7 labākās video mitināšanas vietnes emuāru autoriem, tirgotājiem un uzņēmumiem

Vai jūs meklējat labākās video mitināšanas vietnes emuāru autoriem, tirgotājiem un biznesa vietnēm?


Videoklipu augšupielāde tieši jūsu vietnē prasa daudz servera resursu. Tāpēc viedo uzņēmumu īpašnieki izmanto video mitināšanas vietnes, lai augšupielādētu videoklipus un pēc tam šos videoklipus viegli iegultu WordPress, neietekmējot veiktspēju.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažām no labākajām video mitināšanas vietnēm emuāru autoriem, tirgotājiem un uzņēmumu īpašniekiem.

Labākās video mitināšanas vietnes emuāru autoriem

Kāpēc izmantot video mitināšanas vietnes?

Video ir vispievilcīgākais satura veids, un tie ir ļoti efektīvi reklāmguvumu veikšanai. Tomēr tie arī aizņem daudz vietas un joslas platumu.

WordPress ļauj augšupielādēt videoklipus savā vietnē. Tomēr tas nav īsti optimizēts video rādīšanai. Tas ietekmē video atskaņošanu un rada sliktu lietotāja pieredzi.

Bez tam, videoklipi patērē vairāk WordPress mitināšanas resursu, kas palēnina jūsu vietnes darbību. Ja jūs izmantojat dalītu mitināšanu, jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var pat pārtraukt jūsu konta darbību, lai neļautu tam ietekmēt citas vietnes.

Šo problēmu dēļ mēs iesakām izmantot video mitināšanas vietni, lai pievienotu video programmā WordPress. Viņiem ir vairāk servera resursu, lai apkalpotu video failus, un jums nav jāuztraucas par WordPress veiktspēju.

Vēl svarīgāk ir tas, ka tie automātiski pielāgo video kvalitāti, lai nodrošinātu labāku skatīšanās pieredzi, pamatojoties uz jūsu apmeklētāju interneta ātrumu.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu ceļvedi par to, kāpēc nekad nevajadzētu augšupielādēt videoklipus WordPress.

WordPress padara to ļoti vienkāršu, lai iegultu video savā vietnē. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā viegli iegult videoklipus WordPress.

To sakot, apskatīsim dažas no labākajām video mitināšanas vietnēm, kuras varat izmantot.

1. YouTube

YouTube

YouTube ir populārākā video mitināšanas vietne internetā. Tas ļauj augšupielādēt videoklipus, izveidot kanālus un izveidot šādus vienumus.

Kā mārketinga un uzņēmuma īpašnieks vēlaties izmantot YouTube milzīgo potenciālu. Tā ir arī otrā populārākā meklētājprogramma pasaulē un otrā lielākā sociālo mediju vietne ar 1,9 miljardiem aktīvo lietotāju.

Izmantojot savu kanālu, varat izveidot YouTube, atrast jaunu auditoriju, kļūt redzamiem video meklēšanas rezultātos un attīstīt savu biznesu.

YouTube ir partneru programma, kurai varat pievienoties, lai nopelnītu naudu tiešsaistē no saviem videoklipiem. Šī programma piedāvā arī citas priekšrocības, piemēram, analītiku, garākus videoklipus un video rediģēšanas rīkus.

Vietnē WPBeginner mēs izmantojam YouTube, lai augšupielādētu mūsu WordPress video pamācības. Noskatieties WPBeginner kanālu vietnē YouTube, lai uzzinātu, kā mēs izmantojam YouTube, lai piesaistītu vairāk abonentu un mūsu vietnes apmeklētāju.

2. Vimeo

Vimeo

Vimeo ir lieliska video mitināšanas un straumēšanas vietne emuāru autoriem, tirgotājiem un uzņēmumiem. Tas dod jums ierobežotu mitināšanas vietu, lai bez maksas augšupielādētu videoklipus. Tomēr neierobežots joslas platums un displejs bez reklāmām ir visu videoklipu galvenā priekšrocība.

Lai augšupielādētu lielus videoklipus, jums būs jāiegādājas piemaksu plāns, kas ir ļoti pieņemams (USD 84 gadā). Apmaksātajos plānos ietilpst arī privātuma iespējas, video rediģēšanas rīki, klientu atbalsts, aizsardzība ar paroli, saistītie videoklipi un Google Analytics.

Prēmijas dalībnieki var arī pārdot vai īrēt videoklipus, lai nopelnītu naudu tiešsaistē no jūsu Vimeo video.

Mēs izmantojam Vimeo, lai mitinātu privātus videoklipus tikai mūsu ekskluzīvajiem biedriem. Ja jums ir dalības vietne vai vēlaties izveidot un pārdot tiešsaistes kursus, tad Vimeo ir lieliska iespēja.

3. Jetpack video

Jetpack video

Jetpack ir populārs spraudņu komplekts, kas ietver arī video mitināšanas funkciju. Jetpack video ir izcils video mitināšanas pakalpojums, un tam ir nepieciešams maksas Jetpack abonēšanas plāns.

Tas ir pilnībā bez reklāmām un tajos videoklipos netiek rādīti saistīti videoklipi no citām vietnēm.

Tas izmanto to pašu satura piegādes tīklu, ko izmanto Jetpack fotoattēli, lai ātrāk piegādātu un straumētu. Tas ietver arī konfidencialitātes iestatījumus, analītiku, vairākus video formātus un daudz ko citu.

4. Vistija

Vistja

Wistia ir profesionāla video mitināšanas vietne tirgotājiem un uzņēmumiem. Bezmaksas kontā var būt ne vairāk kā 3 videoklipi ar tādām funkcijām kā pielāgots sīktēls, Wistia firmas video atskaņotājs, paroles aizsardzība, privātuma iestatījumi un daudz kas cits..

Lai augšupielādētu vairāk video, jums būs nepieciešams viņu premium plāns. Apmaksātā versija ļauj noņemt Wistia zīmolu no video atskaņotāja. Tam ir arī skatītāja vēsture, tendenču diagrammas, pogas uz aicinājumu uz darbību, saistītie videoklipi un anotācijas.

Tam ir spēcīga integrācija ar e-pasta mārketinga pakalpojumiem un CRM programmatūru, piemēram, Constant Contact, Drip, AWeber, Hubspot, Google Analytics un citām..

5. Viddārzs

Vidyard

Vidyard ir augstas klases video mitināšanas vietne lieliem uzņēmumiem un profesionāļiem. Tas ietver premium satura mārketinga rīkus, lai reklamētu jūsu videoklipus.

Tam ir vairāki video atskaņotāju stili un pielāgotas rediģēšanas iespējas. Varat augšupielādēt videoklipus ar pogām uz aicinājumu uz darbību un veikt A / B pārbaudi pret video sīktēliem, lai redzētu, kurš no tiem darbojas vislabāk..

Lai uzlabotu jūsu videoklipus, Vidyard piedāvā jaudīgu un detalizētu analīzi, ieskaitot skatītāju vēsturi, iesaisti un daudz ko citu.

6. Dailymotion

Dailymotion

Dailymotion ir vēl viena populāra video mitināšanas vietne, kuru varat izmantot, lai augšupielādētu savus mārketinga un biznesa videoklipus. Tam ir bezmaksas partnera konts ar tādām funkcijām kā neierobežots joslas platums un krātuve, piedāvātie video, privātuma iestatījumi, video atskaņotājs un daudz kas cits.

Tas ļauj augšupielādēt vairākus videoklipus dienā, un varat arī izmantot vilkšanas un nomešanas funkciju, lai augšupielādētu pilnus atskaņošanas sarakstus. Videoklipus varat optimizēt SEO, pievienojot virsrakstu, aprakstu un tagus.

DailyMotion piedāvā arī monetizācijas programmu, kurā kā partneris varat nopelnīt naudu un iegūt vairāk iespēju.

7. SproutVideo

SproutVideo

SproutVideo ir maksas video mitināšanas vietne emuāru autoriem, tirgotājiem un uzņēmumiem. Tam ir bezmaksas izmēģinājuma konts, kurā varat pārbaudīt video atskaņotāju un tā funkcijas. Lai arī bezmaksas versijai ir ierobežotas iespējas, un jums būs jāveic jaunināšana, lai piekļūtu visiem iestatījumiem.

Dažas no ievērojamākajām funkcijām ietver video motīvus, izkārtojumus, video analītiku, sociālās koplietošanas pogas, izvietojumu aicinājumam uz darbību un skatītāja iesaistes vēsturi.

Jums būs jāiegūst iegulšanas kods katram videoklipam un, lai pievienotu video kodu, jāizmanto pielāgotais HTML bloks.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās video izvietošanas vietnes savam emuāram vai uzņēmuma vietnei. Jūs varat arī apskatīt mūsu soli pa solim WordPress SEO ceļvedi iesācējiem un mūsu ekspertu izvēlētos labākos WordPress spraudņus biznesa vietnēm..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map