WordPress için En İyi 6 Şerit Ödeme Eklentisi (2020)

WordPress sitenizdeki ödemeleri kabul etmek için en iyi Stripe ödeme eklentisini mi arıyorsunuz? Stripe, dünyanın en popüler ödeme işleme şirketlerinden biridir. Web sitenizdeki kredi kartı ödemelerini kolayca kabul etmenizi sağlar. Bu makalede, WordPress siteleri için en iyi Stripe ödeme eklentilerini paylaşacağız.


WordPress için en iyi Stripe ödeme eklentileri

WordPress’te Ödemeleri Kabul Etmek için Neden Stripe Kullanılmalı??

WordPress web sitenizde kredi kartı ödemelerini kabul etmek istiyorsanız, Stripe’den daha kolay bir çözüm yoktur..

Stripe, bir tüccar hesabı almak için uzun bir süreçten geçmenizi gerektirmeyen en iyi ödeme şirketlerinden biridir. Meşru bir işi olan herkesin çevrimiçi kredi kartı ödemelerini kabul etmesine izin verir. Tek yapmanız gereken bir Stripe hesabı oluşturmak.

En iyi yanı, müşterilerinizin bir Stripe hesabına sahip olmaları gerekmemesidir. Ödeme yapmak için kredi kartlarını web sitenize girebilirler.

Web sitenizde çevrimiçi ödeme kabul etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Web sitenizde kredi kartı ödemelerini kabul etmek için kullanabileceğiniz birçok popüler ödeme hizmeti vardır.

Not: Stripe, ödemeleri kabul etmek için web sitenizde SSL kullanmanızı gerektirir. Henüz yapmadıysanız, ücretsiz bir SSL sertifikası nasıl edinilir ve WordPress sitenizi https olarak nasıl doğru bir şekilde değiştireceğinizle ilgili kılavuzumuza bakın..

Diğer “en iyi Stripe WordPress eklentileri makalelerinden” farklı olarak, rastgele bir Stripe entegrasyonları listesi oluşturmadık. Her kullanım durumu için en iyi Stripe WordPress ödeme eklentilerinin bir listesini seçtik.

Bununla birlikte, web sitenizde ödeme kabul etmeye başlamak için kullanabileceğiniz WordPress için en iyi Stripe ödeme eklentilerine göz atalım.

1. WPForms

WPForms

WPForms en iyi sürükle & WordPress için açılan form oluşturucu eklentisi. Şu anda 3 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılıyor ve 5400+ yorum ile 5 yıldız üzerinden ortalama 4,9’a sahip.

WPForms Pro sürümü, Stripe veya PayPal kullanarak web sitenizdeki çevrimiçi ödemeleri kolayca kabul etmenizi sağlar.

Tam teşekküllü bir e-Ticaret platformu veya alışveriş sepeti eklentisi ile uğraşmadan basit bir sipariş formu veya bağış formu oluşturmak istiyorsanız, WPForms sizin için mükemmel bir çözümdür.

Web sitenizden sınırsız sayıda ödeme formu oluşturabilir ve kredi kartı ödemelerini kabul edebilirsiniz. Bu formları web sitenizde yayınlar, sayfalar, kenar çubuğu widget’ları ve daha fazlasını içeren herhangi bir yere ekleyebilirsiniz..

Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te kredi kartı ödemelerini nasıl kolayca kabul edebileceğinize ilişkin adım adım kılavuzumuza bakın.

2. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce dünyanın en popüler e-ticaret platformudur. Bir WordPress eklentisi olarak mevcuttur ve çevrimiçi bir mağaza oluşturmak veya mevcut WordPress web sitenizde ürün satmak için kullanabilirsiniz. WooCommerce, fiziksel ürünler, dijital indirmeler, üyelik ve abonelik kursları satmanıza olanak tanır.

Kurulum Sihirbazı sırasında, WooCommerce sizden ödeme sağlayıcılarını seçmenizi isteyecektir. Varsayılan olarak size iki seçenek sunar: PayPal ve Stripe. Kurulum sihirbazını kaçırdıysanız, WooCommerce eklentisi için ücretsiz Stripe’i kurabilir ve etkinleştirebilirsiniz..

3. ÜyeBasın

MemberPress

MemberPress en iyi WordPress üyelik eklentisidir. Web sitenize kurs satmak veya üyelik seçeneği eklemek istiyorsanız, MemberPress mükemmel bir seçimdir.

MemberPress, WordPress için sitenizdeki kredi kartı ödemelerini kolayca kabul etmenizi sağlayan bir Şerit entegrasyonu ile birlikte gelir. Stripe ve PayPal eklentileri tüm MemberPress üyelik düzeyleri için kullanılabilir.

Bunu, sitenize ödeme duvarları eklemek, kurs satmak, belirli indirmeleri kilitlemek vb. İçin kullanabilirsiniz..

Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te bir üyelik web sitesi oluşturma hakkındaki adım adım kılavuzumuza bakın.

4. WP Basit Ödeme Pro

WP Basit Ödeme Pro

WP Simple Pay Pro, web sitenize bir alışveriş sepeti eklentisi eklemeden Stripe kullanarak web sitenizdeki ödemeleri kabul etmenizi sağlar. Stripe ödeme düğmesiyle sınırsız ödeme formları oluşturmanıza olanak tanır.

Bir ödeme formu oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm alanları ekleyebilirsiniz. Web siteniz için güzel fiyatlandırma sayfaları oluşturmak için Easy Pricing Tables eklentisiyle de kullanabilirsiniz. İş planları, abonelik veya yinelenen ödemeler seçeneği eklemenize olanak tanır.

Ayrıntılı talimatlar için WordPress’te Stripe ile ödeme kabul etme hakkındaki makalemize bakın.

5. Kolay Dijital İndirme için Şerit

Kolay Dijital İndirme

Easy Digital Downloads, web sitenizden dijital indirmeleri kolayca satmanıza izin veren başka bir popüler WordPress e-Ticaret eklentisidir. Varsayılan olarak, PayPal ve Amazon ödeme ağ geçitleri ile birlikte gelir. Easy Digital Downloads için Stripe, Easy Digital Downloads destekli web sitenizde Stripe aracılığıyla çevrimiçi ödemeleri kabul etmeye destek veren ücretli bir eklentidir.

Sadece web sitelerinde dijital indirmeler satan web siteleri için uygundur. Kurulduktan sonra, Kolay Dijital İndirme ayarları sayfanıza yeni bir ödeme seçeneği ekleyecektir. Buradan Stripe’yi ayarlayabilir ve varsayılan ödeme ağ geçidiniz yapabilirsiniz..

6. LearnDash

LearnDash

LearnDash piyasadaki en iyi WordPress LMS eklentisidir. Çevrimiçi kurslar oluşturmanıza ve satmanıza olanak tanır. Ücretsiz Stripe entegrasyonlarını kullanarak WordPress sitenizdeki ödemeleri kolayca kabul edebilirsiniz.

LearnDash, çok katmanlı kurslar, öğrenciler için ödevler, kısa sınavlar, notlandırma sistemi ve daha fazlası gibi güçlü özelliklerle birlikte gelir. Bir sonraki derse gitmeden önce bir dersi bitirmek gibi öğrenciler için kolayca önkoşullar belirleyebilirsiniz..

Daha fazla ayrıntı için, LearnDash kullanarak WordPress’te çevrimiçi kursların nasıl satılacağına ilişkin adım adım kılavuzumuza bakın.

Bu makalenin WordPress için en iyi Stripe ödeme eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. WordPress web sitenizden çevrimiçi para kazanmanın daha fazla yolu için kılavuzumuzu görmek isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map