Kā izvēlēties labāko tīmekļa dizaina programmatūru 2020. gadā (salīdzinājumā)

Vai jūs meklējat labāko tīmekļa dizaina programmatūru, lai izveidotu skaistas vietnes? Vispieredzējušākajiem web dizaineriem ir sava vēlamā programmatūra dažādiem dizaina uzdevumiem.


Tomēr, ja jūs tikko sākat darbību, šīs ideālās kombinācijas atrašana var aizņemt kādu laiku.

Šajā rakstā mēs jums parādīsim labāko tīmekļa dizaina programmatūru dažādiem lietojuma gadījumiem, lai jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Labākās tīmekļa dizaina programmatūras izvēle

Kāpēc jums ir nepieciešama labākā tīmekļa dizaina programmatūra?

Bieži sastopamo nepareizo priekšstatu par tīmekļa dizainu dēļ daudziem iesācējiem šķiet, ka pienācīgu un profesionālu vietņu noformējumu izstrāde prasīs vairākus gadus.

Lai gan ir taisnība, ka jūs saņemat labākus virsstundas, pareizā tīmekļa dizaina programmatūra var palīdzēt jums viegli izveidot skaistus dizainus ar minimālām prasmēm.

Tas ir tāpēc, ka kāda tīmekļa dizaina programmatūra automatizē visu procesu, kas ļauj pat absolūtiem iesācējiem izveidot skaistas vietnes.

Apskatīsim labāko web dizaina programmatūru, kas palīdzēs jums izveidot dizainu kā ekspertam tīmekļa dizainerim.

Dažādu veidu Web dizaina programmatūra

Nav neviena tīmekļa dizaina rīka, kas veiktu visus ar tīmekļa attīstību un dizainu saistītos uzdevumus. Kā dizaineram jums būs jāizvēlas dažādu programmatūru kombinācija, lai izveidotu pats savu instrumentu komplektu.

Mēs esam sadalījuši savu izvēli dažādās kategorijās, lai jūs varētu novērtēt labākās pieejamās iespējas katram uzdevumam.

  Vispirms sāksim ar pamatiem.,

  Labākā tīmekļa dizaina programmatūra vietņu veidošanai

  Daudzi iesācēji mums jautā, vai viņiem ir jāiemācās kodēšana, lai izveidotu īstu vietni.

  Kaut arī, zinot, kā kodēt, sniedz jums papildu priekšrocības vietņu izveidē, daudzi vietņu veidotāji, piemēram, WordPress, ir ļāvuši ikvienam izveidot pielāgotas vietnes, nemācot kodēt.

  Tas ir iemesls, kāpēc WordPress tagad piešķir vairāk nekā 34% no visām vietnēm internetā.

  1. Bebru būvētājs

  Bebru būvētājs

  Beaver Builder ir lietotājam draudzīgs lapu veidotājs WordPress. Tas ļauj vienkārši velciet un nometiet dizaina elementus, lai izveidotu savu pielāgoto dizainu, nerakstot nevienu kodu.

  Lai sāktu darbu ar Beaver Builder, jums būs nepieciešama WordPress vietne.

  Mēs iesakām izmantot Bluehost. Viņi ir oficiāli ieteikts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem pasaulē.

  Vislabākā ir tā, ka viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem atlaidi mitināšanai un bezmaksas domēna vārdu. Būtībā jūs varēsit sākt darbu par USD 2,75 mēnesī.

  → Noklikšķiniet šeit, lai sāktu ar Bluehost ←

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu ceļvedi par to, kā izveidot vietni ar soli pa solim sniegtām instrukcijām.

  Kad esat izveidojis un darbojas, jums jāinstalē un jāaktivizē spraudnis Beaver Builder. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress spraudni.

  Pēc tam, izmantojot Beaver Builder, jūs varat rediģēt WordPress ziņas vai lapas.

  Izmantojot Beaver Builder, lai izstrādātu lapas WordPress

  Vienkārši norādiet un noklikšķiniet uz jebkura vienuma, lai to rediģētu, vai ielādējiet no desmitiem gatavu veidņu, ko izmantot kā sākuma punktu. Norādījumus skatiet mūsu rokasgrāmatā par to, kā izveidot pielāgotus izkārtojumus, izmantojot Beaver Builder

  Beaver Builder komplektācijā ietilpst arī Theme Customizer, kas ļauj jums izveidot pielāgotas WordPress motīvus, izmantojot to pašu vilkšanas un nomešanas interfeisu. Atšķirībā no lapu rediģēšanas, jūs varat izveidot pilnīgu motīvu ar savu dizainu.

  Papildinformāciju skatiet mūsu apmācībā par to, kā izveidot pielāgotas WordPress motīvus, nerakstot nevienu kodu.

  2. Divi

  Divi demonstrācija

  Divi ir vēl viena lieliska iespēja, ja vēlaties izveidot WordPress vietni. Tas ir viens no labākajiem WordPress lapu veidotājiem, un tam ir desmitiem lietošanai gatavu veidņu, no kurām izvēlēties.

  Kad esat iestatījis savu WordPress vietni, vienkārši instalējiet un aktivizējiet Divi savā vietnē un sāciet rediģēt. Tas darbojas ar gandrīz jebkuru WordPress motīvu, un jūs varat arī izmantot Divi motīvu, kura komplektācijā ietilpst uzlabotas funkcijas.

  Tas ir vilkšanas un nomešanas rīks, kas nozīmē, ka varat vienkārši norādīt un noklikšķināt uz jebkura vienuma un mainīt tā izskatu. Varat pievienot attēlus, video, slīdņus, kontaktu formas, logrīkus un daudz ko citu.

  Vissvarīgākais ir tas, ka jūsu dizaina izmaiņas pilnībā reaģē un automātiski tiks pielāgotas mobilajām ierīcēm.

  3. Pastāvīga kontakta vietņu veidotājs

  Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs

  Ja jūs meklējat pilnībā mitinātu vietņu veidotāju, tad pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs ir laba WordPress alternatīva iesācējiem. Šim viedajam vietņu veidotājam ir skaisti vietņu dizaini, kurus varat rediģēt, izmantojot vienkāršu lietotāja interfeisu.

  Vienkārši sāciet, atbildot uz dažiem jautājumiem, un vietnes veidotājs uzņems jūsu vietnes dizainu, attēlus un demonstrācijas saturu. Pēc tam varat vienkārši norādīt un noklikšķināt, lai aizstātu to ar saviem attēliem, tekstu, video un citu.

  4. Gator by HostGator

  Vietnes Gator veidotājs HostGator

  Gator ir vēl viens vietņu veidotājs, kas ļauj jums izveidot pilnīgas vietnes bez jebkādas kodēšanas. Gator ir izveidojis HostGator, viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē.

  Tā ir pilnībā mitināta platforma, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par atjauninājumiem, drošību vai dublēšanu. Tas ne tikai ietver veidotāju un vietņu mitināšanu, bet arī jūs iegūstat bezmaksas domēna vārdu savai vietnei.

  Pati celtniecības programmatūra piedāvā intuitīvu vilkšanas un nomešanas saskarni ar vairāk nekā 200 profesionālām tīmekļa dizaina veidnēm. Katru veidni var pilnībā pielāgot, izmantojot vienkāršu punktu un klikšķu rīku.

  Varat rediģēt jebkuru vienumu lapā vai velciet un nometiet parasti izmantotos vienumus, piemēram, attēlus, videoklipus, foto galeriju, tekstu, kolonnas, kartes un kontaktu veidlapas..

  Gator ir arī iebūvēta krājuma fotoattēlu bibliotēka, lai jūs savā vietnē varētu atrast un pievienot skaistus fotoattēlus.

  Labākā tīmekļa dizaina programmatūra e-komercijai

  Paredzams, ka e-komercijas nozare līdz 2021. gadam sasniegs USD 4,9 triljonus USD. Tirgū ir milzīgs pieprasījums pēc e-komercijas tīmekļa dizaina..

  Tālāk ir sniegti mūsu labākie ieteikumi par labāko e-komercijas tīmekļa dizaina programmatūru, kas ļaus jums ienākt šajā tirgū bez jebkādām kodēšanas prasmēm.

  5. WooCommerce

  WooCommerce

  WooCommerce ir labākā e-komercijas platforma pasaulē. Tas darbojas virs WordPress, kas nozīmē, ka jums būs nepieciešama WordPress vietne, lai izstrādātu e-komercijas vietni, izmantojot WooCommerce.

  Lai sāktu, varat reģistrēties vietnē Bluehost. Viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem atlaidi mitināšanai + bezmaksas domēna vārdam. Būtībā jūs varat sākt ar USD 2,75 mēnesī.

  Lai iegūtu detalizētus norādījumus, skatiet mūsu pilnīgo rokasgrāmatu par to, kā izveidot tiešsaistes veikalu.

  6. BigCommerce

  BigCommerce e-komercijas platforma

  BigCommerce ir populāra e-komercijas platforma. Tas ir pieejams kā pilnībā mitināts risinājums, un labākā ir tā, ka to var viegli integrēt WordPress vietnē.

  Tiešsaistes veikala izveidošana vietnē BigCommerce ir pavisam vienkārša. Tas nāk ar skaistu veikala dizainu un pilnībā pielāgojamām tēmām jūsu tiešsaistes veikalam. Tas automātiski apstrādā produktu attēlus, tos apgriež un parāda skaistos galeriju izkārtojumos.

  Vai domājat, kā tas konkurē ar WooCommerce? Skatiet mūsu rakstu par BigCommerce vs WooCommerce, lai salīdzinātu abas platformas.

  7. Veikals

  Shopify

  Ja jūs meklējat pilnībā mitinātu e-komercijas risinājumu, tad Shopify var būt piemērots jums. Tam ir profesionāli izstrādātas veidnes gandrīz jebkura veida tiešsaistes veikala izveidošanai.

  Visi e-komercijas dizaina rīki ir ļoti intuitīvi un ļauj vienkārši vilkt un nomest vienumus, lai izveidotu skaistas lapas. Jūs varat viegli augšupielādēt pielāgotus logotipus, attēlus, videoklipus un daudz ko citu.

  Shopify rūpējas par mitināšanu, programmatūru un dublēšanu, tāpēc jūs varat koncentrēties tikai uz skaista tiešsaistes veikala izveidi.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu detalizēto Shopify vs WooCommerce salīdzinājumu.

  Labākā tīmekļa dizaina programmatūra grafiskajiem dizaineriem

  Lielu tīmekļa dizaina daļu veido grafika, lai izveidotu pielāgotus logotipus, fona attēlus, piedāvātos attēlus un daudz ko citu. Visiem šiem jums būs nepieciešami grafiskā dizaina rīki.

  Šiem rīkiem ir nepieciešama pamatzināšanas, kā tos izmantot. Par laimi, ir ļoti daudz tiešsaistes resursu, lai jūs ātri sasniegtu.

  8. Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop ir nozares līderis fotoattēlu rediģēšanas un grafiskā dizaina programmatūras jomā. Tas ir pieejams operētājsistēmām Mac un Windows.

  Tā ir viena no vecākajām un visvieglāk izmantojamām grafiskā dizaina programmatūrām tirgū. Tā kā tā ir ļoti populāra, ir daudz tiešsaistes resursu, lai bez maksas apgūtu Photoshop.

  Adobe Photoshop ir nedaudz dārgāks nekā cita programmatūra. Tas ir pieejams abonementa veidā, un katram plānam ir dažādas lietotnes un papildinājumi.

  9. Skice

  Skice

  Skice ir jaudīgs vektoru dizaina rīks, kas ļauj izveidot pielāgojamus augstas kvalitātes dizainus. Skice ļauj lietotnēm, vietnēm un drukāšanai izveidot ikonas, ilustrācijas, prototipus un maketus.

  Tas nāk ar intuitīvu dizainu, kuru ir viegli iemācīties iesācējiem. Tam ir arī daudz mācību resursu, kas palīdzēs ātri iepazīties ar programmatūru.

  10. Afinitātes dizaineris

  Affinity Designer

  Affinity Designer ir neticami viegli lietojams un jaudīgs grafiskā dizaina rīks. Piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem, Affinity Designer ir aprīkots ar visiem nepieciešamajiem rīkiem grafiskā dizaina rīkā bez sarežģītām lietām..

  Tas arī ļauj viegli pārslēgties starp rastra un vektora režīmiem. Tas atvieglo ilustrāciju noformēšanu ar jaudīgu rīku kombināciju.

  Affinity Designer ir pieejama par vienkāršu vienreizēja maksājuma cenu – 49,99 USD.

  Pamatā Affinity ir ideāla gan Adobe Photoshop, gan ilustratora kombinācija.

  11. Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator ir Adobe vektoru grafiskā dizaina rīks. Grafiskā dizaina profesionāļu vidū iecienītais Illustrator ļauj jums izveidot logotipus, ikonas, zīmējumus, tipogrāfiju un ilustrācijas drukāšanai, tīmeklim, video un mobilajām ierīcēm.

  To ir viegli lietot, taču tam ir neliela mācīšanās līkne, lai pilnībā izmantotu programmatūru. Tomēr Adobe piedāvā daudz resursu, lai palīdzētu jums sākt. Jūs arī varētu tiešsaistē atrast bezmaksas apmācības.

  Adobe Illustrator ir pieejams ikmēneša abonēšanas plānos, kas padara to nedaudz dārgāku nekā cita programmatūra.

  12. Gimp

  Gimp

  Ja jūs meklējat bezmaksas tīmekļa dizaina programmatūru, tad Gimp ir lieliska bezmaksas opcija. Šī atvērtā pirmkoda dizaina programmatūra ir laba alternatīva Adobe Photoshop un ļauj ērti rediģēt attēlus un izveidot grafiku savām vietnēm.

  Gimp ir pieejams operētājsistēmām MacOS, Windows un Linux. Iespējams, ka tas neizskatās tik izsmalcināts kā cita apmaksāta programmatūra, taču tā ir pilnībā aprīkota un jaudīga dizaina programmatūra ar daudz ko piedāvāt.

  Labākā tīmekļa dizaina programmatūra tirgotājiem

  Web dizains ne tikai beidzas ar vietnes atvēršanu. Tirgotājiem regulāri jāizstrādā grafika, sociālo mediju attēli, ikonas, infografikas, reklāmkarogi un daudz kas cits.

  Ir daudz rīku, kas ļauj jums izveidot profesionāla līmeņa mārketinga materiālus ar ļoti nelielu piepūli un prasmēm. Šeit ir mūsu piedāvātā labākā tīmekļa dizaina programmatūra tirgotājiem.

  13. Kanva

  Canva

  Canva ir grafiskā dizaina rīks tirgotājiem un emuāru autoriem. Tas ir tīmekļa rīks, un tam nav nepieciešama papildu programmatūras instalēšana.

  Tas nāk ar daudzām gatavām dizaina veidnēm dažādu veidu grafikām. Jūs varat izvēlēties veidni un pēc tam izmantot Canva vilkšanas un nomešanas rīku, lai rediģētu šos attēlus savai vietnei.

  4. Balsamiq

  Balsamiq

  Balsamiq ir spēcīgs dizaina rīks, lai izveidotu maketus, karkasus un vietnes. Tam ir ērti lietojams interfeiss, kas palīdz iemācīties lietotāja interfeisa dizainu kā iesācējam. Pieredzējušiem lietotājiem tas būtu ārkārtīgi noderīgi, ātri izstrādājot produktu lapu, mārketinga materiālu un daudz ko citu.

  15. Moqups

  Moqups

  Moqups ir vēl viens karkasa un maketa dizaina rīks. Tas ļauj ērti koplietot un sadarboties komandā, nevienu failu lejupielādējot.

  Intuitīvā lietotāja saskarne ļauj to ērti izmantot iesācējiem un pietiekami jaudīgu pieredzējušiem lietotājiem. Tas nāk ar iebūvētu bibliotēku, kurā ir tūkstošiem ikonu komplektu, fontu un stilu bibliotēka.

  16. Piktochart

  Piktokarte

  Piktochart ir ērts dizaina rīks, lai izveidotu prezentācijas, infografikas, skrejlapas un plakātus. Tam ir desmitiem veidņu, ko izmantot kā sākumpunktu.

  Varat to izmantot pārlūkprogrammā, tāpēc nav jāinstalē programmatūra. Vienkārši velciet un nometiet, lai pievienotu ikonas, elementus, fotoattēlus, formas, līnijas un bultiņas. Pārkārtojiet priekšmetus un pievienojiet savu tekstu, lai izveidotu profesionālus dizainus savām mārketinga kampaņām.

  Labākā tīmekļa vietņu dizaina programmatūra HTML vietnēm

  Nepieciešams ātri noformēt statiskas HTML vietnes? Šī tīmekļa dizaina programmatūra palīdzēs jums viegli noformēt HTML vietnes, vispār nerakstot HTML.

  17. Adobe Dreamweaver

  Sapņotājs

  Adobe Dreamweaver ir viena no iesācējiem draudzīgākajām tīmekļa dizaina programmatūrām. Tas ļauj jums viegli izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgas statiskas HTML vietnes, atsevišķas galvenās lapas vai ātrus HTML dokumentus.

  Iesācējiem ir viegli vienkārši vilkt un nomest, lai izveidotu Web lapas. Pieredzējušiem lietotājiem tas būtu vienlīdz noderīgi, izmantojot viedo kodēšanu, automātisko pabeigšanu, kompilatorus, git atbalstu un daudz ko citu.

  18. Google Web Designer

  Google Web Designer

  Google Web Designer ir vēl viens intuitīvs un ērti lietojams rīks, lai izveidotu uz HTML-5 balstītus dizainus, kustības grafiku un animācijas. To var izmantot arī reklāmkarogu, videoreklāmu un citu mārketinga materiālu noformēšanai.

  Varat sākt no nulles vai izvēlēties no desmitiem veidņu, kas pieejami dažādos izkārtojumos. Google Web Designer ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde operētājsistēmām Mac, Windows un Linux.

  Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast labāko dizaina rīku komplekta tīmekļa dizaina programmatūru. Jūs varat arī apskatīt mūsu labāko CRM programmatūru un labāko biznesa tālruņu pakalpojumu sarakstu mazajiem uzņēmumiem.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map