7 labākās vietas, kur atrast premium domēna vārdu pārdošanai (+ ekspertu padomi)

Daudzi lasītāji mums bieži jautāja par labākajām vietām, lai atrastu labākos domēna vārdus pārdošanai.


Tirgū ir daudz domēnu vārdu reģistrētāju, katrs no viņiem mēģina jums pārdot labākos domēna vārdus.

Tomēr ne visi no tiem piedāvā labākos rīkus, lai atrastu perfektu domēna vārdu. Daži pat cenšas, lai pārdotu jums mazāk zināmus domēna paplašinājumus par lētākām cenām.

Tas iesācējiem apgrūtina domēna vārda izpēti un sava uzņēmuma vai emuāra atrašanu ar firmas vārdu.

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar labākajām vietām domēnu vārdu atrašanai, tostarp jauniem, derīguma termiņiem beidzamiem un premium domēna vārdiem. Mēs arī dalīsimies ar ekspertu padomiem par to, kā veikt rūpīgu izpēti, pērkot augstākā līmeņa domēna vārdu.

Kādas ir labākās vietas domēnu vārdu atrašanai pārdošanai

Domēna vārda reģistrētāji

Pirmā vieta, kur sākt domēna meklēšanu, ir domēna vārdu reģistrators. Šīs ir kompānijas, kuras ICANN atļauj pārdot domēna vārdus plašai sabiedrībai.

Tomēr ne visi domēnu reģistrētāji ir vienādi.

Daži mēģina agresīvi pārdot citus pakalpojumus, kas jums, iespējams, nav nepieciešami. Citi mēģina jūs ieslodzīt, apgrūtinot domēna vārda pārsūtīšanu.

Zem mūsu pakalpojumu sniedzējiem, kurus mēs izmantojam un iesakām.

1. Domain.com

Domain.com

Domain.com ir labākais domēna vārdu reģistrators tirgū. Tam ir ātrs un vienkāršs domēnu meklēšanas rīks, kas palīdz viegli atrast pārdošanā pieejamo domēna vārdu.

Viņi piedāvā visus augstākā līmeņa domēnu nosaukumus par ļoti konkurētspējīgām cenām jaunākiem domēna vārdiem.

Ja jūs meklējat pārdošanā esošos domēna vārdus, vienkārši noklikšķiniet uz cilnes premium domēni, lai atrastu unikālus, firmas zīmolus un īsākus domēna vārdus..

Premium domēna meklēšana

Premium domēna vārdi parasti ir dārgāki, taču jūs varat izvēlēties labāku.

Domain.com atvieglo domēnu pārvaldību, izmantojot vienkāršāku domēnu pārvaldības apgabalu. Turpmāk varat norādīt savu domēna vārdu jebkuram mitināšanas uzņēmumam un sākt veidot vietni.

Augstāko domēnu vārdu atrašana domēnu tirdzniecības vietās

Domēna vārdi ir ienesīgs bizness. Jūs to varat uzskatīt par interneta nekustamo īpašumu.

Tūkstošiem cilvēku katru dienu tirgo domēnu vārdus, kas nozīmē, ka jebkurā laikā no domēna ieguldītājiem tiek pārdoti domēna vārdi ar piemaksu.

Šos domēna vārdus varat atrast domēnu tirgū. Šeit lietotāji var uzskaitīt savus domēna vārdus pārdošanai, ļaujot citiem meklēt, izteikt piedāvājumu vai tieši iegādāties vārdu par piemaksu.

2. Sedo

Sedo

Sedo ir viens no lielākajiem domēnu tirgiem pasaulē. Tie nodrošina uzticamu un drošu platformu domēnu īpašniekiem, lai uzskaitītu savus domēna vārdus pārdošanā.

Tur jūs atradīsit daudz domēnu domēnu vārdu pārdošanai. Daži no tiem ir izmantoti jau iepriekš, bet lielāko daļu no tiem nekad neizmanto vietnes izveidošanai.

Sedo ir arī lieliska platforma jūsu domēna vārda izpētei. Jūs varat atrast interesantas idejas, kas atbilst jūsu atslēgvārdiem, kuras jūs varat izmantot, lai atrastu līdzīgus domēna vārdus par parastu cenu.

3. Flippa

Flippa

Flippa ir pasaules vadošā platforma tiešsaistes uzņēmumu, vietņu un domēnu vārdu pārdošanai. Tas ir tirgus laukums, kurā pārdevēji uzskaita savus domēna vārdus pārdošanai. Lielākā daļa no tiem ir premium domēna vārdi, kas uzskaitīti izsolē vai tiešā pirkumā.

Varat skatīties domēnu vārdus, sekot izsolēm vai piedalīties izsolē, solot domēna vārdus.

Ja jūsu piedāvājums tiek pieņemts, varat ievērot norādes par samaksu. Parasti pārdevēji izmanto Flippa darījuma kontu drošiem maksājumiem un reģistrācijas nodošanai pircējam.

4. GoDaddy

Ej tēti

GoDaddy ir lielākais domēna vārdu reģistrators pasaulē. Viņi pārvalda miljoniem domēna vārdu ļoti lielam skaitam klientu visā pasaulē.

Viņi piedāvā domēnu izpētes rīkus, domēna vārdu ģeneratoru, domēnu brokeru pakalpojumus un daudz ko citu. Viņiem ir arī savs premium domēna tirgus laukums ar izsolēm.

Lai arī tas ir liels bizness, viņi piedāvā daudz citu pakalpojumu un pārdošanu, kas iesācējiem var būt nedaudz satriecoši.

Daudzas GoDaddy alternatīvas piedāvā mērķtiecīgākus, lētākus un labākus pakalpojumus, lai konkurētu, kas galu galā dod labumu klientiem.

Forumu domēnu vārdu meklēšana pārdošanai

Ir tūkstošiem tiešsaistes kopienu un forumu, kur vietņu īpašnieki var apspriest tiešsaistes biznesa idejas, mārketinga paņēmienus un vietņu veidošanu.

Dažas no šīm tiešsaistes kopienām koncentrējas tikai uz domēnu vārdu tirdzniecību, savukārt citas ir izveidojušas šai tēmai paredzētus apakšforumus. Šeit ir daži no tiešsaistes forumiem, kurus varat izmantot, lai atrastu pārdošanai pieejamos domēna vārdus, ieskaitot domēna vārdus, kuru derīguma termiņš ir beidzies, vai drīz beigsies domēnu vārdi.

5. NamePros

NamePros

NamePros ir viena no vadošajām tiešsaistes kopienām, kas pērk un pārdod domēnu vārdus. Tā ir arī lieliska vieta, kur uzzināt par tiešsaistes uzņēmumu veidošanu, ieguldījumiem domēnu nosaukumos un unikālu domēna vārdu ideju atrašanu.

Viņiem ir īpaša domēnu tirgus sadaļa, kurā pārdevēji var uzskaitīt savus domēna vārdus pārdošanā. Domēni tiek uzskaitīti kā izsoles, pērk tagad, darījumus un izsaka piedāvājumu.

6. DNForum

DNForum

DNForum ir vēl viena populāra tiešsaistes kopiena, lai atrastu unikālus domēna vārdus. Forumu izmanto gan pārdevēji, gan pircēji, lai tirgotos domēnos, organizētu izsoles, veiktu piedāvājumus vai pieprasītu palīdzību no domēna vārdu starpniekiem, lai atrastu jums unikālu ideju.

Iegūstiet bezmaksas domēna vārdu, izmantojot mitināšanu

Ja vēlaties tikai reģistrēt savam biznesam jaunu domēna vārdu, tad vienkāršākais veids, kā iegūt bezmaksas domēna vārdu, ir reģistrējoties vietnes mitināšanas kontā. Tādā veidā jūs varat ietaupīt naudu par domēna vārda reģistrāciju un ātri izveidot vietni uzreiz.

7. Bluehost

Bluehost

Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un WordPress un WooCommerce oficiāli ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Viņi ir vienojušies piedāvāt WPBeginner lietotājiem bezmaksas domēna vārdu + SSL sertifikātu un dāsnu atlaidi mitināšanai. Jūs varat sākt darbu tikai par USD 2,75 mēnesī.

→ Noklikšķiniet šeit, lai pieprasītu šo ekskluzīvo Bluehost darījumu ←

Kā atrast lielisku domēna vārdu pārdošanai

Ir tik daudz vietu, kur varat atrast pārdošanā pieejamus domēna vārdus. Tomēr tas ir ļoti konkurētspējīgs bizness, un, ja neesat piesardzīgs, jūs varētu galu galā maksāt daudz vairāk par domēna vārdu.

Vispirms iesakām jums pašiem atrast unikālu domēna nosaukuma ideju. Izmantojiet domēna pieejamības pārbaudītāja rīku vietnē Domain.com, lai redzētu, vai vēlamais vārds ir pieejams reģistrēšanai.

Tādā veidā jūs varētu atrast domēna vārdu par parastu cenu, kas varētu būt no 10 līdz 14,99 USD gadā.

Skatiet mūsu ceļvedi par domēna nosaukuma atrašanu, lai sniegtu dažus padomus, kā nākt klajā ar āķīgām idejām par jūsu domēnu.

Augsta domēna vārda atrašana pārdošanai

Domēna vārda atrašana var būt sarežģīta. Var just, ka visas labas domēna vārda idejas jau ir izmantotas.

Tomēr, ja esat ar mieru ieguldīt īsāka, firmas zīmola un gudrāka domēna vārda pirkšanā, tad domēna tirgus vietas var būt labs resurss.

Tas palīdz sašaurināt meklēšanu un iegūt domēna vārdu, kas nav pieejams reģistrēšanai.

Mēs iesakām izmantot tādas platformas kā Sedo un Flippa, lai pārdošanā atrastu unikālus premium domēna vārdus. Šīs platformas piedāvā labākus rīkus drošai domēna īpašumtiesību nodošanai, labākus rīkus pārdevēja reputācijas novērtēšanai, un tiem uzticas likumīgi uzņēmumi visā pasaulē.

Kā veikt pienācīgu rūpību, pērkot pārdošanā premium domēnu

Pēc tam, kad esat atradis unikālu domēna vārdu, kuru vēlaties iegādāties, pirms pārejat uz laiku, ir jāveic zināma rūpība.

Jau izmantotos domēna vārdus var iekļaut melnajā sarakstā, atzīmēt par surogātpastu vai tiem var būt slikta reputācija. Šāda domēna vārda pirkšana var ietekmēt jūsu biznesu.

Par laimi ir rīki, kurus varat izmantot mājasdarbu veikšanai pirms pirkuma veikšanas.

Pirmkārt, jūs vēlaties pārliecināties, ka domēna vārds nav esoša uzņēmuma reģistrēta preču zīme.

Saskaņā ar ICANN noteikumiem, ja domēna vārds pārkāpj uzņēmuma reģistrēto preču zīmi, uzņēmums var pieprasīt domēna vārdu vai lūgt jūs to noņemt..

Varat pārbaudīt Amerikas Savienoto Valstu Patentu un preču zīmju biroja datu bāzi, lai ātri veiktu sava domēna vārda meklēšanu ar preču zīmi, lai redzētu, vai tas jau ir reģistrēts uzņēmumā.

Pēc tam jūs vēlētos uzzināt, vai domēna vārds jau ir ticis izmantots vietnes izveidošanai. Vienkāršs veids, kā to izdarīt, ir Wayback Machine izmantošana. Šis masveida arhīvs pārmeklē internetu un uzņem vietņu momentuzņēmumus.

Wayback mašīna

Varat arī meklēt domēna vārda vēsturiskos ierakstus, izmantojot Whois rīkus. Tas ļauj jums redzēt, kad tika izveidots domēna nosaukums, pēdējo reizi atjaunots, DNS izmaiņas un vēsturiskie dati.

Kurš ir

Visbeidzot, jūs vēlaties pārbaudīt, vai domēna vārds nav izmantots ļaunprātīgi, lai nosūtītu surogātpastu, izplatītu ļaunprātīgu programmatūru vai veiktu citas ļaunprātīgas darbības. Varat veikt ātru domēna veselības pārbaudes testu, lai redzētu, vai tas neizraisa sarkanos karodziņus.

Domēna veselības pārbaude

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās vietas domēna vārda atrašanai pārdošanai. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu piedāvājumus par labākajiem biznesa tālruņu pakalpojumiem un labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, kurus varat izmantot sava biznesa izaugsmei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map