Ödemeleri Kolayca Kabul Etmek için 10 WordPress PayPal Eklentisi

WordPress sitenizdeki ödemeleri kabul etmek mi istiyorsunuz? PayPal, web sitesi sahiplerinin bir satıcı hesabı olmadan çevrimiçi ödemeleri kabul etmesini kolaylaştırır. Bu makalede, ödemeleri kabul ettiğiniz için size 10 WordPress PayPal eklentisi göstereceğiz.


PayPal ve WordPress

Başlamadan önce, sitenize hızlı bir şekilde bir PayPal bağış düğmesi eklemek istiyorsanız, WordPress’e nasıl bir PayPal bağış düğmesi ekleyeceğimize ilişkin eğiticimize göz atın..

Ürün ve hizmet satmak için PayPal ödemelerini kabul etmek isteyen diğer herkes için lütfen okumaya devam edin.

1. Hızlı PayPal Ödemeleri

Hızlı PayPal Ödemeleri

Bu basit ama güçlü eklenti, PayPal kullanarak ödemeleri kolayca kabul etmenizi sağlar. Tek yapmanız gereken bir ödeme formu oluşturmak ve bunu bir kısa kod kullanarak sitenizdeki herhangi bir sayfaya eklemek. Eklenti ayrıca ödeme formunuzun görünümünü özelleştirmek için kolay bir kullanıcı arayüzü sağlar.

2. PayPal Yanıtlayıcı

PayPal Yanıtlayıcı

PayPal Yanıtlayıcı, PayPal’ı kullanarak sitenizdeki ürünleri tek tek satmanıza olanak tanır. Kullanıcılarınız PayPal kullanarak bir ürün için ödeme yapabilir ve kullanıcılara sunduğunuz ürünü indirebilecekleri veya alabilecekleri bağlantıyı gönderen bir otomatik yanıtlayıcı kurabilirsiniz. Gerçekten basit ve özellikle tek ürün siteleri için yararlıdır, çünkü bir alışveriş sepeti ekleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

3. PayPal Bağışları

PayPal Bağışları

PayPal bağışları, kısa kod ve kenar çubuklarınıza ekleyebileceğiniz kullanıma hazır bir PayPal WordPress widget’ıyla birlikte gelen basit bir eklentidir. Tek yapmanız gereken eklentiyi yüklemek ve etkinleştirmek, ardından ziyaret etmek Ayarlar »PayPal Bağışları eklentiyi yapılandırmak için. Bağıştan sonra kullanıcıların yeniden yönlendirileceği bir teşekkür sayfası seçebilirsiniz.

4. PayPal Ödeme Kısa Kodu

PayPal Ödeme Kısa Kodu

Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklenti bir WordPress kısa kodu kullanarak bir PayPal düğmesi eklemenize izin verir. Kısa kod içindeki tüm eklenti seçeneklerini biraz karmaşıklaştıracak şekilde yapılandırabilirsiniz. Eklenti sayfası, olası tüm parametreleri ve nasıl kullanılacağına ilişkin talimatları içerir.

5. WordPress Basit PayPal Alışveriş Sepeti

WordPress Basit PayPal Alışveriş Sepeti

WordPress Basit PayPal Alışveriş Sepeti, web sitenizde ürün / hizmet satmak ve PayPal’ı kullanarak ödeme kabul etmek için kolay bir yol sağlar. Bir alışveriş sepeti sistemi ekler ve kullanıcıların sepetlerine ürün (fiziksel ve dijital ürünler) eklemelerine izin verir. Ödeme sırasında kullanıcılar PayPal kullanarak ödeme yapabilir.

6. Kolay PayPal Alışveriş Sepeti

Easy PayPal Alışveriş Sepeti, sitenizde satış yapmanızı sağlayan PayPal için başka bir WordPress alışveriş sepeti. Herhangi bir WordPress sayfasına sepete ekle düğmesini ekleyebilirsiniz. Kullanıcıları ödeme yapabildikleri PayPal’a götürür. Bu eklenti ayrıca onay için yönlendirme sayfaları ayarlamanızı sağlar ve teşekkür notları.

Kolay PayPal Alışveriş Sepeti

7. WooCommerce için PayPal

WooCommerce en popüler WordPress e-Ticaret eklentisidir ve standart PayPal hesapları için yerleşik desteğe sahiptir. WooCommerce için PayPal, tüm WooCommerce web siteleri için hem PayPal ekspres ödeme hem de PayPal Pro API desteği için destek sağlar. Eklentiyi yapılandırabileceğiniz WordPress’teki ödeme ayarlarına PayPal Payments Pro sekmesini ekler.

WooCommerce için PayPal

8. PayPal Ödemesi

PayPal Ödeme, bir PayPal WordPress widget’ı ve bir kısa kod sunan nispeten yeni bir eklentidir. Yazılara, sayfalara ve kenar çubuklarına PayPal düğmesi ekleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca bir ödeme listesi tutar ve WordPress yöneticisine ve müşteriye ödeme onay e-postaları gönderir.

PayPal ödemesi

9. Kolay Dijital İndirmeler için PayPal Pro ve PayPal Express

EDD için PayPal

Easy Digital Downloads, PayPal için yerleşik desteğe sahip başka bir popüler WordPress e-Ticaret eklentisidir. Bu eklenti, Easy Digital Downloads sitenize PayPal Express ve PayPal Pro ödeme ağ geçitleri ekler. Müşterileriniz WordPress’te PayPal Pro API kullanarak web sitenizden ayrılmadan kredi kartı bilgilerini girebilirler. WordPress sitenizi PayPal ile sorunsuz bir şekilde entegre etmenizi sağlar. Not: PayPal Pro yalnızca ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya’da kullanılabilir.

10. WPForms

WPForms

WPForms, WordPress için en başlangıç ​​dostu iletişim formu eklentisidir. Bu sürükleme & drop online form builder kolayca iletişim formları, e-posta abonelik formları, sipariş formları, ödeme formları ve sadece birkaç tıklama ile diğer çevrimiçi formlar oluşturmanıza olanak sağlar.

PayPal eklentisi, WPForms’daki ödemeleri kabul etmenize olanak tanır. Sipariş formları, bağış formları veya ürün satın alma formları gibi kendi formlarınızı oluşturabilirsiniz. Ödemeler, sponsorlu mesajlar ödeme, bağışlar vb..

WPBeginner’da ve diğer tüm sitelerimizde WPForms kullanıyoruz.

Satın alma işleminizde% 10 indirim elde etmek için bu WPForms kuponunu kullanın.

Bu makalenin, sitenizdeki ödemeleri kabul etmek için bir PayPal WordPress eklentisi bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. WordPress’te ödeme almak için 5 PayPal alternatifi hakkındaki kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map