9 labākie siltumkartes rīki un spraudņi jūsu WordPress vietnei

Vai vēlaties, lai jums būtu labāks ieskats par to, kā jūsu lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni? Siltuma kartes rīki un spraudņi var palīdzēt jums iztēloties, kur lietotāji noklikšķina, cik tālu viņi ritina un kā viņi patiešām izmanto jūsu vietni. Šajā rakstā mēs parādīsim 9 labākos siltumkartes rīkus un spraudņus jūsu WordPress vietnei.


Siltuma kartes rīki un spraudņi

Kas ir Heatmap?

Siltuma karte ļauj jums iztēloties, kā apmeklētāji izmanto jūsu vietni. Siltumkartes rīki nodrošina pārklājumu jūsu lapu augšpusē, parādot apgabalus ar lielāku aktivitāti kā karstākus nekā apgabali ar zemu lietotāju aktivitāti.

Siltuma kartes rīki piedāvā vizuālu analīzi par to, uz kurām vietām lietotāji noklikšķina, skatās un ritina. Šī informācija palīdz jums izprast savas vietnes lietojamības problēmas un optimizēt to labākiem reklāmguvumiem un lietotāju pieredzei.

Šie rīki atšķiras no citiem analītikas rīkiem, piemēram, Google Analytics. Tradicionālie analītikas rīki sniedz jums informāciju, piemēram, par to, kā lietotāji nonāca jūsu vietnē, kādas lapas viņi skata un kā viņi pārvietojas no vienas lapas uz otru.

Heatmaps analītikas rīki parāda, kā lietotāji faktiski izmanto jūsu vietnes dizainu un mijiedarbojas ar to.

Tomēr šeit ir norādīti labākie jūsu WordPress vietnes siltuma kartes rīki un spraudņi.

1. Traka ola

CrazyEgg

Crazy Egg, iespējams, ir šodien vispopulārākais siltuma kartes rīks, kas pieejams tirgū. Tas piedāvā klikšķu siltumkartes, peles kursora siltumkartes un ritināšanas siltuma kartes. Tas piedāvā vēl vienu noderīgu funkciju, ko sauc par konfeti siltuma karti.

Crazy Egg konfigurētā siltuma karte ļauj sadalīt siltuma kartes datus trafika avotos. Tas nozīmē, ka varat redzēt, kā sociālo vietņu, meklēšanas vai citu avotu lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni.

Crazy Egg ir ārkārtīgi viegli pievienot WordPress vietnē. Viņiem pat ir spraudnis, kas instalēšanu padara brīvu.

Crazy Egg cena sākas ar USD 9 mēnesī 10 000 apmeklētāju un 10 aktīvām lapām. Viņu populārākais plāns saucas Plus, kas piedāvā 100 000 apmeklējumu, 50 aktīvas lapas un stundas pārskatus par USD 49 mēnesī. Visiem plāniem ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija.

Atšķirībā no citiem siltuma kartes rīkiem, Crazy Egg neierobežo jūsu izmantošanu vienā vietnē, tas nozīmē, ka varat izmantot to pašu kontu vairākās vietnēs.

2. Peles plūsma

Peles plūsma

Peles plūsma ir vēl viens viegli lietojams siltuma kartes rīks WordPress lietotājiem. Peles plūsma piedāvā klikšķu siltumkartes, ritināšanas siltumkartes, kustības siltuma karti un uzmanības siltuma karti.

Tas piedāvā arī tīmekļa vietnes apmeklētāju aktivitātes reģistrēšanu. Tas nozīmē, ka varat apskatīt lietotāju, kurš mijiedarbojas ar jūsu vietni. Vēl viena noderīga Mouseflow piedāvātā funkcija ir veidlapu analīze, kas ļauj jums uzzināt, kāpēc lietotāji atsakās no jūsu veidlapām.

Peles plūsma arī ļauj izsekot piltuves. Varat arī iestatīt pielāgotas piltuves, lai jūs varētu redzēt, kā lietotāji no dažādiem trafika avotiem jūsu vietnē rīkojas atšķirīgi.

Mouseflow cena sākas ar USD 19 mēnesī par 1000 ierakstītām sesijām, kas paredzētas tikai vienai vietnei. Cenas palielinās, jo vairāk ierakstītu sesiju un vietņu pievienojat savam plānam. Mouseflow piedāvā arī bezmaksas plānu, kas ierobežots līdz 100 ierakstītām sesijām vienā vietnē.

3. Lucky Orange

Lucky Orange

Lucky Orange ir vēl viena populāra izvēle siltuma kartes analītikā. Tie piedāvā siltumkartes izsekošanu klikšķiem, kustībai un ritināšanas dziļumam. Bez tam, tie piedāvā arī sesiju ierakstīšanu un trafika segmentēšanu.

Tam ir arī analītika veidlapām, reklāmguvumu piltuves, apmeklētāju aptaujas un tiešsaistes tērzēšanas programmatūra, ko varat pievienot savai vietnei. Funkciju saraksts aptver gandrīz visu, ko jūs varētu vēlēties no siltumkartes rīka.

Lucky Orange cena sākas no USD 10 mēnesī par 25 000 lapu skatījumiem vienā vietnē.

4. Inspekcija

Inspektors

Inspectlet ir ļoti spēcīgs sesiju ierakstīšanas un siltumkartes pakalpojums. Tas aptver visus trīs siltumkartes izsekošanas veidus: klikšķus, kursora kustību un ritināšanu.

Viņi piedāvā arī reklāmguvumu piltuves analīzi ar ļoti jaudīgu filtrēšanas funkciju. Ir spēcīgs iezīmēšanas filtrs, kuru varat izmantot atsevišķu lietotāju marķēšanai. Tādā veidā jūs varat redzēt, kā viņi mijiedarbojas, atgriežoties apmeklējumos. Inspectlet nodrošina arī formu analīzi, lai saprastu un optimizētu jūsu potenciālo pircēju paaudzi.

Inspeclet cena sākas no 39 USD mēnesī ar 5000 ierakstītām sesijām, kas ir ierobežotas vienā vietnē. Viņi arī piedāvā bezmaksas plānu, kas ierobežots līdz 100 ierakstītām sesijām vienā vietnē.

5. Heatmap.me

Heatmap.me

Heatmap.me apgalvo, ka ir viens no vienkāršākajiem tirgū izmantojamajiem karšu analīzes rīkiem. To ir viegli uzstādīt, un tam ir ļoti mazs JavaScript kods, kas tiek ielādēts asinhroni, nepalēninot jūsu vietnes darbību.

Atšķirībā no dažiem šī saraksta rīkiem, Heatmap.me piedāvā reāllaika siltuma kartes. Jūs varat redzēt, kā lietotāji mijiedarbojas ar jūsu vietni tiešsaistē. Tas arī respektē jūsu lietotāju privātumu, neveicot nevajadzīgu datu reģistrēšanu.

Heatmap.me piedāvā bezmaksas plānu, kura ierobežo 5 vietnes vienā vietnē. Viņu apmaksātie plāni sākas ar USD 100 mēnesī par neierobežotu lapu skaitu vienā vietnē.

6. Ptengīns

Ptengīns

Ptengine nodrošina siltuma karti un tīmekļa analīzes rīku, kas ir ievietoti vienā. Tas piedāvā klikšķu, reklāmguvumu uzskaiti, ritināšanas un uzmanības veidus. Viņi arī piedāvā A / B testēšanu starp diviem siltuma attēliem, kas ir noderīga funkcija dizaineriem, kuri testē dažādas saskarnes.

Viņu tīmekļa analītikas funkcijas ietver ierīces segmentēšanu, kampaņas veiktspēju, viena klikšķa filtrus un lapu analīzi.

Cenu noteikšana vietnē Ptengine sākas no USD 7 mēnesī par vienu vietni, 5 siltumkartēm un 25 tūkstošiem lapas skatījumu. Viņi arī piedāvā bezmaksas plānu ar 1 siltuma karti vienā vietnē, nepārsniedzot 1000 lappuses skatījumu.

7. Clicktale

Clicktale

Clicktale ir vēl viena populāra izvēle karšu analīzei. Viņi piedāvā ļoti jaudīgu sesiju ierakstīšanas tehnoloģiju un lieliskas padziļinātas siltuma karšu analīzes funkcijas. Bet viņa lielākā priekšrocība ir tā, ka tie piedāvā integrāciju ar citiem analītikas rīkiem, kurus jūs jau izmantojat, piemēram, Google Analytics, Optimizely, Google Tag Manager utt..

Clicktale ir siltuma kartes, sesiju ierakstīšana, reklāmguvumu analīze, uzlabota analītika utt.

Clicktale tīmekļa vietnē nav norādīta informācija par cenām. Tā vietā jums būs jāsazinās ar viņu pārdošanas komandām, lai pieprasītu demonstrāciju un pēc tam apspriestu cenu noteikšanu.

8. SkatītRisinājums

SkatītRisinājums

SeeVolution piedāvā ļoti viegli lietojamu veidu, kā iekļaut siltumkartes WordPress vietnē. Viņiem ir spraudņi visām populārajām CMS, ieskaitot WordPress. Papildus ērtajai uzstādīšanai tie piedāvā arī ļoti tīru un jauku informācijas paneli, kas lietotājiem palīdz saprast redzamos datus.

Siltuma kartes, ko izstrādājis SeeVolution, ietver klikšķus, ritināšanu, peles mijiedarbību un kustību siltumkartes. Tajos ietilpst arī vietnes analīze, lai sniegtu pārskatu par vietnes veiktspēju.

SeeVolution piedāvā bezmaksas plānu 1000 apmeklējumiem tikai vienā vietnē. Viņu apmaksātie plāni sākas no USD 79 mēnesī 2 domēniem. Viņi arī piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju visiem saviem plāniem.

9. Hotjar

Hotjar

Hotjar ir jaudīgs lietotņu komplekts, kas apvienots vienā analītikā un reklāmguvumu optimizācijas rīkā. Tas apvieno siltuma kartes, sesiju ierakstus, piltuves, formu analītiku, aptaujas & aptaujas un personāla atlases rīks testētāju iegūšanai.

Tie piedāvā klikšķu, pieskārienu, ritināšanas un peles kustības kartes. Izmantojot sesiju ierakstīšanas un reklāmguvumu piltuves, jūs varat atklāt un novērst savas vietnes lietojamības problēmas. Hotar pārskatu informācijas panelis ir intuitīvs un ērti lietojams.

Viņu cenu plāns sākas no USD 29 mēnesī par 10 000 lapu skatījumiem un momentuzņēmuma lielumu no 2000 apmeklējumiem siltumkartēm, veidlapām un ierakstiem. Viņi piedāvā arī ierobežotu bezmaksas plānu, kuru varat izmantot, lai to izmēģinātu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākos siltumkartes rīkus un spraudņus savai WordPress vietnei. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 9 labāko WordPress SEO spraudņu un rīku sarakstu, kas jums jāizmanto

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map