9 labākie WordPress viktorīnas spraudņi (2020)

Vai jūs meklējat labākos viktorīnas spraudņus savai WordPress vietnei? Daudzas populāras vietnes, piemēram, BuzzFeed, izmanto viktorīnas, lai izveidotu vīrusu saturu un veicinātu lietotāju iesaisti savās vietnēs. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām labākos WordPress viktorīnas spraudņus, kas palīdzēs jums piesaistīt savus lietotājus un palielinās jūsu vietnē pavadīto laiku..


Vislabākie WordPress viktorīnas spraudņi

1. LearnDash

LearnDash

LearnDash ir labākais WordPress LMS spraudnis tirgū. Tas nāk ar jaudīgu viktorīnas funkciju, kas ļauj jums izveidot jebkura veida viktorīnu, kas jums nepieciešama. Tam ir vairāki jautājumu veidi, ieskaitot: vienas izvēles, atbilžu variantus, brīvu tekstu, šķirošanu, saskaņošanu, eseju, tukšu aizpildīšanu un aptauju..

Dažas no citām funkcijām ietver: laika viktorīnas, nejauši atlasīti jautājumi, jautājumu banka, vairāku lapu viktorīnas, ierobežojuma mēģinājumi un daudz kas cits. Pēc viktorīnas opcijās ietilpst novirzīšana, ziņojumi, viktorīnas rezultātu displeji dažādos stilos, uzvarētāju saraksts, sertifikāti un līmeņi.

Neatkarīgi no tā, vai pārdodat tiešsaistes kursus vai veidojat vīrusu saturu, LearnDash ir elastīgākais WordPress viktorīnas spraudnis visu veidu viktorīnām.

2. Izmēģiniet darbību

Izmēģiniet darbību

TryInteract ir jaudīga tīmekļa lietotne, lai ģenerētu vīrusu viktorīnas un izmantotu tās potenciālo pirkumu ģenerēšanai, sociālo mediju veidošanai, trafika ģenerēšanai un reklāmguvumu uzlabošanai. Tas ļauj jums izveidot ļoti interaktīvas viktorīnas ar krāšņu viktorīnas veidotāju.

Jūs varat izvēlēties dažādus stilus, krāsas, dizainus un vairāk nekā 100 lietošanai gatavas viktorīnas veidnes. Tas atbalsta viktorīnas sazarošanos, kas ļauj parādīt jautājumus, pamatojoties uz lietotāju atbildēm uz iepriekšējiem jautājumiem. Varat izmantot viņu vērtēšanas sistēmu, lai beigās viegli parādītu rezultātus.

To var viegli pievienot jūsu WordPress vietnei, izmantojot vienkāršu īskodu, un tas lieliski integrējas ar jūsu e-pasta mārketingu un CRM programmatūru.

3. WP viktorīna

WP viktorīna

WP Viktorīna ir elastīgs un ērti lietojams WordPress viktorīnas spraudnis. Tas nāk ar 3 viktorīnas veidiem: nieki, personība un flip kartes. Saviem jautājumiem un atbildēm varat pievienot attēlus, ļaut lietotājiem restartēt viktorīnu, parādīt rezultātus beigās un daudz ko citu.

WP viktorīnā ir divas stila iespējas: vairāku lapu vai vienas lapas viktorīna. Jums ir iespēja automātiski ritināt un pievienot sociālās koplietošanas pogas. Spraudņa profesionālā versija ļauj piespiest lietotājus veikt darbības, lai skatītu rezultātus, nejauši atlasītu jautājumus un atbildes, atpakaļskaitīšanas taimeri un attēla reklāmas..

4. Viktorīnas un aptaujas meistars

Viktorīnas un aptaujas meistars

Quiz and Survey Master ir elastīgs viktorīnas spraudnis un WordPress aptaujas spraudnis. Šis jaudīgais spraudnis divi vienā var izskatīties mazliet aptuvens ap malām, taču tas to kompensē ar lieliskām funkcijām un plašu dokumentāciju.

Tas atbalsta vairāku veidu jautājumus, ieskaitot atbilžu variantus, patiesus un nepatiesus, aizpildiet tukšās vietas un citu. Tas arī ļauj jums izveidot vairākas rezultātu lapas, lai jūs varētu tās pielāgot, pamatojoties uz lietotāju rādītājiem. Tam ir e-pasta atbalsts, sertifikāti, uzvarētāju saraksti, ieteikumi, komentāru lodziņi un vēl citas funkcijas, kas pieejamas ar maksas papildinājumiem..

5. mTouch viktorīna

mTouch Viktorīna

mTouch Quiz ir mobilajam tālrunim draudzīgs WordPress viktorīnas spraudnis, kas uzrakstīts, ņemot vērā mobilitāti un mācīšanos. Tas atbalsta mājienus, vairākas pareizas atbildes, izceļ pareizo atbildi viktorīnas laikā vai pēc tās, ierobežo atbildes mēģinājumus un daudz ko citu.

Jūs varat izveidot pielāgotus sākuma un beigu ekrānus, kā arī nejauši atlasīt jautājumus. Tam ir arī punktu vērtības katram jautājumam, lai beigās parādītu rezultātu karti.

6. Viktorīnas kaķis

Viktorīnas kaķis

Viktorīnas kaķis ir bezmaksas WordPress viktorīnas spraudnis ar ērti lietojamu interfeisu un lieliskām iespējām, lai jūsu vietnē izveidotu vīrusu viktorīnas. Tas ļauj katram jautājumam un atbildei pievienot attēlus. Varat arī izveidot savas viktorīnas sākuma un beigu ekrānu.

Pēc aktivizēšanas spraudnis lūgs jums izveidot savienojumu ar viņu vietnes API. Tomēr tas darbotos lieliski, ja nebūtu savienojuma ar API. To ir viegli izmantot, izmantojot vienkāršas iespējas, kas darbojas patiešām labi.

7. HD viktorīna

HD viktorīna

HD Viktorīna ir vēl viens satriecošs bezmaksas viktorīnas spraudnis WordPress vietnēm. Tam ir atsaucīgs dizains un tas ļauj jums izveidot neierobežotas viktorīnas ar tik daudz jautājumiem un atbildēm, cik jums nepieciešams. Varat arī izmantot GIF attēlus ar jautājumiem un atbildēm, lai tie būtu interaktīvāki un jautrāki.

Pie citām ievērojamām funkcijām pieder viktorīnas taimeris, jautājumu padomi jautājumos, sociālā kopīgošana, attēlu izmantošana kā atbildes, punktu skaita noteikšana un daudz kas cits.

8. ARI straumju viktorīna

ARI straumes viktorīna

ARI straumju viktorīna ļauj izmantot viktorīnas svina ģenerēšanai, apkopojot lietotāja e-pasta adresi un vārdu. Tas atbalsta integrāciju ar MailChimp un citiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem. Neskaitot svina ģenerēšanu, faktiskajam viktorīnas veidotājam ir viegli lietojams interfeiss, lai veidotu viktorīnas.

Tas izmanto ajax ātrākai veiktspējai, tai ir vairākas tēmas, sociālo mediju integrācija, Open Graph atbalsts un daudz kas cits.

9. Ķēdes viktorīna

Ķēdēta viktorīna

Ķēdēta viktorīna ir WordPress viktorīnas spraudnis ar nosacītās loģikas funkciju, kur nākamais viktorīnas jautājums ir atkarīgs no lietotāja atbildes uz iepriekšējo jautājumu. Tas ļauj jums izveidot ļoti interaktīvas personības viktorīnas, kas mainās dinamiski.

Tas atbalsta atbilžu variantus ar vienu izvēli un esejas atbildes. Katrai pareizai atbildei varat piešķirt punktu skaitu un izlemt, kā rīkoties, kad lietotājs izvēlas atbildi.

Kurš ir labākais WordPress viktorīnas spraudnis?

Pārskatot katru no šiem spraudņiem, mēs uzskatām, ka LearnDash un TryInteract ir visplašākais viktorīnas veidošanas risinājums tirgū.

Ja veidojat LMS vietni, mēs ļoti iesakām doties ar LearnDash.

Ja jūs meklējat savrupu risinājumu, lai ātri izveidotu vīrusu viktorīnas, tad nekas nepārspēj TryInteract.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko WordPress viktorīnas spraudni. Varat arī apskatīt mūsu rakstu par to, kā izsekot lietotāju iesaistei WordPress, izmantojot Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map