49 labākās WooCommerce WordPress motīvi

Vai meklējat labākās WooCommerce tēmas savam tiešsaistes veikalam? Ne visas WordPress motīvi piedāvā pilnīgu WooCommerce atbalstu un iepriekš veidotas veidnes. Šajā rakstā mēs parādīsim labākās WooCommerce WordPress tēmas, kuras varat izmantot, lai izveidotu savu e-komercijas vietni.


Labākās WooCommerce WordPress tēmas

Kā izveidot WooCommerce WordPress vietni

WooCommerce ir vispopulārākā e-komercijas platforma pasaulē, nodrošinot mazas un lielas e-komercijas vietnes visā pasaulē (sk. Shopify vs WooCommerce).

Tas darbojas virs WordPress, kas ir viens no visspēcīgākajiem vietņu veidotājiem pasaulē. Pastāv divu veidu WordPress vietnes, WordPress.com un WordPress.org (skatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu)..

Mēs iesakām izmantot WordPress.org, tas dod jums piekļuvi visām WooCommerce funkcijām, kas atrodas ārpus komplekta, un palīdzēs jums ievest veikalu jebkurā vēlamajā virzienā..

Lai sāktu, jums būs nepieciešams domēna vārds, SSL sertifikāts un WooCommerce mitināšanas konts.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no lielākajiem un oficiāli ieteiktajiem WooCommerce un WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Viņi ir vienojušies piedāvāt WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL un atlaidi mitināšanai. Būtībā jūs varat sākt darbu ar USD 6,95 mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost piedāvājumu ←

Kad esat reģistrējies WooCommerce mitināšanai, varat sekot mūsu soli pa solim sniegtajiem norādījumiem mūsu ceļvedī par to, kā izveidot tiešsaistes veikalu.

To sakot, apskatīsim labākās WooCommerce WordPress tēmas, kuras varat instalēt savā vietnē.

1. Astra

Astra

Astra ir tīra un bezmaksas WordPress tēma ar pilnu WooCommerce atbalstu un elastīgām pielāgošanas iespējām. Tas ietver mūsdienīgu mājas lapas izkārtojumu ar vairākiem logrīkiem gataviem apgabaliem, lai vienkārši velk un nomet satura logrīkus.

Tas atbalsta visus populāros lapu veidotāju spraudņus, lai izveidotu pielāgotus WordPress lapu izkārtojumus. Motīvu iestatīšana ir diezgan vienkārša un iesācējiem draudzīga.

Labākā daļa par Astra ir tā, ka tas nāk ar desmitiem iepriekš sagatavotu veidņu, ar kurām jūs varat sākt.

2. Papildu ElegantThemes

Papildu WooCommerce tēma

Papildu ir Elegant Themes jauna tēma, kas dod jums iespēju elastīgi izveidot dažādas kategorijas, mājas lapas un uz stāstu balstītu saturu. Powered by populārais Divi Builder, jūs varat izmantot Extra, lai izveidotu skaistus veikalu izkārtojumus.

Tas nemanāmi darbojas ar WooCommerce. Divi ir viens no populārākajiem WordPress lapu veidotājiem tirgū. Tas ļauj jums izveidot pielāgotus izkārtojumus ar vizuālu vilkšanu & nometiet interfeisu, lai jūs varētu izveidot pielāgotus vietņu dizainus, nerakstot nevienu kodu.

3. Shoppe

Shoppe

Shoppe ir ļoti pielāgojama WooCommerce WordPress tēma tiešsaistes veikaliem, e-komercijai, modes un dzīvesveida vietnēm. Tam ir jaudīga ātra produktu meklēšana, ajax iepirkumu grozs, vēlmju saraksts, ātra izskata gaismas kārba, produkta attēla tuvināšana un daudz ko citu.

Tajā ir iekļauts ļoti daudz izkārtojuma un veidošanas iespēju, kuras visas ir diezgan viegli izmantot. Tas nāk arī ar vilkšanas un nomešanas lapu veidotāju, kas ļauj jums izveidot pats savus izkārtojumus.

4. Loge

Loge

Løge ir eleganta WooCommerce WordPress tēma ar modernu dizainu un jaudīgām e-komercijas funkcijām. Tas piedāvā dažādus veikalu fasāžu izkārtojumus, regulējamas preču kolonnas un produktu filtrus.

Tā skaistā tipogrāfija un krāsu shēmas padara jūsu produktus uznirstošus. Varat arī izveidot savas krāsu shēmas, mainot motīvu krāsas. Visas iespējas ir diezgan viegli pārvaldīt tiešraides motīvu pielāgošanas rīkā.

5. Ultra

Īpaša e-komercija

Ultra ir universāla WordPress tēma ar īpaši elastīgām iespējām un krāšņiem dizainiem. Tajā ir vairākas lasītas vietnes, kuras var instalēt ar vienu klikšķi, ieskaitot e-komercijas vietni.

Jums vienkārši jāaizstāj saturs ar savu. Tam ir arī velciet un nometiet lapu veidotāju, lai vajadzības gadījumā ērti izveidotu savus izkārtojumus. Tajā ietilpst tādas funkcijas kā cenu tabulas, vairāki galvenes stili, kontakta forma, foto galerijas un daudz kas cits.

6. Neto

Neto

Neto ir moderna WordPress tēma WooCommerce veikaliem. Tam ir elegants mājas lapas izkārtojums un veikals ar uzrādīto produktu slīdni augšpusē. Tas ietver vairākus īskodus un pielāgotus logrīkus un piedāvā vairākus veidus, kā izveidot dažādus izkārtojumus savam veikalam.

Tam ir atbalsts pielāgota logotipa augšupielādēšanai, neierobežotas krāsas, pielāgoti logrīki sociālajiem medijiem un daudz kas cits. Visas motīvu iespējas ir kārtīgi sakārtotas tiešajā pielāgošanas rīkā.

7. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro ir vēl viena lieliska WordPress tēma WooCommerce veikaliem. Uzbūvēts uz Genesis motīvu ietvara, tas ir ļoti optimizēts WordPress ātrumam un veiktspējai.

Tas ietver iepriekš veidotas veidnes WooCommerce veikaliem, 3 logrīku apgabalus, pielāgojamas galvenes un lapu veidnes. Motīva iestatīšanai tai ir pielāgota motīvu opciju lapa un tiešsaistes pielāgošanas rīka atbalsts.

8. Shoptimizer

Shoptimizer

Shoptimizer ir premium WooCommerce tēma, kas ir ļoti optimizēta ātrumam un veiktspējai. Tas piedāvā ļoti daudz funkciju, lai optimizētu reklāmguvumus, ieskaitot lipīgu informāciju par produktu, ātrāku izrakstīšanos, pieprasījuma atzvanīšanu, FOMO taimerus produktu lapās un daudz ko citu..

Tam ir arī skaistas lapu veidnes, mega izvēlne un ātrāka produktu meklēšanas funkcija. Tas ir ērti lietojams, un visi motīvu iestatījumi ir viegli pieejami, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku.

9. Hugo

Hugo

Hugo ir skaisti izstrādāta WordPress WooCommerce tēma jebkura veida tiešsaistes veikaliem. Šajā ļoti pielāgojamajā tēmā ir skaists mājas lapas izkārtojums ar piedāvāto slīdni augšpusē, kam seko jūsu produktu sadaļas.

Tajā ir pielāgoti logrīki sociālajiem saziņas līdzekļiem, kontaktinformācija un satura atklāšanas funkcijas. Tas ir pieejams vairākās krāsu shēmās, un visas motīvu opcijas ir viegli pielāgojamas, izmantojot dzīvu motīvu pielāgošanas rīku.

10. Viesnīca

Viesnīcā

Viesnīca ir vēl viena skaista WooCommerce WordPress tēma viesnīcām, gulta & brokastis un viesmīlības pakalpojumu sniedzēji. Tā mūsdienīgajam mājas lapas dizainam ir liels galvenes attēls ar sveiciena ziņojumu un aicinājuma uz darbību pogu.

Jums būs nepieciešams WooBookings saišķis, kas ļauj pievienot rezervējamus produktus, piemēram, telpas, pakalpojumus un citu. Citas ievērojamas funkcijas ietver pielāgotas sānjoslas, vairākus logrīkiem gatavus apgabalus, pielāgotu galveni, fonu un daudz ko citu. To ir viegli iestatīt un vienkārši pielāgot.

11. Lenscap

Lenscap

Lenscap ir žurnāla stila WordPress tēma ar pilnu WooCommerce atbalstu. Piemērots vietnēm ar bagātīgu saturu, kuras savai vietnei vēlas pievienot tiešsaistes veikalu.

Tam ir skaists mājas lapas izkārtojums ar pielāgojamu galveni, kurā parādīts jūsu visredzamākais saturs un kategorijas. Tam ir veidnes produktu lapām ar skaistām attēlu galerijām. Tas nedarbojas, un satur tikai opcijas, kuras jūs faktiski izmantosit.

12. Klātbūtne

Klātbūtne

Klātbūtne ir spēcīga universāla WordPress biznesa tēma. Tajā ietilpst vairākas gatavas vietnes, tostarp e-komercijas veikals, kuru varat instalēt un pielāgot savām vajadzībām.

Tam ir 6 krāsu shēmas, vairāki emuāru lapu izkārtojumi, 2 bīdāmu stili, pilna platuma un kastveida izkārtojumi un daudz kas cits. Pielāgot to ir diezgan vieglāk, izmantojot tiešraides tēmu pielāgošanas rīku un pielāgoto motīvu iestatījumu lapu.

13. Highend

Highend

Highend ir īpaši elastīga WordPress tēma WooCommerce veikaliem. Tam ir mūsdienīgs dizains ar vairākiem izkārtojumiem un stiliem, no kuriem izvēlēties, vai arī varat izveidot pats savu, izmantojot lapas veidotāja spraudni, kas ir bezmaksas ar motīvu..

Tajā ir neierobežotas krāsas, Google fonti, vairākas sānjoslas, pielāgoti logrīki, sociālo mediju ikonas un daudz kas cits. Motīva iestatīšanai tam ir viena klikšķa demonstrācijas importētājs, kas jūs vadīs. Tas ir gatavs tulkošanai, un to var izmantot arī daudzvalodu vietņu izveidošanai.

14. Rotaļlietu veikals

Rotaļlietu veikals

Rotaļlietu veikals ir WooCommerce WordPress tēma, kas īpaši paredzēta bērnu veikaliem, rotaļlietu veikaliem, ziedu veikaliem un citām vietnēm, kurām nepieciešama jautra un spilgta vietne. Tas ir krāsains, jautrs, un ir pat iespēja mainīt kājenes grafiku, lai tā atbilstu sezonai.

Tas pārmanto visas vecāku tēmas iezīmes un pievieno dažas no tām. Tajā ir pielāgots fons, galvenes attēls, krāsu vadīklas un vairāku kolonnu izkārtojumi veikalu lapām. To ir ārkārtīgi viegli uzstādīt, un to var viegli paplašināt, izmantojot papildinošos paplašinājumus.

15. Indigo

Indigo

Indigo ir moderna un stilīga WordPress WooCommerce tēma, kas veidota ar modulāru pieeju. Tas ļauj viegli vilkt un nomest moduļus, lai izveidotu visus vajadzīgos lapu izkārtojumus.

Tas ir komplektā ar pabeigtiem vietņu dizainiem, kurus varat instalēt ar vienu klikšķi. Katrs dizains ir pilnībā pielāgojams, un tajā ir skaistas veikalu veidnes. Pie ievērojamām funkcijām pieder kontaktu formas lapa, pielāgoti logrīki, cenu tabulas, sociālo mediju integrācija un daudz kas cits.

16. Arkāde

Pasāža

Pasāža ir WooCommerce tēma tiešsaistes spēļu veikaliem, elektronikas un spēļu piederumu veikaliem. Iedvesmojoties no populārākajām spēļu vietnēm, Arcade ir paredzēta, lai ērti pārlūkojamā veidā demonstrētu plašu produktu klāstu sākumlapā..

To ir viegli paplašināt, izmantojot Storefront Extensions Bundle, kas ļaus motīvam pievienot plašu funkciju klāstu, ieskaitot mega izvēlnes, vairāku kolonnu izkārtojumus, lipīgu grozu, pārskatus un citu..

17. Kreatīvo

Creativo

Ja jūs meklējat daudzpusīgu un daudzfunkcionālu WooCommerce tēmu, jums vajadzētu apskatīt Creativo. Šīs īpaši elastīgās WordPress tēmas nāk ar vairākām pabeigtām vietnēm ar viena klikšķa importētāju.

Tajā ir skaistas veikalu veidnes, dažādi stili un izkārtojumi, kā arī piegādāti ar premium lapu veidotāju un slīdņa spraudņiem, lai vajadzības gadījumā izveidotu savus izkārtojumus. Tam ir jaudīgs pielāgoto motīvu iestatījumu apgabals pilnīgai vadāmai iestatīšanai.

18. e-veikals

e-veikals

eStore ir vēl viena bezmaksas WooCommerce tēma WordPress. Tas piedāvā vairākas premium klases funkcijas un pielāgotus logrīkus, lai izveidotu ļoti profesionālu un modernu tiešsaistes veikalu.

Tā ir pārbaudīta, lai saderētu ar labākajiem WooCommerce paplašinājumiem. Visas tēmas iespējas ir kārtīgi sakārtotas un ļauj ar minimālu piepūli ērti izveidot tiešsaistes veikalu.

19. Amaryllis

Amaryllis

Amaryllis ir unikāli izstrādāta WordPress tēma WooCommerce veikaliem. Tā modernajam mājaslapas izkārtojumam ir pilnekrāna fona attēls, kam seko jūsu produktu kategorijas, populārie produkti un citas jūsu vietnes sadaļas.

Tās mājas lapa ir pilnībā widtizēta, kas ļauj vilkt un nomest satura logrīkus, lai to iestatītu. Tam ir 1 klikšķa demonstrācijas importētājs, tiešsaistes pielāgošanas rīka atbalsts un daudzas iespējas, lai padarītu to unikālu jūsu.

20. idillisks

Idillisks

Idyllic ir skaisti izstrādāta bezmaksas WooCommerce tēma WordPress. Tajā ir iekļauti vairāki logrīkiem gatavi apgabali un viegli iestatīts mājas lapas izkārtojums. Tas ietver pilna platuma lapu veidni, korporatīvo, sazinieties ar mums un citas lapu veidnes, lai izveidotu savas galvenās lapas.

To ir viegli pielāgot, izmantojot visus motīvu komponentus, kas ir pareizi novietoti zem pielāgojuma. Tas ir gatavs tulkošanai, un to var izmantot arī daudzvalodu vietņu izveidošanai, izmantojot Polylang.

21. Multishop

Multishop

Multishop ir jaudīga WordPress tēma WooCommerce veikaliem un tiešsaistes veikaliem. Tam ir moderns dizains ar daudzām elastīgām pielāgošanas iespējām.

Tas ietver ajax darbinātu produktu filtru, meklēšanas automātiskās pabeigšanas funkciju, neierobežotas krāsas, vairākas sānjoslas, lapu veidnes un daudz ko citu. Tas tiek piegādāts arī ar premium lapu veidotāju un slīdņa spraudņiem.

22.Kuplā kūka

Kēksiņš

Cupcake ir WooCommerce WordPress tēma maiznīcām un kafejnīcām. Tās mājas lapā ir slīdnis, kam seko jūsu produkti un citi satura lauki. Galvenes laukā ir jūsu vietnes logotips, tālruņa numurs un meklēšanas, vēlmju saraksta un iepirkumu groza pogas.

Tas ietver WooCommerce elementus, lai ērti parādītu piedāvātos, jaunākos un populārākos produktus. Produktu attēliem tas ietver arī uznirstošo lodziņu. Visas motīvu opcijas ir viegli pielāgojamas, izmantojot pielāgoto motīvu opciju lapu.

23. Hestija

Hestija

Hestia ir populāra bezmaksas WordPress tēma, kas piemērota WooCommerce veikaliem un tiešsaistes veikaliem. Tas piedāvā daudzas funkcijas, kuras jūs atradīsit augstākās klases WordPress motīvos, ieskaitot daudzas pielāgošanas iespējas.

Tam ir neierobežotas krāsas, vairākas izkārtojuma opcijas, ļoti pielāgojamas galvenes, sociālo mediju ikonas, vairākas navigācijas izvēlnes un daudz kas cits. Tas ir ļoti ērti lietojams, un to var viegli pielāgot, lai jūsu veikals iegūtu unikālu izskatu.

24. Augstums Pro

Augstums Pro

Altitude Pro ir ļoti profesionāla izskata WordPress tēma WooCommerce veikaliem. Tā ir veidota uz Genesis motīvu pamatnes pamatīgas pamatnes, un tai ir izteiksmīga tipogrāfija un plašs izkārtojums.

Tas ietver 7 vietņu logrīku apgabalus, lai ievilktu un nomettu sadaļas savā mājas lapā, pielāgojamas galvenes, navigācijas izvēlnes un vairākas sānjoslas. Lai izveidotu motīvu, tam ir pielāgota motīvu opciju lapa un dzīvu motīvu pielāgošanas rīka atbalsts.

25. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize ir vēl viena ļoti elastīga, taču bezmaksas WordPress tēma WooCommerce vietnēm. Tam ir mūsdienīgs mājas lapas izkārtojums, kuru ir viegli pielāgot, vienkārši velkot un nometot.

Pie ievērojamām funkcijām pieder iepriekš izstrādāta mājas lapa, 5 galvenes dizains un vairāk nekā 30 lietošanai gatavas satura sadaļas, kuras varat viegli pielāgot. Elastīguma dēļ Mesmerize var izmantot jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai.

26. SolidBox

SolidBox

Solidbox ir vēl viena lieliska izvēle WooCommerce WordPress tēmai. Tas ir izveidots, lai būtu elastīgs, un to var viegli pielāgot jebkura veida biznesa vietnes izveidošanai.

Tas ietver vairākas dizaina izvēles, izkārtojumus, galvenes stilus, īskodus un daudz ko citu. Tas tiek piegādāts ar premium lapu veidotāju spraudni un atbalsta arī daudzvalodu spraudņus. Iestatīšana ir vienkāršāka, izmantojot ātru viena klikšķa demonstrācijas importētāju un pielāgotu motīvu opciju paneli.

27. Spensers

Spensers

Spencer ir eleganti izstrādāta WordPress tēma WooCommerce un biznesa vietnēm. Tas ietver elastīgu mājas lapas izkārtojumu ar logrīkiem gataviem apgabaliem, kur varat vilkt un nomest logrīkus.

Tas ietver biļetenu pierakstīšanās formu, neierobežotas krāsas, vairākus izkārtojumus, lapu veidotāju atbalstu un pielāgotus logrīkus sociālo mediju integrācijai. Tam ir pielāgots motīvu opciju panelis un tonnas pielāgošanas opciju pielāgotājā.

28. OceanWP

OceanWP

Ja jūs meklējat jaudīgu, bet bezmaksas WordPress WooCommerce tēmu, jums patiks OceanWP. Šī skaisti izstrādātā WordPress tēma nāk ar līdzīgām funkcijām bezmaksas papildbudžeta spraudnī.

Tajā ir daudz pielāgošanas iespēju tiešajā pielāgojumprogrammā, kur varat izvēlēties galvenes stilus, fonus, krāsas, navigācijas izvēlnes un daudz ko citu. Tas darbojas ar visiem populārajiem bezmaksas lapu veidotāju spraudņiem un ietver veidnes, lai vajadzības gadījumā izveidotu savas galvenās lapas.

29. Pipari+

Pipari +

Pepper + ir skaisti izstrādāta daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas lieliski piemērota WooCommerce veikaliem un tiešsaistes veikaliem. Tam ir vairākas gatavas lietošanai paredzētas vietnes, kuras varat instalēt ar vienu klikšķi. Visi šie dizainparaugi ir pilnībā rediģējami, izmantojot vienkāršus punktu un klikšķu rīkus.

Tam ir modulāra pieeja dizainam, un tajā ietilpst moduļi parastiem vietnes komponentiem. Varat vienkārši vilkt un nomest, lai pievienotu cenu tabulas, jaunākos produktus, slīdņus, kontaktu veidlapas, Google Maps un citu.

30. Veikals

Skatlogs

Veikals ir bezmaksas WordPress WooCommerce tēma. Projektējis un izstrādājis WooCommerce galvenie izstrādātāji, tam ir cieša integrācija ar WooCommerce un populāriem WooCommerce paplašinājumiem..

Tas ietver vairākas izkārtojuma un krāsu izvēles, lai pielāgotu jūsu veikalu. Tam ir demonstrācijas datu importētājs, tiešsaistes tēmu pielāgošanas atbalsts un vairākas logrīkiem gatavas vietas, kas palīdzēs jums viegli izveidot savu WooCommerce veikalu. Tā darbojas arī kā vecāku tēma vairākām bērnu tēmām, kuras īpaši izveidojuši WooCommerce ļaudis.

31. Stils

Stils

Styler ir stilīga WooCommerce WordPress tēma skaistumkopšanas saloniem, modes un aksesuāru veikaliem. Tam ir unikāls mūsdienīgs mājas lapas izkārtojums, kas ir pilnībā pārveidots par sīkrīku un kuru var iestatīt, vienkārši velkot un nometot.

Tajā ir arī pielāgoti pastu veidi, lai ērti iekļautu pakalpojumus, galerijas, atsauksmes, cenrāžus un personāla profilus. Tas ir draudzīgs iesācējiem, un tajā ir ietverta motīvu iestatījumu lapa, lai to būtu vieglāk iestatīt.

32. MaxStore

MaxStore

MaxStore ir vēl viena lieliska bezmaksas WooCommerce WordPress tēma. Tās mājas lapā ir ļoti saistošs izkārtojums, kas jūsu produktus nostāda priekšā un centrā.

Tas ietver vēlmju saraksta atbalstu, kreiso / labo sānjoslu, kājenes logrīka apgabalu, pielāgotus fonus, pielāgotu logotipu, informācijas augšējo joslu, meklēšanas joslu, sociālās ikonas un daudz ko citu.

33. Moduļi

Moduļu veikals

Moduļi ir skaista WordPress tēma ar pilnu WooCommerce atbalstu. Tas ir veidots ar modulāru pieeju dizainam, tajā ir iekļauti moduļi parastām mājas lapu veidošanas sastāvdaļām, kurus varat viegli pievienot jebkur jūsu mājas lapā.

Tas tiek piegādāts ar vairākiem pabeigtiem projektiem, kurus varat instalēt ar vienu klikšķi. Tas ietver arī portfeli, video fonu, Google fontus, ikonu fontus un daudz ko citu. Tas ir ļoti ērti lietojams, un to var viegli iestatīt, izmantojot motīvu iestatījumu lapu.

34. Seneka

Seneka

Ja jūs meklējat tīru, vienkāršu WooCommerce tēmu, jums vajadzētu apskatīt Seneca. Tam ir vienkāršs, ietilpīgs dizains ar lielu balto laukumu, kas jūsu produktus liek uzmanības centrā.

Tas ietver veikala veidni, atsevišķu emuāra lapu, produktu kategoriju logrīku un daudz ko citu. Visas motīvu opcijas ir pieejamas motīvu iestatījumu lapā, un to iestatīšana prasa minimālu piepūli.

35.Stilists

Stilists

Stilists ir skaisti izstrādāta WordPress tēma WooCommerce veikaliem un tiešsaistes veikaliem. Tās mājas lapā ir ievietots izkārtojums ar lielu slīdni augšpusē, kam seko jūsu produkti un satura sadaļas.

Tajā ir viegli pārvaldāmas sadaļas, lai pievienotu pakalpojumus, komandas locekļus, atsauksmes, sociālo mediju ikonas, emuāra sadaļu un daudz ko citu. Tas piedāvā daudzas pielāgošanas iespējas tiešajā pielāgojumprogrammā un ļauj sajaukt un saskaņot dažādus stilus un krāsas.

36. Izsludinātais

Likums

Outlaw ir radoša WordPress WooCommerce tēma, kas piemērota visa veida veikaliem un tiešsaistes veikaliem. Tam ir tīrs un mīksts izkārtojums ar daudz vietas un krāšņu tipogrāfiju.

Tas ietver skaistas CSS animācijas, modernu produktu filtru, vairākus stilus un izkārtojumus, tulkošanai gatavus un daudz ko citu. Tas tiek piegādāts ar viena klikšķa instalētāju, premium slīdni un lapu veidotāju spraudņiem.

37. Veikalu sala

Veikals sala

Shop Isle ir lieliska bezmaksas WordPress tēma WooCommerce veikaliem. Tajā ir lieli produktu attēli mājas lapā, kas ļauj piesaistīt klientu uzmanību, ierodoties.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder pilnekrāna attēls, parallaksa efekti, tiešsaistes pielāgošanas rīka atbalsts, emuāra sadaļa un daudz kas cits. Tas nedarbojas, un visas motīvu iespējas ir diezgan vienkāršas un vienkāršas.

38. Flevr

Flevr

Flevr ir moderna un stilīga WooCommerce tēma tiešsaistes veikaliem un veikaliem. Tajā ir pilnībā ietverts mājas lapas izkārtojums ar pilnekrāna slīdni augšpusē, kam seko jūsu piedāvātie produkti.

Tam ir iebūvētas sadaļas, lai pievienotu atsauksmes, pakalpojumus, galerijas, portfeli un daudz ko citu. Tajā ir pielāgoti logrīki sociālo mediju un satura atklāšanai. Tas ir diezgan viegli lietojams, un jūs varat arī izmantot savu iecienītāko lapu veidotāju spraudni.

39. Flora

Flora

Flora ir WooCommerce WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta, ņemot vērā ziedu veikalus. Tā skaistais dizains un krāsu shēma iedvesmojas no ziediem un visā to vietā izmanto drosmīgu un maigu krāsu kombinācijas.

Tas ietver viedo iepirkumu grozu, mega izvēlni, viedo navigāciju, vairākus galvenes stilus, lipīgās galvenes un daudz ko citu. Tas ir gatavs tulkošanai un ir saderīgs ar daudzvalodu spraudņiem.

40. Zibspuldze

Zibspuldze

Jums nepieciešama profesionāla izskata, bet bezmaksas WordPress tēma savam WooCommerce veikalam? Pārbaudiet Flash. Šī skaistā daudzfunkcionālā WordPress tēma ir gatava WooCommerce un nāk ar skaistu dizainu.

Tam ir pievienots papildprogramma, kas ļauj ērti importēt demonstrācijas saturu savā vietnē. Tas ietver arī vairākus emuāru izkārtojumus, lapu veidotāju veidnes, vairākus galvenes stilus, vairākas krāsu izvēles un daudz ko citu.

41. Bēniņi

Bēniņi

Bēniņi ir tīra un vienkārša WordPress WooCommerce tēma ar jaudīgu funkciju komplektu un plašām pielāgošanas iespējām. Tās mājaslapai ir izvēles slīdnis augšpusē, kam seko jūsu produkti vai saturs.

Tas ietver divas navigācijas izvēlnes un lipīgu peldošo navigācijas izvēlni augšpusē. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir pielāgota motīva iestatījumu lapa, kā arī tiešsaistes motīvu pielāgošanas atbalsts.

42. Bento

Bento

Bento ir vēl viena lieliska un bezmaksas WordPress WooCommerce tēma, kas piedāvā funkcionalitāti un iespējas konkurējošām premium tēmām. Šī īpaši elastīgā WordPress tēma piedāvā mūsdienīgu mājas lapu, kuru var pilnībā pielāgot, izmantojot jebkuru lapu veidotāja spraudni.

Tas ietver vairākus izkārtojumus, neierobežotas krāsas, atsevišķu ziņu un lapu izkārtojumus, pielāgotas galvenes, modernu ziņu un lapu galvenes veidošanu un daudz ko citu. Tas ir ērti lietojams, un visas motīvu opcijas tiek pārvaldītas pielāgotājā ar tiešo priekšskatījumu.

43. Stūris

Stūris

Stūris ir unikāla un stilīga WordPress tēma ar pilnu WooCommerce atbalstu. Tam ir šaura kreisā sānjosla un plašāks satura laukums ar minimālistisku pieeju dizainam.

Tas piedāvā pilnu krāsu kontroli, pielāgotus logrīkus Twitter, Flickr un satura atklāšanas logrīkus. Tas darbojas ārpus ierīces, un jums to būs diezgan viegli uzstādīt ar nelielu piepūli.

44. Peak

Virsotne

Peak ir moderna WooCommerce WordPress tēma, kuras augšdaļā ir skaisti attēli ar flīzēm. Flīzes automātiski ģenerē motīvs. Ja nepieciešams, flīzes var arī pielāgot. Zem tā tiek parādīti jūsu labākie produkti un piedāvātais saturs.

Tas ietver portfeļa pasta veidu, pielāgotos izkārtojumus, mega izvēlni, iespraužamos logrīkus un daudz ko citu. Lai atvieglotu iestatīšanu, tajā ietilpst viena klikšķa demonstrācijas datu importētājs, pielāgota motīva iestatījumu panelis un velciet un nometiet veidotāju.

45. Shopstar

Shopstar

Shopstar ir eleganta un bezmaksas WooCommerce tēma, kas piemērota dzīvesveidam, apģērbam un modes veikaliem. Tam ir minimālisma dizaina izkārtojums, kas padara jūsu produktus uznirstošus un vizuālos attēlus efektīvākus.

Tam ir divas navigācijas izvēlnes, skaistas produktu lapas, atsevišķa emuāra lapa, labā sānjosla emuāra ziņās un daudz kas cits. Tas darbojas ar visiem populārajiem lapu veidotājiem un kontaktformu spraudņiem. Visas motīvu opcijas ir viegli pieejamas, izmantojot tiešo motīvu pielāgošanas rīku.

46. ​​Līdzsvars

Līdzsvars

Balance ir lieliska WooCommerce tēma, kas paredzēta, lai jūsu zīmols būtu centrā. Lieliski piemērots jebkurai e-komercijas vietnei, Balance ir aprīkots ar modernu un stilīgu mājas lapas izkārtojumu, kas ļauj eleganti izcelt savus produktus.

Tajā ir sešas skaistas veidnes veikalu un produktu lapām. Citas funkcijas ietver vairākus emuāru stilus, 6 krāsu shēmas ar neierobežotu pielāgošanu, Instagram logrīku, pielāgotus fontus un logotipu.

47. Saimniecība

Saimniecība

Homestore ir WooCommerce tēma mājas dekoriem, sadzīves priekšmetiem un universālveikalu vietnēm. Tam ir tīrs, ietilpīgs dizains, kas padara jūsu produktus izceļas.

Tas ir īpaši elastīgs un paredzēts darbam bez piepūles ar minimālu piepūli. To var vēl paplašināt ar Storefront Extensions pakotni, kas papildina tādas satriecošas iespējas kā viedais grozs, produktu pārskati, vairāku kolonnu izkārtojumi, fonti, pielāgots stils un daudz kas cits.

48. Bellini

Bellīni

Bellini ir vēl viena lieliska bezmaksas WordPress WooCommerce tēma. Tam ir piedāvāto produktu slīdnis augšpusē un 4 sākumlapu sadaļas, kuras varat konfigurēt no iestatījumiem.

Tā ir veidota ar Bootstrap sistēmu, un tā ir pilnībā reaģējoša un optimizēta veiktspējai. Tam ir 3 logrīkiem gatavas zonas, skaistas veikalu un produktu lapu veidnes, un tas atbalsta visus populārākos WooCommerce spraudņus.

49. ProShop

ProShop

ProShop ir WooCommerce Storefront tēmas bērnu tēma. Tam ir stilīgs pilsētvides dizains, kas padara to par piemērotu aksesuāru, apģērbu un sporta preču veikaliem.

Tas pārmanto visas vecāku tēmas un dažas savas iezīmes. Visas motīvu opcijas ir pieejamas, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, un tās ir diezgan viegli iestatīt.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WooCommerce WordPress tēmas savam tiešsaistes veikalam. Varat arī apskatīt mūsu sarakstu ar obligātiem WordPress spraudņiem, lai attīstītu savu biznesu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map