32 labākās jūsu vietnes portfeļa WordPress motīvas (2020)

Vai jūs meklējat labākās WordPress portfeļa tēmas? WordPress ir ideāls rīks, lai izveidotu skaistas portfeļa vietnes, lai demonstrētu savu darbu un iegūtu jaunus klientus. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar ekspertu izvēlētajām labākajām WordPress portfeļa tēmām, lai jūs varētu sākt darbu tūlīt.


Labākās WordPress tēmas portfeļiem

Portfeļa vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

Lai gūtu panākumus, ir pareizi jāizvēlas sava portfeļa vietnes platforma. Vietne, kas ir mitināta WordPres.org, dod jums elastību un brīvību veidot vietni, kas ne tikai demonstrē talantus, bet arī palīdz iegūt vairāk darba.

Lai sāktu, vispirms jums būs jāpiesakās WordPress mitināšanas kontā. Šajā vietā jūsu vietne dzīvos internetā.

Jums būs nepieciešams arī domēna vārds. Šī būs jūsu vietnes adrese (piemērs: wpbeginner.com vai google.com).

Mēs iesakām izmantot vai nu Bluehost, vai SiteGround. Tie ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiālais WordPress mitināšanas partneris.

Kad esat reģistrējies mitināšanas kontā, jums būs jāinstalē WordPress. Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus par to, kā sākt WordPress emuāru, un jūs nekavējoties izveidosities un darbosities.

Pēc WordPress instalēšanas jūs varēsit izvēlēties savas vietnes motīvu. Jūs varat izvēlēties jebkuru motīvu no mūsu speciālistu atlases zemāk un pēc tam pāriet uz mūsu ceļvedi par WordPress motīva instalēšanu, lai to iestatītu.

To sakot, tagad apskatīsim labākās WordPress portfeļa tēmas, kas šobrīd ir pieejamas tirgū. Šajā sarakstā ir gan bezmaksas, gan premium WordPress motīvu atlase, un tie visi pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm.

1. Mūsdienu portfelis Pro

Mūsdienu portfelis

Mūsdienu portfelis Pro ir eleganta WordPress portfeļa tēma no StudioPress. Tas ir veidots uz Genesis tematiskās pamatlīmeņa pamatakmens.

Mūsdienu portfelim ir minimālistisks izkārtojums, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta skaistam jūsu attēlu un fotoattēlu attēlojumam.
Tam ir vairāki emuāru, mājaslapu, galveno lapu u.tml. Izkārtojumi. To ir viegli iestatīt, izmantojot reāllaika motīvu pielāgošanas rīku. Mājas lapa ir veidota no logrīkiem gataviem apgabaliem, kas ļauj vilkt un nomest vienumus savā mājas lapā.

2. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro ir WordPress portfeļa tēma, kas balstīta uz Genesis ietvaru. Īpaši izstrādāts, lai skaisti parādītu savus fotoattēlus un attēlus, Ambiance Pro nāk ar skaistu izkārtojuma izvēli un elegantu tipogrāfiju.

Tam ir vairākas emuāra, arhīvu un galveno lapu veidnes. Izmantojot ātru motīvu pielāgošanas rīku, to var ātri un viegli iestatīt. Tam ir divas navigācijas izvēlnes – viena augšpusē, otra – apakšā. Mājas lapa ir pilnībā izstrādāta ar widgetiz, lai jūs to ērti varētu iestatīt dažu minūšu laikā.

3. Pakļauj Pro

Pakļauj Pro

Expose Pro ir vēl viena eleganta un stilīga WordPress portfeļa tēma, ko veidojusi StudioPress. Tam ir pievienota vietne ar logrīku ar četrām logrīku zonām, un tai ir vairākas jūsu emuāra, mājaslapas, arhīva un galvenās lapas veidnes.

Expose Pro ir paredzēts, lai skaisti parādītu savu fotogrāfiju. Tas izmanto lielu attēlu displeju, un tam ir pielāgots galerijas ziņu formāts ar jūsu fotoattēlu gaismas kastes attēlojumu. To ir ātri un viegli uzstādīt, un tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

4. Pāle

Pāle

Pāle ir moderna un eleganti veidota WordPress portfeļa tēma māksliniekiem, veidotājiem un aģentūrām. Tās mājas lapā ir pilnekrāna slīdnis ar aicinājuma uz darbību pogu.

Tam ir skaistas krāsu opcijas, vairākas izkārtojuma izvēles un krāšņas galerijas, lai parādītu jūsu darbu. Pāļu ir viegli izmantot, un visus motīvu iestatījumus var viegli pielāgot.

5. Kamera

Kamera

Kā norāda nosaukums, Kamera ir lieliska WordPress portfeļa tēma fotogrāfiem, ilustratoriem un vizuālajiem māksliniekiem. Tas koncentrējas uz satriecoši skaistu lielu attēlu parādīšanu ar elegantu tipogrāfiju, kas ļauj attēliem pievienot bagātīgu stāstīšanas elementu.

Tam ir bez uzmanības novēršanas izkārtojums ar saliekamu izvēlni un sānjoslu. To ir viegli iestatīt, un tas ļauj lietotājiem nejaukties ar sarežģītām iespējām. Tam ir iebūvēts iesākuma informācijas panelis, kas dažās minūtēs palīdzēs iestatīt motīvu.

6. Dizainers

Dizainers

Dizainers ir skaista WordPress portfeļa tēma dizaineriem, māksliniekiem, fotogrāfiem un stāstniekiem. Tas mājas lapā izmanto skaistu, uz režģiem balstītu divu kolonnu izkārtojumu, un tam ir skaists portfeļa displejs.

Tā koncentrējas uz to, lai pārliecinātos, ka jūsu attēli izlec un ka neviens cits dizaina elements nenovirza lietotāju uzmanību. Tam ir saliekama izvēlne un sānjosla, un tam ir iesākuma informācijas panelis, lai palīdzētu jums sākt darbu.

7. Kabatas

Kabatas

Pocket ir minimālistiska fotografēšanas un portfeļa WordPress tēma. Tai ir krāšņa tipogrāfija un plašs funkciju attēlu un galvenes displejs. Sānu joslu nav, izņemot vienu logrīkam gatavu zonu apakšā.

Tam ir viena navigācijas izvēlne augšpusē un sociālo mediju saišu izvēlne apakšā. Sakarā ar superminimālistisko pieeju dizainam, Pocket ir ļoti viegli uzstādīt, un tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

8. Ziemeļi

Ziemeļi

Ziemeļi ir vēl viena satriecoša WordPress portfeļa tēma ar režģa balstītu izkārtojumu. Tam ir skaistas portfeļa veidnes, lai skaisti attēlotu attēlus, fotoattēlus, video un audio failus.

Tam ir vairākas izvēles iespējas, tas atbalsta ziņu formātus un to var izmantot kopā ar trešo personu galeriju spraudņiem, lai izveidotu skaistas foto galerijas.

9. Darbības vārds

Darbības vārds

Darbības vārds ir WordPress portfeļa tēma dizaineriem, māksliniekiem, fotogrāfiem utt. Tam ir krāšņs dizains ar režģa izkārtojumu mājas lapā un pilna platuma lapām portfeļa vienumiem un lapām.

Darbības vārds ļauj pielāgot krāsas un augšupielādēt pielāgotu logotipu no tiešās tēmas pielāgošanas rīka.

10. Peak

Virsotne

Peak ir mūsdienīga WordPress portfeļa tēma, kurā attēloti attēli, pamatojoties uz flīzēm, reaģējošā režģa izkārtojumā.

Tam ir vairāki lapu izkārtojumi, kā arī ziņas. Tam ir mega izvēlne augšpusē, sociālo mediju izvēlne un bīdāmās sānjoslas logrīki.

11. Estētiska

Estētiskā

Estētiskā ir stilīga WordPress portfeļa tēma, kas piemērota fotogrāfiem, stilistiem, dizaineriem utt. Tā komplektācijā ir iebūvēta portfeļa sadaļa, vairākas izkārtojuma izvēles iespējas un neierobežotas krāsas.

Tas nāk arī ar vairākām sānjoslām un velciet un nometiet lapu veidotāju. Tas arī pilnībā atbalsta WooCommerce un to var izmantot sava tiešsaistes veikala vadīšanai.

12. Atsākt

Turpināt

Resume ir treknā WordPress portfeļa tēma. Tam ir iebūvēts portfeļa pārvaldības apgabals, pielāgoti logrīki un velciet un nometiet mājas lapas veidotāju.

To var izmantot arī kā vienas lapas motīvu, kurā visas jūsu vietnes sadaļas tiek parādītas sākumlapā.

13. Ekspozīcija

Iedarbība

Ekspozīcija ir stilīga daudzfunkcionāla WordPress tēma ar iebūvētu portfeļa pārvaldības sistēmu. Tas ir ideāli piemērots fotogrāfiju, modes, dzīvesveida, mākslas un amatniecības vietnēm.

Tam pievienots velciet un nometiet lapu veidotāju, kas ļauj jums noformēt savas lapas tā, kā vēlaties. Tam ir daudz iebūvētu pielāgošanas iespēju, un tas ir pilnībā atsaucīgs mobilajām ierīcēm.

14. Stūris

Stūris

Stūris ir minimālisma stila WordPress portfeļa tēma māksliniekiem, dizaineriem un fotogrāfiem. Tam ir iebūvēts portfeļa pārvaldības apgabals un pielāgoti logrīki Twitter un Flickr.

Tam ir vairāki lapu izkārtojumi, un jūs varat izvēlēties savas krāsas. Tas atbalsta WooCommerce un tiek pārbaudīts ar populāriem WordPress lapu veidotāju spraudņiem.

15. Elegants

Elegants

Eleganta ir spēcīga portfeļu WordPress tēma. Tas nāk ar iebūvētu portfeļa pārvaldības zonu un ar vairākiem režģu un kolonnu izkārtojumiem. Tam ir arī attēlu filtri, kurus varat lietot fotoattēliem pēc to augšupielādes.

Motīvam ir savs vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs ar vairākām iebūvētām veidnēm, lai ātri izveidotu dažāda veida galvenās lapas. Tajā ir krāšņa tipogrāfija, un tajā ir iekļauti vairāki pielāgoti logrīki.

16. Leņķis

Leņķis

Leņķis ir elastīga WordPress daudzfunkcionālā tēma ar portfeļa sadaļu. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, vairākām izkārtojuma opcijām un vairākiem pielāgotiem logrīkiem.

Tas ir paredzēts, lai būtu piemērots portfelim, emuāru veidošanai, fotografēšanai un pat kā biznesa vietne. To ir viegli iestatīt un optimizēt ātrumam un SEO.

17. Piekrastes līnija

Piekrastes līnija

Piekraste ir unikāli skaista WordPress portfeļa tēma. Tam ir portfeļa satura tips, jaudīgi pielāgoti logrīki un vairākas izkārtojuma izvēles.

Tam ir fiksēta kreisā sānjosla ar pielāgotu fona atbalstu, un tajā ir dažādas emuāru, portfeļa, arhīvu un galeriju lapu veidnes.

18. Īstie ziemeļi

Īstie ziemeļi

True North ir elastīga WordPress portfeļa tēma ar skaistu dizainu. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas un iebūvēta portfeļa sadaļa. Tam ir mājas lapas izkārtojums, kas balstīts uz režģiem, ar skaistu attēlu parādīšanu.

True North atbalsta pielāgotu fonu, pielāgotu galveni un tam ir pievienoti vairāki pielāgoti logrīki sociālajiem saziņas līdzekļiem.

19. Atmiņas

Atmiņas

Atmiņas ir skaista WordPress fotografēšanas tēma ar elegantu portfeļa priekšmetu parādīšanu. Tam nav portfeļa satura veida, tā vietā tam ir galerijas displejs, kas skaisti parāda jūsu fotogrāfijas, dizainus un citus vizuālos mākslas darbus..

Motīvam ir vairākas krāsu shēmas, un tai ir vairākas izkārtojuma izvēles. Tam ir pielāgots fona un galvenes atbalsts, kā arī pielāgoti logrīki jūsu sociālo mediju profiliem.

20. Niko

Nico

Nico ir vēl viena eleganti izstrādāta WordPress portfeļa tēma fotogrāfiem, māksliniekiem, dizaineriem utt. Tā nāk ar skaistu filtrējama portfeļa sadaļu un elastīgām izkārtojuma iespējām dažādām jūsu vietnes lapām..

Nico nāk ar vairākām krāsu shēmām, un tam ir atbalsts pielāgotajam fonam, galvenēm, logrīkiem utt.

21. Vinjete

Vinjete

Vinjete ir jaudīga WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas īpaši paredzēta fotogrāfiem. Mājaslapā ir pilna ekrāna galvene, kurā varat izmantot attēlu vai video ar aicinājumu uz darbību.

Vinjetei nav pievienots portfeļa filtra tips. Tā vietā tam ir attēlu galerijas, lai parādītu jūsu darbu. Tam ir elastīgas pielāgošanas iespējas ar atbalstu pielāgotajām galvenēm, fonam, vairāku lapu izkārtojumiem un krāsu shēmām.

22. Mozzy

Mozzy

Mozzy ir spilgta WordPress portfeļa tēma ilustratoriem, grafiskajiem dizaineriem, fotogrāfiem utt. Tajā ir pielāgojama mājas lapa ar slīdni un piedāvātās satura zonas..

Tam ir iebūvētas sadaļas portfelim, pakalpojumiem un klientiem. Tas nāk ar atbalstu pielāgotajiem formātiem, foniem, galvenēm un sociālajiem logrīkiem.

23. ūsas

Ūsas

Ūsas ir vienas lapas WordPress portfeļa tēma dizaineriem, māksliniekiem, fotogrāfiem utt. Tā ir elastīga, lai to izmantotu kā vienas lapas motīvu vai vairāku lapu motīvu. Tas nāk ar iebūvētu portfeli, klientiem, pakalpojumiem un komandas locekļu satura tipiem.

Ūsām ir krāšņs un patiesi unikāls dizains ar pielāgota logotipa atbalstu. Tam pievienots arī Google Maps un saziņas formas atbalsts.

24. Melnraksts

Melnraksts

Melnraksts ir minimālisma stila bezmaksas WordPress portfeļa tēma. Tas izmanto piedāvātos attēlus, lai mājas lapā parādītu režģa izkārtojumu. Ideāli fotogrāfiem, lai parādītu savus darbus. Tas atbalsta motīvu pielāgošanu, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, un augšpusē ir viena navigācijas izvēlne.

25. Formā

Formā

Shapely ir ļoti pielāgojama bezmaksas WordPress portfeļa tēma. Tas ir izveidots, lai būtu pietiekami elastīgs gan vienas lapas, gan vairāku lapu vietnēm. Tam ir skaists piedāvāto attēlu displejs, un tam ir liels pielāgoto galvenes atbalsts.

Tam ir pilnībā pievienota mājas lapa, kurā varat vienkārši vilkt un nomest logrīkus, lai pievienotu portfeļa, atsauksmes un paralaksa sadaļas..

26. Ņikkons

Nikkon

Nikkon ir bezmaksas WordPress fotografēšanas un portfeļa tēma. Tas ir paredzēts, lai mājas lapā skaisti parādītu attēlus režģa izkārtojumā. Tas piedāvā vairākus galvenes izkārtojumus, kājenes izkārtojumus un vairākas lapu veidnes. Tas atbalsta WooCommerce ārpus komplekta un piedāvā vienkāršas pielāgošanas iespējas.

27. Piksogrāfija

Piksogrāfija

Pixgraphy ir eleganta un bezmaksas WordPress portfeļa tēma. Mājaslapā ir liels galvenes attēls vai pielāgots slīdnis ar režģa izkārtojumu, izmantojot piedāvātos attēlus. Tas atbalsta daudzus populārus bezmaksas spraudņus, kas nav pieejami, un ir pilnībā savietojams ar Polylang spraudni, lai izveidotu daudzvalodu vietnes.

28. Gridsbijs

Gridsbijs

Gridsbijs ir bezmaksas Pinterest stila WordPress portfeļa tēma, kas īpaši paredzēta fotogrāfiem, kuratoriem, māksliniekiem utt. Mājaslapa ir veidota, izmantojot piedāvātos attēlus no emuāru ierakstiem, skaistā režģa izkārtojumā. Tas arī izmanto mājas lapas galeriju kā funkciju, lai parādītu savus fotoattēlus mājas lapā.

29. Beilijs

Beilijs

Beilija ir elastīga WordPress portfeļa tēma, kas paredzēta interjera dizaineriem, fotogrāfiem un citiem radošajiem veidiem. Tam ir iebūvēta sadaļa projektiem, kas ļauj ērti pievienot portfeļa elementus ar pilnu informāciju un attēliem.

Motīvs atbalsta vairākus lapu izkārtojumus ar vairākām sānjoslas opcijām. Tam ir arī vairāki gatavi lietošanai pielāgoti logrīki sociālajiem saziņas līdzekļiem, vienkāršs slīdnis un piedāvātā satura slīdnis.

30. Videogrāfs

Videogrāfs

Kā norāda nosaukums, videogrāfs ir WordPress portfeļa tēma video producentiem, filmu veidotājiem un fotogrāfiem. Tajā mājas lapā ir ievietota liela pilnekrāna galvenes video sadaļa. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas lappuses redaktoru, daudzām īskodēm un vairākiem gataviem lietošanai pielāgotiem logrīkiem.

Videogrāfs piedāvā arī lapu veidnes ar vairākām sānjoslas iespējām. Tam ir dažādas krāsu shēmas, un to ir ļoti viegli iestatīt.

31. Remi

Remi

Remi ir vēl viena skaista WordPress portfeļa un fotogrāfijas tēma. Tam ir iebūvēts satura tips, lai pievienotu un pārvaldītu savus projektus un portfeļa elementus. Tam ir vairākas izkārtojuma opcijas un vairāki pielāgoti logrīki. Tam ir Google Maps un Google fontu atbalsts, un to var viegli pielāgot, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku.

32. Inspiro

Inspiro

Inspiro ir skaista daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas ir ideāli piemērota video portfeļa vietnēm. Tas nāk ar skaistu pilnekrāna video fonu, jaudīgu portfeļa sadaļu, uznirstošo logu uznirstošo logu un galerijas moduli.

Tam ir unikāli pielāgoti logrīki portfeļa vitrīnu parādīšanai. Tajā ir četras unikālas veidnes un velciet un nometiet lapu veidotāju. Video gaismas kārbas funkcija ļauj lietotājiem skatīties videoklipus uznirstošajā logā, lai lietotājiem būtu iespaidīgāka.

Tas pagaidām ir viss.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast perfektu WordPress tēmu portfeļa vietnēm. Iespējams, vēlēsities redzēt visu mūsu WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map