida biznesa vietnēm.

Tajā ir iebūvētas sadaļas portfolio, par, komandas locekļiem un klientu atsauksmēm. Tas ietver arī vairākus pielāgotus logrīkus, neierobežotu lapu izkārtojumu un 6 krāsu shēmas.

22. Amarilisa

Amaryllis

Ja jūs meklējat stilīgu WordPress biznesa tēmu WooCommerce atbalstam, pārbaudiet Amaryllis. Šīs skaistās WooCommerce gatavās tēmas nāk ar skaistu tipogrāfiju, elegantu lielu galvenes attēlu un krāšņu jūsu produktu displeju.

Tam ir pievienots mājas lapas izkārtojums, kurā vienkārši jāvelk un nometiet satura logrīki, lai tas būtu gatavs dažu minūšu laikā. Motīvu iestatīšana ir diezgan vienkārša, un tas arī ļauj jums izvēlēties, kā parādīt preces tiešsaistes veikalā.

23. Korporatīvais plus

Korporatīvais plus

Corporate Plus ir bezmaksas WordPress tēma biznesa vietnēm. To var izmantot arī kā vienas lapas motīvu. Tam ir tādas jaudīgas iespējas kā slīdnis, sadaļa, pakalpojumi, parallax fona atbalsts, emuāra sadaļa un kontaktu lapa. Tas ir pilnībā widgetized, kas padara to diezgan viegli setup.

24. Roksima

Roksima

Roxima ir skaista WordPress biznesa tēma ar profesionālu korporatīvo izskatu. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles, veidnes un pielāgoti logrīki.

Tajā ir iebūvēti pakalpojumi, portfelis, klientu un komandu sadaļas, kuras var viegli pievienot mājas lapai, izmantojot velciet un nometot. Tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai, un to ir diezgan viegli iestatīt, izmantojot tiešo tēmu pielāgošanas rīku.

25. HotelEngine Classy

Pilnīgi garš

HotelEngine Classy ir jaudīga un ļoti pielāgojama WordPress tēma viesnīcām, kūrortiem un viesmīlības uzņēmumiem. Sākumlapā ir skaists pilnekrāna slīdnis ar rezervācijas veidlapu ekrāna apakšā.

Tas nāk ar numuru veidnēm, pakalpojumiem, atrašanās vietas un galeriju veidnēm. Tam ir arī atsauksmes, pielāgots logotips, vairākas krāsu shēmas un ērti lietojams motīvu opciju panelis.

26. Vantage

Vantage

Vantage ir elastīga bezmaksas WordPress biznesa tēma, kuru var viegli izmantot, lai izveidotu gandrīz jebkura veida vietni. To ir viegli iestatīt, un to var izmantot, izmantojot vietnes Vietnes bezmaksas lapas veidotāja spraudni, kas ļauj izveidot savus lapu izkārtojumus, izmantojot vilkšanu un nomešanu..

27. Leņķis

Leņķis

Leņķis ir WordPress biznesa tēma ar tīru profesionālu izskatu. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas veidotāju, portfeļa sadaļu, slīdņiem, vizuālo motīvu pielāgošanas rīku un vairākām izkārtojuma izvēlēm.

Leņķis ir optimizēts ātrumam, veiktspējai un ērtai lietošanai. Tā izkārtojums padara to par perfektu izvēli jebkura veida biznesa vietnei.

28. Prestižs

Prestižs

Prestige ir eleganti izstrādāta WordPress tēma viesnīcām, moteļiem, viesmīlības un ar ceļošanu saistītiem uzņēmumiem. Tas ļauj ērti izveidot mājas lapas izkārtojumu, izmantojot pielāgotos logrīkus tiešajā pielāgošanas rīkā.

Prestige nāk ar sociālo mediju integrāciju, pielāgotiem logrīkiem, slīdņiem un pielāgotu fonu. Tam ir arī vairāku lapu veidnes dažādām jūsu vietnes sadaļām.

29. Advente

Advente

Advente ir mūsdienīga WordPress biznesa tēma, kas paredzēta izmantošanai kā lietotņu galvenās lapas tēma. Komplektācijā ir iekļauts vietņu veidotājs, kurā varat pievienot funkcijas, pārskatu, informāciju par atsauksmēm un sadaļu.

Tajā ir skaists sākumlapas galvenes attēls, ritināšanas animācijas, paralaksa foni un daudzas lieliskas funkcijas, kas jūsu galveno lapu izceļ..

30. Infinity Pro

Infinity Pro

Infinity Pro ir skaisti izstrādāta WordPress tēma biznesa vietnēm. Tas ir veidots uz Genesis tēmas ietvaru. Tam ir pilns WooCommerce atbalsts, un to ir diezgan viegli iestatīt.

Citas funkcijas ietver 13 logrīkiem gatavus apgabalus, logrīku veidotu mājas lapu, pielāgotas galvenes, pielāgotu logotipu un vairāku lapu veidnes.

31. Kreatīvo

Creativo

Ja jūs meklējat sava biznesa radošo WordPress motīvu, pārbaudiet Creativo. Tam ir 3 dizaina izkārtojumi, 7 ādas un vairāki galvenes izkārtojumi ar neierobežotu krāsu izvēli.

Tam ir iebūvēts portfeļa satura tips un pilnīgs WooCommerce atbalsts. Tas tiek piegādāts arī ar lapu veidotāju, slīdni un tiešsaistes tērzēšanas spraudni.

Tas pagaidām ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast skaistu WordPress tēmu savam biznesam. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me