7 labākie CRM maziem uzņēmumiem 2020. gadā (ar bezmaksas iespējām)

Vai jūs salīdzināt labāko CRM programmatūru mazajiem uzņēmumiem? CRM programmatūra palīdz jums pārvaldīt attiecības ar klientiem, palielināt pārdošanas apjomus, pārvaldīt potenciālos klientus un attīstīt savu biznesu.


Tā kā programmatūra Klientu attiecību pārvaldības (CRM) spēlē jūsu biznesa panākumus, ir ārkārtīgi svarīgi, lai pirms lēmuma pieņemšanas pareizi izpētītu nozari un salīdzinātu labākos CRM sniedzējus..

Šajā rakstā mēs jums parādīsim mūsu ekspertu izvēli par labāko CRM programmatūru mazajiem uzņēmumiem. Mēs salīdzināsim populāro CRM programmatūru funkciju ziņā un dalīsimies ar plusiem un mīnusiem, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko platformu.

Labākās CRM programmatūras salīdzināšana maziem uzņēmumiem

Kas ir CRM programmatūra?

CRM programmatūra vai klientu attiecību pārvaldības programmatūra ir rīks, kas palīdz pārvaldīt klientu datus un piedāvāt pilnveidotus klientu pakalpojumus visā jūsu biznesā.

Lielākajai daļai uzņēmumu ir nepieciešams kontaktu pārvaldnieks, lai apstrādātu klientu un potenciālo klientu kontaktinformāciju. Lielākajā daļā uzņēmumu sākuma posmā tas parasti tiek veikts manuāli, izmantojot izklājlapas vai vienkāršus kontaktu pārvaldības rīkus.

Tomēr šie procesi kļūst neefektīvi, palielinoties jūsu biznesam, un, ja problēmu pietiekami ātri neizdodas novērst, tas var radīt ievērojamus zaudējumus iespēju / pārdošanas apjomos..

CRM programmatūra palīdz atrisināt problēmu, datu bāzē saglabājot visus klientu attiecību aspektus un padarot to viegli pieejamu. Tas ļauj jūsu mārketinga, pārdošanas un klientu atbalsta komandām vajadzības gadījumā būt visiem datiem pa rokai.

CRM programmatūra ir neticami noderīga, palielinot pārdošanas apjomus, veidojot attiecības ar klientiem un nodrošinot pārsteidzošus klientu pakalpojumus. Jūsu klienti saņem personalizētāku, uzmanīgāku un ļoti efektīvu pakalpojumu.

Ko meklēt CRM programmatūrā?

Tā kā tur ir tik daudz dažādu CRM programmatūras kompāniju, mazajiem uzņēmumiem kļūst diezgan apgrūtinoši izlemt, kurš no viņiem ir vislabākais CRM.

Šeit ir daži ātri padomi, kā izvēlēties vislabāko CRM programmatūru jūsu biznesam:

1. Vienkārša lietošana – Nesen veiktā aptauja atklāja, ka 67% uzņēmumu kā savu CRM programmatūras vissvarīgāko iezīmi norāda lietošanas ērtumu. Jūs un jūsu komanda to izmantosiet vairākas stundas katru dienu. Ja CRM nav viegli izmantot, tas nepalīdzēs sasniegt jūsu biznesa mērķus.

2. Mākonis un mobilais – 2008. gadā mazāk nekā 12% CRM programmatūras darbojās mākonī. Mūsdienās 87% CRM ir mākoņa programmatūra. Tas ir drošāks, ātrāks un viegli integrējams ar citām lietotnēm un pakalpojumiem.

Cits Nucleus Research veiktais pētījums atklāja, ka 65% uzņēmumu, kas izmanto mobilajām ierīcēm draudzīgu CRM, ir pārsnieguši savus pārdošanas mērķus. Tas nozīmē, ka vēlaties meklēt CRM programmatūru, kas ir piemērota mobilajām ierīcēm.

Tas jūsu komandām ļauj ērti sasniegt savus mērķus. Jūsu klienti saņem ātrāku atbildi, un, lai ātri saņemtu atbildes, jums nav jāgaida stundām ilgi.

3. Izveidojiet funkciju sarakstu – Jums jāizveido CRM programmatūrā nepieciešamo funkciju saraksts. Neuztraucieties, ja nevarat uzreiz padomāt par visām funkcijām. Šis vingrinājums sniegs jums priekšstatu par to, kas būtu piemērots jūsu biznesam.

CRM programmatūra nav tikai jūsu klientu kontaktinformācijas adrešu grāmata. Tie ir noderīgi, jo integrējas jūsu mārketingā, pārdošanā un potenciālo pircēju paaudzē.

Viņi ļoti detalizēti palīdz jums pārvaldīt katru klienta ceļojuma aspektu ar jūsu biznesu. Jums būtu jāredz, kā jūs varat integrēt konkrēto CRM programmatūru esošajā biznesa procesā un pārdošanas aktivitātēs.

4. Integrācijas – Daudzās mūsdienu CRM programmatūrās ir iekļauts ļoti daudz funkciju. Tomēr jums joprojām būs jāpanāk, lai viņi strādātu ar citām lietotnēm, piemēram, jūsu WordPress vietni, potenciālo pirkumu ģenerēšanas programmatūru, e-pasta mārketinga pakalpojumu, biznesa e-pasta pakalpojumu, sociālo multivides platformu un daudz ko citu. Pārliecinieties, vai jūsu CRM programmatūra atbalsta šīs integrācijas.

Piemēram, ja jūs izmantojat dalības vietni vai tiešsaistes veikalu, jums būs nepieciešams CRM, lai integrētos ar dalības spraudni vai e-komercijas platformu..

Šīs ir tikai dažas ļoti pamatprasības, kuras jūs vēlētos pārbaudīt. Varat arī apsvērt cenu veidošanu, iespēju pievienot lietotājus un departamentus, drošību, atbilstību GDPR un daudz ko citu.

To sakot, apskatīsim labāko CRM programmatūru tirgū un to, kā viņi ievēro šos kritērijus.

1. HubSpot

HubSpot

HubSpot ir labākā CRM programmatūra maziem uzņēmumiem, kuri sākumam meklē rentablu risinājumu. Tas piedāvā bezmaksas plānus viņu CRM, mārketinga, pārdošanas un pakalpojumu centriem.

Bezmaksas HubSpot CRM nodrošina neierobežoti lietotāji un neierobežoti kontakti. Tas ir arī bez maksas mūžīgi.

Tomēr daudzas iespējas bezmaksas plānā ir ierobežotas vai nav pieejamas. Lai piekļūtu jaudīgajām funkcijām, jums būs jājaunina uz vienu no viņu apmaksātajiem plāniem saskaņā ar Growth Suite.

HubSpot ir diezgan viegli izmantot, un jūs varat savienot mārketinga, pārdošanas un pakalpojumu centrus ar savu CRM programmatūru. Tas nodrošina plašu rīku klāstu, lai efektīvi pārvaldītu klienta braucienu.

Izmantojot ērtu lietotāja saskarni, informācijas panelī tiek parādīts visa putekļa objekta skatījums. Jūs varat apskatīt detalizētus pārskatus, visas kontaktu aktivitātes, pārdošanas aktivitātes un lietotāja / komandas sniegumu.

HubSpot piedāvā visaptverošu funkciju klāstu, ieskaitot mobilo lietotni iPhone un Android, kontaktu pārvaldnieku, e-pasta veidnes, reāllaika paziņojumus, tālruņa zvanus, e-pasta izsekošanu, plānošanu un daudz ko citu..

CRM programmatūrai ir izšķiroša nozīme integrācijā. HubSpot ir integrēts ar vairāk nekā 300 lietotnēm un pakalpojumiem, tostarp WordPress, labākajiem e-pasta mārketinga uzņēmumiem, svina paaudzes programmatūru, piemēram, OptinMonster, un daudzām citām.

Cenas: HubSpot bez maksas piedāvā galveno CRM platformu. Lai iegūtu vairāk funkciju, varat jaunināt uz viņu apmaksātajiem mārketinga, pārdošanas un pakalpojumu centru centriem vai jaunināt uz Growth Suite, kas sākas no USD 113 mēnesī un ietver 1 lietotāju (USD 38 mēnesī par katru papildu lietotāju)..

2. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Constant Contact ir populāra e-pasta mārketinga un CRM programmatūra. Tas ļauj ērti saglabāt kontaktus, pārvaldīt klientu informāciju, sūtīt e-pastus un izsekot klientu darbībām no sava paneļa.

Tas ir ārkārtīgi viegli lietojams, izmantojot vienkāršus pārskatus, detalizētus darbības žurnālus katram kontaktam un jaudīgus vilkšanas un nomešanas rīkus e-pasta ziņojumu nosūtīšanai. Jūs varat plānot e-pastus, izveidot pārdošanas piltuves un ērti pārvaldīt mārketingu iesācējiem.

Pastāvīgajai kontaktpersonai ir milzīgs integrācijas tirgus, kas pieejams trešo personu lietotnēm. Daudzi no populārajiem pakalpojumiem un rīkiem, kurus jūs jau izmantojat, piemēram, WPForms, var uzreiz tikt savienoti ar pastāvīgo kontaktu.

E-komercijas veikalos Constant Contact piedāvā integrācijas ar visām labākajām e-komercijas platformām. Tajā ir iekļauti e-komercijas rīki, kas palīdz piesaistīt, piesaistīt un pārveidot potenciālos klientus maksājošiem klientiem.

Cenas: Viņu cenu noteikšana ir balstīta uz kontaktu skaitu un sākas no USD 20 mēnesī. Tomēr, ja vēlaties pievienot komandas locekļus, jums būs nepieciešams viņu Plus plāns, kas sākas ar 45 USD mēnesī.

WPBeginner lietotāji saņem bezmaksas 60 dienu izmēģinājumu, un jūs varat arī saņemt 20% atlaidi, ja izmantojat mūsu pastāvīgā kontakta kupona kodu..

3. PipeDrive

PipeDrive

PipeDrive ir uz pārdošanu balstīta CRM programmatūra uzņēmumiem. Tas piedāvā pilnīgu pārdošanas vadību ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas ļauj ātri piekļūt visai nepieciešamajai informācijai.

Paredzēts pārdošanas komandām, tas ietver tādas funkcijas kā pārdošanas pārskati, pārdošanas prognozēšana, detalizēts aktivitāšu žurnāls, uzlabota kontaktinformācija, e-pasta integrācija un pielāgojami cauruļvadi.

Tam ir arvien lielāks integrācijas lietotņu klāsts, kas ļauj CRM sistēmu savienot ar citiem jau izmantotajiem pakalpojumiem. Tam ir arī mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android, kas ļauj uzturēt savienojumu un paveikt visu.

Cenas: Viņu plāni sākas no USD 12,50 mēnesī par lietotāju mēnesī.

4. Saldētavas

Saldētavas

Freshsales ir vēl viena populāra CRM programmatūra, kas piemērota jebkura lieluma uzņēmumiem. Tā piedāvā uz pārdošanu orientētu pieeju ar rīkiem, lai palielinātu reklāmguvumus.

Viņi piedāvā vienas pieturas informācijas paneli, kas ļauj jums tūlītēju piekļuvi pārskatiem, darbībām, tālruņa zvaniem, e-pastiem, lietotājiem un kontaktu pārvaldībai. Tam ir intuitīvs tīmekļa interfeiss un jaudīgas mobilās lietotnes, kas palīdz jūsu komandām veikt pārdošanu, atrodoties ceļā.

Tirdzniecības centri izmanto svina vērtēšanu ar AI bāzes, kas palīdz prioritizēt potenciālos potenciālo pirkumu reklāmguvumus. Pie citām ievērojamām funkcijām pieder vizuālie pārdošanas paņēmieni, praktisks ieskats sarunās, notikumu izsekošana, pielāgotas darbplūsmas un daudz kas cits.

Tam ir vietējās integrācijas, kas pieejamas dažiem populārākajiem trešo personu pakalpojumiem. Vairākas citas integrācijas ir pieejamas kā trešo pušu lietotnes. Tomēr šobrīd integrāciju skaits ir nedaudz ierobežots.

Cenas: Plāni sākas no USD 12 mēnesī katram lietotājam, par kuru tiek iekasēta maksa gadā.

5. Pilieni (e-komercija)

Piliens

Piliens ir vēl viena populāra e-komercijas CRM programmatūra, kas paredzēta pārdošanas palielināšanai. Attēlots ar intuitīvu lietotāja interfeisu, tas ir neticami viegli lietojams, taču ārkārtīgi jaudīgs.

Tajā ir iekļautas funkcijas, tostarp mārketinga automatizācija, uzlabota kontaktu pārvaldība, pārskatāmas darbības, e-pasta kampaņas, individuālas sarunas, e-komercijas lietotāju izsekošana un daudz kas cits..

Pilienai tiek pievienota vietējā integrācija visiem labākajiem trešo personu pakalpojumiem. Tas ietver e-pasta pakalpojumus, svina ģenerēšanas programmatūru, SMS pakalpojumus, WooCommerce, Shopify un daudz ko citu. Tas piedāvā darbplūsmas, lai ģenerētu potenciālos klientus no Facebook un Instagram, kas palīdz nokļūt viņu plašajā lietotāju bāzē.

Cenas: Pilienu plāni sākas no USD 49 mēnesī līdz 2500 kontaktpersonām.

6. Streak CRM Gmail

StreakCRM

Streak ir CRM programmatūra Gmail un darbojas gan ar bezmaksas Gmail kontiem, gan ar G Suite. Tas ļauj izsekot klientu e-pastus pakalpojumā Gmail, pārvaldīt kontaktpersonas, izsekot potenciālos pirkumus un pārvaldīt pārdošanas posmus.

Tas automātiski uztver potenciālos kontaktus no kontaktpersonām, ļauj pievienot uzdevumus un atgādinājumus, pievienot tagus un piezīmes, izveidot pielāgotus cauruļvadus, plānot e-pastus un vēl daudz ko citu..

Tas ir pieejams kā pārlūka papildinājums, kā arī mobilā lietotne operētājsistēmām Android un iOS. Tas atbalsta trešo personu integrāciju, izmantojot Gmail un Zapier, tas dod jums piekļuvi datu kopīgošanai ar vairākiem rīkiem un pakalpojumiem.

Cenas: Viņi piedāvā ierobežotu bezmaksas plānu personīgai lietošanai. Viņu apmaksātie plāni sākas no USD 49 par lietotāju mēnesī, par kuru tiek iekasēta maksa gadā.

7. AgileCRM

AgileCRM

AgileCRM ir jaudīga all-in-one CRM programmatūra. Tas vienā ērtā informācijas panelī satur kontaktu pārvaldību, pārdošanu, mārketingu un klientu apkalpošanu.

Tas piedāvā pārdošanas rīkus ar 360 grādu kontakta skatu, detalizētus pārskatus, laika grafiku, kalendāru, pasākumus, projektu vadību, darījumus un jūsu pārdošanas komandas spēlēšanu. Jūs saņemat piekļuvi ātrajiem pārskatiem, kurus varat izpētīt, lai sekotu visam, kas notiek visā jūsu biznesā.

AgileCRM ietver mārketinga rīkus potenciālo pircēju ģenerēšanai un uztveršanai, e-pasta ziņojumu, biļetenu, galveno lapu, veidlapu un sociālo mediju mārketinga rīku nosūtīšanai..

Cenas: AgileCRM piedāvā ierobežotu bezmaksas plānu. Viņu apmaksātie plāni sākas no USD 9,99 par lietotāju mēnesī, par kuru rēķins tiek aprēķināts gadā, vai no USD 8,99 par lietotāju, par kuru rēķins tiek aprēķināts 2 gadus.

Kura ir labākā CRM programmatūra mazam biznesam?

Kā jau iepriekš minējām, jums būs jāsalīdzina CRM rīki, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma prasībām un mērķiem.

Balstoties uz iepriekš definētajiem kritērijiem, mēs uzskatām, ka HubSpot ir labākā CRM programmatūra maziem uzņēmumiem. Tas ir ērti lietojams un piedāvā visaptverošu funkciju klāstu. Viņi piedāvā bezmaksas plānu, kas ir pietiekami labs, lai sāktu mazos uzņēmumus.

Ja e-pasts ir jūsu uzņēmuma galvenais potenciālo pircēju un pārdošanas avots, tad labākā iespēja ir pastāvīga saziņa. Tas piedāvā viegli lietojamu kontaktu pārvaldības rīku, kuru varat efektīvi izmantot, lai palielinātu pārdošanas apjomus un pārvaldītu attiecības ar klientiem. Viņu cenas ir ļoti draudzīgas mazajiem uzņēmumiem.

Ja jūs meklējat pilnībā uz pārdošanu vērstu CRM, mēs iesakām izmantot vai nu PipeDrive, vai FreshSales, jo tie abi ir uz pārdošanu balstīti CRM, un tie palīdzēs jums uzlabot pārdošanas procesus..

Ja esat e-komercijas zīmols un jums ir nepieciešams CRM, kas nāk ar uz e-komerciju orientētu mārketinga automatizāciju, tad nemeklējiet vairāk kā Drip. Tas ir ārkārtīgi jaudīgs un katra santīma vērts, jo tas noteikti palīdzēs jums palielināt pārdošanas apjomus.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko CRM programmatūru jūsu biznesam. Varat arī apskatīt mūsu sarakstu ar obligātajiem WordPress spraudņiem biznesa vietnēm, labākajiem biznesa tālruņa pakalpojumiem un labāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru maziem uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me