7 Müşteri Desteği için En İyi WordPress Yardım Masası Eklentileri

Siteniz için bir WordPress yardım masası eklentisi mi arıyorsunuz? Her müşterinin başarısı için mükemmel müşteri desteği sunmak şarttır. Bu makalede, en iyi WordPress desteğini ve yardım masası eklentilerini seçtik.


WordPress Yardım Masası Eklentileri

Amacımız en kapsamlı çözüm listesini sunmaktır, bu nedenle hem açık kaynaklı WordPress desteği hem de biletleme eklentilerini göstermenin yanı sıra WordPress ile entegre olan üçüncü taraf Yardım Masası yazılım hizmetlerinden bahsedeceğiz.

1. İzci Yardım

İzci Yardım

Yardım İzci, çevrimiçi işletmeler için önde gelen yardım masası ve müşteri destek yazılımlarından biridir. Kullanımı son derece kolaydır ve WordPress sitenize entegre etmenize izin veren eklentiler zaten vardır.

WordPress sitenizin Yardım İzci ile çalışmasına izin veren Easy Digital Downloads ve WooCommerce Yardım İzci eklentileri için Yardım İzci Entegrasyonu vardır.

WooCommerce Yardım İzci Entegrasyonu

WPBeginner’da sitemiz ve tüm premium WordPress eklentilerimiz için Yardım İzci kullanıyoruz.

2. WordPress için Zendesk

Zendesk

Zendesk, işletmeler için bir başka popüler müşteri destek ve bilet sistemidir. Ekipleri, birden çok ürünü, dokümanı destekler ve WordPress tabanlı sitelerle çok iyi çalışır.

WordPress için Zendesk, Zendesk müşteri destek sistemini WordPress sitenize sorunsuz bir şekilde entegre etmeyi mümkün kılar.

WordPress sitenizde oturum açmış kullanıcıların hesap değiştirmeden yardım masasına erişmesine izin verir. Biletlerinizi WordPress kontrol panelinizde görebilirsiniz. Yorumları destek biletlerine bile dönüştürebilirsiniz.

Eklenti ayrıca WordPress sitenizdeki herhangi bir sayfaya Zendesk Dropbox sekmesi eklemenize izin verir.

WordPress eklenti ayarları için Zendesk

3. Müthiş Destek

WordPress için Müthiş Destek eklentisi

Awesome Support, tamamen WordPress sitenizde çalışan açık kaynaklı bir WordPress yardım masası eklentisidir. Temel eklenti ücretsiz olarak mevcuttur ve tam teşekküllü bir yardım masası sistemi olarak kullanılacak kadar iyidir.

Ücretli eklentileri kullanarak özellikleri genişletebilirsiniz. Bir bilet sistemi, e-posta bildirimleri, kısıtlı erişim, dosya ve medya yüklemeleri sağlar. Özel alanları kullanarak bilet formlarını genişletmek için kendi alanlarınızı da ekleyebilirsiniz..

4. WPHelpDesk

WP Yardım Masası

WPHelpDesk, premium bir WordPress yardım masası eklentisidir. Kendi WordPress sitenizde çalışır ve destek sisteminiz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

WordPress sitenize sorunsuz bir şekilde entegre olur ve herhangi bir WordPress temasıyla kullanılabilir. Sınırsız aracı, e-posta bildirimi, bilet sistemi, dosya ve medya yüklemeleri ve özel alanlar alırsınız. Eklenti web sitesinde, yazılımın hem arka ucunu hem de ön ucunu test edebileceğiniz bir demo var.

5. WP Desteği Artı Duyarlı Bilet Sistemi

WP Destek Plus

WP Support Plus, WordPress sitenize müşteri desteği bölümü eklemek için ücretsiz bir eklentidir. Kullanıcıların bilet oluşturmasına, bilet kategorisi, durum ve öncelik seçmesine olanak tanır.

Temsilciler dışında, bir gözetmen kullanıcı rolü de gelir. Eklenti, bilet sunumunu ve müşteri desteğini daha kolay ve hızlı hale getiren Ajax’ı kullanıyor. Bir düzineden fazla dil için çeviriler mevcuttur.

Ayrıca, tüm WordPress sayfalarınızda ve yayınlarınızda görüntülenecek bir destek sekmesi eklemenizi sağlar. Kullanıcılar, destek kanalını seçmek veya bir bilet açmak için sekmeyi tıklayabilir.

6. Sola Destek Biletleri

Sola Destek Biletleri

WordPress’e müşteri destek sistemi eklemenin bir başka iyi yolu da Sola Destek Biletleri eklentisini kullanmaktır. Bu ücretsiz eklenti, verimli bir destek sistemi çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm çan ve ıslıklarla tam teşekküllü bir bilet sistemi ekler.

Ücretsiz eklenti yalnızca bir destek aracısıyla birlikte gelir, bu nedenle eklentiden tam olarak yararlanmak için ücretli eklentiyi satın almanız gerekir.

7. bbBasın

bbPress

bbPress, WordPress için yapılmış hafif bir forum yazılımıdır. Bazı WordPress şirketleri tarafından müşteri destek forumu olarak verimli bir şekilde kullanılmaktadır.

Müşteri desteği için bbPress kullanmaya karar verirseniz, yüklemek için birkaç ek eklenti kurmanız gerekir. Bununla birlikte, yerleşik bildirimler, kolay genişletilebilirlik ve çok sayıda eklenti eklentisi ile bbPress’i bir destek forumu için dikkate alınacak uygun bir rakip yapar.

Bu makalenin, müşteri desteği için en iyi WordPress yardım masası eklentisini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca WordPress’te bir wiki bilgi tabanının nasıl ekleneceği hakkındaki kılavuzumuza ve WordPress için en iyi canlı sohbet destek yazılımı listemize göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me