6 labākie tiešsaistes gramatikas pārbaudītāja rīki WordPress (2020)

Vai jūs meklējat labākos tiešsaistes gramatikas pārbaudītāja rīkus WordPress? Lielākajai daļai pārlūkprogrammu ir arī iebūvēta pareizrakstības pārbaude, taču tā nepārbauda gramatiku un lasāmību. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākos gramatikas pārbaudītāja rīkus, kurus varat izmantot WordPress.


Tiešsaistes gramatikas pārbaudīšanas rīki WordPress

Kāpēc pievienot WordPress gramatikas pārbaudītāja rīku?

Pat vispieredzējušākie rakstnieki pieļauj kļūdas. Pārbaudot savus rakstus, bieži tiek pieļautas nelielas neuzmanības kļūdas, jo mēs bieži sliecamies pārbaudīt iepriekš publicēto kontrolsarakstu.

Viens no veidiem, kā pārvarēt šo problēmu, ir skaļi lasīt rakstus. Klausīšanās savā balsī var palīdzēt jums atrast kļūdas un uzlabot jūsu rakstu vispārējo lasāmības rādītāju.

Lai palīdzētu jums izmantot gramatiku un pareizrakstību, varat izmantot gramatikas pārbaudīšanas rīku. Šie rīki var atklāt pareizrakstības un gramatikas kļūdas rakstīšanas laikā. Tas ļauj ietaupīt laiku korektūrai, vienlaikus uzlabojot vietnes saturu.

To sakot, apskatīsim labākos WordPress gramatikas pārbaudīšanas rīkus, kurus varat izmantot.

1. Gramatika

Grammarly ir populārs tiešsaistes gramatikas pārbaudīšanas rīks, kas ir pieejams kā pārlūka papildinājums pārlūkprogrammām Google Chrome, Firefox un pat Microsoft Edge. Rakstot savus ierakstus, tas pārbauda gramatikas un pareizrakstības kļūdas.

Gramatiski

Tas parādīs indikatoru rakstīšanas zonas labajā apakšējā stūrī. Noklikšķinot uz indikatora, tiek parādīts kļūdu skaits. Rakstīšanas laikā pareizrakstības, gramatikas un kontekstuālās kļūdas tiks izceltas ar pasvītrojumu.

Viens no gramatikas negatīvajiem elementiem ir tas, ka jums būs jāpāriet uz teksta redaktoru, lai veiktu korektūru.

2. Ingvers

Ingvers ir vēl viens ērts pareizrakstības un gramatikas pārbaudīšanas rīks, lai uzlabotu rakstīšanas prasmes un palielinātu produktivitāti. Tas ir pieejams kā pārlūka papildinājums un piedāvā jauku lietotāja pieredzi.

Ingvers

Tas parāda nelielu ikonu rakstīšanas apgabalu labajā apakšējā stūrī, ieskaitot WordPress ziņu redaktoru, Gmail, Facebook un daudz ko citu. Rakstīšanas laikā tiek pārbaudīts, vai nav kļūdu, un kontekstā tiek izceltas kļūdas.

Ingvera lietošanai ir daži trūkumi. Jums būs jāpārslēdzas uz teksta redaktoru WordPress. Lai nodrošinātu labāku korektūru, jums būs jānoklikšķina uz ikonas, lai palaistu Ginger redaktoru.

3. Pēc termiņa beigām

Pēc termiņa beigām ir pieejams kā Google Chrome paplašinājums. Tam ir iebūvēts pareizrakstības pārbaudīšanas rīks ar izvēles gramatikas un lasāmības pārbaudi.

Kad esat instalējis pievienojumprogrammu pārlūkprogrammā, jums būs jānoklikšķina uz tā un jāizvēlas opcijas. Tiks atvērta papildinājuma iestatījumu lapa, kurā varēsit pārbaudīt opcijas, kurām jāpievērš uzmanība.

Pēc termiņa beigām

Rīku varat palaist, rakstot emuāra ziņas, noklikšķinot uz pareizrakstības pārbaudes ikonas redaktora apakšējā labajā stūrī.

4. Hemingvejs

Hemingway ir pieejams kā tīmekļa teksta redaktors, tāpēc tas nedarbojas tieši jūsu WordPress ziņu redaktorā. Tomēr varat izmantot viņu bezmaksas tīmekļa redaktoru, lai pārbaudītu, vai jūsu rakstos nav lasāmības, gramatikas un pareizrakstības kļūdas.

Hemingvejs

Padomājiet par Hemingveju kā ne tikai gramatikas pārbaudītāju, bet arī stila pārbaudītāju. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu lasāmību, parādot jums sava satura lasāmības rādītāju un ierosinot uzlabojumus. Tīmekļa lietotnei ir tīrs un bez uzmanības novēršanas izkārtojums, kas var palīdzēt ātri novērtēt savu saturu, pirms nospiežat publicēšanas pogu WordPress.

Hemingway ir pieejama arī kā apmaksāta darbvirsmas lietotne gan Windows, gan Mac, kas ļauj izlikt tieši WordPress.

5. LanguageTool

LanguageTool ir pieejams kā bezmaksas papildinājums pārlūkprogrammām Chrome, FireFox, Google Docs un LibreOffice. Tas ir pieejams arī kā tīmekļa redaktors un pilnīga darbvirsmas lietotne.

LanguageTool

Laba lieta par LanguageTool ir tā, ka tā darbojas ar angļu, vācu, poļu, krievu un vairāk nekā 20 citām valodām. Tas padara to par īpaši noderīgu rīku daudzvalodu vietnēm un daudzvalodu autoriem.

Negatīvie ir tas, ka bezmaksas versijā ir ierobežots līdz 20 000 rakstzīmēm vienā čekā, tāpēc, lai iegūtu vairāk funkciju, jums būs jājaunina uz maksas plāniem..

6. Jetpack

Jetpack ir WordPress spraudņu komplekts, kas nāk ar daudz noderīgiem moduļiem. Viena no tās galvenajām funkcijām ir pievienot korektūru WordPress pasta redaktoram.

JetPack

Lai izvērstu gramatikas pārbaudi, jums jāapmeklē JetPack »Iestatījumi lappuse. Cilnē Rakstīšana redzēsit pareizrakstības, stila un gramatikas sadaļu. Šeit jūs varat iespējot dažādas korektūras iespējas, ieskaitot stila noteikumus.

JetPack lietošanas negatīvie ir tas, ka tam nepieciešams WordPress.com konts, un jūs iegūsit arī daudzas funkcijas, kas jums, iespējams, nav vajadzīgas..

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos tiešsaistes gramatikas pārbaudītāja rīkus WordPress. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu labāko WordPress saziņas formas spraudņu sarakstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map