8 labākās vietas, lai iegūtu pielāgotu logotipu savai WordPress vietnei

Vai vēlaties iegūt pielāgotu logotipu savai WordPress vietnei? Pielāgots logotips palīdz noteikt jūsu zīmolu un padara jūsu vietni izceļas. Šajā rakstā mēs jums parādīsim dažas labākās vietas, kā neliela budžeta ietvaros iegūt vietnei pielāgotu logotipu.


Labākās vietas, kur iegūt pielāgotu WordPress logotipu

Kāpēc jums vajadzētu iegūt pielāgotu logotipu?

Logotipi ir reprezentatīvi attēli, ko izmanto uzņēmumi un organizācijas. Tie attēlo organizācijas biznesa, vērtību un misijas vizuālu atveidojumu.

Viņiem ir svarīga loma arī tam, kā klienti redz zīmolu. Apskatiet populārākos lielos zīmolus, iespējams, diezgan viegli atpazīsit lielāko daļu viņu logotipu. Zīmola atpazīstamība palīdz jums iegūt virsstundu uzticību klientam un lojalitāti.

Lielākajai daļai WordPress motīvu ir iespēja augšupielādēt pielāgotu logotipu. Šo logotipu var izmantot arī kā vietnes ikonu vai faviconu.

Tagad problēma ir tā, ka ne visi no mums ir grafiskie dizaineri. Jūs varat mēģināt izveidot pielāgotu logotipu, izmantojot attēlu rediģēšanas programmas, taču tas var neizskatīties profesionāli.

Ja vēlaties sava zīmola profesionālu tēlu, tas palīdz nolīgt kādu personu, lai izveidotu jūsu vietnes pielāgoto logotipu.

To sakot, apskatīsim dažas labākās vietas, lai budžeta ietvaros iegūtu pielāgotu WordPress logotipu.

1. 99 dizains

99designs

99designs ir dizaina konkursu tirgus, kurā darbojas liela dizaineru kopiena. Tas darbojas kā starpnieks starp jums un dizaineriem.

Kad jūs veicat pasūtījumu, 99designs to nodod dizaineriem, kuri pēc tam iesniedz savus dizainus. Jūs varat izvēlēties dizainu, kas jums patīk visvairāk, un tikai tas saņem dizaineru samaksu. Tas dod jums iespēju iegūt dažādas pielāgotas logotipa idejas no dizaineriem ar dažādu pieredzi un prasmju līmeni.

2. Logodijs

Logodijs

Vai vēlaties izveidot savu pielāgoto logotipu? Logojoy ir viegli lietojams, DIY, logotipu veidotājs dizaineriem, kas nav dizaineri. Atšķirībā no citiem tīmekļa grafiskā dizaina rīkiem, Logojoy izmanto mākslīgo intelektu un uzlabotus mācību algoritmus, lai izveidotu logotipus tāpat kā dizaineris to darītu.

Logojoy vienkāršais vednis palīdz jums izvēlēties savas krāsas, attēlus un vārdus, lai aprakstītu savu biznesu. Pēc tam tas rada dizainus, kas izskatās labi izstrādāti un profesionāli.

Viņu cenu plāni sākas ar USD 20 par zemas izšķirtspējas logotipu. Augstāks cenu plāns nodrošina augstas izšķirtspējas failus, atbalstu pa tālruni, krāsu paleti, zīmola vadlīnijas un daudz ko citu.

3. Dribble

Dribble

Dribble ir tiešsaistes dizaineru un mākslinieku kopiena. Padomājiet par to kā Pinterest profesionāliem grafiskajiem dizaineriem, māksliniekiem un ilustratoriem, kur viņi dalās ar saviem darbiem un citi lietotāji to var patīk, iecienīt un atkārtoti kopīgot..

Dribble ir ne tikai iedvesmas avots. Tas darbojas arī kā platforma, kurā algot dizainerus ārštata darbam. Jūs varat pārlūkot dizainerus, apskatīt viņu portfeļus un sazināties ar viņiem tieši, lai viņus nolīgtu.

Darba cena faktiski būs atkarīga no brīvmākslinieka, pie kura jūs vērsīsities, viņu kompetences un prasmju līmeņa. Dribble, iespējams, nav vieta, kur atrast lētāko jūsu vietnes logotipu, taču tas var palīdzēt jums iegūt daudz labāku kvalitāti.

4. Fiverr

Fiverr

Fiverr ir viena no lielākajām tiešsaistes ārštata kopienām no visas pasaules. Sakarā ar konkurenci starp ārštata darbiniekiem, jūs varat nolīgt dizaineri, lai izveidotu logotipa dizainu par daudz mazāk naudas nekā citās vietās.

Fiverr kopiena tiek organizēta, pamatojoties uz klientu atsauksmēm. No ārštata darbiniekiem, kuriem ir pozitīvas atsauksmes, parasti ir jāmaksā vairāk nekā no jaunajiem ārštata darbiniekiem, kuriem vēl nav pietiekami daudz atsauksmju.

Lai gan logotips var maksāt tikai dažus dolārus, ir svarīgi zināt, ka bieži šie ārštata darbinieki izmanto logotipu veidnes ar nelieliem labojumiem.

5. Upwork

Upwork

Līdzīgi kā Fiverr, Upwork ir ārštata, uzņēmēju un dizaineru tiešsaistes kopiena. Tas ļauj jums ievietot darbu un pieņemt ārštata piedāvājumus. Pēc tam jūs varat pārskatīt šos ārštata darbiniekus, intervēt viņus un nolīgt to, ar kuru vēlaties strādāt.

Upwork ir stabila kopiena ar skrīninga rīkiem gan ārštata darbiniekiem, gan klientiem. Ārštata darbinieki var piedalīties tiešsaistes pārbaudēs, lai pierādītu savas prasmes un iemaņas. Upwork piedāvā arī dažādas norēķinu metodes, rēķinus un ļauj klientiem norēķināties tikai par viņu apstiprināto darbu.

6. DesignCrowd

DesignCrowd

DesignCrowd ir dizaina konkursu tirgus un tiešsaistes dizaineru kopiena. Jūs varat sākt projektu, aizpildot projekta aprakstu, atlasot logotipa dizaina veidu un sniedzot detalizētu aprakstu, kas jāievēro dizaineriem.

Pēc tam jums būs jāmaksā konkursa sludinājuma maksa un jāiemaksā budžets DesignCrowd. Viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju, kas ļauj 30 dienu laikā pēc projekta publicēšanas lūgt naudas atmaksu. Tiklīdz jums patīk pielāgots logotipa dizains, varat uzņemties budžetu.

7. Brīvmākslinieks

Brīvmākslinieks

Brīvmākslinieks ir plaša pasaules ārštata darbinieku kopiena. Jūs varat atrast web dizainerus, izstrādātājus, grafisko dizainu, audio / video, tiešsaistes mārketinga ekspertus no visiem planētas stūriem ar dažādu prasmju līmeni.

Tāpat kā daudzas citas ārštata vietnes, Freelancer ļauj publicēt pielāgoto logotipa projektu kā darbu un sākt pieņemt ārštata piedāvājumus. Jūs varat pārskatīt brīvmākslinieku profilus, iepriekšējos darbus, atsauksmes un vērtējumus.

Kad esat atradis pareizo brīvmākslinieku, varat tos nolīgt. Pabeidzot projektu, jūs varēsit pārskatīt un pieņemt darbu un atbrīvot maksājumu.

8. PeoplePerHour

PeoplePerHour

PeoplePerHour ir ārštata speciālistu un profesionāļu veidota kopiena. Jūs varat pārlūkot stundu stundas (fiksētas cenas darbus), izlikt darbu vai izsludināt konkursu. Varat arī pārlūkot ārštata darbiniekus pēc kategorijām, apskatīt viņu profilus un portfeļus.

Kad būsit ievietojis darbu, jūs varēsit piekļūt savam Workstream informācijas panelim. Šajā vietā jūs pārvaldīsit un pārskatīsit darbu, sazināsities ar ārštata darbiniekiem un saņemsit atbalstu no PeoplePerHour darbiniekiem. Kad esat apmierināts ar logotipa dizainu, varat atbrīvot maksājumu brīvmāksliniekam.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās vietas, lai iegūtu pielāgotu logotipu savai vietnei. Jūs varat arī apskatīt mūsu rakstu par labākajiem kontaktinformācijas veidlapas lapas dizaina piemēriem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map