41 labākās bezmaksas WordPress fotografēšanas motīvi (Expert Pick)

Vai jūs meklējat labākās bezmaksas WordPress fotografēšanas tēmas savai vietnei? WordPress izmanto tūkstošiem fotogrāfu, dizaineru un mākslinieku no visas pasaules, lai skaisti parādītu savu portfeli un fotogrāfijas. Šajā rakstā mēs parādīsim jums 40 un vairāk bezmaksas WordPress fotografēšanas motīvus, kurus varat izmantot savā vietnē.


Labāko bezmaksas WordPress fotografēšanas tēmu atrašana

Pirms darba sākšanas iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties perfektu WordPress motīvu. Tas palīdzēs jums saprast lietas, kuras jums vajadzētu meklēt WordPress tēmā.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām bezmaksas WordPress fotografēšanas tēmām.

1. Portfeļa galerija

Portfeļa galerija

Portfeļa galerija ir pilnībā atsaucīga un bezmaksas WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir vairāku lapu veidnes un gaismas lodziņa uznirstošais attēls, lai skaisti parādītu jūsu fotogrāfijas.

2. Apertūra

Apertūra

Šī trāpīgi nosauktā tēma ir pilnībā atsaucīga WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir iebūvēts pilnekrāna slīdnis, lai jūsu fotogrāfijas parādītu jūsu mājas lapā.

3. Togrāfijas literatūra

Topogrāfija Lite

Topogrāfija ir skaista bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta fotografēšanas emuāriem. Tam ir minimālistisks dizains ar uzsvaru uz attēliem un tipogrāfiju.

4. Fotosesija

Fotosesija

Kā norāda nosaukums, Photo Session ir pilnībā atsaucīga bezmaksas WordPress fotografēšanas tēma. Tam ir pilnekrāna slīdnis un kompaktas navigācijas izvēlnes.

5. Divina

Divina

Divina ir moderna WordPress bezmaksas fotografēšanas tēma. Tam ir sānu galvene, kas darbojas arī kā navigācijas izvēlne un sānjosla. Tas graciozi pazūd mobilajās un planšetdatoros. Divina ir lieliski piemērota fotogrāfiem, modes emuāriem, modelēšanas aģentūrām utt.

6. Foto pasaule

Foto pasaule

Foto pasaule ir pilnībā atsaucīga un WooCommerce gatava fotogrāfijas tēma WordPress. Mājas lapā tam ir pilnekrāna slīdnis ar sīktēlu displejiem.

7. Objektīvs

Objektīvs

Objektīvs ir atsaucīga WordPress tēma, kas ir ideāli piemērota fotogrāfiem, dizaineriem un reklāmdevējiem. Tas nāk ar skaistiem galerijas izkārtojumiem, par lapas veidni un sociālo izvēlni.

8. Teļa gaļa

Teļa gaļa

Teļa gaļa ir vienkārša WordPress tēma, kas paredzēta attēlu un galeriju demonstrēšanai. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, un to var izmantot gandrīz jebkura veida WordPress vietnē.

9. Terase

Terase

Izmantojot minimālistisku dizaina pieeju, Patio ir atsaucīga WordPress tēma fotogrāfiem un dizaineriem. Tas izmanto iebūvētos piedāvātos attēlus, lai jūsu mājas lapu izveidotu kuplā un adaptīvā izkārtojumā.

10. inovate

Inovate

Inovate ir ļoti vienkārša emuāra tēma, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta lietojamībai. Tas ir aprīkots ar vitrīnas veidni, kas ļauj jums skaisti parādīt savas fotogrāfijas, attēlus un citus darbus.

11. Meklējumi

Meklējumi

Quest ir jaudīga un moderna daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tās elastība ļauj to izmantot portfeļa vai fotografēšanas vietnei, kā arī biznesa vietnei. Tas ir krāsains un ļoti pielāgojams.

12. Harmonika

Harmonisks

Harmonic ir skaista WordPress tēma ar pilnekrāna attēliem. Ideāli, lai parādītu savas fotogrāfijas, portfeli vai izmantotu to ceļojumu vai modes emuāru veidošanai.

13. Freak

Freak

Freak ir eleganta WordPress tēma ar skaistu parallaika galveni. Tas nāk ar iebūvētu adaptīvo slīdni, lieliem piedāvātajiem attēliem un vairākiem lapu izkārtojumiem.

14. Zifera bērns

Zifera bērns

Zifs ir Zerif Lite bērnu tēma. Tas ir paredzēts vairāk koncentrēties uz fotogrāfiju un portfeļu vietnēm. Tas izskatās satriecoši skaisti visās ierīcēs.

15. ProtoPress

ProtoPress

ProtoPress ir paredzēts portfeļa un fotogrāfiju vietnēm. Tā ir spēcīga tēma ar daudzām iespējām. Tas piedāvā vairākus izkārtojumus, piedāvātos satura apgabalus, vitrīnas, pilnībā konfigurējamu sānjoslas platumu, slīdni ar 3D efektiem, Google fontus utt..

16. Juuta

Juuta

Juuta izmanto ļoti vizuālu, taču ļoti vienkāršotu pieeju WordPress fotografēšanas tēmai. Tam ir dažādi stili dažādiem pasta formātiem. Ideāli foto blogos un vizuālās dienasgrāmatās, taču tos var viegli izmantot arī cita veida vietnēs.

17. Adriondack

Adriondack

Adirondack ir aprīkots ar skaistu režģa izkārtojumu, kas padara to par perfektu izvēli fotogrāfiju vietnēm. Tajā ir lieli attēli, skaista tipogrāfija, mājas un emuāru izkārtojumi, kā arī standarta WordPress motīvu funkcijas, piemēram, pielāgotas izvēlnes un fons.

18. Saskaņots

Saskaņots

Coherent ir satriecoša WordPress tēma ar pilnekrāna galvenes attēliem un skaistu tipogrāfiju. Starp citām standarta funkcijām tajā ir kompakta navigācijas izvēlne, sociālā izvēlne, bīdāmais panelis.

19. Biancaa

Biancaa

Ļoti ērti lietojama WordPress tēma. Bianca ir minimālistiska WordPress fotografēšanas vai portfeļa tēma. Tas ir gatavs mobilajam tālrunim un lieliski izskatās visu izmēru ierīcēs.

20. SG logs

SG logs

SG Window ir ļoti pielāgojama tēma fotografēšanai vai ceļojumu vietnēm. Tas ir pilnībā atsaucīgs, un tajā ir mājas lapa ar tīkla izkārtojumu. Tam ir vairākas sānjoslas, lapu veidnes un pielāgoti logrīki.

21. RokoPhoto Lite

RokoPhoto Lite

Rokophoto lite ir tēma, kas paredzēta foto emuāru autoriem. Tas koncentrējas uz jūsu attēlu, kā arī satura vizuālo izskatu. Tam ir minimālistiska dizaina pieeja, kas izskatās ļoti eleganta un nomierinoša.

22. Vitrāža

Vitrāžas

Vitrāža ir ar īpašībām bagāta un ļoti pielāgojama tēma. Tam ir vairākas sānjoslas, un izkārtojumu varat izvēlēties no motīvu pielāgošanas rīka. Emuāra un arhīva lapai varat izvēlēties četrus kolonnu režģa izkārtojumus.

23. Avnii

Avnii

Avnii ir uz sāknēšanas bāzes pilnībā atsaucīga WordPress tēma. Tam ir vienkāršs pielāgošanas panelis, vairākas krāsu shēmas, iebūvēts slīdnis un vairākas lapu veidnes. Tā ir daudzfunkcionāla tēma, kas nozīmē, ka varat to izmantot jebkura veida WordPress vietnei.

24. Sapņu ceļš

Sapņu veids

Sapņu ceļš ir SG Windows (iepriekš minēts) bērna tēma. Tas manto visas vecāku tēmas iezīmes ar savu stilu. Sapņu ceļam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas, piemēram, labā sānjosla, kreisā sānjosla vai trīs kolonnu izkārtojumi. Tas atbalsta arī WooCommerce, un to var izmantot arī e-komercijas vietnēs.

25. Panaroma

Panorāma

Panorāma ir satriecoši skaista WordPress fotografēšanas tēma. Tajā ir lieli slīdņi, kas pārņem mājas lapu un nodrošina ļoti interaktīvu un saistošu lietotāju pieredzi. Emuāra un arhīva lapās ir ierasts parastais emuāra izkārtojums.

26. Jax Lite

Jax Lite

Izveidojiet satriecošu portfeli vai fotogrāfiju vietni, izmantojot Jax Lite, minimālisma un stilīgu WordPress motīvu. Jax Lite piedāvā mūra režģa izkārtojumu ar lielu parallaksi fonu galvenē. Tam ir kompakta navigācijas izvēlne, kas lieliski darbojas gan mobilajās, gan galddatoros.

27. Erēns

Erēns

Eryn ir svaiga, skaista tēma, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta personīgai emuāru veidošanai. Tam ir divu kolonnu izkārtojums ar lielu galvenes kolonnas fonu. Tas ir pilnībā atsaucīgs, un tam ir kompakta navigācijas un meklēšanas josla.

28. Lieliski

Lieliski

Lieliska ir daudzfunkcionāla WordPress tēma ar daudzām pielāgošanas iespējām. Tam ir skaists mājas lapas izkārtojums, kas padara to par ideālu fotogrāfiju vietnei. Tam ir pielāgota galvene, pielāgots fons, vairāku lappušu izkārtojumi, sociālās izvēlnes, kontaktinformācija un vairāki logrīkiem gatavi apgabali.

29. Foto perfekts

Foto perfekts

Photo Perfect ir fotografēšanas tēma, kas ideāli piemērota modes fotogrāfijām, reklāmas aģentūrām un modelēšanas aģentūrām. Motīvā ir lieli attēli, režģa izkārtojums, slīdnis un kompakta izvēlne.

30. Silvija

Silvija

Silvija ir minimālisma stila fotogrāfijas WordPress tēma. Tā ir izstrādāta, koncentrējoties uz fotogrāfiju, grafisko dizainu, modi, mākslu, arhitektūru, interjera dizainu un citām radošajām jomām. Tas ir pilnībā atsaucīgs, tīklam gatavs un SEO draudzīgs.

31. Ceļojumu stāsti

Ceļojumu stāsti

Kā norāda nosaukums, ceļojumu stāsti ir WordPress tēma, kas vērsta uz stāstu stāstīšanu, ceļošanu un fotoattēliem. Tam ir ļoti vizuāls stils, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta fotogrāfijām kā ekrāna vizuālākajam saturam.

32. SKT Melns

SKT Melns

SKT Black ir daudzfunkcionāla WordPress tēma ar daudzām pielāgošanas izvēlēm. Tas mājas lapā izmanto pilnekrāna slīdni un režģa izkārtojumu, kas padara to par lielisku izvēli fotogrāfiju vietnēm.

33.Makeris

Makernieks

Maker ir eleganta un minimālistiska WordPress fotografēšanas tēma. Ar lielu balto laukumu un režģa izkārtojumu tas rada ļoti interesantu un vienkāršotu sajūtu. To ir ļoti viegli iestatīt un pielāgot.

34. Hitchcock

Hitchcock

Hitchcock ir vizuāli satriecoša WordPress fotografēšanas tēma, kurai ir pilnekrāna paralaksa fons. Lieli attēloti attēli un kompaktas izvēlnes padara jūsu fotogrāfijas uznirstošas.

35. Azerija

Azerija

Azeria ir vienkārša emuāru veidošanas tēma ar minimālistisku dizaina pieeju. Tas ir pilnībā atsaucīgs un atbalsta visas standarta WordPress funkcijas, piemēram, pielāgotu fonu, galvenes attēlus, lielus piedāvātos attēlus, atsaucīgu izkārtojumu utt..

36.Pinnacle

Pinnacle

Pinnacle ir drosmīga daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tas ir piekrauts funkcijām, un tam ir vienkāršas pielāgošanas iespējas.

37. Gridsbijs

Gridsbijs

Gridsby ir skaista režģa balstīta WordPress fotografēšanas tēma. Tas izmanto mūra izkārtojuma režģi ar kompaktu navigācijas izvēlni un sociālo izvēlni. Tas piešķir jūsu fotogrāfijām ievērojamību. To ir ļoti viegli iestatīt, un tam ir visas standarta funkcijas.

38. Boardwalk

Boardwalk

Boardwalk ir eleganta un WordPress fotografēšanas tēma ar minimālistisku dizaina pieeju. Tam ir horizontāla ritināšana, kas padara to saistošu un skaistu fotogrāfijai un citam vizuālam saturam.

39. Vīļi

Wiles

Wiles ir vienkārša zila WordPress tēma. Tas izmanto piedāvātos attēlus un fragmentus uz tīkla balstītu izkārtojumu mājas, arhīva un emuāru lapās.

40. Obscura

Obscura

Eleganta, tīra un vienkārša WordPress tēma, Obscura piedāvā lielus piedāvātos attēlus un skaistu divu kolonnu izkārtojumu. Paredzēts fotografēšanas tēmām, to var izmantot arī kā daudzfunkcionālu tēmu.

41. Kanards

Canard

Canard ir trīs navigācijas izvēlnes un skaists režģa izkārtojums. Tas ir paredzēts, lai eleganti parādītu jūsu fotogrāfijas, mākslu un citu vizuālo saturu. Tas atbalsta visas WordPress standarta funkcijas ar vienkāršām pielāgošanas iespējām un pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko bezmaksas WordPress fotografēšanas tēmu savai vietnei. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā WordPress, izmantojot Envira, viegli izveidot skaistas atsaucīgas attēlu galerijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me