Jūsu tiešsaistes CV (2020) 23 labākās WordPress atsākšanas tēmas

Vai meklējat CV vai Resume tēmu WordPress? Tiešsaistes CV veidošana ar savu CV var palīdzēt reklamēt savu personīgo zīmolu, atrast darbu un izveidot jaunus kontaktus.


WordPress ir ideāla platforma, lai izveidotu profesionālu klātbūtni tiešsaistē. Šajā rakstā mēs ar rokām atlasījām dažas no labākajām WordPress atsākšanas tēmām, kuras varat izmantot, lai radītu spēcīgu iespaidu.

CV un CV motīvi WordPress

Darba sākšana ar jūsu tiešsaistes atsākšanas vietni

Lai izveidotu tiešsaistes CV vai Resume vietni, izmantojot WordPress, vispirms jums būs nepieciešams domēna vārds un mitināšana.

Mēs iesakām izmantot Bluehost, jo tie ir oficiāli WordPress ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, un viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem ekskluzīvu 60% atlaidi + bezmaksas domēna vārdu.

Lai iegūtu vairāk ieteikumu, iespējams, vēlēsities izlasīt mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties labāko WordPress mitināšanu.

Padomi par domēna vārda izvēli vietņu atsākšanai

Vispirms apskatiet mūsu vispārīgos padomus, kā izvēlēties vislabāko domēna vārdu vietnei. Pamata padomi paliks nemainīgi, taču jums tie ir jādomā no personīgā zīmola viedokļa.

Daudzi ietekmētāji un tirgotāji labprātāk par saviem domēna vārdiem izmanto savus pilnos vārdus. Piemēram, SyedBalkhi.com.

Tālāk jums jāreģistrē .com domēna vārds. Tos ir vieglāk atcerēties, un mobilajiem tālruņiem ir īpaša .com atslēga, kas padara tos ērtākus.

Ja jums ir parasts vārds, .com domēns ar jūsu vārdu var nebūt pieejams. Tā vietā, lai izmantotu defises, ciparus vai nepareizu sava vārda rakstību, mēs iesakām izmantot kaut ko citu, nevis savu vārdu.

Daži iesācēji var izmantot neparastu domēna paplašinājumu, piemēram, .name, .me vai .info. Mēs neiesakām izmantot šos domēna paplašinājumus, un mēs aicinām jūs izmantot .com domēna vārdu.

Kad esat izvēlējies domēna vārdu un iegādājies mitināšanu, jums būs jāinstalē WordPress. Izpildiet mūsu pilnīgajā soli pa solī sniegtos norādījumus par WordPress emuāra izveidi, un jūs darbosities un darbosities ne ātrāk.

Kad jūsu vietne ir gatava, nākamais solis ir atrast piemērotu WordPress atsākšanas motīvu un to instalēt. Ja jums nepieciešama palīdzība, detalizētus norādījumus skatiet mūsu rokasgrāmatā par WordPress motīva instalēšanu.

To sakot, šeit ir mūsu labākās WordPress atsākuma tēmas tirgū (gan bezmaksas, gan maksas)..

1. Autoritāte Pro

Autoritāte Pro

Vai vēlaties radīt spēcīgu pirmo iespaidu kā ietekmētājs? Iestāde Pro ir WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta ietekmētājiem, lai parādītu viņu atsākšanu, zināšanas un izveidotu spēcīgu personīgo zīmolu.

Šī tēma ir veidota uz Genesis ietvara, kas ir pazīstama ar augstiem kodēšanas standartiem un veiktspēju. Mēs izveidojām mūsu WPBeginner vietnes veidni arī uz Genesis ietvara.

Iestādes Pro tēmas mājas lapā ir mūsdienīgs izkārtojums ar ievērojamu aicinājumu uz darbību. Tas ietver divas navigācijas izvēlnes, sociālo izvēlni, elastīgu galvenes izkārtojumu un lapu veidnes.

Motīvu ir ļoti viegli iestatīt, un lielākā daļa funkciju darbojas bez komplekta, un nav nepieciešama nekāda konfigurācija. Pielāgojumiem tas ir komplektā ar motīvu opciju paneli un pilnu pielāgotāja atbalstu.

StudioPress tagad ir daļa no WP Engine, populārākā pārvaldītā WordPress mitināšanas uzņēmuma. Jūs varat iegūt šo motīvu un visas 35+ citas StudioPress tēmas, ja reģistrējaties WP Engine mitināšanai, lai izveidotu savu vietni.

Bonuss: WPBeginner lietotāji saņem arī papildu 30% atlaidi. Sāciet darbu ar WP Engine.

2. Divi

Divi

Divi ir populāra daudzfunkcionāla WordPress tēma. Tam ir desmitiem gatavu vietņu veidņu, kas ir lieliski piemērotas personīgas vietnes izveidošanai ar jūsu CV un tiešsaistes CV.

Divi tēmā tiek izmantots jaudīgais Divi lapu veidotāja spraudnis, kas ļauj vienkārši vilkt un nomest vienumus, lai izveidotu jebkuru pielāgotu izkārtojumu. Varat arī eksportēt izkārtojumu no vienas Divi instalācijas uz citu.

Tam ir daudz pielāgotu dizaina elementu, kurus varat pievienot izkārtojumam, ieskaitot slīdņus, karuseļus, pogas uz aicinājumu uz darbību, galerijas un daudz ko citu..

3. Astra

Astra tēma

Astra ir lieliska universāla WordPress tēma, lai izveidotu tiešsaistes klātbūtni. Tas nāk ar elastīgu izkārtojuma izvēli un darbojas ar visiem mūsdienu lapu veidotāju spraudņiem.

Tas izskatās skaisti visās ierīcēs ar savu mobilo reaģējošo dizainu un skaisto tipogrāfiju. Tam ir vairākas lapu veidnes, sociālo mediju integrācija, WooCommerce atbalsts un daudz kas cits. Tas tiek piegādāts ar gataviem lietošanai vietņu izkārtojumiem, kurus varat instalēt ar vienu klikšķi.

Šīs sākuma vietnes veidnes ļauj izveidot atjaunināšanas vietni autoriem, fotogrāfiem, dizaineriem, māksliniekiem, finanšu konsultantiem un gandrīz jebkurai citai nozarei..

Varat izmantot bezmaksas versiju vai saņemt viņu apmaksātu mūža paketi, lai piekļūtu visām turpmākajām veidnēm un atjauninājumiem.

4. Autors Pro

Autors Pro

Autors Pro ir skaista WordPress tēma, kas paredzēta rakstniekiem, emuāru autoriem un autoriem. Tā profesionālais dizains un modernais, plašais izkārtojums padara to par lielisku izvēli, lai parādītu tiešsaistes CV un turpinātu darbu.

Autors Pro, kas izveidots uz Genesis ietvara, ietver motīvu opciju paneli, kas palīdz ātri iestatīt vietni. Tas ir pilnībā pielāgojams, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku, un tam ir pievienotas elastīgas galvenes, lapu veidnes, pielāgoti logrīki un citas viegli lietojamas funkcijas..

5. Ultra

Ultra

Ja jūs meklējat elastīgu tēmu, lai izveidotu savu CV vai portfeļa vietni, tad apskatiet Ultra. Šī neticami jaudīgā daudzfunkcionālā WordPress tēma nāk ar iebūvētu velciet un nometiet lapu veidotāju.

Tajā ir arī desmitiem iebūvētu dizainu, izkārtojumu un veidnes, kuras varat izmantot kā sākumpunktu savas CV izveidošanai. Ultra ir aprīkots ar funkcijām, piemēram, ritināšanu ar paralaksu, animācijām, skaitītājiem, Google kartēm, slīdni un daudz ko citu.

6. OceanWP

OceanWP

OceanWP ir lieliska bezmaksas daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota visa veida vietnēm, ieskaitot atsākšanu vai personīgo emuāru. Tās elastīgās iespējas ļauj jums izveidot satriecošu vietni bez jebkādām kodēšanas prasmēm.

Tas darbojas ar visiem populārajiem lapu veidotāju spraudņiem, kas dažu minūšu laikā ļauj jums izveidot savus pielāgotos izkārtojumus. OceanWP ir gatavs WooCommerce, saderīgs ar daudzvalodībām un gatavs tulkošanai. Neskatoties uz daudzām funkcijām, to ir ļoti viegli lietot un pielāgot.

OceanWP nāk ar viena klikšķa demonstrācijas izkārtojumiem, kurus varat importēt, lai izveidotu jebkura veida vietnes, ieskaitot vienkāršus emuārus, atsākšanu, portfeli un citu..

7. OneEngine

OneEngine

OneEngine ir radoša vienas lapas WordPress tēma profesionāļiem. Tam ir skaists izkārtojumu veidotājs un sadaļas pakalpojumu un portfeļa vienumu pievienošanai.

Mājaslapā ir skaisti animēti skaitītāji, iemaņu sadaļa, kontakta forma un sociālo mediju integrācija. To ir diezgan viegli iestatīt, izmantojot daudz pielāgošanas iespēju.

8. ResumeX

ResumeX

ResmeX ir moderna WordPress tēma vietnei ar atsākšanu, lai parādītu savu portfeli un prasmes. Šai skaistajai WordPress tēmai ir viegli iestatīta mājas lapa, neierobežotas krāsas, Google fonti un daudz kas cits.

Tas ir pilnībā atsaucīgs, gatavs tulkošanai, un to var izmantot arī tiešsaistes veikala izveidošanai. Tas ir optimizēts ātrumam un veiktspējai, kā arī atbalsta visus labākos WordPress spraudņus.

9. Lēcas

Objektīvs

Lense ir WordPress fotografēšanas tēma, kas piemērota tiešsaistes portfeļa izveidošanai ar jūsu CV un kontaktinformāciju. Tam ir skaists mobilais izkārtojums un vairāki stili, lai parādītu savu portfeli un galerijas.

Tas nāk ar neierobežotu krāsu izvēli, īpaši ātru iestatīšanu un viegli lietojamām pielāgošanas iespējām. Tajā ir iebūvēti sociālo mediju integrācijas un satura atklāšanas logrīki, kas palīdz jums reklamēt saturu jūsu vietnē.

10. Domātājs

Domātājs

Domātājs ir WordPress personiskās vietnes tēma, kas piemērota emuāriem, atsākšanai un portfeļiem. Tam ir moderns minimālisma dizains ar uzsvaru uz elegantu tipogrāfiju un skaistu attēla parādīšanu.

Tas nāk ar pilnu WooCommerce atbalstu, SEO optimizētu kodu, pielāgotiem logrīkiem un premium Soliloquy slīdņa spraudni. To ir viegli iestatīt, izmantojot motīvu pielāgošanas rīku.

11. Boss Pro

Boss Pro

Boss Pro ir daudzfunkcionāla WordPress tēma uzņēmumiem un profesionāļiem. Tam ir minimālisma dizains ar skaistu tipogrāfiju un daudz baltas vietas, kas liek jūsu attēliem parādīties.

To var izmantot, lai izveidotu profesionālu vietni ar atsākšanu vai demonstrētu tiešsaistes CV. Šī WooCommerce gatava WordPress tēma ir veidota uz Genesis tēmas ietvara. Tas ir ļoti ērti lietojams un pielāgojams, izmantojot motīvu pielāgošanas ierīci un motīvu iestatījumu paneli.

12. Klātbūtne

Klātbūtne

Klātbūtne ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kas piemērota jebkura veida uzņēmējdarbībai vai personīgai vietnei. Tam ir 10 gatavu vietņu demonstrācijas, ieskaitot portfeli un emuāru vietni, kas ir piemēroti gan jūsu CV, gan CV parādīšanai..

Tas nāk ar viena klikšķa demonstrācijas instalētāju, vienkāršu motīvu iestatījumu lapu un daudzām pielāgošanas iespējām. Tam ir iebūvēts slīdnis, velciet un nometiet logrīkus un pilns WooCommerce atbalsts.

13. Atsākt

Atsākt

Ja jūs meklējat minimālu motīvu, lai vienkārši parādītu atsākt lapu, tad pārbaudiet Resumee. Šī bezmaksas WordPress tēma ir viegli lietojama, un tai ir minimālistisks dizains jūsu CV.

Šī vCard atsākšanas tēma nāk ar motīvu pielāgošanas atbalstu, kas ļauj pielāgot atsākšanu bez rediģēšanas koda. Tā ir gatava Gūtenbergai, un to var izmantot arī kā regulāru minimālisma emuāru veidošanas tēmu.

14. Didi

Vai es

Didi ir WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta modes un dzīvesveida emuāriem. Tam ir eleganta tipogrāfija ar stilīgu izkārtojumu, kas attēlus liek priekšā un centrā.

Tas ir lieliski piemērots atsākšanas tēmai, kas paredzēta tieši modes fotogrāfiem, modeļiem, dizaineriem un māksliniekiem. To ir viegli lietot, pat absolūtiem iesācējiem. Lielākā daļa motīvu iestatījumu vienkārši darbotos ārpus izvēles, papildu iespējām varat izmantot pielāgošanas rīku.

15. Atsākt

Turpināt

Resume ir trekna WordPress tēma tiešsaistes CV, cv vai personīgai vietnei. Šai skaistajai tiešsaistes atsākšanas veidnei ir iebūvēts portfeļa tips, un to var izmantot kā vienas lapas motīvu.

Mājas lapa ir veidota no dažādām sadaļām, piemēram, par, prasmēm, projektiem, portfolio, emuāru un kontaktformu. To var izmantot arī vairāku lappušu vietnei.

16. Niko

Nico

Nico ir skaisti izstrādāta WordPress tēma atsākšanai, fotografēšanai un portfeļa vietnēm. Tam ir skaists filtrējams portfelis ar režģa izkārtojumu, kas palīdz jums parādīt labāko no jūsu darbiem.

Nico ir ļoti elastīgs, izmantojot pielāgotas krāsas, fona, galvenes un sociālo mediju iespējas. Tam ir pielāgots motīvu panelis, kas palīdzēs ātri iestatīt vietni.

17. Parallax

Parallax

Parallax ir satriecoši krāšņa WordPress tēma ar pilnekrāna paralaksa fonu un unikālu izkārtojumu. Tam ir 40 dažādi izkārtojumi un ērti lietojams velciet un nometiet lapu veidotāju.

Tajā ir arī pielāgoti logrīki sociālajiem saziņas līdzekļiem, portfeļa sadaļa un attēlu filtri. To var izmantot kā vienas lapas motīvu, vienu lapu ar bezgalīgu ritināšanu vai kā parastu vairāku lapu motīvu.

18. Spensers

Spensers

Spencer ir WordPress tēma, kas paredzēta uzņēmumiem un profesionāļiem. Tam ir mūsdienīgs biznesa vietnes izkārtojums ar ievērojamu aicinājumu uz darbībām, lielus galvenes attēlus un elegantas krāsu shēmas.

Tajā ir arī vairāku lapu veidnes, pilna platuma lapu veidne, pielāgoti logrīki sociālajiem medijiem un satura atklāšanas funkcijas. To var viegli iestatīt, izmantojot tiešo pielāgošanas rīku, un tas atbalsta visus populāros lapu veidotāju spraudņus.

19. Aptumsums

Aptumsums

Ja jūs meklējat vienkāršāku un izsmalcinātāku tēmu savai CV vietnei, tad apskatiet Eclipse. Šī skaistā tēma ir paredzēta, lai parādītu savu radošo darbu ar elegantu tipogrāfiju, plašu izkārtojumu un zemes toņu krāsu shēmām.

Tajā ietilpst portfeļa sadaļa, pielāgoti logrīki sociālo mediju profiliem un Instagram fotoattēliem, kā arī pilns WooCommerce atbalsts.

20. nolīgts

Nomāts

Noma ir bezmaksas WordPress tēma, kas īpaši paredzēta tiešsaistes atsākšanas vietnes izveidošanai. Tam ir divu kolonnu izkārtojums ar sociālo mediju izvēlni kreisajā pusē un pilnekrāna galvenes attēlu labajā pusē. Mājas lapā tiek parādīts sveiciena ziņojums, adrese, e-pasts un tālruņa numurs.

Nomātajam ir dažādas svarīgu lapu veidnes un atsevišķa emuāra sadaļa. Tas ir ļoti ātri iestatīts un viegli pielāgojams. Motīva premium versijai ir arī papildu lapu veidnes un citas pielāgošanas iespējas.

21. Kstrons

Xtron

Xtron ir bezmaksas WordPress tēma, kas īpaši izstrādāta personīgajiem emuāriem, atsākšanai un portfeļiem. Tam ir tīrs un profesionāls dizains, kura augšpusē ir ievietota navigācijas izvēlne.

Tas ir izstrādāts, lai darbotos ārpus komplekta ar minimālu iestatīšanu, un to var paplašināt, izmantojot WordPress spraudņus. Varat arī izmantot to ar lapu veidotāju spraudni, lai vajadzības gadījumā izveidotu pielāgotus izkārtojumus.

22. Bensons

Bensons

Benson ir WordPress portfeļa tēma dizaineriem, fotogrāfiem un citiem kvalificētiem speciālistiem. Tas nāk ar video un attēlu slaidrādi, īpašu portfeļa sadaļu, vairākiem attēlu galeriju izkārtojumiem un daudz ko citu.

Tajā ir pielāgoti logrīki sociālo mediju integrācijai, satura logrīki un daudz kas cits. Visas motīvu opcijas ir kārtīgi sakārtotas atbilstoši motīvu pielāgošanas rīkam, kas padara to diezgan ērti lietojamu un pielāgojamu.

Bonusa spraudnis

23. Atsākt celtnieku

Atsākt celtnieku

Ja jums jau ir WordPress vietne vai tēma, kas jums patīk, un vēlaties pievienot profesionālu atsākšanu, tad spraudnis jums ir Resume Builder. Tam ir ērti lietojams interfeiss, lai izveidotu savu CV. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā WordPress izveidot profesionālu tiešsaistes atsākšanu.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko CV un atsākt jūsu WordPress vietnes tēmu. Iespējams, vēlēsities redzēt arī mūsu 24 sarakstu, kurā jābūt WordPress spraudņiem biznesa vietnēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me