Blogunuzu Büyütmek için En İyi WordPress Facebook Eklentileri

WordPress için en iyi Facebook eklentilerini mi arıyorsunuz? Facebook, 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal medya platformudur. Bu makalede, blogunuzu büyütmenize ve daha fazla trafik almanıza yardımcı olmak için en iyi WordPress Facebook eklentilerini seçtik.


WordPress için En İyi Facebook Eklentileri

1. Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar, WordPress için en iyi sosyal medya eklentilerinden biridir. Facebook paylaşım düğmesi de dahil olmak üzere WordPress yayınlarınıza kolayca sosyal paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlar.

Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir ve Facebook, Twitter, LinkedIn ve daha fazlası için paylaşım sayısını doğru bir şekilde gösterebilir. Sitenizde en iyi görüneni seçmenizi sağlayan çoklu düğme stilleri ile birlikte gelir.

2. Özel Facebook Yayını

Özel Facebook Yayını

Özel Facebook Yayını, yayınlarınızı WordPress web sitenizdeki bir Facebook sayfasından görüntülemenizi sağlar. Bu özel Facebook yayını duyarlı, SEO dostu ve özelleştirilebilir. Hatta farklı Facebook sayfalarından birden fazla özet akışı alabilir ve bunları bir kısa kod kullanarak web sitenizde herhangi bir yerde görüntüleyebilirsiniz.

Facebook özet akışınız için yeni bir sayfa oluşturabilir veya blogunuzun kenar çubuğunda görüntüleyebilirsiniz. Eklenti hız için optimize edilmiştir ve WordPress yönetim alanından beslemelerinizin renklerini / stilini değiştirmeyi çok kolaylaştırır. Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te özel bir Facebook feed’i oluşturma hakkındaki makalemize bakın.

3. Piksel Kedi – Facebook Piksel

Piksel Kedi - Facebook Piksel

Pixel Cat Facebook Pixel eklentisi, Facebook yeniden hedefleme pikselinizi WordPress sitenize eklemenizi sağlar. Bu piksel, web sitenizi ziyaret etmiş olan Facebook kullanıcılarına özelleştirilmiş reklamlar göstermenize olanak tanır. Daha fazla bilgi edinmek için WordPress’te Facebook yeniden hedefleme pikselinin nasıl yükleneceği ile ilgili makalemize bakın.

Facebook pikselini WordPress’e yüklemeyi kolaylaştırmanın yanı sıra, bu eklenti ayrıca WooCommerce müşterilerini izlemenize ve onlara Facebook yayınlarında daha iyi reklamlar göstermenize yardımcı olur.

4. Facebook Yorumları

Facebook Yorumları

Facebook Reviews eklentisi, Facebook sayfası yorumlarını WordPress web sitenizde görüntülemenizi sağlar. Web sitenizi Facebook sayfanıza bağlamanızı ve Facebook kullanıcı yorumlarını görüntülemenizi sağlayan kullanımı kolay bir widget ile birlikte gelir.

Bu, web sitenize sosyal kanıt eklemenize ve markanıza güven oluşturmanıza yardımcı olur. Ücretsiz sürüm iyi çalışıyor, ancak yorumları Schema.org zengin snippet’leri biçiminde görüntülemek için pro sürümüne ihtiyacınız olacak.

5. Facebook Widget’ı

Facebook Widget'ı

Facebook Widget eklentisi, blogunuzun kenar çubuğuna kolayca bir Facebook sayfası eklentisi eklemenizi sağlar. Kullanımı son derece kolaydır ve web sitenizin herhangi bir yerinde Facebook Beğen kutusunu görüntülemek için kullanabileceğiniz bir kısa kod ile birlikte gelir.

Varsayılan Facebook sayfası eklentisi ile aynı özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Profil resimlerini, sayfa kapağını gösterebilir veya gizleyebilir, genişliği / yüksekliği özelleştirebilir ve dil seçebilirsiniz.

6. Nextend Social Connect

Nextend Sosyal Giriş

Nextend Social Connect eklentisi, kullanıcıların sosyal profillerini kullanarak web sitenize kaydolmalarını ve giriş yapmalarını sağlar. Facebook, Google ve Twitter ile giriş yapmayı destekler.

Varsayılan WordPress giriş ve kayıt formlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır, bu nedenle kullanıcılar Facebook’u veya varsayılan kayıt yöntemini kullanma seçeneğine sahiptir. Kayıt olduktan sonra kullanıcılar, yönetici alanı içindeki kullanıcı profili sayfalarını ziyaret ederek sosyal hesaplarının bağlantısını her zaman kesebilir.

7. AccessPress Facebook Otomatik Gönderi

Adından da anlaşılacağı gibi, AccessPress Facebook Otomatik yayını, Facebook sayfanızda veya profilinizde yeni makaleleri otomatik olarak paylaşmanıza olanak tanır. Etkinleştirildikten sonra profilinize bağlanmanız ve web sitenizi yetkilendirmeniz gerekir.

Hangi içeriği paylaşmak istediğinizi seçmenize olanak tanır: yayınlar, sayfalar ve özel yayın türleri. Tek bir öğeyi yayınlamadan önce paylaşmayı bile devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıntılı kurulum talimatları için WordPress’ten otomatik olarak Facebook’a nasıl yazı gönderileceğiyle ilgili makalemize bakın.

8. WP Facebook Embed

WP Facebook Embed

WP Embed Facebook eklentisi, Facebook etkinliklerini, sayfalarını, profillerini ve Facebook videolarını WordPress web sitenize yerleştirmeyi kolaylaştırır.

Facebook benzeri veya paylaş düğmesi eklemek için de kullanabilirsiniz. Eklenti, sitenizdeki herhangi bir yere farklı öğeleri gömmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir kısa kod ile birlikte gelir. Ayrıca, en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak gerçekten iyi belgelerle birlikte gelir.

9. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO, piyasadaki tam WordPress SEO eklentisidir. SEO meta etiketleri eklemenin yanı sıra, sosyal özellikler de dahil olmak üzere web sitenizi geliştirmek için birçok şey yapar.

Yanlış Facebook küçük resim sorununu gidermek ve web sitenizdeki her sayfaya otomatik olarak Facebook Açık Grafik meta etiketleri eklemek için kullanabilirsiniz. Arama motorlarının web sitenizle ilişkili sosyal medya profillerini keşfetmesine de izin verebilirsiniz..

Hepsi bu, umarız bu makale blogunuzu büyütmek için en iyi WordPress Facebook eklentilerini keşfetmenize yardımcı olmuştur. Ayrıca WordPress sitenize trafik çekmek için bu işlem yapılabilir ipuçlarını görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me