Salīdzināta 12 labākā tiešsaistes tērzēšanas programmatūra mazam biznesam (2020)

Vai jūs zinājāt, ka vairāk nekā 67% e-komercijas vietņu lietotāju pamet iepirkumu groziņus, nepārbaudot tos? Klienti vēlas, lai uz viņu jautājumiem tiktu atbildēta uzreiz, un jebkāda neskaidrība par pirkumu var izraisīt pārdošanas zaudēšanu.


Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūras izmantošana ļauj jums uzreiz atbildēt uz lietotāju jautājumiem un pārveidot tos par maksājošiem klientiem. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar jūsu izvēlēto labāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru jūsu mazajiem uzņēmumiem. Šie tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumi lieliski darbojas ar jebkuru WordPress vietni.

Labākās tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūras izvēle savai WordPress vietnei

Kāpēc savai vietnei pievienot tiešsaistes tērzēšanas atbalstu??

Saskaņā ar eConsultancy tiešajai tērzēšanai ir visaugstākais apmierinātības līmenis ar jebkuru klientu apkalpošanas kanālu – 73%, salīdzinot ar 61% e-pastā un 44% tālrunī.

Nav nekāds prāts, ka tiešraidei ir tik būtiska ietekme uz pārdošanu tiešsaistē un mārketingu. Tas ļauj klientiem saņemt tūlītējas atbildes, neizejot no jūsu vietnes. Pozitīva tiešsaistes tērzēšanas pieredze var efektīvi palīdzēt klientiem pieņemt lēmumu par pirkšanu.

Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta pievienošana noteikti var samazināt atteikšanos no groza, palielināt pārdošanas apjomus un palielināt reklāmguvumus. Bet tas daudz ir atkarīgs no jūsu izmantotās tiešsaistes tērzēšanas programmatūras.

Slikta tiešsaistes tērzēšanas atbalsta pieredze var negatīvi ietekmēt. Jūs varat zaudēt pārdošanu, klienti var atstāt sliktu iespaidu par jūsu zīmolu, jūs, iespējams, maksāsit pārāk daudz par pakalpojumu vai neizmantojat tiešraides tērzēšanas lietotni tehnisko prasmju dēļ.

Būtībā jūs vēlaties atrast pieejamu tiešraides tērzēšanas pakalpojumu, kas ir ērti lietojams, darbojas ar WordPress un ir aprīkots ar visām funkcijām, lai palīdzētu veikt vairāk pārdošanas.

To sakot, apskatīsim mūsu ekspertu izvēli par labāko tiešsaistes tērzēšanas programmatūru, kuru varat izmantot sava biznesa attīstīšanai.

1. LiveChat

Tiešraides Čats

LiveChat ir nozares līderis tiešsaistes tērzēšanas programmatūras jomā. Tas ir ļoti viegli uzstādīt un instalēt, izmantojot bezmaksas LiveChat spraudni WordPress.

LiveChat piedāvā arī skaisti izstrādātas tiešsaistes tērzēšanas atbalsta lietotnes, kuras jūs un jūsu aģenti varat izmantot klēpjdatoros, planšetdatoros un mobilajās ierīcēs. Tas nozīmē, ka jūs varat tērzēt ar klientiem, atrodoties ceļā, nepiesakoties WordPress informācijas panelī.

Jūs varat pievienot aptaujas veidlapas pirms un pēc tiešās tērzēšanas sesijas, lai jūs varētu novērtēt, kā darbojas jūsu atbalsta komanda. Darba laikā jūsu lietotāji arī var ērti nosūtīt atbalsta biļeti tieši no tiešraides tērzēšanas.

LiveChat ir integrēts ar desmitiem citu pakalpojumu, piemēram, populāro CRM programmatūru, Google Analytics, Zendesk, visiem labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem un daudziem citiem. Tas ietaupīs laiku, jo jums nevajadzēs manuāli ievadīt klientu informāciju savās citās sistēmās.

Iespējams, ka labākā LiveChat īpašība ir ātrums. Viņu tērzēšanas logs tiek ielādēts ārkārtīgi ātri, darbojas visās ierīcēs un piedāvā daudz labāku lietotāja pieredzi nekā vairums citu tiešsaistes tērzēšanas programmatūru.

Mēs izmantojam LiveChat mūsu e-komercijas vietnēs.

Cenas: LiveChat ir dažādi plāni jebkura lieluma uzņēmumiem. Viņu sākuma plāns sākas no USD 16 par aģentu mēnesī, par kuru tiek iekasēta maksa gadā, vai no USD 19 par mēnesi. Katram plānam ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Īpašais: WPBeginner lietotāji saņem 30% atlaidi no pirmā maksājuma, kad izmantojat mūsu LiveChat kuponu.

2. ChatBot

ChatBot.com

ChatBots ir tiešsaistes tērzēšanas programmatūras nākotne, jo tie ļauj jums sadarboties ar klientiem visu diennakti. ChatBot.com mazajiem uzņēmumiem ļauj ērti izmantot mākslīgā intelekta (AI) tērzēšanas robotus, lai attīstītu jūsu biznesu.

Tas nāk ar intuitīvu saskarni, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu ChatBot. Viņiem ir arī desmitiem gatavu veidņu dažādām nozarēm, kas ļauj jums viegli izveidot pielāgotus sarunu scenārijus, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām.

Piemēram, varat izmantot e-komercijas robotu veidni, kas var palīdzēt klientiem iziet visu pirkšanas procesu. Varat izmantot svina paaudzes robotu, lai aktivizētu pārdošanas apjomus un veiktu zvanus. Viņu pārdošanas botu veidne ļauj pārdot produktus tieši no tērzēšanas loga, kas ir patiešām efektīva funkcija, lai veiktu pārdošanu no sociālo mediju profiliem.

Viņu citās botu veidnēs ietilpst klientu apkalpošanas robotprogrammatūra, restorānu robotprogrammatūra, pakešu izsekošanas robotprogrammatūra, kafijas veikalu robotprogramma, personāla atlases robotprogrammatūra un daudz kas cits. Chatbot veidnes patiesi ir viena no labākajām šīs platformas sastāvdaļām, jo ​​tā izlīdzina konkurences apstākļus mazajiem uzņēmumiem. Iepriekš tērzēšanas robotu veidošana mazajam biznesam bija grūta, taču tas to padara vienkāršu.

Vienkārši sakot, ChatBot.com ļauj jums pievienot virtuālu palīgu savām vietnēm, facebook lapām un ziņojumapmaiņas lietotnēm. Ja lietotājs vēlas sazināties ar reālu personu, varat tos nemanāmi pārsūtīt savam klientu atbalsta aģentam, Facebook Messenger, tālruņa atbalstam vai kādam no daudziem citiem viņu tiešraides tērzēšanas rīku integrācijas veidiem..

Arī ChatBot nemanāmi integrējas ar WordPress un WooCommerce.

ChatBot integrēšana mūsu uzņēmumos ir liela prioritāte mums 2020. gadā.

Cenas: ChatBot ir izstrādāti dažādi plāni jebkura lieluma uzņēmumiem. Viņu sākuma plāns sākas ar USD 50 mēnesī, kas dod jums piekļuvi 1000 tērzēšanai mēnesī (galvenokārt 0,01 USD par tērzēšanu). Katram plānam ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

3. Sendinblue

Sendinblue tērzēšana

SendinBlue piedāvā jaudīgu, taču iesācējiem draudzīgu tiešsaistes tērzēšanas programmatūru. Vienkārši iestatiet tērzēšanas lodziņu zem sava konta un pēc tam pievienojiet to savai vietnei, izmantojot WordPress spraudni.

Sendinblue ļauj jums viegli pārveidot vietnes apmeklētājus par klientiem, atbildot uz viņu pēdējā brīža jautājumiem, izmantojot tiešraidi. Tērzēšana tiek integrēta ar Sendinblue mārketinga automatizāciju, kas ļauj iegūt vairāk potenciālo klientu.

Tas nāk ar iebūvētu e-pasta mārketinga integrāciju, atkārtotu mērķauditorijas atlasi Facebook reklāmām, segmentēšanu un pilnīgu mārketinga automatizāciju.

Sendinblue piedāvā pilnu mārketinga paketi ar CRM, SMS un e-pasta mārketingu, galvenajām lapām un daudz ko citu. Šis jaudīgais rīku komplekts palīdz pārveidot vēl vairāk apmeklētāju par maksājošiem klientiem.

Cenu noteikšana: Sendinblue piedāvā dažādus cenu plānus, taču, lai piekļūtu tērzēšanas funkcijai, jums būs nepieciešams viņu Premium plāns. Prēmiju plāna cena sākas no 66 USD / mēnesī un ietver pat 10 komandas locekļus.

4. Balss

Olark

Olark ir populārs tiešsaistes tērzēšanas risinājums tiešsaistes uzņēmumiem. Tas ir ērti lietojams, un Olark pievienošana WordPress vietnei ir vienkārša. Jums atliek tikai kopēt un ielīmēt koda fragmentu WordPress sānjoslas logrīkā vai bērna motīvā..

Ja jūs labprātāk nedarbotos ar kodu, tad ir arī bezmaksas spraudnis Olark Live Chat, kas vēl vairāk atvieglo iestatīšanu.

Olark piedāvā integrāciju ar citiem pakalpojumiem, piemēram, Salesforce, Zendesk, Highrise utt.

Ir trešo pušu mobilās lietotnes, kas ļauj izveidot savienojumu ar Olark tērzēšanu no gandrīz jebkuras iOS vai Android ierīces, lai jūs varētu tērzēt ar klientiem, atrodoties ceļā..

Cenas: Olark piedāvā vienkāršāku cenu plānu, sākot no USD 17 par aģentu mēnesī. Ir 12% atlaide, ja izvēlaties rēķinu ik gadu, un 29% atlaide divu gadu rēķinam. Viņi arī piedāvā 2 nedēļu bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas atbalsta izmēģinājumu.

5. LiveAgent

LiveAgent Live Chat programmatūra

LiveAgent ir viena no vadošajām universālā kanāla tiešsaistes tērzēšanas un palīdzības dienesta programmatūrām. Viņi piedāvā programmatūras komplektu, kas ietver biļešu pārdošanu pa e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu, laika uzskaiti, zvanu centru un daudz ko citu.

Ja jums vēl nav atbalsta galda sistēmas, LiveAgent komplekta izmantošana var atvieglot lietas, jo tā ir all-in-one platforma, kas līdzīga Zendesk un citām.

LiveAgent piedāvā netraucētu integrāciju ar WordPress un citiem populāriem vietņu veidotājiem. Viņi arī integrējas ar labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, CRM un citām mārketinga platformām.

Cenas: Zendesk Chat piedāvā ierobežotu bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas atbalsta kontu 1 vienlaicīgai tērzēšanas sesijai. Viņu apmaksātie plāni sākas no USD 14 mēnesī vienam aģentam.

6. Čaports

Čaports

Ja jūs meklējat bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūru WordPress, iespējams, vēlēsities izrakstīt Chaport. Viņi piedāvā bezmaksas mūžīgu plānu ar neierobežotu tērzēšanu, vēsturi, paziņojumiem, neierobežotu reģistrētu operatoru skaitu un vienlaikus līdz 5 operatoriem tiešsaistē.

Viņu programmatūra aptver visas pamatprasības. Viņiem ir tiešsaistes tērzēšanas atbalsta lietotnes mobilajām ierīcēm, skaisti daudzvalodu tērzēšanas logrīki, pārskati un analītika, trešo personu integrācija, izmantojot Zapier.

Apmaksāti plāni ļauj piekļūt vairākām funkcijām, piemēram, ieskatu rakstīšanai, apmeklētāju piezīmēm, saglabātajām atbildēm, failu nosūtīšanai, automātiskajiem ielūgumiem un citam..

Cenas: Viņi piedāvā bezmaksas plānu un Pro plānu, sākot no USD 9,80 par aģentu mēnesī.

7. domofons

Domofons

Domofons ir elastīgs rīks, kas palīdz piesaistīt potenciālos klientus, piesaistīt lietotājus un palielināt reklāmguvumus. Tas piedāvā ziņojumapmaiņas pakalpojumus ar tiešsaistes tērzēšanas logrīkiem, kurus varat automatizēt ar savām plūsmām, pievienot tērzēšanas robotus un piesaistīt klientus.

Tā nav tikai tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūra. To var izmantot kā iekāpšanas rīku, atbalsta palīgu, svina ģenerēšanas rīku, mārketinga automatizāciju un lietotāju iesaistīšanas programmatūru.

Ja jūs tikai meklējat tiešsaistes tērzēšanas programmatūru, iespējams, nevarēsit pilnībā izmantot Intercom potenciālu. No otras puses, ja vēlaties, lai tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūra veiktu visus šos uzdevumus, jums patiks domofons.

Tas ir ērti lietojams, integrējams ar Google Analytics, CRM programmatūru, Slack, e-pasta mārketinga pakalpojumiem un daudz ko citu.

Cenas: Viņu būtiskais plāns sākas no USD 87 mēnesī, pēc kura cenu aprēķina, ņemot vērā jūsu lietojumu un iegādātos papildinājumus.

8. Svaigs čats

Freshchat

Freshchat ir vēl viens labs tiešraides tērzēšanas atbalsta pakalpojums ar satriecošām funkcijām, kas konkurē ar dažiem vairāk pazīstamiem uzņēmumiem šajā sarakstā.

Paredzēta sarunu un kurjeru lietotnei, tā ļauj sākt reāllaika tērzēšanu ar klientiem, izmantojot aģentus vai robotprogrammatūras, kuras darbina ar AI. Tas arī piedāvā klientu laika skatu, tiešsaistes profilus, kampaņas lietotnē un pielāgojamas robotprogrammatūras robotizētām sarunām.

Jūs varat savienot tērzēšanu, lai atbalstītu biļetes Zendesk vai klusā kanālā. Jūsu komanda var izmantot viedos spraudņus, konservētas atbildes, etiķetes, privātās piezīmes un darbvirsmas paziņojumus, lai būtu produktīvāki.

Cenas: Viņi piedāvā bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas atbalsta pakalpojumu plānu līdz 10 komandas dalībniekiem. Viņu apmaksātie plāni sākas no USD 15 mēnesī par lietotāju, un par tiem rēķins tiek izrakstīts katru gadu.

9. LivePerson

LivePerson

LivePerson ir vēl viena jaudīga tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūra ar ļoti daudzām satriecošām funkcijām, kas palīdzēs piesaistīt klientus un palielināt pārdošanas apjomus.

Tas ļauj jums iesaistīt klientus, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu savā vietnē, kā arī izmantojot SMS, Facebook Messenger, WhatsApp un daudz ko citu. Jūs varat izmantot tērzēšanas robotus, lai izveidotu automatizētas sarunu plūsmas un saglabātu klientu informāciju savās citās trešo personu lietotnēs.

LivePerson ir paredzēts vidējiem un lieliem uzņēmumiem un uzņēmumu līmeņa klientiem.

Cenas: Jums būs jāpieprasa piedāvājums, lai iegūtu cenu informāciju, kas balstīta uz jūsu vajadzībām.

10. Smartsupp

Smartsupp

Smartsupp ir lētu tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūra, kas ļauj izsekot un ierakstīt lietotāju sesijas jūsu vietnē. Tas palīdz jums redzēt, kā potenciālie klienti izmanto jūsu vietni un kas viņiem traucē veikt pirkumu.

Tas palīdz arī izsekot tērzēšanas sarunas pakalpojumā Google Analytics, lai redzētu jūsu veiktspēju. Tas darbojas ar WordPress, Magento, Shopify un citām populārām e-komercijas platformām.

Cenas: Pamata bezmaksas mūžības plāns un viņu apmaksātie plāni sākas no USD 8 mēnesī vienam aģentam.

11. Tīrs čats

Tīrs čats

Ja jūs meklējat bezmaksas tiešsaistes tērzēšanas programmatūru, tad tīra tērzēšana ir vēl viena laba alternatīva. Tas ļauj jūsu vietnēm viegli pievienot skaistus tiešsaistes tērzēšanas logrīkus, un bezmaksas plāns ļauj jums pievienot 3 operatorus ar neierobežotu tērzēšanas vēsturi..

Tas nāk ar mobilajām lietotnēm, lai jūs varētu uzturēt sakarus ar klientiem. Jūsu klienti var sūtīt jums e-pasta ziņojumus, kad esat bezsaistē, un pirms tērzēšanas veidlapa palīdz jums vākt informāciju par lietotāju, lai vēlāk sazinātos.

Cenas: Pamata bezmaksas plāns, un viņu apmaksāts plāns sākas ar USD 79 mēnesī, un par to katru gadu jāmaksā.

12. Drift

Drift

Drift ir sarunvalodas mārketinga platforma, kas apvieno tiešraides tērzēšanu ar automatizētu tērzēšanas robotprogrammatūru, lai palīdzētu ietaupīt laiku un palielināt reklāmguvumus. Tam ir jaudīgas funkcijas, kas palīdzēs pārvērst vairāk vietnes apmeklētāju pārdošanas rezultātā.

Drift ir integrēts ar visiem populārajiem CRM un e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

Tie piedāvā vairākas jaudīgas funkcijas, tostarp Drift bot, anonīmu apmeklētāju izlūkdatus, uz kontu balstītu mārketingu, sapulču plānošanu un daudz ko citu.

Lai gan tam ir daudz jaudīgu funkciju, Drift nav pieejams maziem uzņēmumiem.

Cenas: Standarta plāns sākas ar USD 50 mēnesī, par kuru katru gadu tiek izrakstīts rēķins, un tam ir 2 vietas. Ja vēlaties robotprogrammatūras funkciju, jums būs jājaunina uz Pro plānu, kura sākums ir USD 500 mēnesī, par kuru rēķins tiek aprēķināts katru gadu, un tam ir 5 vietas.

Mūsu izvēle: labākā tiešsaistes tērzēšanas programmatūra

Maziem uzņēmumiem mēs iesakām LiveChat Inc. Viņi ir mūsu sarakstā visaugstāk novērtētā tiešraides tērzēšanas programmatūra, un mēs tos izmantojam mūsu biznesa vietnēs. Tam ir visas nepieciešamās funkcijas par pareizo cenu.

Ja jūs meklējat tiešsaistes tērzēšanas programmatūru, ieteicams ieskatīties vietnē ChatBot.com. Tās ir viena no labākajām tērzēšanas platformām tirgū, un to faktiski ir salīdzinoši viegli iestatīt, salīdzinot ar citiem risinājumiem.

Ja vēlaties nolīgt tiešraides tērzēšanas aģentus, bet nezināt, kur sākt, ieteicams izmantot LTVPlus. Mēs tos izmantojam, lai mūsu e-komercijas vietnē īrētu pieejamus 24/7 tiešsaistes tērzēšanas aģentus.

Pro padoms: Pārliecinieties, ka jums ir profesionāla biznesa e-pasta adrese, kā arī tiešraide.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums izvēlēties vislabāko tiešsaistes tērzēšanas atbalsta programmatūru savai WordPress vietnei. Varat arī apskatīt mūsu labāko biznesa tālruņu pakalpojumu sarakstu mazajiem uzņēmumiem un labākos SEO rīkus, lai palielinātu vietnes trafiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me