WordPress 16 labākie bezmaksas sociālo mediju ikonu komplekti

Nesen viens no lietotājiem lūdza mums palīdzību, lai atrastu bezmaksas sociālo mediju ikonu kopas, kuras viņi varētu izmantot savā vietnē. Lai gan ir daudz WordPress spraudņu, kas WordPress ļauj pievienot sociālo multivides ikonu, daži lietotāji, iespējams, vēlēsies manuāli pievienot pielāgotu ikonu attēlus un saistīt tos ar saviem sociālā multivides profiliem. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus no labākajiem bezmaksas sociālo mediju ikonu komplektiem, kas paredzēti WordPress lietotājiem.


Ja jūs meklējat WordPress spraudņus, kas ļauj pievienot sociālo multivides ikonas, skatiet mūsu rakstus par to, kā pievienot sociālo multivides ikonas WordPress sānjoslā un izvēlnēs.

Ja vēlaties pievienot peldošu kopīgošanas joslu, piemēram, mūsu vietni, izmantojiet peldošo sociālo joslu.

To apskatot, apskatīsim dažas no labākajām bezmaksas sociālo mediju ikonu kopām, kuras varat izmantot.

Video apmācība

Abonējiet vietni WPBeginner

Ja videoklips jums nepatīk vai jums ir nepieciešami vairāk norādījumu, turpiniet lasīt.

1. Ģenericoni

Genericons ir bezmaksas un ar GPL licencēts ikonu fonts, ko izveidojis Automattic. Tas ir pilns ikonu komplekts ar populārāko sociālo mediju vietņu ikonām. Iesācējiem ikonu fontu pievienošana var būt nedaudz sarežģīta.

Vienkāršāks veids, kā izmantot Genericons ikonu kopu savā WordPress vietnē, ir instalēt un aktivizēt Genericon spraudni. Pēc aktivizēšanas vienkārši dodieties uz Izskats »Genericon’d un noklikšķiniet uz ikonas, kuru vēlaties pievienot.

Genericond izmantošana

Jūsu atlasītā ikona parādīsies augšpusē. Noklikšķiniet uz saites kopēt saīsni blakus ikonai un parādīsies uznirstošais logs ar saīsni. Kopējiet un ielīmējiet īskodu visur, kur vēlaties parādīt ikonu. Varat arī nokopēt HTML un ielīmēt to teksta logrīkā, lai parādītu ikonas fontu.

2. Fonts satriecošs

Fonts satriecošs

Fonts Awesome ir vēl viens bezmaksas un atvērtā koda ikonas fonts, kuru varat izmantot kopā ar WordPress. Fonts Awesome nāk ar lielu ikonu fontu kolekciju.

Jūs varat manuāli pievienot fontu satriecošu savam WordPress motīvam vai arī varat izmantot spraudni. Vienkārši instalējiet un aktivizējiet spraudni Labāks fontu satriecošs. Tas nāk ar īskodiem, HTML un TinyMCE opcijām, lai ērti pievienotu ikonas jebkur jūsu WordPress vietnē.

3. Labāko PSD Freebies sociālo mediju ikonas

Plakans sociālo mediju ikonu komplekts

Mēs saprotam, ka lielākajai daļai iesācēju līmeņa lietotāju ikonu fontu pievienošana būs grūtāka nekā attēlu failu pievienošana. Plakanas sociālo mediju ikonas ir kompakts visbiežāk izmantoto sociālo multivides ikonu kopums. Jūs varat vienkārši lejupielādēt un izvilkt ikonu komplektu un pēc tam augšupielādēt tos savā vietnē no Multivide »Pievienot jaunu lapa WordPress administratora apgabalā.

4. Geekly – 40 ikonu komplekts

Geekly

Šajā ikonu komplektā ir 40 skaistas ikonas, ieskaitot 25 sociālo mediju ikonas. Katrai ikonai ir 512 pikseļu izmēri, un, ja nepieciešams, tos var pielāgot Photoshop.

5. Bezmaksas krāsainas ikonas

Bezmaksas krāsainas ikonas

Šis ir vienkāršs, bet skaisti izdarīts sociālo mediju ikonu komplekts. Izveidojis Maikls Dolejs, šī ikonu kopa ir pieejama kā PSD fails. Jūs varat atvērt PSD failu Adobe Photoshop un lietot ikonas pēc jūsu izvēles.

6. Plakans sociālo mediju ikonu komplekts

Bezmaksas sociālo mediju ikonu komplekts

Šajā skaistajā bezmaksas sociālo mediju ikonu komplektā ir divas variācijas noapaļotas un kvadrātveida ikonas. Ir 10 ikonas 64x64px jpg un png formātos.

7. 40 sociālo mediju vienotās ikonas

40 sociālo mediju vienotās ikonas

Šajā skaistajā ikonu komplektā ir 40 sociālo mediju ikonas. Katra ikona ir pieejama četros izmēros 32 × 32 pikseļi, 64 × 64 pikseļi, 128 × 128 pikseļi un 256 × 256 pikseļi. Katrai ikonai ir pievienota gara ēna, kas katrai ikonai piešķir skaistu efektu.

8. Bezmaksas Enfuzed plakanās sociālo mediju ikonas

Bezmaksas Enfuzed plakanās sociālo mediju ikonas

Enfuzed iestatītās plakanās sociālo mediju ikonas nāk divās variācijās. Krāsainas plakanas sociālo mediju ikonas un gaišas caurspīdīgas sociālo mediju ikonas tumšam fonam.

9. Hex Icons Pack

Hex Icons Pack by Martz90

Šajā sociālo mediju ikonu paketē, ko izstrādājis Martz90, parādītas populāro sociālo mediju ikonas sešstūra formā. Ikonu paketē ir liels skaits ikonu populārākajām sociālo mediju vietnēm, ziņu vietnēm, pakalpojumiem un spēlēm.

10. Tīklenes tīklenes apļa plakanās ikonas

Tīklenes tīklam sagatavotu ikonu komplekts

Šī skaista apļa plakanā sociālo mediju ikona, ko noteikusi Web of Web, ir sagatavota tīklenei. Visas ikonas ir png formātā un ir pieejamas izmērā 256x256px, 128x128px, 64x64px un 32x32px.

11. Vektoru daudzstūra sociālo mediju ikonas

Bezmaksas vektora daudzstūra sociālo mediju ikonas, kuras iestatījis LunarPixel

Šajā skaistajā LunarPixel iestatītajā sociālo mediju ikonā ir 80 daudzstūra formas ikonas. Komplektā ir arī oriģinālie vektoru faili, ar kuriem jūs varat spēlēt.

12. 20 sociālo mediju ikonas

Dawid Dapszus 20 sociālo mediju ikonas

Šo unikālo un skaisto ikonu komplektu ir izveidojis Davids Dapsuss. Tajā ir 20 ikonas populārākajām sociālo mediju vietnēm. Visas ikonas ir 80x80px un png formātā.

13. Vienkāršas plakanas sociālo mediju ikonas

Vienkāršas, plakanas sociālās ikonas

Šajā skaistajā ikonu komplektā ietilpst PSF un PNG faili. Tajā ir 20 ikonas, katra ikona faila izmēri ir 114x114px.

14. 24 bezmaksas plakanas sociālās ikonas

24 plakanu sociālo ikonu komplekts

Šajā skaistajā Mohammed Alyousfi iestatīto bezmaksas sociālo ikonu komplektā ir 24 ikonas. Tajā ir ikonas izmēros no 512 pikseļiem līdz 16 pikseļiem. Komplektā ietilpst arī avota faili AI un EPS failu formātos.

15. Sociālo mediju ikonas

Sociālo mediju ikonas

Šī Luke Taylor iestatītā ikona nāk divās variācijās tumšam un gaišam fonam. Komplektā ir 89 sociālo mediju ikonas abās variācijās.

16. Bezmaksas sociālo mediju ikonu komplekts Hugo

Bezmaksas sociālo mediju ikonu komplekts, ko izveidojis Hugo

Skaists Hugo izveidoto sociālo mediju ikonu komplekts. Komplektā ir 8 ikonas glītā PSD failā. Pēc tam varat izmantot saglabāšanu tīmeklī, lai saglabātu ikonas, kuras vēlaties savā vietnē izmantot.

Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums atrast vislabāko bezmaksas sociālo mediju ikonu kopu, ko izmantot jūsu WordPress vietnē. Varat arī apskatīt mūsu 40 noderīgo rīku sarakstu, lai pārvaldītu un attīstītu savu WordPress emuāru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map