7 labākās 2020. gada Mailchimp alternatīvas (ar labākām funkcijām un godīgu cenu noteikšanu)

Vai jūs meklējat Mailchimp alternatīvu? Mailchimp ir populārs e-pasta mārketinga pakalpojums, un tas agrāk bija nozares iecienītākais pakalpojums.


Tomēr neseno izmaiņu dēļ Mailchimp cenās un nepārtrauktas pakalpojumu kvalitātes pazemināšanās dēļ daudzi lietotāji vēlas pāriet no Mailchimp.

Labā ziņa ir tā, ka ir daudz lielisku e-pasta mārketinga pakalpojumu, kas piedāvā labākas iespējas, pakalpojumus un biznesam draudzīgākas cenas.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām no labākajām Mailchimp alternatīvām jūsu e-pasta mārketinga vajadzībām.

Labāko Mailchimp alternatīvu salīdzināšana e-pasta mārketingā

Kāpēc cilvēki pārtop no Mailchimp?

Mailchimp kādreiz bija viens no labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem tirgū. Viņu popularitāte pieauga pateicoties slavenajam “mūžīgi bezmaksas” plānam.

Tomēr pēdējos gados viņiem nav izdevies sekot jauninājumiem, it īpaši mārketinga automatizācijas jomā.

Vissvarīgākais ir tas, ka viņu nesenās cenu izmaiņas nav lietotājam draudzīgas, jo tagad viņi iekasē uzņēmumus no lietotājiem, kuri nav abonējuši viņu kontu. Jums nevajadzētu maksāt par abonentiem, kuri vairs nesaņem ziņojumus no jums.

Viņu atbalsts kļūst arvien nelietderīgāks, un gandrīz katrs pieprasījums saņem tādu standarta ziņojumu kā: mēs to pārsūtām mūsu inženieru vai vadības komandai.

Kamēr viņi izmanto izdomātus mārketinga lingo, piemēram, “viss vienā mārketinga platformā”, jums nav iespēju veikt tādas pamatdarbības kā lielapjoma dzēšana vairāk nekā 100 kontaktpersonu vienlaikus..

Par laimi ir vairākas Mailchimp alternatīvas ar daudz labākām funkcijām, cenām un pakalpojuma kvalitāti.

Labākās Mailchimp alternatīvas (mūsu ekspertu izvēle)

Tā kā ir simtiem e-pasta mārketinga pakalpojumu, no kuriem jūs varat izvēlēties, mēs ar rokām atlasījām labākās Mailchimp alternatīvas konkrētiem lietošanas gadījumiem, piemēram, mazam biznesam, bezpeļņas organizācijai, tiešsaistes veikaliem (e-komercijas bizness) utt..

Šeit ir labākās Mailchimp alternatīvas, kuras varat izmantot.

1. Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgs kontakts

Pastāvīgais kontakts ir labākais e-pasta mārketinga pakalpojums maziem uzņēmumiem un bezpeļņas uzņēmumiem.

Tie ļauj jums izveidot profesionālas e-pasta biļetenus, izmantojot dažu minūšu laikā ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas redaktoru.

Jūs saņemat visas būtiskās funkcijas, piemēram, spēju pārvaldīt e-pastu sarakstus, izsekot e-pasta piegādēm un atvērtās likmes. Viņu skaistie pārskati parāda, kā darbojas jūsu e-pasta mārketinga kampaņas.

Pastāvīgajai kontaktpersonai ir pamata e-pasta automatizācijas funkcijas, kas ļauj sūtīt sveiciena ziņojumus jauniem abonentiem, aktivizēt e-pastus, pamatojoties uz lietotāja uzvedību, un automātiski nosūtīt e-pastus lietotājiem, kas neatveras..

Tam ir arī iebūvēti rīki e-komercijas risinājumiem, lai palīdzētu jums sasniegt esošos klientus. Pastāvīgā kontaktpersona ļauj jums viegli izveidot aptaujas un aptaujas, ziedojumu lapas bezpeļņas organizēšanai, dinamiskas pierakstīšanās formas un daudz ko citu.

Labākā daļa par pastāvīgo kontaktu ir nepārspējams atbalsts ar tiešajām tērzēšanu, tālruņa zvaniem, e-pastu, sabiedrības atbalstu un plaša noderīgu resursu bibliotēka.

Pastāvīgais kontakts ir ideāla WordPress Mailchimp alternatīva, jo tas darbojas ar visiem populārajiem WordPress spraudņiem, piemēram, OptinMonster, WPForms un citām..

Cenas: 20 USD – 45 USD mēnesī.

Bonuss: WPBeginner lietotāji var izmantot mūsu pastāvīgā kontakta kupona kodu un saņemt 20% atlaidi. Sāciet ar pastāvīgu kontaktu jau šodien.

2. Sendinblue

Sendinblue

Sendinblue ir spēcīgs e-pasta mārketinga un SMS mārketinga pakalpojums uzņēmumiem.

Tas ir papildināts ar jaudīgiem rīkiem, lai izveidotu e-pasta biļetenus, e-pasta mārketinga automatizāciju, SMS kampaņas, galvenās lapas, Facebook reklāmas, tiešsaistes tērzēšanu un daudz ko citu..

Viņu personalizētais mārketinga automatizācijas risinājums ļauj jums nosūtīt e-pastus mērķauditorijai, pamatojoties uz lietotāja uzvedību.

Tam ir ērti lietojams veidņu veidotājs un lieliska e-pasta piegāde, lai uzlabotu mārketinga kampaņas.

SendinBlue ir lieliska alternatīva Mailchimp ar papildu funkcijām, piemēram, SMS mārketingu un tiešsaistes tērzēšanas programmatūru. Viņi arī piedāvā godīgākus cenu plānus uzņēmumu īpašniekiem, ieskaitot mūžīgi bezmaksas plānu.

Cenas: Bezmaksas – 66 USD mēnesī.

3. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit ir populāra e-pasta mārketinga programmatūra emuāru autoriem, autoriem un veidotājiem.

Viņi slaveni uzsāka savu zīmolu ar saukli: Infusionsoft spēks ar Mailchimp vieglumu.

ConvertKit piedāvā vienkāršas automatizācijas funkcijas ar vilkšanas un nomešanas secības veidotāju, lai jūs varētu sūtīt automatizētus e-pastus, pamatojoties uz lietotāja uzvedību. Varat arī vairāk segmentēt savus kontaktus ar tagiem, pamatojoties uz to, kā viņi mijiedarbojas ar jūsu e-pastiem.

Viņi piedāvā skaistas galvenās lapas veidnes un pielāgojamas optin veidlapas, lai palielinātu jūsu e-pasta sarakstu.

ConvertKit integrējas ar daudzām populārām trešo pušu CRM programmatūrām, svina paaudzes rīkiem, piemēram, OptinMonster, e-komercijas platformām, piemēram, WooCommerce un Shopify, un vairāk.

ConvertKit ir lieliska alternatīva Mailchimp ar jaudīgu mārketinga automatizācijas platformu jūsu emuāru autoriem, izdevējiem un autoriem.

Cenas: 29 USD – 79 USD mēnesī.

4. AWeber

AWeber

AWeber ir vēl viens lielisks e-pasta mārketinga risinājums, lai izveidotu savienojumu ar lietotājiem un paātrinātu biznesa izaugsmi.

Tam ir iespaidīgs funkciju klāsts, piemēram, automātiskās ielādēšanas raksti, lai izveidotu automatizētus emuāru biļetenu e-pastus, skaistas e-pasta veidnes, e-pasta analīze, saraksta segmentēšana un automatizācijas rīki.

Tas ietver arī citas standarta funkcijas, piemēram, A / B sadalīšanas pārbaude, automātiskie atbildētāji, saraksta pārvaldība utt.

AWeber ir tieša alternatīva Mailchimp ar elastīgiem cenu plāniem, kuru pamatā ir abonentu skaits. Tas ietver arī bezmaksas izmēģinājumu uz 30 dienām.

Cenas: 19 USD – 149 USD

5. Piliens

Piliens

Piliens ir populārs e-pasta mārketinga automatizācijas pakalpojums e-komercijas veikaliem. Tajā ir daudzkanālu kontaktpunkti, lai sasniegtu klientus, nosūtot e-pastus un radot iesaisti sociālo mediju kontos.

Tas palīdz pārvaldīt lietotājus, pamatojoties uz viņu mijiedarbību jūsu vietnē. Jūs varat apkopot lietotāja datus un saglabāt tos tagos, notikumos un pielāgotos laukos. Turklāt tas automatizē klientu sazināšanās procesu visietekmīgākajā laikā, pamatojoties uz viņu uzvedību pirkšanas brauciena laikā.

Izmantojot uzlaboto personalizāciju, varat izmantot klientu datus, lai izveidotu pielāgotus atlaižu kodus, produktu ieteikumus, paziņojumus par cenu kritumu un daudz ko citu..

Ja vēlaties integrēt savu e-pasta mārketinga pakalpojumu ar e-komercijas risinājumu, piemēram, WooCommerce, BigCommerce vai Shopify, tad Drip ir labākā Mailchimp alternatīva ar vairākām integrācijām, kas palīdzēs palielināt pārdošanas apjomus..

Cenas: 49 USD – 122 USD

6. GetResponse

GetResponse

GetResponse ir e-pasta mārketinga programmatūra maziem uzņēmumiem. Līdzīgi kā citi populārie e-pasta mārketinga pakalpojumi, tas piedāvā vairākus risinājumus, piemēram, e-pasta mārketingu, automatizāciju, galvenās lapas un daudz ko citu.

Varat iestatīt e-pasta mārketinga kampaņas, izmantojot to veidnes, un ar dažiem klikšķiem noformēt skaistus e-pastus. Varat arī izmantot viņu galvenās lapas, lai iegūtu vairāk potenciālo pirkumu.

Tas nāk ar jaudīgu integrāciju, kas ļauj savienot iecienītākās lietotnes, piemēram, WordPress, Magento, Slack utt.

Cenas: 15 USD – 1199 USD mēnesī.

7. MailerLite

MailerLite

MailerLite ir vēl viens spēcīgs e-pasta mārketinga pakalpojums un lieliska Mailchimp alternatīva. Tam ir iesācēju draudzīgs e-pasta redaktors un iepriekš sagatavotas e-pasta veidnes dažādām kampaņām.

Potenciālo klientu piesaistīšanai varat izmantot galvenās lapas, uznirstošos logus vai iegultās reģistrācijas veidlapas. Tas nāk ar jaudīgām e-pasta automatizācijas, segmentēšanas un personalizācijas funkcijām, kas ļauj mērķēt uz pareizajiem lietotājiem īstajā laikā.

Lai uzlabotu savas kampaņas, varat analizēt savu stratēģiju ar iebūvētiem ziņošanas rīkiem vai veikt A / B dalīšanas testus.

Cenu noteikšana: Bezmaksas – 50 USD mēnesī.

Secinājums: kura ir labākā Mailchimp alternatīva?

Ja jūs meklējat WordPress alternatīvu Mailchimp, tad Constant Contact ir ideāla izvēle. Tam ir viegli lietojams platofrm, jaudīga integrācija, augstas kvalitātes atbalsts un taisnīga cenu noteikšana mazajiem uzņēmumiem un bezpeļņas organizācijām..

Ja jūs meklējat alternatīvu Mailchimp, kurai ir mūžīgi bezmaksas plāns, jums vajadzētu apskatīt SendinBlue.

Ja jūs meklējat alternatīvu Mailchimp emuāru autoriem ar labākām automatizācijas funkcijām, tad mēs iesakām izmantot ConvertKit vai SendinBlue.

Ja jūs meklējat Mailchimp alternatīvu Shopify, WooCommerce vai citām e-komercijas platformām, tad mēs iesakām izmantot Drip.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās Mailchimp alternatīvas sava biznesa izaugsmei. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par vislabākā biznesa VoIP pakalpojumu sniedzēja izvēli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me