6 En İyi WordPress Açılış Sayfası Eklentisi Karşılaştırıldı (2020)

WordPress’te açılış sayfaları oluşturmanın kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Herhangi bir kod yazmadan basit sürükle ve bırak araçlarını kullanarak hızlı bir şekilde açılış sayfaları oluşturmanızı sağlayan bir açılış sayfası eklentisine ihtiyacınız vardır. Bu makalede, en iyi WordPress açılış sayfası eklentilerinin ilk 5’ini inceleyip birbirleriyle karşılaştıracağız.


En iyi WordPress açılış sayfası eklentileri

WordPress için Neden Bir Açılış Sayfası Eklentisi Kullanılmalı?

Web sitenizi bir kitap, hizmet veya başka bir ürün satmak için oluşturduysanız, bir açılış sayfası oluşturmanız gerekir.

Açılış sayfaları, dönüşümlerinizi artırmanıza ve daha fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmenize yardımcı olur.

Çoğu işletme sahibinin ve WordPress acemisinin teknoloji meraklısı olmadığını ve kod yazamayacağını biliyoruz. İşte burada bir WordPress açılış sayfası eklentisi devreye giriyor.

Bu eklentiler, onları düzenlemek veya sıfırdan kendi açılış sayfalarınızı oluşturmak için sürükle ve bırak araçlarıyla kullanıma hazır birkaç şablonla birlikte gelir.

Bu, bir geliştirici tutmadan pazarlama kampanyalarınız için hızlı bir şekilde açılış sayfaları oluşturma özgürlüğü sağlar. Şablonlarınızı yeniden kullanabilir, yenilerini oluşturabilir ve açılış sayfası tasarımlarını dağıtmaya hazır kendi kitaplığınızı oluşturabilirsiniz.

Bununla birlikte, en iyi WordPress açılış sayfası eklentilerine ve birbirlerine karşı nasıl biriktiklerine bir göz atalım.

Bu karşılaştırma ölçütlerimiz: kullanım kolaylığı, esneklik ve tasarım olanakları.

Bu listede belirtilen tüm eklentiler mobil uyumludur.

1. Kunduz Oluşturucu

Kunduz Oluşturucu

Beaver Builder popüler bir WordPress açılış sayfası eklentisidir. Açılış sayfalarınız için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz onlarca hazır şablonla birlikte gelir.

Beaver Builder’ın yanan hızlı sürükle ve bırak oluşturucusuyla açılış sayfalarını düzenlemek çok kolaydır. Özelliklerini düzenlemek için sayfadaki herhangi bir öğeyi işaretleyin ve tıklayın. Ayrıca, onları yukarı ve aşağı taşıyabilir veya sayfanıza yeni modüller ekleyebilirsiniz. Beaver Builder ile özel WordPress mizanpajları oluşturma hakkındaki makalemizde daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Beaver Builder herhangi bir WordPress temasıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır. Açılış sayfalarınız hakkında endişelenmeden temaları değiştirebilirsiniz.

Herhangi bir noktada kullanmayı bırakmaya karar verirseniz, içeriğiniz varsayılan WordPress düzenleyicisine düzgün bir şekilde taşınır.

Şimdiye kadar, piyasadaki en başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolay WordPress açılış sayfası eklentisidir. Kullanım kolaylığına rağmen, her türlü web sitesi için açılış sayfaları oluşturacak kadar güçlüdür..

Sınıf: bir+

Fiyatlandırma: Sınırsız web siteleri için 99 $ ‘dan başlayan ve 1 yıllık destek.

Gözden geçirmek: Beaver Builder’ın WordPress için kullanımı en kolay açılış sayfası eklentisi olduğunu gördük. Oluşturucu arayüzü sezgisel ve hızlıdır. Nokta ve tıklama ile herhangi bir şeyi düzenleme yeteneği gerçekten iyi çalışıyor. Düzinelerce hazır şablonla Beaver Builder kesinlikle en iyi WordPress açılış sayfası eklentisidir.

2. Leadpages

Leadpages

Leadpages, anında güzel açılış sayfaları oluşturmak için başka bir mükemmel WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Bağımsız bir açılış sayfası oluşturucusudur, yani bir WordPress web sitesi ile veya olmadan kullanabilirsiniz.

Başlangıç ​​noktası olarak kullanmak için onlarca profesyonel olarak tasarlanmış şablonla birlikte gelir. Tüm bu şablonlar olası satış yaratma ve dönüşüm için optimize edilmiştir. Birçok üçüncü taraf aracı ve tüm üst düzey e-posta pazarlama hizmetleriyle entegre olur.

Sürükle ve bırak oluşturucuları, bir sayfadaki herhangi bir öğeyi düzenlemek için seçip tıklamanıza izin verir. Görüntüler, arka planlar, metin, multimedya, harekete geçirici mesaj düğmeleri, kayıt formları ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı öğeler eklemek için widget’ları sürükleyip bırakabilirsiniz..

Birçok üçüncü taraf aracı ve tüm üst düzey e-posta pazarlama hizmetleri ile entegre olur. Açılış sayfanıza bir kayıt formu eklemeniz ve ardından Inte Entegrasyon Ekle ’düğmesini tıklamanız yeterlidir. Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te açılış sayfası oluşturma hakkındaki makalemize bakın.

Sınıf: bir+

Fiyatlandırma: Aylık 35 $ / ay veya yıllık 25 $ / ay ödenen.

Gözden geçirmek: Leadpages’ı piyasadaki en kolay ve kapsamlı WordPress açılış sayfası eklentilerinden biri olarak gördük. Daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanıza ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olmak için en iyi e-posta pazarlama hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Süper esnektir ve herhangi bir özel beceri olmadan profesyonel görünümlü açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanır

3. Elementor

Elementor

Elementor, kullanımı kolay bir başka WordPress açılış sayfası oluşturucusudur. Süper hızlıdır ve açılış sayfaları da dahil olmak üzere farklı senaryolar için birkaç hazır şablonla birlikte gelir.

Canlı editör ile yanan hızlı bir kullanıcı arayüzü var. Sayfa alanı bölümler ve sütunlar halinde düzenlenebilir. Sütunlarınıza düğmeler, resimler, başlıklar, sürgüler ve daha fazlası gibi modüller ekleyebilirsiniz. Web sitenize yüklenmiş diğer WordPress eklentileri tarafından eklenen WordPress widget’larını ve widget’larını da kullanabilirsiniz.

Sıfırdan bir sayfa oluşturmak ister misiniz? Elementor’un benzersiz tasarım ve düzen ile kendi sayfalarınızı oluşturmak için boş bir sayfa sunan tuval şablonuyla başlayabilirsiniz. Elementor ile özel wordpress mizanpajlarının nasıl oluşturulacağına dair kılavuzumuzda nasıl çalıştığını görün.

Sınıf: bir

Fiyatlandırma: 1 yıllık destek ve güncellemelerle tek bir site için 49 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

Gözden geçirmek: Elementor kullanımı ve öğrenmesi kolaydır, bu da onu harika bir açılış sayfası eklentisi yapar. Profesyonelce tasarlanmış şablonlara ve kendi sayfalarınızı oluşturmak için daha fazla esneklik sunan çeşitli modüllere sahiptir..

4. Divi

Divi

Divi, WordPress’te açılış sayfaları oluşturmak için popüler bir seçenektir. Piyasadaki en eski WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themes tarafından oluşturuldu. Temalarından birini kullanıyorsanız, muhtemelen Divi’ye zaten erişebilirsiniz.

Kullanıma hazır 20’den fazla şablonla birlikte gelir. Ayrıca kendi şablonlarınızı oluşturabilir ve daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Divi güzel nokta ve tıklama sayfa editörü ve bir sürü sürükle ve bırak öğesi ile birlikte gelir. Kullanımı ve çalışması süper kolay.

Divi, entegre oluşturucu içeren bir tema olarak mevcuttur, böylece özel bir blog tasarımı yapmak için kullanabilirsiniz. Diğer herhangi bir WordPress temasıyla çalışan bağımsız bir oluşturucu olarak da mevcuttur.

Sınıf: bir

Fiyatlandırma: Sınırsız web siteleri için yıllık 89 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

Gözden geçirmek: Divi, kullanımı çok kolay ve sezgisel bir açılış sayfası düzenleyicisi ile iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. Divi’nin etrafında hızla büyüyen güçlü bir topluluk var ve ElegantThemes ekibi sürekli olarak yeni özelliklerle geliyor.

5. Optimize tuşuna basın

OptimizePress

OptimizePress, güçlü bir WordPress açılış ve satış sayfası eklentisidir. Bir temanın yanı sıra başka bir WordPress temasıyla kullanmanıza izin veren bir eklenti olarak gelir.

Kullanıma hazır 30’dan fazla şablon vardır. Her biri yüksek dönüşüm sağlayan bir satış sayfası olacak şekilde tasarlanmıştır.

Açılış sayfası şablonlarını düzenlemek için bir tasarım aracıyla birlikte gelir. OptimizePress’in önemli kısmı, çeşitli e-posta pazarlama hizmetleri ve WordPress üyelik eklentileriyle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurmasıdır.

Bu, OptimizePress’i açılış sayfaları için çok kapsamlı bir çözüm haline getirir.

Sınıf: B+

Fiyatlandırma: 1 yıl destek ve güncelleme ile 3 web sitesi için 97 $ ‘dan başlayan fiyatlarla.

Gözden geçirmek: OptimizePress birçok özelliğe sahip kapsamlı bir çözümdür. Ancak, düzenleme söz konusu olduğunda, bu listedeki diğer eklentiler kadar sezgisel değildir.

6. Yakında Pro SeedProd tarafından

Yakında Pro SeedProd tarafından

SeedProd tarafından Yakında Geliyor Pro, dönüşümler için optimize edilmiş güzel gelecek sayfaları hızla oluşturmak için başka bir harika seçenektir.

Kolayca ayarlayabileceğiniz ve ayarlayabileceğiniz birkaç güzel tasarlanmış şablona sahiptir. En iyi e-posta pazarlama hizmetleriyle çalışır ve tüm şablonlarda yerleşik sosyal medya entegrasyonu vardır.

Listedeki diğer eklentilerin aksine, Coming Soon Pro yakında, bakım sayfaları ve ürün lansmanı yer tutucuları oluşturmakla sınırlıdır. Ayrıntılar için, SeedProd ile WordPress’de çok yakında güzel sayfalar oluşturma kılavuzumuza bakın.

Sınıf: B

Fiyatlandırma: Eklenti olmadan 1 site için 29 ABD dolarından başlayan fiyatlarla. Tüm eklentiler için 79 $.

Gözden geçirmek: Çok Yakında Pro, yakında gelecek veya ürün lansmanı açılış sayfalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için harika bir araçtır. Ancak, satış ve lansman sonrası pazarlama için açılış sayfaları oluşturmak ideal değildir.

Sonuç

En iyi WordPress açılış sayfası eklentilerine bakıldığında, Beaver Builder’ın piyasadaki en iyi açılış sayfası eklentisi olduğu açıkça anlaşıldı..

Güzel açılış sayfası şablonları vardır. Sayfa düzenleyici sezgisel, hızlı ve kullanımı kolaydır. En iyi bölüm, herhangi bir WordPress temasıyla çalışması ve tüm temel WordPress eklentileriyle uyumlu olmasıdır..

Bu karşılaştırmanın en iyi WordPress açılış sayfası eklentilerini bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. En iyi WordPress iletişim formu eklentileri ve WordPress yedek eklentileri karşılaştırmamızı da görmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me