7 labākās bezmaksas e-komercijas platformas 2020. gadam (salīdzinājumā)

Vai jūs meklējat vislabāko bezmaksas e-komercijas platformu, lai izveidotu savu e-komercijas vietni?


Pirmajās dienās e-komercijas platformas maksāja tūkstošiem, kas daudziem maziem uzņēmumiem lika izveidot tiešsaistes veikalu. Par laimi tagad ir vairākas populāras e-komercijas platformas, kas piedāvā bezmaksas vai zemu izmaksu iespējas.

Šajā rakstā mēs salīdzināsim labākās un populārākās bezmaksas e-komercijas platformas, kuras varat izmantot tiešsaistes veikala izveidošanai. Mums katram ir detalizēta plusi un mīnusi, tāpēc jūs varat izvēlēties vislabāko e-komercijas vietņu veidotāju savām vajadzībām.

Labākās bezmaksas e-komercijas platformas, ar kurām sākt darbu

Kā izvēlēties labāko bezmaksas e-komercijas platformu

Godīgi sakot, nav tādas lietas kā 100% bezmaksas e-komercijas platforma.

Pat tad, ja pati e-komercijas platforma ir bezmaksas, jums būs jāmaksā par domēnu, tīmekļa mitināšanu, maksājumu apstrādes maksu un citas pagarināšanas izmaksas.

Mums ir detalizēts ceļvedis par e-komercijas vietņu veidošanas reālajām izmaksām.

Tas nozīmē, ka jūsu mērķim vajadzētu būt e-komercijas platformas atrašanai, kas palīdz jums sākt darbu ar viszemāko cenu un bez maksas, nepakļaujot nopietnus ierobežojumus uzņēmuma vadīšanai vai izaugsmei..

Jūs arī vēlaties, lai platforma būtu ērti lietojama, pilnvērtīga, ar iespēju pieņemt maksājumus, izmantojot vēlamās maksājuma metodes.

Paturot prātā šīs lietas, apskatīsim labākās bezmaksas e-komercijas platformas, kuras varat izmantot, lai nopelnītu naudu tiešsaistē un attīstītu savu biznesu.

1. WooCommerce

WooCommerce vietne

WooCommerce ir pasaulē populārākā e-komercijas platforma. Tā ir pilnīgi bezmaksas programmatūra, kuru var lejupielādēt un palaist pie jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja.

Tā kā WooCommerce nenodrošina jums mitināšanu, jums būs jāiegādājas tīmekļa mitināšana un domēna vārds, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnei var piekļūt lietotāji visā pasaulē.

Mēs iesakām izmantot vai nu Bluehost, vai SiteGround. Viņi abi ir vieni no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē, un tos oficiāli iesaka WooCommerce.

Bluehost pat piedāvā WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu + SSL sertifikātu un dāsnu 60% atlaidi mitināšanai. Būtībā jūs varat sākt darbu par USD 2,75 mēnesī.

→ Pieprasiet šo ekskluzīvo Bluehost darījumu ←

Plusi

 • Lai sāktu darbu ar WooCommerce, ir viegli. Jūs varat ātri izveidot tiešsaistes veikalu, pat ja esat iesācējs.
 • Jūs pats mitināsit savu vietni, kas jums nodrošina pilnīgu kontroli. Lai gan jums būs jāmaksā par WooCommerce mitināšanu, taču tam nav jāmaksā daudz.
 • Ir ļoti daudz WooCommerce tēmu (dizainu), kas dod jums iespēju izveidot veikalu, kas patiesi atspoguļo jūsu zīmolu.
 • Ir tūkstošiem WooCommerce spraudņu, kurus varat izmantot, lai pievienotu jaunas funkcijas un attīstītu savu biznesu.
 • Izmantojot WooCommerce, jūs varat pārdot jebko, neatkarīgi no tā, vai tā fiziskie produkti, digitālās lejupielādes, dalības plāni, preču piegādes veikals vai saistītie produkti.
 • WooCommerce no jums vispār nepieprasa nekādu maksu par darījumu. Jums būs jāmaksā tikai savam maksājumu pakalpojumu sniedzējam, piemēram, PayPal vai Stripe, vai bankai.

Mīnusi

 • Ja esat pilnīgi iesācējs, WooCommerce ir nedaudz grūtāk sākt darbu nekā dažas citas iespējas. Jums būs jāpērk, piemēram, mitināšana un domēna vārds.
 • Jūs būsiet atbildīgs par sava tiešsaistes veikala uzturēšanu, tā pieaugot. Tas varētu nozīmēt sava mitināšanas plāna jaunināšanu vai WordPress drošības spraudņa samaksu.

Lai palīdzētu iesācējiem sākt darbu, tīmeklī ir pieejama visdetalizētākā WooCommerce apmācība, kas palīdz izveidot e-komercijas vietni ar WooCommerce.

2. Pastāvīgā kontakta vietņu veidotājs

Constant Contact e-komercijas vietņu veidotājs

Constant Contact vietnes veidotājam ir bezmaksas plāns, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu, nepavadot neko. Pastāvīgā kontaktpersona uzņems veikalu un pat sniegs jums bezmaksas apakšdomēnu.

Varbūt veikalā var būt ne vairāk kā 3 produkti, bet, ja jūs tikko sākat darbu, tas var būt pietiekami. Ja vēlaties pievienot vairāk produktu, varat jaunināt uz apmaksātu plānu.

Ir vērts atzīmēt, ka pastāvīgais kontakts iekasē maksu par transakciju 3% apmērā, ja atrodaties bezmaksas vai iesācēja plānos..

Plusi

 • Izmantojot Constant Contact vietnes veidotāju, varat bez maksas izveidot tiešsaistes veikalu. Jūs varat arī iegūt bezmaksas firmas domēna vārdu formātā storename.constantcontactsites.com.
 • Izmantojot savu veikalu, varat pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus. Varat izmantot pastāvīgo kontaktu, lai izsekotu inventāram.
 • Ir pieejams e-pasta un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts 24 stundas diennaktī, pat izmantojot bezmaksas plānu.
 • Varat pievienot emuāru sava veikala vietnei bez maksas, lai gan emuāru veidošanas programmatūra ir ļoti vienkārša un nepiedāvā tādas pašas funkcijas kā emuāru veidošanas platformai, piemēram, WordPress.

Mīnusi

 • Izmantojot bezmaksas plānu, nevarat izmantot savu domēna vārdu. Tā vietā jums būs jāizmanto pastāvīgā kontakta domēna nosaukums.
 • Pastāvīgā kontaktpersona parādīs viņu reklāmas jūsu vietnē, ja izmantosit bezmaksas plānu.

Varat izmantot Constant Contact tiešsaistes veikalu kopā ar savu WordPress vietni un izvēlnē viegli izveidot saiti uz veikalu. Šī ir laba iespēja maziem uzņēmumiem, kuri vēlas pārdot dažus produktus, nepārvaldot pašpārvaldītas e-komercijas platformas pārvaldību, piemēram, WooCommerce.

3. BuyNow Plus

Vietne BuyNow Plus

BuyNow Plus nav pilna e-komercijas platforma. Tā vietā tas ļauj jums izveidot pogas “pirkt tūlīt”, kuras varat ievietot jebkurā vietnē.

Lai izmantotu BuyNow Plus, jums būs jāizveido bezmaksas Stripe konts.

Plusi

 • Maksa par darījumu ir diezgan zema – tikai 2% par katru darījumu. Paturiet prātā, ka, papildus tam, Stripe iekasē arī savas operāciju maksas.
 • Jūs varat izmantot BuyNow Plus, lai apstrādātu atkārtotus maksājumus ar kredītkartēm, klientiem neveicot konta izveidošanu. Ja jūs pārdodat atkārtotas dalības bezsaistes precēs, šī ir ļoti ērta funkcija.
 • Jūs varat ievietot pogu saites sociālajos medijos, kā arī savā vietnē vai pat izmantot tās e-pasta ziņojumos.
 • Nav ierobežots, cik daudz dažādu produktu jūs varat pārdot, izmantojot BuyNow Plus.

Mīnusi

 • BuyNow Plus nepiedāvā neko papildus, piemēram, krājumu izsekošanu vai vietņu izveidi.
 • Jūs varētu darīt kaut ko līdzīgu, izmantojot Stripe tieši savā vietnē. Tādā veidā jums nebūs jāmaksā BuyNow Plus darījuma maksa. Jums būs nepieciešams savs SSL sertifikāts, taču ir iespējams iegūt SSL sertifikātu bez maksas.

4. BigCommerce

BigCommerce e-komercijas platformas vietne

BigCommerce ir pilnībā mitināta (vai all-in-one) e-komercijas platforma, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu e-komercijas veikalu. Ir pieejams arī WordPress spraudnis, ja jums jau ir vietne, kuru vēlaties izmantot kopā ar BigCommerce.

Lai arī viņiem nav pieejama bezmaksas plāna, ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma process, kas ļauj iestatīt veikalu un sākt darbu, neko nemaksājot.

Plusi

 • Lai izmantotu bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums nav jāievada kredītkartes dati.
 • BigCommerce ir patiešām viegli sākt. Jūs varat vienkārši reģistrēties, ievadīt informāciju par savu veikalu un sākt pievienot produktus.
 • Ja nevēlaties maksāt par pielāgotu domēna vārdu, varat iegūt bezmaksas domēnu, piemēram, mystore.mybigcommerce.com..
 • BigCommerce piedāvā daudz dažādu veidu, kā veikt maksājumus. Tam ir iebūvēta integrācija ar daudzām maksājumu platformām, ieskaitot PayPal, kuras darbina Braintree, Stripe, Authorize.net un citas.
 • Ir daudz trešo pušu lietotņu, kuras varat pievienot savam BigCommerce veikalam, lai paplašinātu tā funkcionalitāti.

Mīnusi

 • Bezmaksas izmēģinājuma laiks ilgst tikai 15 dienas, un tas neilgi dod iespēju sākt pelnīt naudu no sava veikala. Pēc tam jums būs jāmaksā USD 29,95 mēnesī vai vairāk, lai veikals darbotos.
 • BigCommerce ir visaptveroša platforma, kas nozīmē, ka jūs izmantojat tikai viņu papildinājumus un motīvus. Jums nebūs izvēles iespēju, kas jums būtu ar citām e-komercijas iespējām.

Saistīts: Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet WooCommerce un BigCommerce salīdzinājumu.

5. Veikals

Shopify e-komercijas platformas vietne

Shopify ir vēl viena pilnībā mitināta e-komercijas platforma. Shopify piedāvā arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, un tāpat kā BigCommerce bezmaksas izmēģinājuma versijai, tai nav nepieciešama kredītkarte.

Plusi

 • Tas ir patiešām viegli, lai sāktu darbu ar Shopify. Viņu vietņu veidotājam ir vilkšanas un nomešanas interfeiss, kas nozīmē, ka pat pilnīgi iesācēji var izveidot lieliska izskata tiešsaistes veikalu.
 • Ja vēlaties savam veikalam pievienot papildu funkcijas, ir pieejams lietotņu tirgus ar daudziem papildinājumiem, kurus varat iegādāties.
 • Ir pieejams atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi, tālruni, e-pastu un Twitter.
 • Shopify Payments (Shopify iebūvētais maksājumu vārteja) maksā 2,9% plus 30 centi par darījumu. Tā kā šī ir iebūvēta funkcija, kurai ir tāda pati cena kā Stripe vai citiem vārtejiem, tas lietotājiem atvieglo darba sākšanu.

Mīnusi

 • Ja izmantojat citus maksājumu vārtejas, piemēram, PayPal vai Stripe, Shopify iekasē 2% no darījuma maksas. Tas ir virs maksas, ko iekasē trešo personu maksājuma vārti.
 • Bezmaksas izmēģinājuma laiks ilgst tikai 14 dienas. Pēc tam jums būs jāpāriet uz apmaksātu plānu. Lētākais ir 29 USD / mēnesī.

Saistīts: Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu Shopify un WooCommerce salīdzinājumu.

6. Weebly

Weebly eCommere platformas vietne

Weebly nav tik labi pazīstams kā dažas citas e-komercijas platformas, piemēram, Shopify un WooCommerce, taču tās piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, kurā varat izmēģināt platformu..

Plusi

 • Savam veikalam varat pievienot jebkura veida fiziskus vai digitālus produktus
 • Vilkšanas un nomešanas saskarni ir viegli izmantot, lai izveidotu savu vietni un pārvaldītu preces veikalā.
 • Ir aptuveni 100 dažādu motīvu (dizainu), no kuriem jūs varat izvēlēties, tāpēc jums vajadzētu spēt atrast kaut ko tieši jūsu vietnei piemērotu..
 • Iebūvēts inventārs, nosūtīšana, nodokļu pārvaldības funkcijas.
 • Kā arī kopienas forums, bezmaksas plāns ļauj piekļūt tiešajai tērzēšanai, e-pastam un pat atbalstam pa tālruni.
 • Ja vēlaties atjaunināt uz apmaksātu plānu, tas ir pieejams pat ļoti maziem uzņēmumiem. E-komercijas sākuma plāns sākas ar USD 12 mēnesī, ko maksā katru gadu.

Mīnusi

 • Weebly iekasē maksu par darījumu 3% apmērā. Tas ir papildus darījuma maksai, kuru iekasē jūsu maksājumu vārteja.
 • Ja plānojat bezmaksas vai personiskus (USD 9 mēnesī) plānus, Weebly rādīs reklāmas un zīmolus no Square, Weebly mātesuzņēmuma..
 • Pat ar apmaksātu sākuma plānu jums ir atļauts pārdot tikai 25 produktus vienlaikus.

7. Liela karteļa

Big Cartel e-komercijas platformas vietne

Big Cartel ir mitināta e-komercijas platforma, kas īpaši izstrādāta māksliniekiem un radošajiem. Ja vēlaties, lai veikalā būtu nopērkami roku darbs vai tamlīdzīgi izstrādājumi, tā varētu būt lieliska iespēja jums.

Plusi

 • Bezmaksas plānā nav iekasēta nekāda maksa par darījumu. Jums tomēr būs jāmaksā Stripe vai PayPal maksa (šīs ir vienīgās iespējas, ko Big Cartel piedāvā maksājumu apstrādei).
 • Jūsu bezmaksas veikala URL var pielāgot. Tam jābūt formātā name.bigcartel.com, taču vārdam varat izvēlēties visu, ko vēlaties. Daudzas citas platformas jums piešķir īpašu URL, pamatojoties uz jūsu lietotājvārdu vai veikala vārdu, un jūs to nevarat mainīt.
 • Jūsu bezmaksas plānā var būt ne vairāk kā 5 produkti, kas padara to dāsnāku nekā citi mitinātie bezmaksas plāni.
 • Jūsu veikalu var ātri iestatīt, un produktus ir viegli pievienot. Lielā karteļa soli pa solim iepazīstina jūs ar procesu.

Mīnusi

 • Ja vēlaties pielāgot savas vietnes motīvu, jums būs jārediģē motīva HTML. Tas noteikti nav tik draudzīgs iesācējiem kā vairums citu e-komercijas platformu.
 • Bezmaksas plānam ir tikai ierobežotas iespējas. Jums ir jājaunina uz apmaksātu plānu, ja vēlaties izmantot tādas lietas kā krājumu izsekošana vai atlaižu kodi.

Labākās bezmaksas e-komercijas platformas izvēle

Kura ir labākā bezmaksas e-komercijas platforma jums? Tas ir atkarīgs no tā, ko meklējat.

Ja vēlaties sākt lēti un jums ir pilnīga brīvība attīstīt savu biznesu, tad WooCommerce ir labākais risinājums.

Izmantojot mūsu ekskluzīvo Bluehost darījumu, jūs varat sākt darbu par USD 2,75 mēnesī. Tas ir mazāk nekā tasi kafijas.

Ja vēlaties izmantot pilnīgi bezmaksas e-komercijas platformu, Constant Contact vietņu veidotājs ir vieglāk un bez maksas. Tomēr tas ir ierobežots ar iespējām un elastīgumu, ko iegūstat ar citām platformām.

Ja vēlaties izmēģināt tiešsaistes veikalu bez maksas, bet jūs ar prieku maksājat par kaut ko, kas ir piemērots jūsu biznesam, tad BigCommerce un Shopify ir lieliskas, pilnvērtīgas iespējas.

Mēs ceram, ka šis raksts jums palīdzēja uzzināt par labākajām bezmaksas e-komercijas platformām, lai sāktu darbu. Varat arī apskatīt mūsu ceļvedi par labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un labāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru e-komercijai, lai jūs varētu palielināt sava veikala pārdošanas apjomus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me