7 labākie WordPress akordeona spraudņi (2019)

Vai jūs meklējat labākos akordeona spraudņus? Akordeons ir glīts tīmekļa dizaina paņēmiens, kas ļauj parādīt saturu saliekamās cilnēs. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām 7 labākos WordPress akordeona spraudņus, kurus varat izmantot savā vietnē.


Labākie WordPress akordeona spraudņi

Kāpēc jums WordPress jāpievieno akordeoni?

Akordeoni ļauj jūsu sludinājumos un lapās parādīt vairāk satura, nepievienojot garus ritinājumus. Ja vēlaties samazināt lapas garumu, jums jāapsver sava satura pievienošana akordeona elementā.

Katrā cilnē varat pievienot vertikālus vai horizontālus akordeonus ar tekstu. Kad lietotāji noklikšķina uz cilnes vai nolaiž peles kursoru, tā tiek atvērta, lai atklātu saturu.

Tīmekļa vietnē izmantotā akordeona piemērs

Akordeoni visbiežāk tiek izmantoti, lai pievienotu bieži uzdoto jautājumu (FAQ) sadaļu, parādot jautājumus kā cilnes. Tomēr jūs varat tos izmantot, lai pievienotu jebkāda veida saturu, kurā vēlaties ietaupīt lietotājus no ritināšanas.

To sakot, apskatīsim dažus no labākajiem WordPress akordeona spraudņiem, kurus varat izmantot savā WordPress vietnē.

1. Akordeons

Akordeona spraudnis

Akordeons ir ērts WordPress spraudnis, kas ļauj pievienot skaistus akordeonus savās lapās, ziņās, veidņu failos un jebkur citur jūsu vietnē, izmantojot īskodus. Tam ir adaptīvs dizains, un tas skaisti parāda jūsu saturu visās ierīcēs. Akordeonam ir fonu satriecošu ikonu fonta atbalsts, kas ļauj akordeona cilnēm izmantot skaistas ikonas.

Izmantojot šo spraudni, savā vietnē varat pievienot neierobežotu akordeonu. Tas ļauj mainīt atvērtā un slēgtā akordeona stilus, paslēpt akordeonu neizdzēšot, teksta izlīdzināšana saturam un daudz kas cits.

2. Bieži uzdotie jautājumi par akordeonu

Akordeona FAQ

Akordeona FAQ ir vēl viens WordPress vietņu akordeona spraudnis. Tam ir vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas palīdz ērti pievienot akordeonus jebkur WordPress emuārā. Jūs varat kārtot akordeonus un pārvaldīt to izvietojumu, velkot tos uz augšu vai uz leju aizmugures daļā.

Tam ir vairākas veidnes, neierobežotas krāsu opcijas, Font Awesome ikonu atbalsts, sāknēšanas shēma atsaucīgam dizainam un daudz kas cits. Akordeona FAQ tiek ielādēts ātrāk, kas lieliski noder jūsu vietnes meklētājprogrammu klasifikācijai.

3. Cilne – akordeons, FAQ

Cilne akordeons FAQ

Cilne, akordeons un FAQ ir WordPress spraudnis, kas ļauj WordPress pievienot skaistas animētas cilnes un akordeonus. WordPress ziņām, lapām un sānjoslas logrīku apgabaliem varat viegli pievienot adaptīvus horizontālus, vertikālus, animētus un citus akordeonus..

Tam ir vairāki pārejas efekti, dažādi izkārtojumi, cilņu kārtošanas vilkšanas un nomešanas funkcija un daudz kas cits.

4. Arconix saīsnes

Acronix īsais kods

Arconix Shortcodes ir daudzfunkcionāls WordPress spraudnis, kas balstās uz dažādu stilu īskodiem, lai pievienotu jūsu vietnei cilnes un akordeonus. Tas parāda jūsu saturu akordeonos un labi redzams visās mobilajās ierīcēs.

Jūs varat izveidot neierobežotus akordeonus un pievienot tos jebkur, izmantojot īskodus. Spraudnis nāk arī ar saderības režīmu, kas ļauj novērst īskodu nosaukumu konfliktus.

5. Viegls akordeons

Viegls akordeons

Easy Accordion ir vēl viens WordPress akordeona spraudnis, kas ļauj iestatīt neierobežotus akordeonus un pievienot tos savām lapām, ziņām, logrīku apgabaliem un veidņu failiem.

Ja jūs pērkat viņu premium versiju, tad tai ir pievienotas papildu funkcijas, piemēram, uzlabota īskodu sistēma, akordeoni no WordPress kategorijām un pielāgotas taksonomijas, motīvi, neierobežots krāsu atbalsts un daudz kas cits.

6. Ultimate shortcodes

Īsie kodi ir galīgi

Shortcodes Ultimate ir visaptverošs WordPress spraudnis, kas nāk ar īso kodu komplektu, lai pievienotu vairākas funkcijas. Varat izmantot šo spraudni, lai pievienotu akordeonus savai vietnei ar tā ievietošanu ar vienu klikšķi un īslaicīgu priekšskatījumu.

Tam ir pielāgots logrīks, kuru varat izmantot, lai pievienotu akordeonu jebkurā savas WordPress vietnes logrīka apgabalā. Shortcodes Ultimate ir ērti lietojams un darbojas nevainojami ar mūsdienu WordPress tēmām.

7. Gluds akordeons

Gluds akordeons

Gluds akordeons ir vienkāršs WordPress akordeona spraudnis. Tāpat kā citi akordeona spraudņi, tas ļauj jums pievienot akordeonus savās lapās un ziņās. Gluds akordeons WordPress ziņu redaktorā pievieno ikonu, kas palīdz uzreiz pievienot akordeonus jūsu ziņās un lapās.

Spraudņa iestatījumos varat pielāgot fona krāsu, pievienot akordeoniem pielāgotus stilus un viegli pielāgot savu saturu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress akordeona spraudņus. Jūs varētu arī vēlēties redzēt mūsu galveno soli pa solim WordPress ātruma un veiktspējas rokasgrāmatu iesācējiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me