WordPress konkurenti – 19 populāras WordPress alternatīvas 2020. gadā

WordPress ir populārs, un mums tas patīk, taču tā nav vienīgā publicēšanas platforma. Ir WordPress alternatīvas, kuras varat izmantot, lai izveidotu savu vietni.


Katrs no šiem WordPress konkurentiem ir atšķirīgs, un tam ir savi plusi un mīnusi. Izvēloties WordPress alternatīvu, jums ir jāsaprot šīs atšķirības un ierobežojumi.

Šajā rakstā mēs parādīsim dažas no populārākajām WordPress alternatīvām, kas šobrīd ir pieejamas tirgū.

WordPress konkurenti - populāras WordPress alternatīvas

1. Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs

Pastāvīgas kontaktinformācijas vietņu veidotājs

Constant Contact vietnes veidotājs ir inteliģents A.I. darbina vietņu veidotājs, kas dažu minūšu laikā palīdz izveidot pielāgotu vietni. Šis ir sapņu piepildījums mazu tehnoloģiju īpašniekiem, kas nav moderni.

Šis vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs apvienojumā ar vadāmo A.I. ar vedni, kuru darbina enerģija, ir viegli izveidot pilnīgi pielāgotu vietni ar personalizētiem attēlu un satura ieteikumiem.

Jūs varat sākt bez maksas izveidot emuāru, uzņēmuma vietni un pat tiešsaistes veikalu. Platformai ir arī noderīgi rīki, piemēram, logotipu veidotājs, profesionāla fotoattēlu bibliotēka ar vairāk nekā 550 000 attēliem un daudz kas cits.

Viņu apmaksāts plāns dod jums bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL sertifikātu un savas firmas e-pasta adreses.

2. Gator by HostGator

Vietnes Gator veidotājs HostGator

Gator ir pilnībā mitinātu vietņu veidotājs, kuru izveidojis HostGator. Viņi ir vieni no labākajiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem pasaulē un zina savas lietas, kad runa ir par vietņu mitināšanu.

Gator komplektā ir gatavi vietņu dizaini, kurus varat pielāgot, izmantojot lietotājam draudzīgu vietņu veidotāju velciet un nometiet. Pat absolūti iesācēji var ātri iepazīties ar lietotni bez jebkādas mācīšanās līknes.

Viņu Starter un Premium plāni ir piemēroti mazo uzņēmumu vietnēm. Lai pievienotu iepirkumu grozu un citas e-komercijas funkcijas, jums būs nepieciešams viņu e-komercijas plāns. Katrā plānā ir arī a bezmaksas domēna vārds un bezmaksas SSL sertifikāts.

3. Domain.com vietņu veidotājs

Domain.com vietņu veidotājs

Domain.com piedāvā ērti lietojamu vilkšanu & nometiet vietņu veidotāju maziem uzņēmumiem. Varat to izmantot, lai dažu klikšķu laikā izveidotu vietni, emuāru vai pat e-komercijas vietni.

Viņu platformā ir simtiem skaisti izstrādātu veidņu, ar kurām jūs varat sākt, un jūs varat tos viegli pielāgot jūsu vajadzībām, izmantojot ērtu vilkšanas un nomešanas saskarni.

Tam ir visas svarīgākās vietnes funkcijas, piemēram, vietņu analītika, e-komercijas funkcionalitāte, spēja pievienot emuāru un bezmaksas SSL sertifikāts ar visiem plāniem. Tas ir īpaši pieņemams, sākot no USD 1,99 mēnesī.

Domain.com tiek konsekventi atzīts par labāko domēnu reģistrētāju pasaulē, un viņu vietņu veidotājs ir lieliska WordPress alternatīva. Lai iegūtu papildu atlaidi, varat izmantot mūsu Domain.com kuponu.

4. BigCommerce

BigCommerce

Ja jūs meklējat e-komercijai gatavu alternatīvu WordPress, tad BigCommerce varētu būt jums piemērota platforma. Tas ir pilnībā mitināts e-komercijas vietņu veidotājs ar vilkšanas un nomešanas rīkiem un skaistām veidnēm, lai jūs varētu sākt.

Tas atbalsta daudzas maksājumu vārtejas, tostarp PayPal, Stripe, Appley Pay un Pay with Amazon. Viena no ievērojamajām BigCommerce lietošanas priekšrocībām ir tā, ka viņi no jums nepieprasa maksu par darījumiem.

BigCommerce ļauj jums pievienot neierobežotu daudzumu produktu, apskatīt veikalu veiktspēju un izmantot iebūvētos rīkus, lai optimizētu reklāmguvumus un palielinātu pārdošanas apjomus. Tas nāk arī ar vietējās WordPress integrāciju, tāpēc varat izmantot BigCommerce savam veikalam, bet WordPress – savai galvenajai satura vietnei.

BigCommerce darbojas ar daudzām citām trešo pušu lietotnēm, kas jums būs nepieciešamas, lai attīstītu savu biznesu.

5. Veikals

Shopify

Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, tad Shopify ir lieliska WordPress alternatīva. Tas nodrošina ērti lietojamus rīkus, lai izveidotu savu tiešsaistes veikalu. Jūs varat pārdot savus produktus un pieņemt maksājumus.

Shopify nāk ar vienkāršu vadāmu iestatīšanu, kas palīdz ātri sākt darbu ar savu e-komercijas veikalu. Tam ir gatavas veidnes, lietotnes un daudz integrācijas iespēju.

Vai domājat, kā tas tiek salīdzināts ar WooCommerce (labākais WordPress e-komercijas spraudnis)? ]

Detalizētu abu platformu salīdzinājumu skatiet mūsu rakstā par Shopify vs WooCommerce.

6. Weebly

Weebly

Weebly ir vēl viens pilnībā mitināts vietņu veidotājs. Tas ļauj jums izveidot savu vietni, izmantojot iepriekš izstrādātas veidnes un to vilkšanas lapu veidotāju.

Weebly ir ierobežots e-komercijas atbalsts, taču jūs varat izmantot pielāgotus domēna vārdus. Lai iegūtu pilnīgu salīdzinājumu, skatiet mūsu WordPress un Weebly salīdzinājumu.

Ja jūs jau izmantojat Weebly un vēlaties pārslēgties uz WordPress, skatiet mūsu soli pa solim sniegtos norādījumus, kā pareizi pāriet no Weebly uz WordPress

7. Wix

Wix

Wix ir pilnībā mitināts vietņu veidotājs. Tas piedāvā ierobežotu bezmaksas versiju, ko izmantot personīgai vai maza biznesa vietnei. Gan bezmaksas, gan maksas plānos ir iepriekš izstrādātas veidnes, kuras lietotāji var modificēt, izmantojot velciet un nometot lapu veidotāju.

Wix nodrošina arī e-komercijas atbalstu ar saviem apmaksātajiem plāniem, kas vietņu īpašniekiem ļauj pieņemt maksājumus tiešsaistē, izmantojot PayPal vai Authorize.net. Skatiet mūsu rakstu par Wix vs WordPress, lai salīdzinātu abas platformas.

Ja jūs jau izmantojat Wix un vēlaties to pārsūtīt uz WordPress, skatiet mūsu rakstu par to, kā pareizi pārslēgties no Wix uz WordPress.

8. Vidēja

Vidēja

Vide ir populāra izdošanas platforma. Daudzējādā ziņā tas atšķiras no WordPress. Tā nav pilna satura pārvaldības sistēma. Viņu uzmanības centrā ir emuāru veidošana un sabiedrības aspekts. Tā mērķis ir savienot cilvēkus ar viņiem svarīgiem stāstiem un idejām.

Medijs ir paredzēts, lai izdevējiem nodrošinātu neskartu rakstīšanas vietu un lasītājiem līdzīgu lasīšanas pieredzi. Tas izskatās skaisti visās ierīcēs un ekrāna izmēros. Lietotājiem nav jāuztraucas par tēmām vai spraudņiem, jo ​​tādu nav.

Komentāru vietā vidēja rakstā ir ievietotas piezīmes un atbildes. Jums nav jāuztraucas par programmatūru, jo Medium ir pilnībā mitināta platforma. Vide vairs neļauj pielāgot domēna vārdus, kas nozīmē, ka jūs nevarat publicēšanai izmantot savu domēna vārdu.

Skatiet mūsu Medium vs WordPress salīdzinājumu, lai redzētu atšķirību starp divām platformām.

Mums ir arī soli pa solim apmācība lietotājiem, kuri vēlas savus rakstus no Medium pārvietot uz WordPress vietni.

9. Spoks

Spoks

Vairāki WordPress lietotāji, kuri vēlējās pievērsties emuāru veidošanai, uzskatīja, ka WordPress dodas citā virzienā. Tas radīja spoku, kas ir NodeJS balstīta emuāru veidošanas programmatūra.

Atšķirība ir tāda, ka Ghost pilnībā koncentrējas uz emuāru veidošanu un jucekļa novēršanu. Emuāru autoriem un lasītājiem tā nodrošina tīru rakstīšanas un pārlūkošanas pieredzi.

10. Joomla

Joomla

Joomla ir populāra CMS programmatūra un atvērtā koda WordPress konkurents. Tā ir spēcīga, daudzfunkcionāla un elastīga CMS platforma ar lielu lietotāju un izstrādātāju kopienu.

Joomla ļauj jums izdarīt daudzas citas darbības, kuras var darīt WordPress, un pēc tam vēl dažas. Tāpat kā WordPress motīvi un spraudņi, arī Joomla nāk ar paplašinājumiem un veidnēm. To jau izmanto miljoniem lietotāju, mazie uzņēmumi, korporācijas, valdība un bezpeļņas organizācijas visā pasaulē.

Tāpat kā WordPress, arī Joomla ir kopienas atbalsta sistēma, plaša dokumentācija, un tā darbojas lielākajā daļā tīmekļa mitināšanas platformu.

Vai domājat, kā tas sacenšas ar WordPress? Skatiet mūsu rakstu par WordPress vs Joomla vs Drupal, lai salīdzinātu šīs trīs atvērtā koda CMS platformas.

Mums ir arī soli pa solim apmācība lietotājiem, kuri vēlas pāriet no Joomla uz WordPress.

11. Drupāls

Drupal

Drupal ir vēl viena ļoti populāra atvērtā koda CMS. Tāpat kā WordPress un Joomla, arī Drupal ir spēcīga lietotāju bāze un izstrādātāju kopiena. Tas pārvalda gandrīz 2,1% no visām tīmekļa vietnēm internetā, tostarp Baltais nams, The Economist, Džordžijas štats un daudzas citas.

Drupal ir moduļi un motīvi, tāpat kā WordPress spraudņi un motīvi. Tam ir vienādas programmatūras prasības kā WordPress un Joomla, tāpēc to var darbināt gandrīz visās tīmekļa resursdatoros, kas atbalsta WordPress.

12. Jekyll

Džekils

Jekyll ir statisks vietnes ģenerators. Tas ir uzrakstīts rubīnā un prasa NodeJS. Tas ir daudz savādāks nekā WordPress. Iesācējiem tas ir statisks vietnes ģenerators, kas nozīmē, ka tas ņem jūsu tekstu un ģenerē statiskas HTML lapas jūsu vietnei (nav datu bāzes).

Jūs varat izmantot bezmaksas mitināšanu, ko nodrošina GitHub Pages ar Jekyll. Tas nozīmē, ka, ja jūs esat pazīstams ar Markdown, SVN, Git un komandrindu, tad jūs darbosities un darbosities nekad. Citiem vārdiem sakot, tas ir paredzēts izstrādātājiem!

13. Tumblr

Tumblr

Tumblr ir populāra bezmaksas emuāru veidošanas platforma. Tumblr apvieno emuāru veidošanu ar sociālo un padara to diezgan jautru. Tam ir spēcīga lietotāju bāze, neskatoties uz to, ka Yahoo to iegādājās 2013. gadā.

Tumblr ļauj lietotājiem izvēlēties no bezmaksas vai premium tēmām. Lietotāji var arī izmantot pielāgotus domēna vārdus saviem Tumblr emuāriem. Papildus emuāram varat izveidot arī lapas. Tas ir pilnībā mitināts risinājums, tāpēc jums nav jāuztraucas par programmatūras instalēšanu vai uzturēšanu.

Tumblr ir vairāki ierobežojumi, salīdzinot ar WordPress. Jūs nevarat viegli gūt peļņu no sava satura vai vadīt e-komercijas veikalu. Jums arī jāievēro viņu satura vadlīnijas, pretējā gadījumā jūsu vietnes darbība tiks apturēta.

Mums ir soli pa solim apmācība par to, kā pāriet no Tumblr uz WordPress lietotājiem, kuri meklē Tumblr alternatīvu ar vairāk brīvībām.

14. Kvadrāts

Kvadrāts

Squarespace ir maksas vietņu veidotājs, ko var izmantot kā WordPress alternatīvu. Tas ir ļoti ērti lietojams un pilnībā mitināts.

Tāpat kā Wix un Weebly, arī Squarespace piedāvā lietošanai gatavas veidnes, kuras varat pielāgot. Instalēšanai nav spraudņu vai papildu moduļu. Jūs varat izmantot tikai tās iespējas, kuras nodrošina Squarespace. Skatiet mūsu Squarespace vs WordPress salīdzinājumu.

Tā ierobežojumu dēļ daudzi Squarespace lietotāji galu galā pāriet uz WordPress. Šiem lietotājiem mums ir soli pa solim, kā pāriet no Squarespace uz WordPress.

15. Teksta kanāls

Teksta kanāls

Textpattern ir vēl viena atvērtā koda satura pārvaldības sistēma. Tam ir vienādas servera prasības kā WordPress. Tā ir daudz vienkāršāka un tiešāka CMS ar ierobežotu sekošanu.

Tam ir iebūvēts statistikas lietotāja žurnāls un vietējā komentēšanas sistēma. Tas izmanto tekstilizstrādājumus, lai vienkāršu tekstu pārveidotu HTML.

16. Izteiksmes motors

Izteiksmes dzinējs

Expression Engine ir uz PHP + MySQL balstīta apmaksāta CMS. Ir pieejama pamata bezmaksas versija ar ļoti ierobežotām iespējām, kuras var lejupielādēt. Atšķirībā no citām atvērtā koda CMS mūsu sarakstā, Expression Engine prasa licences maksu, un vairums papildu funkciju ir pieejamas kā maksas papildinājumi.

17. Google vietnes

Google vietnes

Google vietnes ir ērts un vienkāršs veids, kā izveidot mazas vietnes. Tas ir ārkārtīgi ērti lietojams, bez mitināšanas un pat savai vietnei var izmantot savu pielāgoto domēnu.

To nevar salīdzināt ar CMS programmatūru mūsu sarakstā, bet to var salīdzināt ar tādiem pakalpojumiem kā Wix, Weebly un Squarespace.

18. Statamic

Statamic

Statamic ir apmaksāta un vienkārša CMS programmatūra. Atšķirībā no citas CMS programmatūras mūsu sarakstā, Statamic neuzglabā jūsu vietnes datus datu bāzē. Tā vietā lapu ģenerēšanai izmanto PHP, YAML un Markdown.

19. Emuāru autors

Emuāru autors

Visbeidzot, Blogger joprojām ir dzīvs. Tas ir bezmaksas emuāru pakalpojums, ko nodrošina Google. Tam ir lielākā daļa funkciju, kas jums būtu nepieciešama emuāru veidošanai. Komentēšanas sistēma, iebūvētas sociālās iespējas, ērti lietojamas, veidnes un iespēja izmantot savu domēna vārdu.

Mēs esam uzrakstījuši pilnu Blogger vs WordPress (plusi un mīnusi) salīdzinājumu. Ja izmantojat Blogger un vēlaties pārslēgties uz WordPress, izpildiet šo rokasgrāmatu.

Mēs ceram, ka šis raksts deva jums iespēju apskatīt dažas populāras WordPress alternatīvas. Apskatot šīs alternatīvas, ieteicams apskatīt mūsu pilnīgo WordPress pārskatu un galvenos iemeslus, kāpēc jums vajadzētu izmantot WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map