5 En İyi WordPress İş Rehberi Eklentisi

En iyi WordPress iş dizini eklentilerini mi arıyorsunuz??


İş dizini, kullanıcıların belirli bir niş veya kategorideki hizmet sağlayıcılarını keşfetmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, bu işletmelerin müşteri ve fırsat bulmasına yardımcı olur.

Bir web sitesi sahibi olarak, işletme dizininizde ücretli listeler satarak çevrimiçi para da kazanabilirsiniz.

Bu makalede, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için en iyi WordPress iş dizini eklentilerinden bazılarını seçtik.

WordPress için En İyi İş Rehberi Eklentileri

En İyi WordPress İş Rehberi Eklentileri

İyi bir iş dizini eklentisi, konuma, kategoriye ve diğer parametrelere göre düzenlenmiş işletmelerin listelerini kolayca oluşturmanıza olanak tanır.

İşletme dizinleri, işletmelerin müşterilerle ve diğer işletmelerle bağlantı kurmasına yardımcı olurken kullanıcıların yeni tedarikçi bulmasına yardımcı olur.

Bir Google Arama’nın aksine, bir işletme dizini açıklama, inceleme ve fotoğraflarla seçilmiş listelerden oluşur. Bu onları belirli işletmeler arayan kullanıcılar için daha kullanışlı hale getirir.

Tüm bunları yapmanıza izin veren bir iş dizini eklentisi arıyorsunuz. Ayrıca, kullanıcılarınızın listeler göndermesine, ücretli gönderimleri ve arama seçeneklerini entegre etmesine olanak tanıyan iş dizini eklentilerini de vurgulayacağız.

Bununla birlikte, kullanabileceğiniz en iyi WordPress iş dizini eklentilerinden bazılarına göz atalım.

1. Zorlu Form

Müthiş Formlar

Formidable Forms, piyasadaki en iyi WordPress form oluşturucu eklentilerinden biridir. Gelişmiş formlar oluşturmanıza ve bunları web sitenize eklemenize olanak tanır.

Emlak listeleri şablonunu kullanarak, kullanıcıların girişlerini dizininize göndermek için kullanacakları bir form oluşturabilirsiniz. Ardından, iş dizini listelerini bir WordPress sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

WordPress iş dizininize daha fazla özellik ve işlevsellik eklemek için birçok premium eklenti ile birlikte gelir. Zorlu Formlar MailChimp, PayPal, WPML ve WooCommerce’i tamamen destekler.

Daha fazla ayrıntı için, Formidable Forms kullanarak WordPress’te düzgün bir web dizini oluşturma hakkında adım adım öğreticimize göz atın.

2. İş Rehberi Eklentisi

İş Rehberi Eklentisi

İş Rehberi Eklentisi, basit bir iş dizini oluşturmak için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Özelleştirilebilir form alanları, listeler için ödemeleri kabul etme vb.Gibi bir web dizinini çalıştırmak için gereken temel özelliklerle birlikte gelir..

Girişleri kategorilere ve etiketlere göre sıralamanızı, öne çıkan girişleri oluşturmanızı ve giriş formlarını özelleştirmenizi sağlar.

Daha fazla özelliğe ve eklentiye erişmek istiyorsanız, pro sürümü de var. Premium özellikler arasında birden fazla modül, Google Haritalar desteği, kullanıcı derecelendirmesi, posta kodu arama, dosya yükleme ve daha fazlası bulunur.

3. Bağlantılar Ticaret Rehberi

Bağlantılar

Bağlantılar, WordPress için güçlü bir iş dizini eklentisidir. Neredeyse her tür web dizini oluşturmak için kullanılabilecek bir dizi özel alanla birlikte gelir. Gizlilik ayarlarında, siz veya kullanıcılarınız iş telefonu numaraları veya dahili mesajlar gibi belirli özel alanlar için gizlilik düzeyini ayarlayabilirsiniz.

Dizininizi ön uçta görüntülemek çok kolaydır. Dizin sayfanıza basit bir kısa kod eklemeniz gerekir. İş dizininizin görünümünü özelleştirmek için kapsamlı seçeneklerle özel kısa kodlar sunar.

Bağlantılar eklentisi, şablon desteği ile birlikte gelir, böylece önceden oluşturulmuş dizin şablonlarından listeleriniz için bir düzen seçebilirsiniz.

4. Coğrafi Dizin

GeoDirectory

Adından da anlaşılacağı gibi GeoDirectory, Yelp, TripAdvisor, YellowPages, vb. Gibi konum tabanlı bir iş dizini oluşturmanıza olanak tanır. Bu girişler veya girişler haritada gösterilir ve kullanıcılarınız yerleri, işletmeleri, mahalleleri vb. Arayabilir..

Dizin listelerini satarak web sitenizden para kazanabilirsiniz. GeoDirectory ayrıca etkinlik listelerini görüntülemenize, çok konumlu dizinler oluşturmanıza ve ödeme ağ geçitleri eklemenize olanak tanır.

5. İsim Dizini

İsim Dizini

Name Directory başka bir ücretsiz WordPress dizin eklentisidir. Kolayca bir iş veya kişisel dizin oluşturmanıza olanak sağlar. Yapılandırma seçeneklerini kullanarak bir düzen seçebilir ve eklenti işlevini özelleştirebilirsiniz.

WordPress yayınında veya sayfasında dizin listelerini görüntülemek için kısa kodları destekler. Girişleri sayfanın üstünde yeni girişler gösterecek şekilde sıralayabilir ve bu girişlerin daha fazla gösterim kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makalenin en iyi WordPress dizin eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetleri listemize de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me