7 labākie WordPress darba dēļa spraudņi un motīvi

Vai jūs meklējat labāko WordPress darba dēļa spraudni? Ir vairāki WordPress darba dēļa spraudņi, kurus varat izmantot, lai ērti izveidotu darba dēli un iekasētu maksu no citiem uzņēmumiem par darbu ievietošanu. Tas ir viens no veidiem, kā nopelnīt naudu no sava emuāra, un jūs pat varat to izmantot, lai ievietotu pats savus darba piedāvājumus. Šajā rakstā mēs esam atlasījuši labākos WordPress darba dēļa spraudņus un motīvus, kurus varat izmantot.


WordPress darba dēļa spraudnis un motīvi

Darba padomes vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress šobrīd ir viens no populārākajiem vietņu veidotājiem tirgū, nodrošinot vairāk nekā 30% no visām vietnēm internetā. To var izmantot, lai izveidotu gandrīz jebkura veida vietni, ieskaitot darba padomes vietni.

Pastāv divu veidu WordPress vietnes, kas bieži mulsina jaunos lietotājus. Pirmkārt, ir WordPress.com, kas ir mitināts risinājums. Otrkārt, jums ir WordPress.org, ko sauc arī par pašu mitinātu WordPress. Lai salīdzinātu informāciju, skatiet mūsu rakstu vietnē WordPress.com vs WordPress.org.

Mēs iesakām izmantot pats mitinātu WordPress.org, jo tas dod jums tūlītēju piekļuvi visām WordPress funkcijām bez jebkādiem ierobežojumiem.

Lai sāktu, jums būs nepieciešams domēna vārds un WordPress mitināšanas konts.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē.

Viņi arī piedāvā mūsu lietotājiem bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL un 60% atlaidi no viņu tīmekļa mitināšanas paketes. Skatiet atšķirību starp domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu.

Kad esat iegādājies mitināšanu, sekojiet mūsu soli pa solim, kā izveidot vietni.

Kad esat izveidojis savu WordPress vietni, varat instalēt darba dēļa spraudni.

To apskatot, apskatīsim dažus no labākajiem WordPress darba dēļa spraudņiem un tēmām, kurus varat izmantot, lai izveidotu darba dēļu vietni.

1. WP darba vadītājs

WP darba vadītājs

WP Job Manager ir ārkārtīgi viegli lietojams WordPress darba dēļa spraudnis. Vienkārši izveidojiet jaunas lapas, pievienojiet īskodus, un dažu minūšu laikā jums būs pieejams aktīvs darba dēlis. Tas lietotājiem ļauj reģistrēties jūsu vietnē un ievietot savus darba piedāvājumus. Lietotāji var arī pārvaldīt savus ierakstus, izmantojot vienkāršu informācijas paneli.

Varat arī to izmantot, lai pelnītu naudu tiešsaistē ar maksas ierakstiem, izmantojot papildinājumus. Tam ir arī papildinājumi, kas integrējami ZipRecruiter, patiešām, Facebook, WooCommerce veikalos un citur.

Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rakstu par to, kā WordPress izveidot darba dēli.

2. WPJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard ir apmaksāts WordPress darba dēļa spraudnis, kas ļauj jūsu vietnei pievienot jaudīgu darba meklētājprogrammu. Tajā ietilpst priekšējā administratora panelis, lai lietotāji varētu iesniegt darbus un atsākt. Tajā ir arī atsākt datu bāze un darba devēju portāls, kas lietotājiem ļauj meklēt pareizo kandidātu.

Spraudnis tiek integrēts ar visām WordPress tēmām, un tam ir arī sava bezmaksas tēma. Tas arī ļauj jums pieņemt maksājumus, piedāvāt kuponus, atlaides un pat dalības paketes darba devējiem.

3. Darba valdes vadītājs

Darba valdes vadītājs

Darba padomes vadītājs ir vēl viens lielisks spraudnis, lai pievienotu darba ziņojumu savai WordPress vietnei. Tam ir ērti lietojams īskods, kuru varat pievienot dažādām lapām, lai parādītu darbu sarakstus, pievienotu jaunu darbu sarakstu, parādītu lietotāja informācijas paneli un daudz ko citu.

Tas ir SEO draudzīgs un darba meklēšanai izmanto Schema.org bagātīgo fragmentu marķējumu.

Tam ir pievienoti bezmaksas papildinājumi, lai pievienotu uzņēmuma profilus, atrašanās vietas, logrīkus un rīvmaizi. Jūs varat arī izmantot apmaksātus papildinājumus WooCommerce maksas sarakstiem, brīdinājumiem par darbu, lietojumprogrammu pārvaldniekam un citam.

4. Vienkārša darba padome

Vienkārša darba padome

Vienkāršs darba dēlis ir vēl viens viegli lietojams WordPress darba dēļa spraudnis. Tas neļauj darba devējiem izveidot kontu jūsu vietnē vai pievienot savus darba piedāvājumus. Būtībā jūs to varat izmantot, lai manuāli ievadītu darbu sarakstus ar kategorijām un darbu veidiem. Spraudņa iestatījumos nav iebūvētu monetizācijas iespēju, taču to var paplašināt, WordPress pievienojot vienkāršu pasūtījuma veidlapu.

Tas ļauj jums pievienot tik daudz informācijas par katru ierakstu, cik nepieciešams, un jūs varat parādīt pielāgotas darba pieteikumu veidlapas darba sarakstiem.

5. Piesakieties tiešsaistē

Piesakieties tiešsaistē

Apply Online ir klasificēts reklāmu pārvaldības spraudnis, kas lietotājiem ļauj ātri reaģēt uz ierakstiem. Tas ļauj jums viegli pievienot darba lapu savai vietnei un sākt pieņemt pieteikumus.

Tam ir jaudīgas funkcijas, piemēram, reklāmu kategorijas, filtri, pieteikuma veidlapas lauki, e-pasta paziņojumi un daudz kas cits. Viens spraudņa trūkums ir tāds, ka jūs to nevarat izmantot, lai izveidotu algotu darbu vietņu vietni, un jums būs jāpievieno dalības spraudnis, lai izveidotu abonēšanas plānus, vai arī kontaktinformācijas veidlapas spraudnis jāizmanto pasūtījumu pieņemšanai..

6. JobRoller

JobRoller

JobRoller ir spēcīga WordPress darba dēļa tēma. Tas nāk ar lieliskām monetizācijas iespējām, kas ļauj jums saņemt samaksu par darba piedāvājumiem. Tajā ir atsevišķas sadaļas, lai izveidotu emuāra lapu vai pievienotu galvenās lapas sava darba dēļa vietnei.

Tas atbalsta gan darba devējus, gan darba meklētāju kontus, ietver CV vai CV banku, un tam ir Ajax darbināmas meklēšanas / filtru funkcijas. Tam ir vairākas displeja opcijas un jaudīgs motīvu opciju panelis, kas palīdz ātri iestatīt visu.

7. JobEngine

JobEngine

JobEngine ir WordPress lietotnes tēma, kas paredzēta, lai izveidotu jaudīgu darba dēļa vietni. Tas lietotājiem ļauj ērti izveidot kontu un pievienot ierakstus. Jūs varat iekasēt maksu par darba vietu sarakstu katrā darba vietā vai izveidot piemaksu plānus. Piedāvātos ierakstus varat arī pārdot atsevišķi. Tas atbalsta PayPal, Stripe, 2Checkout un Authorize.net maksājumu vārtejas.

Tam kā tēmai ir vairākas krāsu izvēles un dizaina iespējas, lai kontrolētu darba tāfeles izskatu. Tam ir vairākas sānjoslas, galvenās lapas iespējas, tulkošanai gatavs un daudzvalodu vietņu atbalsts.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos WordPress darba dēļa spraudņus un motīvus savai vietnei. Jūs varat arī apskatīt mūsu labāko vilkšanas sarakstu & nometiet WordPress lapu veidotāju spraudņus, lai turpinātu pielāgot jūsu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map