6 labākie biznesa tālruņa pakalpojumi maziem uzņēmumiem (2020)

Vai jūs meklējat vislabāko biznesa tālruņa pakalpojumu savai WordPress vietnei? Tālruņa pakalpojuma pievienošana var palīdzēt efektīvi pārvaldīt zvanus ar klientiem. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažus no labākajiem biznesa tālruņu pakalpojumiem, kurus varat izmantot kopā ar savu WordPress vietni.


Labākie biznesa tālruņa pakalpojumi jūsu WordPress vietnei

Kāpēc un kad jums ir nepieciešams biznesa tālruņa pakalpojums?

Parasti jūs varat pievienot savu fiksētā tīkla vai mobilā tālruņa numuru savai WordPress vietnei un izmantot to, lai saņemtu zvanus no klientiem. Tomēr jūsu tālruņa numurs neizskatās profesionāls, un jūs nevarēsit efektīvi sazināties.

Ja pievienojat pareizu uzņēmuma tālruņa pakalpojumu, varat rīkoties šādi:

  • Jūs varat viegli izsekot zvana ilgumam, aizturēšanas laikam, gaidīšanas laikam un kopējai lietošanai.
  • Lielākajai daļai biznesa tālruņu pakalpojumu ir zvanu pāradresācija, zvanītāja ID, zvanu gaidīšana, ienākošo zvanu maršrutēšana, zvanu ierakstīšana un daudz kas cits..
  • Koplietojiet vienu uzņēmuma tālruņa numuru vairākiem lietotājiem vienlaikus (automātiskā pavadoņa funkcija ļauj novirzīt zvanu uz pirmo pieejamo pārstāvi)
  • Zvanu saņemšanai un zvanīšanai var izmantot galda tālruņu sistēmu, mobilo mobilo tālruni vai datoru
  • Viegli pievienojiet jaunus darbiniekus, neaicinot tehniķi.
  • Biznesa tālruņu sistēmas pārraida balss pārraidi internetā (VoIP sistēmas), kas nozīmē, ka varat ņemt vietējo vai bezmaksas numuru jebkur, kur vēlaties. Viss, kas jums būs nepieciešams, ir ātrgaitas interneta savienojums.

Ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu vai neliela biznesa vietni, tad profesionāla uzņēmuma tālruņa pakalpojuma pievienošana var palīdzēt attīstīt jūsu biznesu. Jūs to varat izmantot, lai izveidotu labākas klientu attiecības ar profesionālu pārdošanu un atbalstu, kas tiek sniegts pa tālruni.

To sakot, apskatīsim labākos biznesa tālruņu pakalpojumus, kurus varat izmantot savā WordPress vietnē.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva ir labākais biznesa tālruņu pakalpojums, ņemot vērā tā funkcijas un ērtu lietošanu. Tie piedāvā lielu funkciju komplektu ar ātru iestatīšanu un saprātīgām cenām. Tam ir vienkāršs tīmekļa administratora panelis, kas mazo uzņēmumu īpašniekiem ļauj ērti pārvaldīt vienoto komunikāciju platformu kā profesionāļiem..

Nextiva VOIP tālruņa pakalpojums mazajiem uzņēmumiem ietver modernu zvanu maršrutēšanu, neierobežotu bezmaksas vietējo zvana veikšanu, balss pastu uz e-pastu un tekstu, faksa sūtīšanu tiešsaistē, īsziņas un daudz ko citu.

Jūs arī saņemat bezmaksas vietējo vai bezmaksas numuru, bezmaksas numuru pārnešanu un visas standarta zvanu pārvaldības funkcijas, piemēram, zvanītāja ID, zvanu pāradresācija, maršrutēšana, pielāgoti sveicieni, uzlabotā IVR (interaktīvā balss atbildes) sistēma un daudz ko citu. Nextiva kā platforma piedāvā arī citas jaudīgas funkcijas, tostarp CRM, Live Chat, tiešsaistes aptaujas, zvanu analīzi un citus risinājumus, kas ļoti labi darbojas ar biznesa tālruņu sistēmu..

Viņu tālruņa zvana kvalitāte ir lieliska, viņu voip risinājums piedāvā 99,999% uptime, un viņu klientu apkalpošanas pārstāvji vienmēr ir noderīgi.

Nextiva biznesa tālruņa pakalpojuma cenas sākas no 19,95 USD par lietotāju katru mēnesi. Viņu cenas kļūst lētākas, jo pievienojat vairāk lietotāju. Varat arī izveidot priekšapmaksas kontu, lai ietaupītu vairāk naudas.

Piezīme: Mēs izmantojam Nextiva vietnē WPBeginner kā mūsu biznesa tālruņa pakalpojumu. Pēc mūsu pieredzes Nextiva ir labākā mazo uzņēmumu tālruņu sistēma tirgū gan no iespējām, gan no cenu noteikšanas viedokļa.

Kā mazs uzņēmums, mūsu iecienītākā iezīme ir tā, ka Nextiva ļauj mums pievienot biznesa līniju mobilajam tālrunim, tāpēc mūsu komanda var saņemt klientu zvanus no mūsu biroja vai pat strādājot attālināti, nedaloties ar viņu personīgajiem mobilo tālruņu numuriem. Lietotne Nextiva darbojas gan iPhone, gan Google (Android) viedtālruņos.

Tomēr, ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešama biroja tālruņu sistēma, kas darbojas ar esošajiem tālruņiem, viņi to arī piedāvā. Zvanu centri un uzņēmumu uzņēmumi bieži izmanto Nextiva, lai savu Avaya privāto filiāli (pbx sistēmu) pārveidotu par jaudīgu mākoņu tālruņu sistēmu ar SIP kanālu..

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral ir vēl viens populārs biznesa tālruņu pakalpojums jebkura lieluma uzņēmumiem. Viņi piedāvā vienu no funkcijām bagātākajām mazo uzņēmumu tālruņu sistēmām tirgū.

Viņu biznesa tālruņu platformā ir iekļautas visas jums nepieciešamās standarta funkcijas, tostarp neierobežots zvanīšana, zvanu pāradresācija, zvanītāja ID, zvanu gaidīšana un pārsūtīšana, vienas līnijas kopīgošana vairākās mobilajās ierīcēs un lietotājiem, īsziņu sūtīšana un citas iespējas.

Papildus tam ir arī video sanāksmes ar ekrāna koplietošanu, 1000 bezmaksas minūtes un integrācija ar Gsuite, Dropbox, Microsoft un citiem pakalpojumiem. Tam ir intuitīva mākoņa pārvaldība, kas padara zvanu iestatīšanu un pārvaldīšanu ļoti vienkāršu.

Viņu Essentials plāns sākas no USD 19,99 mēnesī katram lietotājam (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), un jūs varat pievienot līdz 10 lietotājiem. Citiem plāniem ir atšķirīgas cenas un iespējas.

RingCentral ir lielisks tālruņu risinājums gan fiziskiem birojiem, kas vēlas aizstāt fiksēto tālruņu modeļus, gan tiem, kas pārvietojas uz virtuālo biroju. Tas var darboties ar jūsu telefona sistēmu (ja tā ir saderīga), vai arī varat izmantot viņu virtuālo tālruņu sistēmu, izmantojot RingCentral darbvirsmas lietotni un mobilo lietotni, kas darbojas visos viedtālruņos.

3. GrassHopper

Sienāzis

GrassHopper piedāvā virtuālus tālruņu numurus, izmantojot balss pārraidi caur interneta protokolu (VOIP), un tas ir lieliski piemērots vientuļniekiem un maziem uzņēmumiem. Virtuāls tālruņa numurs nozīmē, ka tas var pāradresēt zvanus uz jebkuru tālruņa numuru vai mobilo ierīci. Tomēr izejošajiem zvaniem jums joprojām būs nepieciešama regulāra tālruņa līnija.

Viņi piedāvā intuitīvas tīmekļa un mobilās lietotnes, lai pārvaldītu jūsu kontu un tālruņa pakalpojumus. Jūs varat savam numuram izmantot vairākus paplašinājumus, kā arī izvēlēties no vietējiem, bezmaksas un īslaicīgajiem tālruņu numuriem. Tas piedāvā vietējos un bezmaksas numurus ASV, Kanādā un Lielbritānijā.

GrassHopper ir aprīkots ar visām standarta funkcijām, piemēram, zvanu pāradresāciju, maršrutēšanu, gaidīšanu, zvana aizturēšanas mūziku, balss pasta sūtījumiem uz e-pastu un citiem. Tas ir lieliski piemērots attālām komandām, jo ​​varat pievienot paplašinājumus, kurus var izmantot no jebkuras vietas, izmantojot mobilās vai darbvirsmas lietotnes.

Viņu plāni sākas no USD 29,99 mēnesī ar 1 numuru un līdz 3 pagarinājumiem.

4. Tālrunis.com

Tālrunis.com

Phone.com ir vēl viena laba iespēja mazo uzņēmumu tālruņu pakalpojumiem. Viņi piedāvā vienkāršu tīmekļa un lietotņu balstītu administrēšanas paneli ar tādām standarta tālruņa pakalpojumu funkcijām kā zvanu pāradresācija, zvanu maršrutēšana, zvanītāja ID, konferences zvana un vairāk.

Vietējās sarunu minūtēs tās iekļauj vairākas Eiropas valstis un Kanādu, kas padara zvanīšanu uz šīm valstīm daudz lētāku. Varat arī integrēt sava uzņēmuma tālruņa pakalpojumu trešo personu CRM programmatūrā, piemēram, Salesforce un Zoho.

Viņiem ir divu veidu cenu iespējas, kas maksā par minūti un neierobežotas. Maksas par minūtēm plāni sākas no 12,99 USD mēnesī, un neierobežotu plānu sāk no USD 22,99 mēnesī.

5. Vonage

Vonage

Vonage ir vēl viens lielisks biznesa tālruņa pakalpojums ar daudzām funkcijām, lai jūsu biznesa komunikācija būtu efektīvāka. Papildus standarta mākonis biznesa VOIP pakalpojumiem, tas izmanto Amazon Chime, lai integrētu tiešsaistes sapulces un video konferences savā platformā..

Tam pievienots tīmekļa vadības panelis, kas ļauj ērti iestatīt, pievienot jaunus lietotājus un pārvaldīt zvanus. Tajā ir arī tādas funkcijas kā mobilā piekļuve, kas padara to par labu attālajām komandām, kurām nav aparatūras prasību.

Viņu mobilā tālruņa plāns sākas no USD 19,99 mēnesī, taču tā iespējas ir ierobežotas. Piemaksu plāns 29,99 USD un progresīvs plāns 39,99 USD piedāvā vislabāko funkciju un lietošanas ierobežojumu kombināciju.

6. 8 × 8

8x8

8 × 8 ir vēl viena laba iespēja mazo uzņēmumu tālruņu pakalpojumiem. Viņu cenas ir nedaudz zemākas nekā citas populārākās mazo uzņēmumu tālruņu sistēmas, taču tām trūkst arī dažu uzlaboto iespēju, ko piedāvā konkurenti.

8 × 8 VOIP tālruņa pakalpojums ietver visas standarta funkcijas, piemēram, zvanu pāradresācija, numuru kopīgošana, balss pasts uz audio e-pastu, automātiska zvanu apmeklēšana, mobilās lietotnes, tērzēšana, SMS un citas.

Viņu cenu struktūra mainās atkarībā no jūsu izvēlētā plāna. Jūs varat sākt no USD 24,99 vienam lietotājam katru mēnesi ar 250 izejošajām minūtēm uz ASV un Kanādu un pēc tam USD 0,029 / minūtē. Neierobežotu minūšu laikā jūs varat izvēlēties plānus, sākot no USD 39,99 mēnesī katram lietotājam.

Kurš ir labākais biznesa tālruņa pakalpojums jums?

Rūpīgi izpētot visus labākos biznesa tālruņu pakalpojumu sniedzējus, mēs uzskatām, ka Nextiva ir labākais biznesa tālruņu pakalpojumu sniedzējs tirgū.

Viņu plāni ir pieņemami jebkura lieluma uzņēmumiem, un viņi piedāvā daudz efektīvu funkciju, kā arī visaugstākā līmeņa klientu atbalstu.

Vislabākā ir tā, ka, lai gan Nextiva biznesa tālruņu līnija darbojas jūsu mobilajā tālrunī, planšetdatoros un datorā, viņi bieži vien arī rīko bezmaksas paaugstināšanas tādas uzlabotas biznesa tālruņu sistēmas kā Poly VVX150 vai Nextiva X-885, ko daudzi profesionāļi izmanto daudzlīniju telefoniem. apstrāde un vairāk.

Biznesa tālruņu sistēmas

Visu iepriekš minēto iemeslu dēļ mēs nolēmām izmantot Nextiva savam biznesam un novērtēt to kā # 1 labāko biznesa tālruņu sistēmu tirgū.

Mūsu pētījumā RingCentral nāca kā ļoti tuvu sekundē. Viņu balss tālruņu sistēma piedāvā daudz tādu pašu funkciju kā Nextiva, un beigās mums tā bija cena un klientu apkalpošana.

Patiešām, jūs nevarat noiet greizi ar kādu no šiem diviem labākajiem VoIP pakalpojumu sniedzējiem.

Mēs izpētījām arī daudzus citus biznesa tālruņu pakalpojumu sniedzējus, kas nav uzskaitīti šajā rakstā, piemēram, Ooma, Jive, AT&T, Verizon un citi. Mēs nolēmām, ka nav labākais tos visus uzskaitīt šajā rakstā, jo mēs nevēlamies izraisīt izvēles paralīzi.

Tā vietā mūsu mērķis vienmēr ir palīdzēt jums izvēlēties vislabāko pakalpojumu sniedzēju savām vajadzībām.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko biznesa tālruņa pakalpojumu savai WordPress vietnei. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par to, kā izveidot bezmaksas biznesa e-pasta adresi un labākos e-pasta mārketinga pakalpojumus maziem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me