Automašīnu tirdzniecības vietu 21 labākā WordPress tēma

Vai jūs meklējat labākās WordPress tēmas automašīnu tirgotājiem?


Biznesa vietnēm ir simtiem bezmaksas un apmaksātu WordPress motīvu.

Tomēr, ja jums nepieciešama tēma, kas īpaši izstrādāta automašīnu tirgotājiem vai automašīnu entuziastiem, kļūst grūti atrast perfektu tēmu, kas vienkārši darbojas ārpus komplekta.

Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažas no labākajām WordPress tēmām automašīnu tirgotājiem.

Tīmekļa vietņu WordPress motīvi

Automašīnu tirdzniecības vietnes izveidošana, izmantojot WordPress

WordPress ir labākais vietņu veidotājs, ko izmanto tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē, ieskaitot daudzus lielu vārdu zīmolus. Tā ir arī populāra izvēle starp automašīnu tirgotājiem, automašīnu entuziastiem un emuāru autoriem.

Pirms darba sākšanas pārliecinieties, vai izvēlaties pareizo platformu. Vietne, kas ir mitināta WordPress.org, sniegs jums piekļuvi WordPress funkcijām (skatiet mūsu salīdzinājumu: WordPress.com vs wordPress.org).

Pašpietiekamām WordPress vietnēm ir nepieciešams domēna vārds un tīmekļa mitināšana.

Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir viens no labākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē un oficiāli ieteiktais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

WPBeginner lietotājiem viņi piedāvā arī bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un dāsnu atlaidi tīmekļa mitināšanai.

→ Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu šo ekskluzīvo Bluehost darījumu ←

Pēc tīmekļa mitināšanas pirkšanas jums ir jāpārbauda mūsu norādījumi par to, kā izveidot vietnes ceļvedi, kurā sniegtas pakāpeniskas WordPress instalēšanas instrukcijas.

Kad esat gatavs, apskatīsim dažas no labākajām WordPress tēmām automašīnu tirgotājiem.

1. Divi automašīnu tirgotājs

Divi automašīnu tirgotājs

Divi automašīnu tirgotājs ir stilīga WordPress tēma automašīnu izplatīšanai, automašīnu īrei un automašīnu biznesam. Tas tiek piegādāts ar vairākām galvenajām lapām par lapu, kontaktinformācijas lapu un citu.

Tajā ir arī automašīnas finansēšanas un sludinājumu lapas veidne. Izmantojot šo tēmu, jūs varat ātri atvērt savu automašīnu izplatīšanas vietni.

2. Auto remonts pēc Astra tēmas

Astra auto remonts

Auto remonts ir skaista WordPress tēma auto remontam, autoservisam vai automašīnu tirdzniecības vietnei. Tas ir pieejams tāpat kā Astra tēma, un, lai importētu tēmu Auto remonts, jums būs jāizmanto spraudnis Sākuma vietnes..

Tas nāk ar skaistu pilna platuma izkārtojumu ar skaidru aicinājuma uz darbību pogu. Jūs varat vienkārši rediģēt mājas lapu, izmantojot noklusējuma WordPress redaktoru. Tēma ir ļoti optimizēta SEO.

3. Īpaši horizontāls

Īpaši horizontāls

Ultra Horizontālā ir mūsdienīga WordPress tēma, kas ir piemērota automašīnu izplatīšanai, automašīnu īrei, auto piederumiem un citam. Tam ir unikāls horizontāls piedāvātā satura slīdnis.

Tam ir saliekams kājenes laukums, kuru lietotāji var redzēt, lapas apakšā noklikšķinot uz bultiņas. Tas atbalsta vietni WooCommerce, kas atvieglo jūsu tiešsaistes veikala izveidi.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma ar desmitiem gatavu vietņu demonstrāciju, lai izveidotu vietni jūsu automašīnu tirgotājiem. Tas ir pilnībā savietojams ar WordPress lapu veidotājiem.

Tam ir neierobežotas krāsu shēmas, vairāku lapu izkārtojumi, pielāgoti logrīki un izteiksmīga tipogrāfija. Motīva iestatījumus var mainīt, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, kas to diezgan ērti padara iesācējiem.

5. Neve Vintage

Neve Vintage

Neve Vintage ir retro stila WordPress tēma, kas ir pieejama kā sākuma vieta ar Neve motīvu.

Tas jūsu vietnei piešķir nostalģisku sajūtu, kas padara to unikālu un viegli izceļamu. Jūsu vietni var rediģēt, izmantojot noklusējuma WordPress redaktoru. Demonstrācijas saturu un attēlus varat vienkārši aizstāt ar saviem un pielāgot motīvu iestatījumus savām vajadzībām.

6. Automobiļi

Automobiļi

Automobiļi ir tumšās krāsas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta automašīnu tirdzniecības uzņēmumiem. Tam ir jaudīga meklētājprogramma, lai lietotāji varētu atrast automašīnas jūsu vietnēs.

Tas piedāvā neierobežotas krāsu shēmas un izteiksmīgu tipogrāfiju. Tēmai ir iebūvēts modulis, lai integrētu jūsu vietni ar PayPal automašīnu pārdošanai tiešsaistē.

7. Automašīnas mazgāšana pēc Astra tēmas

Astra automazgātava

Automazgātava ir stilīga WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta autoservisu, automašīnu nomu un automašīnu izplatīšanas vietnēm. Tam ir skaists izkārtojums ar pielāgotu pilnekrāna fona attēlu.

Lai instalētu automašīnas mazgāšanas motīvu, jums būs jālejupielādē Astra tēma un pēc tam jāizmanto to spraudnis Sākuma vietnes, lai importētu šo izkārtojumu..

Mājas lapa ir sadalīta dažādās sadaļās, lai parādītu jūsu pakalpojumus, klientu atsauksmes un daudz ko citu. Lai ērti pielāgotu, varat izmantot WordPress pielāgošanas rīku vai velciet un nometiet lapu veidotājus.

8. Augstums Pro

Augstums Pro

Altitude Pro ir elastīga WordPress tēma, lai izveidotu tīmekļa vietni jebkurai biznesa nišai, ieskaitot automašīnu izplatīšanu, automašīnu nomu un automobiļu biznesu. Tā ir Genesis vadīta tēma, kas padara to jaudīgu un noturīgu.

Tam ir logrīku veidota mājas lapa, lai ātri iestatītu un pielāgotu vietni. Tēma ir saderīga ar WooCommerce, lai izveidotu tiešsaistes veikalu.

StudioPress tagad ir daļa no WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, ja reģistrējaties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 20% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine jau šodien!

9. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro ir moderna vienas lapas WordPress tēma, kas veidota visu veidu vietņu izveidošanai. Motīvu var integrēt ar tādiem populāriem lapu veidotājiem kā Beaver Builder, Elementor utt., Lai tos pielāgotu.

Tam ir krāsu izvēle, fonti un vairāki izkārtojuma modeļi. Hestia Pro ir gatavs tulkošanai un pilnībā atbalsta WPML, lai izveidotu daudzvalodu vietni.

10. Automax

AutoMax

AutoMax ir profesionāla WordPress automašīnu tirdzniecības tēma. Tas ļauj jums importēt / eksportēt ārējos krājumus ar ieplānoto importu, lai tas darbotos automātiski.

Tam ir pielāgota meklēšanas funkcija, kas ir diezgan ātra un ļauj lietotājiem atrast savas iecienītākās automašīnas. AutoMax motīvu ir viegli iestatīt, un tas palīdz ātri sākt darbu.

11. Izrāviens Pro

Izrāviens Pro

Izrāviens ir jaudīga WordPress tēma, kas balstīta uz StudioPress Genesis ietvara. Tas nāk ar skaistu baltas krāsas fonu un minimālu izkārtojumu.

Šī tēma ir lieliski piemērota jūsu automašīnu izplatīšanas biznesam. Mājaslapā varat pievienot pievilcīgus fotoattēlus, pakalpojumus un piedāvājumus, lai piesaistītu savus lietotājus.

12. Automašīna

Automašīna

Automašīna ir bezmaksas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta automašīnu tirdzniecības uzņēmumiem, mazo automašīnu tirgotājiem un automašīnu uzņēmumiem. Tam ir stilīgs galvene, kurā izmantots skaists attēlu slīdnis.

Motīvs ļauj mājas lapā parādīt savus emuāra ierakstus. Motīva iestatījumus var viegli pielāgot, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku vai motīvu opciju paneli.

13. Tehnikums

Technico

Technico ir premium WordPress tēma, kas paredzēta autotehniķiem, automašīnu izplatītājiem un automehāniķiem.

Tam ir pielāgojama galvene, lai pievienotu sociālās ikonas, navigācijas izvēlni, adresi, uzņēmuma tālruņa numuru un pielāgotu logotipu. Vietnes augšējā malā varat pievienot arī pilnekrāna attēlu ar apzīmējumu un aicinājuma uz darbību pogu.

14. KarDealer

KarDealer

KarDealer ir bezmaksas WordPress tēma, kas lieliski piemērota automašīnu izplatīšanai, aksesuāriem, emuāriem un automobiļu biznesa vietnēm.

Tas ļauj jums uzskaitīt / pārdot jaunas un lietotas automašīnas, izmantojot trešo pušu spraudņus. Tam ir pielāgoti kājenes logrīki, krāsu ādas un sociālo mediju izvēlne.

15. Transports ar Astra tēmu

Astra transports

Transports ir Astra spilgtas krāsas WordPress tēma. Tam ir centrālais izkārtojums ar pielāgotu logotipu, navigācijas izvēlni un fona attēlu.

Lai instalētu transporta tēmu savā WordPress vietnē, jums būs jālejupielādē Astra tēma un pēc tam jāizmanto viņu spraudnis Sākuma vietnes, lai importētu šo izkārtojumu..

Motīvs mājas lapā piedāvā animētas sadaļas, lai parādītu jūsu pārdošanas apjomus, krājumus un citu. Tas atbalsta velciet un nometiet lapu veidotājus ārpus kastes. Tas nemanāmi darbojas arī ar tādiem populāriem kontaktformas spraudņiem kā WPForms.

16. CarListings

CarListings

CarListings ir skaista bezmaksas WordPress tēma, kas paredzēta automašīnu sarakstiem, izplatītājiem un automašīnu emuāriem. Tas darbojas ar noderīgiem WordPress saraksta spraudņiem, lai jūsu vietnei pievienotu direktoriju funkcionalitāti.

Motīvam ir pilnībā pielāgojama galvene, lai pievienotu jūsu darba laiku, uzņēmuma e-pasta adresi, pielāgotu logotipu un citu.

17. Darbstacija Pro

Darbstacija Pro

Workstation Pro ir radoša WordPress daudzfunkcionālā tēma, kas veidota uz Genesis ietvara. Tam ir viesmīlīga mājas lapa ar skaidru aicinājumu uz darbību un plašu dizainu.

Motīvu var pielāgot lapu veidotājiem, WordPress live pielāgošanas rīkam un motīvu opciju panelim. Tas ir gatavs e-komercijai, un to var izmantot arī daudzvalodu vietnēs.

18. Automašīnu tirgotājs Deluxe

Automašīnu tirgotājs

Car Dealer Deluxe ir mūsdienīga WordPress tēma, kas ir piemērota automašīnu tirdzniecības vietām, izstāžu saloniem, tirgotājiem, sporta automašīnu vietnēm.

Tas ļauj jums pievienot vairākas valūtas, lai parādītu cenas, pārvaldītu krājumus un izveidotu automašīnu sarakstus. Tam ir ērti lietojams motīvu opciju panelis, kas ļauj izvēlēties motīva krāsas, izkārtojumu un citus iestatījumus.

19. Indigo

Indigo

Indigo ir moderna WordPress tēma, kas veidota jebkura veida tīmekļa vietņu izveidošanai. To var arī izmantot, lai izveidotu jūsu automašīnu tirdzniecības vietu ar daudzfunkcionālu dizainu un jaudīgām funkcijām.

Tajā ir mājas lapas satura sadaļa. Motīvs ir saderīgs ar WooCommerce, lai atvērtu savu e-komercijas vietni un pārdotu automašīnas tiešsaistē.

20. Iepriekšējs automobilis

Advance Automobile

Advance Automobile ir bezmaksas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta automašīnu veikaliem, automašīnu tirgotājiem, automašīnu īrei un auto mehānikai. Motīvs piedāvā stilīgu un ļoti pielāgojamu izkārtojumu.

Tam ir vairākas pogas aicinājumam uz darbību, pilnekrāna attēla slīdnis, sociālo mediju ikonas un vienkārša navigācijas izvēlne. Motīvu elementus ir viegli pielāgot, izmantojot tiešo WordPress pielāgošanas rīku.

21. Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējdarbība ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas lieliski piemērota augstākās klases automobiļu uzņēmumiem un automašīnu tirdzniecības uzņēmumiem. Tam ir stilīgs izkārtojums ar skaistu tipogrāfiju, kas palīdz radīt spēcīgu pirmo iespaidu.

Izmantojot šo motīvu, jūs iegūstat vairākas mājas lapas sadaļas, lai parādītu automašīnas fotoattēlus, pakalpojumus un citu. Tas ir ļoti optimizēts ātrumam un veiktspējai.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labākās WordPress tēmas automašīnu tirgotājiem. Varat arī apskatīt mūsu izvēli par labākajiem WordPress spraudņiem biznesam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me