7 labākie emuāru vārdu ģeneratori, kas palīdzēs atrast labas emuāru nosaukuma idejas

Emuāra nosaukuma izvēle ir ļoti svarīgs lēmums. Tam ir izšķiroša loma jūsu emuāra zīmola veidošanā, mārketingā un SEO (meklētājprogrammu optimizācija)..


Tomēr, tā kā tiešsaistē jau ir miljoniem emuāru, ir mazliet grūti atrast āķīgu vārdu savam emuāram. Par laimi ir vairāki gudri emuāru vārdu ģeneratori, kas var palīdzēt jums atrast lieliskas emuāru vārdu idejas.

Šie emuāru vārdu ģeneratori ir tiešsaistes rīki, kas ģenerē emuāru vārdu idejas, pamatojoties uz ievadītajiem atslēgvārdiem. Viņi izmanto gudrus hakatus, lai ģenerētu unikālus emuāru nosaukumus, kurus varat izmantot.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajiem emuāru vārdu ģeneratoriem, kas palīdzēs jums nākt klajā ar āķīgu un firmas zīmola emuāra vārdu.

Labākie emuāru vārdu ģeneratori

Kas padara labu emuāra vārdu?

Labs emuāra nosaukums ir īss, unikāls, atmiņā paliekošs un satur galvenos atslēgvārdus.

Jūsu emuāra galvenais atslēgvārds ir visas jūsu vietnes galvenā tēma. Tiem, kurus interesē šī tēma, ir viegli atrast jūsu emuāru.

Piemēram; mūsu emuāra nosaukums ir WPBeginner, kas ir īss, vienkāršs un viegli iegaumējams. Tajā ietilpst atslēgvārdi “WP” (WordPress) un “iesācējs”.

Emuāra nosaukuma padarīšana par unikālu var palīdzēt izveidot spēcīgu zīmolu. Tā kā, ja jūs izvēlaties vispārēju vai parastu vārdu, cilvēkiem būs grūti atšķirt jūsu emuāru no citiem.

Piemēram, emuārā “Vienkāršais dolārs” tika izmantots parasto vārdu savienojums, lai izveidotu viegli atcerējamu un āķīgu emuāra vārdu.

Ja veidojat personisku emuāru, tad kā emuāra vārdu varat izmantot arī savu vārdu. Ir daudzi populāri emuāri, kas nosaukti pēc emuāru autoru vārdiem, ieskaitot Maikls Hyatt, Syed Balkhi un citi.

Lai uzzinātu vairāk par emuāru vārdu izvēli, skatiet mūsu pilnīgo ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko emuāram domēnu.

Ņemot to vērā, apskatīsim labākos emuāru vārdu veidotājus, lai nākt klajā ar lieliskām idejām jūsu nākamajam emuāram.

Labākie emuāru vārdu ģeneratori 2019. gadam

Šie emuāru vārdu ģeneratori izmanto nejaušas vārdu kombinācijas ar galveno atslēgvārdu, lai palīdzētu jums atrast pieejamos emuāru nosaukumus, kurus varat izmantot emuāra izveidošanai.

1. Vārda zēns

Nameboy labākais domēna un emuāra vārdu ģenerators

Nameboy ir vecākais un populārākais emuāru vārdu ģenerators, kas pieejams tirgū. Šī bezmaksas vārdu meklētājprogramma ir viegli lietojama, ātra un ļoti efektīva.

Viss, kas jums jādara, ir ievadīt atslēgvārdu (-us) un noklikšķināt uz pogas Iesniegt. Tad tas ģenerēs daudz radošu emuāru nosaukumu, pamatojoties uz jūsu atslēgvārdiem.

Piemēram, ja vēlaties izveidot emuāru par fitnesa jautājumiem, varat meklēt vārdu “piemērotība”. Šeit būs redzams, kā jūs redzēsit rezultātus..

Nameboy Blog Vārdu meklēšanas rezultāti

Tagad no simtiem rezultātu jūs varat izvēlēties labāko vārdu. Ja nevarat atrast perfektu vārdu, varat meklēt atkal, izmantojot dažādas atslēgvārdu kombinācijas, sinonīmus un citu.

Kad esat izvēlējies sava emuāra vārdu, blakus esošajam emuāra nosaukumam varat noklikšķināt uz pogas “Skatīt informāciju”. To darot, tiks atvērta vietne Bluehost, kurā varēsit reģistrēt sava emuāra vārdu un arī iegādāties tam hostingu.

Vietnē Bluehost jūs iegūsit 60% atlaidi no WordPress mitināšanas, bezmaksas SSL un bezmaksas domēna vārds.

2. IsItWP

IsItWP emuāru vārdu ģenerators

IsItWP nāk ar inteliģentu vārdu ģenerēšanas rīku. Tas rada daudz gudru vārdu ieteikumu un palīdz jums izvēlēties labāko emuāram.

Vienkārši ievadiet atslēgvārdus vai zīmolu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Ģenerēt nosaukumus. Pēc tam tiks izveidots vārdu saraksts, pamatojoties uz jūsu atslēgvārdiem.

Piemēram, ja jūs meklējat dzīvesveida emuāru nosaukumus, iespējams atslēgvārds var būt “laimīga dzīve”. Ja jūs to meklējat IsItWP vārdu ģeneratorā, tas ir, kā tas parādīs rezultātus.

IsItWP emuāru vārdu ģeneratoru meklēšanas rezultāti

Kā redzams iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, jūs redzēsit dažādas atslēgvārdu kombinācijas. Ja nevarat atrast piemērotu vārdu, varat sākt jaunu meklēšanu no jauna.

3. Domain.com

Domain.com emuāra vārda meklēšana un reģistrācija

Domain.com ir viens no labākajiem domēna vārdu reģistrētājiem. Tas nāk ar jaudīgu emuāru un uzņēmuma nosaukumu ģeneratoru, kas parāda desmitiem emuāru vārdu ar attiecīgajām reģistrācijas izmaksām.

Kad veicat meklēšanu pēc atslēgvārda, tas vispirms pārbaudīs .com domēna pieejamību vārdam. Ja tas nav pieejams, tas jums atklās citus saistītos vārdus. Tas parāda gan jaunus, gan premium domēna vārdus.

Piemēram, mēģināsim atrast vārdu ceļojumu emuāram. Ja kā atslēgvārdu ievadīsit “ceļojuma piezīmes”, meklēšanas rezultāti tiks parādīti zemāk.

Domain.com emuāra nosaukuma meklēšanas rezultāti

.Com domēns šim vārdam nav pieejams. .Net versija ir pieejama par paaugstinātu cenu. Ir arī citas iespējas ar dažādiem paplašinājumiem. Vienkārši ritiniet lapu uz leju, lai redzētu citus emuāra nosaukuma ieteikumus.

Kad esat izvēlējies sava emuāra nosaukumu, varat turpināt reģistrēties. Domain.com ir lieliska vieta domēnu reģistrēšanai.

Domain.com piedāvā WPBeginner lasītājiem 25% atlaidi domēna produktiem. Viss, kas jums jādara, ir vai nu noklikšķiniet uz saites mūsu vietnē, vai arī izmantojiet mūsu Domain.com kupona kodu: nameboy

4. Domēna ritenis

Domēna ritenis

Domēna ritenis ir satriecošs emuāra nosaukuma ieteikšanas rīks. Tas palīdz ātri identificēt emuāram pieejamos domēna vārdus ar vēlamo atslēgvārdu.

Vienkārši pievienojiet vienu vai vairākus atslēgvārdus domēna meklēšanas laukā un noklikšķiniet uz pogas “Meklēt domēnu”. Domēna ritenis nāks klajā ar daudziem populārākajiem domēna vārdiem jūsu meklēšanai.

Piemēram, mēs meklējām “yummy kodumi”, lai atrastu pārtikas emuāra vārdu.

Domēna riteņu emuāra nosaukuma meklēšanas rezultāti

Ritinot rezultātu lapu uz leju, domēna ritenī varat atrast nejaušas nosaukšanas idejas. Šie ir īsie nosaukumi, kurus, pēc tās domām, var izmantot, lai izveidotu labu zīmolu.

Ja domājat, ka varat izveidot zīmolu, tad varat sākt ar vienu no šiem nosaukumiem. Daudzi mūsdienu populārākie zīmoli sāka ar neparastiem vārdiem, piemēram, Google, Facebook, Reddit utt.

5. VārdsMesh

Vārds Mesh

NameMesh ļauj viegli atrast lieliskus emuāru nosaukumus, piedāvājot vārdu idejas dažādās kategorijās. Kad esat meklējis atslēgvārdus, tas parādīs nosaukšanas ieteikumus tādās kategorijās kā parasts, jauns, īss, līdzīgs, SEO, jautri utt.

Piemēram, ja vēlaties sākt sporta emuāru, sava emuāra nosaukumā norādot “sporta cienītājs”. Šeit redzams, kā NameMesh parāda idejas savam emuāram.

Name Mesh emuāru vārdu ģeneratora meklēšanas rezultāti

Katrai kategorijai jūs redzēsit vairākus emuāra nosaukuma ieteikumus. Kategorijas palīdz jums izvēlēties perfektu vārdu savam emuāram.

Izvēlieties vārdu, noklikšķinot; tad tā atvērs GoDaddy vietni reģistrācijai. Tomēr jūs varat reģistrēties arī citos reģistratūros, piemēram, Bluehost un SiteGround.

6. Lēnā domēna meklēšana

Lean Domain Search - emuāru domēna vārdu ģenerators

Lean Domain Search ir vienkāršs un lietotājam draudzīgs emuāru vārdu meklētāja rīks. To vada Automattic, uzņēmums, kas atrodas aiz WordPress.com.

Kad esat meklējis atslēgvārdu (-s), tas sekunžu laikā parādīs emuāra nosaukuma ieteikumu sarakstu.

Piemēram, ja plānojat izveidot modes emuāru, iespējams, vēlēsities sava emuāra nosaukumā izmantot “augstākā mode”. Meklēsim vārdus.

Lean Domain Search - Blog Name Generator meklēšanas rezultāti

Ja jums patīk kāds vārds sarakstā, noklikšķiniet uz tā, lai pārbaudītu tā pieejamību. Ja tā ir pieejama, redzēsit reģistrācijas iespējas vietnē Bluehost vai WordPress.com.

Atlasot WordPress.com nozīmē izmantot vietnes WordPress.com veidotāju. Ja vēlaties pats mitināt savu emuāru, varat reģistrēt sava emuāra vārdu un iegādāties hostingu vietnē Bluehost.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilnu mitināšanas WordPress.com salīdzinājumu ar paša mitinātu WordPress.org.

7. Panabee

Panabee

Panabee ir vēl viens satriecošs rīks emuāru vārdu izpētei. Tas sniedz jums vienkāršu veidu, kā meklēt emuāru nosaukumus, uzņēmuma nosaukumu ģeneratoru un sociālo mediju lietotājvārdus.

Līdzīgi kā citi iepriekš minētie rīki, tas dod jums meklēšanas lauku, kurā jūs varat aprakstīt savu ideju divos vārdos. Ievadiet izvēlētos vārdus un noklikšķiniet uz pogas Meklēt.

Piemēram, ja jūs meklējat skaistumkopšanas emuāra vārdu, “beauty buzz” var būt atslēgvārds, kuru vēlaties meklēt. Panabee ģenerē nosaukumus jūsu meklēšanas vienumiem.

Panabee emuāra nosaukuma ieteikumi

Ir viegli izdomāt, vai vārdi ir pieejami vai nav. Nosaukumi ar zilām sirds ikonām ir pieejami reģistrēšanai, savukārt salauztās sirdis oranžā krāsā jau ir ņemtas. Tomēr dažus no izvēlētajiem domēniem var iegādāties kā premium domēnus.

Kad esat izvēlējies vārdu, varat noklikšķināt uz tā, lai turpinātu reģistrāciju.

Vēlaties reģistrēt savu emuāra vārdu bez maksas?

Kad esat izvēlējies sava emuāra vārdu, jums tas ir ātri jāreģistrē, pirms to dara kāds cits. Jums arī jāpārliecinās, ka jūs saņemat vislabāko piedāvājumu.

WPBeginner lietotāji tagad var bez maksas reģistrēt emuāra vārdu vietnē Bluehost, iegādājoties WordPress mitināšanu. Labākā šī darījuma daļa ir tā, ka par hostingu iegūsit arī 60% atlaidi.

Parasti domēna / emuāra nosaukums maksā 14 USD gadā, un mitināšanas konts maksā apmēram 7,99 USD mēnesī. Bet Bluehost ļaus jums sākt savu emuāru tikai par 2,75 USD mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost darījumu ←

Ja jums nepieciešama palīdzība emuāra izveidē, skatiet mūsu soli pa solim, kā izveidot emuāru iesācējiem.

Tas ir viss! Mēs ceram, ka šie emuāru vārdu ģeneratori jums palīdzēja nākt klajā ar emuāra vārdu. Ja vēlaties gūt labumu no sava emuāra, skatiet mūsu ceļvedi par 25 pārbaudītiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot WordPress emuāru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me