42 labākās vienkāršās WordPress motīvas, kuras jums vajadzētu izmēģināt (2020)

Vai jūs meklējat tīrāko, vienkāršāko un ērti lietojamo WordPress tēmu savai vietnei?


Daudzām WordPress tēmām ir daudz iespēju, kas apgrūtina iestatīšanu un lietošanu. Tomēr iesācēji, lai sāktu, meklē vienkāršas un elastīgas tēmas.

Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažas no labākajām vienkāršajām WordPress tēmām, kuras varat instalēt savā vietnē. Šīs tēmas ir tīras, viegli lietojamas un samērā minimālistiskas.

Labākās vienkāršās WordPress tēmas

WordPress vietnes sākšana ar vienkāršu motīvu

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka jūs sākat ar pareizo platformu savas vietnes izveidošanai. Vietne, kas ir mitināta WordPress.org, sniedz jums brīvību un elastību savas vietnes izaugsmē.

Tālāk jums būs nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana. Šādi lietotāji atrod jūsu vietni.

Mēs iesakām izmantot Bluehost vai SiteGround. Viņi ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli WordPress hostinga partneri.

Lai iegūtu vairāk ieteikumu, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšanu.

Kad esat reģistrējies mitināšanai, nākamais solis ir WordPress instalēšana. Izpildiet mūsu WordPress emuāra rokasgrāmatas sākšanas norādījumus, un jūs nekavējoties darbosities un darbosities.

Pēc WordPress instalēšanas varat atlasīt motīvu no mūsu vienkāršo WordPress motīvu izvēles.

Vai nepieciešama palīdzība tēmas instalēšanā? Izpildiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus, kā instalēt WordPress motīvu rokasgrāmatu iesācējiem.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām vienkāršajām WordPress tēmām. Šajā sarakstā ir gan bezmaksas, gan maksas WordPress motīvi, un tie visi ir pilnībā atsaucīgi mobilajām ierīcēm.

1. Essence Pro

Essence Pro

Essence ir veidota uz Genesis tēmas ietvara. Tā ir vienkārša un bez jucekļa WordPress tēma veselības, labsajūtas un dzīvesveida nišām. Tam ir pievienots ar logrīkiem gatavs mājas lapas izkārtojums, kurā varat vienkārši velciet un nometiet logrīkus, lai izveidotu savu mājas lapu. Tas ir diezgan viegli lietojams un ļoti viegli uzstādāms.

StudioPress tagad ir WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma, daļa. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, ja reģistrējaties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine.

2. Astra

Astra WordPress tēma

Astra ir krāsaina, bet vienkārša WordPress tēma ar vairākām gatavām vietnēm dzīvesveida, fitnesa, pārtikas un personīgajām vietnēm. Tam ir vairāki lapu izkārtojumi, vairāki pielāgoti logrīki un neierobežotas krāsu opcijas. To ir viegli iestatīt, un to var pielāgot, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku.

Šī tēma ir paredzēta lapu veidotājiem, lai ātri izveidotu lapas ar vienkāršu vilkšanu un nomešanu. Astra ir optimizēta ātrumam un veiktspējai.

3. Didi

Vai es

Didi ir lielisks vienkāršas WordPress tēmas piemērs ar elegantu un minimālistisku dizainu. Šai skaistajai tēmai ir vairāki mājaslapu izkārtojumi, lapu veidnes, logrīku apgabali un daudz kas cits. Lai atvieglotu iestatīšanu, visas motīvu opcijas ir pieejamas tiešajā pielāgojumprogrammā.

Tas ietver arī pilnīgu atbalstu lapu veidotājiem, WooCommerce, daudzvalodu vietnēm, un to var viegli tulkot. Tā vienkāršāka iestatīšana un vienkāršāks dizains palīdzēs jums sākt ar minimālu piepūli.

4. Hestija

Hestija

Hestia ir bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tam ir pievienots papildprogramma, kas jūsu vietnei pievieno atsauksmes, pakalpojumus un mājas lapas sadaļu.

To ir viegli iestatīt, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku. Tas ir savietojams ar populārajiem bezmaksas lapu veidotāju spraudņiem un piedāvā WooCommerce atbalstu, kas nav pieejams.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir eleganta un vienkārša WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta emuāriem, žurnāliem, restorāniem, tiešsaistes veikaliem un fitnesa vietnēm. Tam ir vairāki emuāra izkārtojumi, jaudīgi piemaksu paplašinājumi, vairāki pielāgoti logrīki un vairāki pastu formāti.

Tas atbalsta pielāgotu logotipu, navigācijas izvēlnes un sociālās pogas. Tas ir gatavs WooCommerce, lai jūs varētu viegli pievienot tiešsaistes veikalu savai WordPress vietnei.

6. Atmosfēra

Atmosfēra

Atmosfēra, kas veidota uz Genesis motīvu ietvara, ir vienkārša WordPress tēma biznesa, portfeļa un personīgajām vietnēm..

Tam ir viegli iestatīt pilnībā logrīku veidotu mājas lapu, pielāgotu galveno lapu un divu kolonnu izkārtojuma veidni. Motīva iestatīšana notiek diezgan tiešā veidā ar tieša motīva pielāgošanas palīdzību, un tas neaizņem daudz laika.

7. Skaisti

Skaists

Skaisti ir StudioPress vienkārša, bet stilīga WordPress skaistumkopšanas tēma. Tam ir pievienota vietne ar logrīku ar četrām logrīku zonām, un tai ir vairākas jūsu emuāra, mājaslapas, arhīva un galvenās lapas veidnes.

Tas ir paredzēts, lai skaisti parādītu jūsu piedāvātās ziņas. Tas ir optimizēts ātrumam un veiktspējai, un to nodrošina ātra un vienkārša iestatīšana.

8. Īstie ziemeļi

Īstie ziemeļi

True North ir elastīga un vienkārša WordPress tēma ar skaistu dizainu. Tajā ir skaists režģa izkārtojums mājas lapā ar skaistu attēlu displeju. Tam ir vairākas izkārtojuma izvēles iespējas un iebūvēta portfeļa sadaļa.

Tas arī atbalsta pielāgotu fonu, pielāgotu galveni, un tam ir vairāki pielāgoti logrīki sociālo mediju un satura atklāšanas funkcijām.

9. Žurnāls

Žurnāls

Žurnāls ir WordPress tēma emuāru autoriem, kuri meklē vienkāršu dizainu un jaudīgas funkcijas. Tajā ir iebūvēts piedāvātā satura slīdnis ar vairākiem stiliem. Lai sāktu, tēmai ir vairāk nekā 42 iebūvēti izkārtojumi.

Tam ir arī vairāki emuāru izkārtojumi, vairākas lapu veidnes un vairāki mājas lapu izkārtojumi. Visas motīvu opcijas var iestatīt, izmantojot tiešās tēmas pielāgošanas rīku.

10. Divi

Divi

Divi ir jaudīga un vienkārša WordPress tēma visu veidu vietnēm. To var izmantot arī kā lapu veidotāju, lai uzreiz izveidotu lapas. Tam ir bez uzmanības novēršanas dizains, kas paredzēts tieši emuāru autoriem un rakstniekiem. Jūs varat izveidot stāstu, izmantojot vizuālos attēlus, izmantojot vienkāršu velciet un nometiet veidotāju. Izmantojot Divi, jūs varat vienkārši noklikšķināt uz ekrāna un sākt rakstīt tieši tāpat.

Tas ļauj pilnībā pielāgot katru vietnes elementu, sakārtot saturu kolonnās un rindās, adaptīvu rediģēšanu un daudz ko citu. Tam ir ļoti daudz jau iebūvētu satura elementu, lai padarītu jūsu darbu vieglāku kā jebkad.

11. Stūris

Stūris

Stūris ir vienkārša WordPress tēma personīgām vietnēm, emuāriem un portfeļa vietnēm. Tam ir iebūvēta portfeļa sadaļa, un to var izmantot arī kā personīgu vietni. Tas atbalsta neierobežotas krāsu variācijas un nāk ar daudzām pielāgošanas iespējām.

12. Gema

Gema

Gema ir minimālistiska WordPress vienkārša tēma, kas piemērota emuāru veidošanai un žurnālu vietnēm. Tam ir skaists izkārtojums ar lieliem attēliem, skaista tipogrāfija un unikāli izvēlnes stili.

Tas ir ērti lietojams ar visām motīvu opcijām, kas ir kārtīgi sakārtotas motīvu pielāgošanas rīkā. Lielākā daļa motīvu iestatījumu vienkārši darbotos.

13. Tusants

Tusants

Tusant ir satriecoši skaista un vienkārša WordPress emuāra tēma, kas īpaši izstrādāta Podcast epizodēm, mūzikas straumēšanai un video balstītām vietnēm. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums izveidot saistošu saturu, izmantojot attēlus un video.

Tas izmanto skaistas animācijas ar vairākiem lapu izkārtojumiem un pielāgota satura atklāšanas logrīkiem. Tam ir arī pilna platuma pielāgots fona attēls un tas atbalsta audio un video avotus.

14. Rakstītājs

Rakstītājs

Writee ir bezmaksas WordPress tēma emuāru autoriem un rakstniekiem. Tam ir skaista tipogrāfija un elegants izkārtojums, kas lieliski izskatās visās ierīcēs. Jūs atradīsit piedāvātā satura slīdni, kas ļaus jums parādīt vissvarīgāko saturu augšpusē.

15. Klātbūtne

Klātbūtne

Klātbūtne ir lieliska izvēle vienkāršai WordPress biznesa tēmai. Tas ir aprīkots ar funkcijām, lai viegli izveidotu jebkura veida uzņēmējdarbības vietni. Īpaši tas ir lieliski piemērots nekustamā īpašuma, mūzikas joslu, viesnīcu, web dizaina un citu pakalpojumu sniedzējiem.

Tajā ir 10 demonstrācijas vietnes, kuras varat viegli importēt un pēc tam vienkārši aizstāt saturu ar savu, lai uzreiz izveidotu savu vietni.

16. Roksima

Roksima

Roxima ir lieliska WordPress tēma uzņēmumiem, emuāriem un portfeļa vietnēm. Tas tiek piegādāts ar ērti iestatāmiem mājas lapu veidotāju un pielāgotu satura moduļiem ar vairākām kolonnām un izkārtojuma variantiem, no kuriem jūs varat izvēlēties..

17. Izrāviens

Izrāviens Pro

Ja meklējat sava emuāra tēmām, kas novērš uzmanību, jums patiks Izrāviens. Tā ir vienkārša, gluda un moderna WordPress tēma emuāru autoriem, reklāmdevējiem un mārketinga aģentūrām, galveno uzmanību pievēršot skaistajai tipogrāfijai un krāšņam attēlu attēlojumam..

Tas prasa ļoti maz laika, lai iestatītu un izietu no ceļa, lai jūs varētu izveidot pārsteidzošu saturu savā emuārā.

18. Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība ir vienkārša WordPress tēma biznesa vietnēm. Tam ir iebūvēts portfeļa un pakalpojumu sadaļa, skaistas attēlu galerijas un jūsu mājas lapas slīdnis.

Starp citām iespējām tajā ir sadaļa BUJ, cenu tabulas, pielāgots fons un daudzas elastīgas pielāgošanas iespējas.

19. Librets

Librets

Ja jums nepieciešama skaista bezmaksas WordPress emuāra tēma ar izklaidējošu izkārtojumu, tad lielisks risinājums ir Libretto. Tēmas galvenā iezīme ir tās unikālā krāsu shēma un krāšņā tipogrāfija.

Šī tēma ir veidota tradicionālajā klasiskajā emuāru izkārtojumā, un tā ir lieliski piemērota garā formā esošam saturam, fotografēšanai un personīgām vietnēm.

20. Elegants

Elegants

Eleganta ir WordPress emuāru un portfeļa tēma. Tam ir skaists izkārtojums ar logotipu un navigācijas izvēlni augšpusē ar sociālo izvēlni. Tam ir vairākas izkārtojuma iespējas, ieskaitot režģa izkārtojumu.

Tam ir iebūvēts portfeļa satura tips, vairāki pielāgoti logrīki, vairākas krāsu shēmas un ērti lietojams motīvu opciju panelis.

21. Piekrastes līnija

Piekrastes līnija

Piekraste ir vienkārša WordPress fotografēšanas un portfeļa tēma ar skaistu kolonnu režģa izkārtojumu. Tajā ir iekļautas papildu izkārtojuma izvēles, kuras varat izmantot ar vairākiem pielāgotiem logrīkiem, lapu veidnēm un sānu joslas navigācijas izvēlni.

Tam ir portfeļa satura pasta veids, lai izstrādātu jūsu portfeli. Coastline atbalsta Jetpack, lai jūsu vietnei pievienotu jaudīgas funkcijas.

22. Papīra maisiņš

Papīra soma

Paperbag ir vienkārša WordPress emuāra tēma. Tas tiek piegādāts ar vairāk nekā 20 krāsu un tipogrāfijas shēmām un dažādiem izkārtojuma stiliem. Iekšpusē ir vairāki pielāgoti logrīki, kurus varat izmantot sociālo mediju integrēšanai un satura atklāšanas funkcijām.

Tam ir iebūvēts satura karuselis mājas lapai. Visas motīvu opcijas var iestatīt, izmantojot dzīvu motīvu pielāgošanas rīku ar daudzām elastīgām iespējām.

23. Neve

Neve

Neve ir bezmaksas un vienkārša WordPress emuāra tēma. Tam ir navigācijas izvēlne augšpusē blakus meklēšanas joslai. Tajā ir iebūvētas sociālās koplietošanas pogas, piedāvātā satura slīdnis un mājas lapas sadaļa par mums.

Šo motīvu ir viegli pielāgot, un WooCommerce ir gatava izveidot veikala skatlogu.

24. Pludiņš

Pludiņš

Pludiņš ir vienkārša un stilīga WordPress emuāra tēma ar lieliskām funkcijām. Jūs atradīsit vairākas izkārtojuma izvēles, mājas lapas slīdni, Google fontu integrāciju, sociālo koplietošanas opcijas un parallaksa ritināšanas efektus..

Tam ir atsvaidzinošs dizains, kuru var pilnībā pielāgot, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku. Tas arī atbalsta WooCommerce, kas nav pieejams.

25. Monblāns

Monblāns

Monblāns ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas ir piemērota gandrīz jebkura veida WordPress vietnei. Paredzēts elastīgam, tas ietver daudz pielāgošanas iespēju, vairākas izkārtojuma izvēles un vairākus mājas lapas stilus.

To var viegli izmantot žurnāla vietnei vai vienas lapas tēmai. Jūs atradīsit portfeļa sadaļu, foto galerijas un iebūvētus slīdņus ar vairākām displeja opcijām.

26. Maksvels

Maksvels

Maksvels ir vienkāršota bezmaksas WordPress tēma žurnāliem un emuāriem. Izstrādāts, lai skaisti parādītu jūsu saturu, Maksvels izmanto piedāvātos attēlus, pielāgotus fragmentus un skaistu tipogrāfiju, lai lietotājiem radītu saistošu pieredzi..

Tam ir iebūvēts piedāvātā satura slīdnis un divas navigācijas izvēlnes. Visas motīvu opcijas var viegli iestatīt, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku.

27. Igloo

Igloo

Vai meklējat vienkāršu WordPress motīvu sava restorāna vietnei? Igloo ir skaista WordPress restorāna tēma ar iebūvētu izvēlņu pārvaldības sistēmu. Tajā ir arī atsauksmju sadaļa, kurā varat parādīt kvēlojošus pārskatus, ko atstājuši klienti, un foto galerija, lai parādītu savus populārākos ēdienus.

Igloo piedāvā patiesi unikālu izkārtojumu un piedāvā vairākas krāsu shēmas un izkārtojuma izvēles.

28. Baskervilla

Baskervilla

Baskerville ir vēl viena bezmaksas WordPress tēma ar skaistu izkārtojumu un dažām diezgan glītām funkcijām. Tajā ir mājas lapas pilna platuma attēls un mūra izkārtojums. Tajā tiek izmantoti skaisti sīktēli jūsu videoklipiem, tekstam un citiem ziņu formātiem.

29. Atbilde

Responz

Responz ir vienkārša WordPress tēma, kas paredzēta jaunumiem un redakcionāliem emuāriem. Tam ir 3 kolonnu izkārtojums ar sociālo mediju integrāciju un skaistu tipogrāfiju. Tam ir vairākas krāsu shēmas, piedāvāto ziņu sadaļa, 2 navigācijas izvēlnes, reklāmas laukumi, karuseļa slīdnis un vairākas sānjoslas..

To ir viegli iestatīt. Visas motīvu opcijas var pārvaldīt, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

30. Bretaņa

Bretaņa

Brittany ir stilīga WordPress emuāra tēma ar skaistu dizainu. Mājaslapas augšdaļā ir ievaddaļa, kurai seko jūsu vissvarīgākais saturs.

Tam ir vairākas izkārtojuma iespējas un veidnes dažādām lapām. Jūs iegūsit arī vairākus pielāgotus logrīkus, lai ērti integrētu sociālo mediju un satura atklāšanas funkcijas.

31. Futurio

Futurio

Ja jūs meklējat WordPress tēmu, kas ir neticami ātra un viegla, tad Futurio ir lieliska izvēle. Tas ir unikāls tādā veidā, ka tas neparāda jūsu piedāvātos attēlus pirmajā lapā, kas mājas lapu ielādē daudz ātrāk.

Tas ir paredzēts emuāru autoriem un ir lieliska izvēle garas formas saturam. Tas atbalsta pielāgotu logotipu, pielāgotu galveni, sveiciena ziņojumu un fonu. Tas ir saistīts ar mājas lapu aizmiglošanu, lai skaisti parādītu piedāvāto saturu.

32. Peak

Virsotne

Peak ir moderna WordPress emuāru tēma portfeļiem, fotogrāfiem un personīgajiem emuāriem. Tas ietver vairākus izkārtojumus un krāsu shēmas, iebūvētu slīdni un mūra stila izkārtojumu. Tas atbalsta mega izvēlni, un e-komercija ir gatava izveidot tiešsaistes veikalu.

33. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize ir bezmaksas WordPress tēma, kas piemērota emuāru autoriem, žurnāliem un fotogrāfiju vietnēm. Tam ir pielāgots galvenes fons, WooCommerce atbalsts, mājas lapas sadaļas un navigācijas izvēlne augšpusē. Motīvu iestatīšana ir ātrāka, un vietne ar profesionālu izskatu iegūs daudz mazāk laika.

34. Nozama

Nozama

Nozama ir Amazon iedvesmota WordPress tēma ar vienkāršu un stilīgu izskatu. Tas koncentrējas uz skaistu tipogrāfiju un krāšņu attēlu parādīšanu, lai padarītu jūsu saturu saistošāku.

Tam ir galvenes kategoriju izvēlne, sadaļa Piedāvātās kategorijas, vairākas izkārtojuma iespējas un bezgalīga ritināšana. To ir viegli iestatīt, un tajā ir arī darba sākšanas lapa, lai palīdzētu iestatīt motīvu.

35. OnePress

OnePress

OnePress ir bezmaksas WordPress tēma ar skaistu un stilīgu izskatu. Mājaslapas izkārtojumā ir izmantots stilīgs Parallax efekts, piedāvātie satura bloki un WooCommerce ir gatavs. Tam ir skaista tipogrāfija un tas lieliski izskatās visās ierīcēs.

36. Dienas trauks Pro

Ikdienas trauks Pro

Ikdienas ēdiens ir WordPress blogošanas tēma ar profesionālu dizainu. Visievērojamākās tēmas iezīmes ir izteiksmīga tipogrāfija un skaists attēlu attēlojums.

Tam ir ātri un ērti uzstādīts mājas lapas izkārtojums. Tam ir vairākas lapu veidnes, pielāgota galvene un pilns WooCommerce atbalsts.

37. Beatriks

Beatriks

Ja jūs meklējat WordPress tēmu, lai pārdotu mākslu un amatniecību, Beatrix ir lieliska izvēle. Šai skaistajai daudzfunkcionālajai WordPress tēmai ir pilns WooCommerce atbalsts, un tai ir krāšņs mājas lapas izkārtojums, lai parādītu savus produktus.

38. Ultra

Ultra

Ultra ir vienkārša WordPress tēma, kas īpaši paredzēta jebkura veida vietņu izveidošanai. Tam ir vairāki iebūvēti izkārtojumi, elastīgi papildinājumi, viedas izkārtojuma opcijas, pielāgoti fonti un neierobežotas krāsas.

Visiem izkārtojumiem būs iebūvētas sadaļas, piemēram, portfelis, pakalpojumi, komandas locekļi un partneri. Tas atbalsta sadaļās ritināšanu, mega izvēlnes, arhīvu izkārtojumus un animētas krāsas.

39. Konsultācijas

Konsultācijas

Konsultācijas ir bezmaksas un daudzfunkcionāla WordPress tēma emuāru autoriem ar trim pielāgotajām sadaļām mājas lapā. Tas atbalsta parallaksa slīdni, pielāgotas krāsas ar vairākām lapu veidnēm, ieskaitot pielāgotu arhīvu lapu.

Paredzēts uzreiz izveidot profesionāla izskata emuāru, Consulting ir ātri un ērti izveidojams, un tas izskatās satriecoši pat uz mazākiem ekrāniem.

40. Bensons

Bensons

Bensons ir vēl viens elegants un vienkāršs WordPress emuāra tēmas fotogrāfs. Tas piedāvā lielus, pilna platuma un sarakstu izkārtojumus jūsu fotoattēliem. Jūs atradīsit pielāgotus logrīkus autoru biogrāfijai, sociālo mediju pogas, satura atklāšanas funkcijas, video slaidrādi un vairākus attēlu izkārtojumus..

Tas atbalsta neierobežotas krāsas, kreiso vai labo sānjoslu, pielāgotu logotipu, galveni un fonu. To ir viegli iestatīt, izmantojot dzīvu motīvu pielāgošanas rīku, un tas palīdzēs ātri sākt darbu ar jūsu emuāru.

41. Nosēšanās

Nosēšanās

Nosēšanās ir skaista WordPress daudzfunkcionāla tēma, kas īpaši izstrādāta, lai izveidotu vienkāršas vietnes. Tam ir skaista tipogrāfija, pielāgots fons un iepriekš izveidoti izkārtojumi, kas lieliski izskatās visās ierīcēs un ekrāna izmēros.

Tas atbalsta Themify vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai jūsu vietnē izveidotu lapas un pievienotu funkcijas. Izkraušanai ir pielāgotas galvenes veidnes, portfeļa ziņas tips, notikuma ziņas tips un WooCommerce, kas gatavi izveidot tiešsaistes veikalu.

42. Allegiant

Allegiant

Allegiant ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kuru var pielāgot e-komercijai, biznesam, žurnālam vai fotografēšanas vietnei. Tas nāk ar elastīgām opcijām, kas ļauj jums izvēlēties savu izkārtojumu.

Tajā ir neierobežota krāsu izvēle, pielāgoti logrīki, Google fonti un pilnīgs WooCommerce atbalsts. Tas ir izstrādāts, lai darbotos ārpus kastes ar minimālu piepūli, kas padara to diezgan ērti lietojamu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko vietnes WordPress vienkāršo tēmu. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress SEO rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map