Kā izvēlēties labāko WordPress hostingu 2020. gadā (salīdzinājumā)

Web hostings, kas bieži tiek aizmirsts, ir viens no katras veiksmīgas vietnes galvenajiem komponentiem. Izvēloties vislabāko WordPress mitināšanas programmu jūsu vajadzībām, varat uzlabot SEO un palielināt pārdošanas apjomus. Ir pieejamas dažādas WordPress mitināšanas opcijas, piemēram, bezmaksas, koplietota, VPS, speciāla un pārvaldīta WordPress mitināšana. Šajā rokasgrāmatā mēs palīdzēsim jums izvēlēties labāko WordPress mitināšanu jūsu vietnei.


WPBeginner ir lielākā bezmaksas WordPress resursu vietne kas mēnesī saņem miljoniem lapu skatījumu. Palīdzot vairāk nekā 200 000 lietotāju un gadu pieredzi WordPress mitināšanas uzņēmumos, mēs zinām, cik svarīgi ir izvēlēties labāko WordPress mitināšanas uzņēmumu.

Mūsu mērķis ar šo ceļvedi ir dalīties ar mūsu 12 gadu pieredzi un atziņām par lietām, kas jums jāņem vērā, izvēloties sava uzņēmuma mitināšanas uzņēmumu..

Lai palīdzētu jums pieņemt pareizo lēmumu, mēs esam arī veikuši WordPress labāko hostinga uzņēmumu salīdzināšanu, iekļaujot ātruma testus, darbspējas testus un uzticamības testus (ritiniet, lai redzētu pilnu salīdzinājumu)..

Ja jūs steidzaties, tad varat vienkārši redzēt zemāk esošo tabulu ar mūsu pašu izvēlēto labāko WordPress mitināšanas uzņēmumu sarakstu. Šie uzņēmumi ir konsekventi vadošie WordPress hostinga uzņēmumi nozarē, kad runa ir par kvalitāti un pakalpojumu.

Kādas ir WordPress mitināšanas prasības?

Jūs būsiet pārsteigts, dzirdot, ka WordPress ir ļoti viegls skripts, un tas ir savietojams ar gandrīz visiem labiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. WordPress izvirza vienkāršās prasības:

 • PHP versija 7 vai jaunāka
 • MySQL versija 5.6 vai jaunāka VAI MariaDB versija 10.1 vai jaunāka
 • HTTPS atbalsts (SSL)

WordPress popularitātes dēļ visiem labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem ir vienkāršas WordPress instalēšanas iespējas ar vienu klikšķi. Visi WordPress mitināšanas uzņēmumi, kurus mēs esam uzskaitījuši šajā rokasgrāmatā, piedāvā pilnu atbalstu WordPress vietnes darbināšanai.

Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

Lietas, kas jāņem vērā, izvēloties WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Ātrums, drošība un uzticamība ir visi svarīgi faktori, kas jums jāņem vērā, izvēloties WordPress mitināšanu. Tomēr vissvarīgākais faktors, kas jums jāņem vērā, ir “Jūsu vajadzības”. Izvērtējot savas vajadzības pirms WordPress mitināšanas pirkšanas, jūs varat ietaupīt simtiem dolāru.

Jūsu WordPress mitināšanas vajadzību novērtēšana

Kā mēs jau minējām iepriekš, ir pieejami dažādi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu veidi, piemēram, bezmaksas, koplietots, VPS, īpašs un pārvaldīts. Apskatīsim katru no šīm iespējām, lai noteiktu, kurš ir labākais risinājums jums.

Bezmaksas WordPress mitināšana

Ir pieejama bezmaksas tīmekļa mitināšana, taču gandrīz visiem no tām ir sava veida nozveja. Parasti jūs varat atrast bezmaksas WordPress mitināšanu, kas tiek piedāvāta tiešsaistes forumos vai nelielās grupās. Vairumā gadījumu tos pārvalda persona, kas nelielu daļu no sava servera pārdod tālāk, lai segtu dažus ieņēmumus. Bieži vien nozveja ir tā, ka vietne ir jāievieto viņu reklāmkarogu reklāmās. Daži var lūgt ievietot teksta saiti savas vietnes kājenē. Šie ļaudis pārdos šo reklāmkarogu vai teksta saiti, lai segtu jūsu brīvās vietas izmaksas, kā arī peļņas uzkrāšanu. Lielākais mīnuss, kas saistīts ar bezmaksas saimnieka klātbūtni, izņemot reklāmas, ir tas, ka tās nav uzticamas. Jūs nekad nezināt, kad šī persona pārtrauks piedāvāt bezmaksas pakalpojumus. Viņi jebkurā laikā var atstāt jūs karājas. Ja nopietni domājat par savu vietni vai biznesu, tad par katru cenu izvairieties no bezmaksas WordPress mitināšanas.

Dalīta WordPress mitināšana

Koplietojamais mitināšana ir vispopulārākais WordPress mitināšanas veids, ko izmanto iesācēji. Tas ir vispieejamākais un, godīgi sakot, labs sākumpunkts jauniem lietotājiem. Koplietotā mitināšana ir vieta, kur jūs koplietojat lielu serveri ar daudzām vietnēm. Tā kā vienā serverī ir vairākas vietnes, mitināšanas pakalpojumu sniedzēji var piedāvāt pakalpojumu par pieejamāku cenu. Vislielākā nozveja, ko mēs redzam ar visiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem (ieskaitot tos, kurus mēs iesakām zemāk), ir neierobežoti resursi. Nav tādas lietas kā neierobežots. Lai gan tas saka neierobežotu, jums joprojām ir lietošanas ierobežojumi. Ja jūsu vietne sāk uzņemties ievērojamu slodzi uz serveriem, viņi pieklājīgi piespiedīs jūs uzlabot savu kontu. Ja viņi neveic šo darbību, tas var negatīvi ietekmēt citu tajā pašā serverī mitinātu vietņu kopējo darbību. Tas atgriežas pie ierastās gudrības. Pieaugot jūsu biznesam, pieaugs arī izmaksas.

Kopīga tīmekļa mitināšana ir labākais risinājums mazajiem uzņēmumiem un iesācējiem emuāru autoriem.

WordPress VPS mitināšana

Virtuālais privātais serveris (VPS) attiecas uz virtuālo mašīnu. Tā ir fiziskā servera datora sadalīšanas metode vairākos serveros, ņemot vērā katra klienta vajadzības. Pat ja jūs koplietojat serveri ar nedaudziem citiem, tas jums nodrošina gandrīz tikpat daudz vadības kā veltīts serveris. Tam ir arī atsevišķa fiziska datora privātums, un to var konfigurēt, lai palaistu īpašas servera programmatūras. Bieži vien izstrādātāji, starpposma lietotāji un vidēja lieluma emuāru autori izmanto VPS, lai palielinātu savu vietņu mērogu. Ja jums NAV nekādu tehnisku zināšanu, tad jums jāpārliecinās, ka iegādājaties pārvaldītu VPS. Tas nozīmē, ka WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pārvalda visus sistēmas jauninājumus, un tie ir pieejami, lai vajadzības gadījumā jums palīdzētu.

VPS mitināšana vislabāk der vidējiem uzņēmumiem, emuāriem ar intensīvu satiksmi un dizaineriem / izstrādātājiem, kuri vēlas.

Dedicated Server Hostings

Dedicated server ir fizisks serveris, kuru varat iznomāt no hostinga pakalpojumu sniedzēja. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt serveri, ieskaitot operētājsistēmas, aparatūras izvēli utt. Jums nav nepieciešams veltīts serveris, ja jūs tikko sākat darbu. Kad jūsu vietne saņem ievērojamu trafika daudzumu, tikai tad jums jāapsver jaunināšana uz speciālu serveri. WPBeginner darbojas uz speciāla servera, ko nodrošina HostGator. Ja jūs nenodarbina sistēmas administratoru vai jums nav pieredzes ar serveriem, tad iesakām jums iegūt pārvaldītu veltītu serveri. WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā pārvaldītus atdalītus serverus, nodarbina pilna laika sistēmas administratorus, kas uztur jūsu serverus. Papildus programmatūras atjauninājumiem viņi veic arī servera uzraudzību, piedāvā atbalstu pa tālruni utt. Lielākā daļa labāko vietņu izmanto īpašu serveru kopas.

WordPress veltītie serveri ir vislabākie emuāriem ar ļoti lielu trafiku.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Sakarā ar lielo lietotāju skaitu, kas izmanto WordPress, vairāki tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir izvēlējušies piedāvāt pārvaldītu WordPress mitināšanu. Konts vienā no šiem pakalpojumu sniedzējiem ļauj uzturēt tikai WordPress bāzes vietnes un neko citu. Pārvaldītas WordPress mitināšanas priekšrocība ir tā, ka jums nav jāuztraucas par VISU. Viņi optimizē jūsu vietni veiktspējai, pārliecinās par vietnes drošību un regulāri veic dublējumus. Turklāt viņi jums paziņo, vai konkrētam spraudnim ir negatīva ietekme.

Grunts līnija, pārvaldītā WordPress mitināšana ir vienkārša un ātra WordPress mitināšana ar augstas kvalitātes atbalstu no darbiniekiem ar lielu WordPress pieredzi. Lai gan tas viss izklausās pārsteidzoši, pārvaldītās WordPress mitināšanas plāni parasti atrodas skalas augstākajā galā. Piemēram, personīgais konts populārajā pārvaldītajā WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējā maksā 29 USD / mēnesī, kur jūs varat mitināt tikai 1 vietni (mēnesī iegūt ne vairāk kā 25 000 apmeklētāju). Nākamais līmenis, kas ir augstāks, ja jums ir atļauti vairāki domēni, maksās jums USD 99 mēnesī. Persona, kas sāk veidot emuāru, to nevar atļauties.

Pārvaldīts WordPress mitināšana ir lielisks ieslodzītajiem emuāru autoriem, kuri var attaisnot izdevumus ar saviem ieņēmumiem. Tas ir domāts cilvēkiem, kuriem nav prasmju / laika, lai risinātu lietu tehnisko pusi. Mēs iesakām WP Engine pārvaldītajai WordPress mitināšanai.

Tagad, kad jūs zināt visas savas WordPress mitināšanas iespējas, jums ir laiks pieņemt lēmumu. Mums ir vairākas vietnes, kas mēnesī saņem miljoniem lapu skatījumu. Mēs esam pārbaudījuši un strādājuši ar visiem labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem šajā nozarē. Pēc tam, kad esam palīdzējuši vairāk nekā 200 000 lietotājiem un gadu pieredzei, mūsu dibinātājs Sīds Balkhi ir personīgi izvēlējies dažus no jums vispazīstamākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Katrs no šiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem nodrošina izcilu servisu un atbalstu. Mēs katram no viņiem piešķiram ideālu 5 no 5 zvaigznīšu vērtējumu. Iepazīstieties ar labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu.

Labākie WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Bluehost logotips

299 atsauksmes

BluehostSavings

Viens no vecākajiem tīmekļa mitinātājiem, kas sāka darboties 1996. gadā, Bluehost ir kļuvis par lielāko zīmolu, kad runa ir par WordPress mitināšanu. Tie ir oficiāli WordPress ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Izmantojot Bluehost, jums nekad nav jāuztraucas par to, ka jūsu vietne darbojas lēni, pat ja ir daudz trafika. Viņu diennakts ekspertu atbalsts vienmēr ir vajadzīgs, lai palīdzētu, kad tas jums nepieciešams pa tālruni, e-pastu vai tiešraidē. Viņiem tiek piešķirta pirmā vieta tīmekļa mitināšanā maziem uzņēmumiem. Turklāt viņi piedāvā WPBeginner lietotājiem ekskluzīvu 63% atlaidi, bezmaksas domēnu, bezmaksas SSL un bezmaksas vietņu veidotāju ar veidnēm..

Vietne

Atsauksmes

Vietnes vietne

SiteGround ir viens no vispopulārākajiem un visaugstāk novērtētajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem WordPress kopienā. Tie nodrošina unikālus iekšējos WordPress ātruma un drošības risinājumus, lai padarītu jūsu vietni pēc iespējas ātrāku un drošāku. Viņi ir pazīstami ar labāko diennakts atbalstu nozarē, tāpēc viņi ir oficiāli WordPress ieteikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir iemesls, kāpēc mēs izmantojam SiteGround, lai mitinātu WPBeginner vietni. Vietnes vietnēs ir automātiskas jaunināšanas, iebūvēta WP kešatmiņa, CDN, viena klikšķa iestudēšana un GIT versijas vadība. Viņi ir arī viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas piedāvā mitināšanu konkrētai vietai ar 3 datu centriem ASV, Eiropā un Āzijā. Papildus tam viņiem ir īpaša 70% atlaide WPBeginner lasītājiem.

HostGator

80 atsauksmes

HostGatorSavings

HostGator mitina vairāk nekā 8 miljonus domēnu un ir viens no populārākajiem tīmekļa mitinātājiem šajā nozarē. Ar viena klikšķa WordPress instalēšanu, laika garantiju par 99,9% un 24/7 atbalstu, tā ir vieda izvēle katram vietnes īpašniekam. Mēs tos uzskatām par vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Viņi piedāvā mūsu lasītājiem ekskluzīvu atlaidi par 62%, bezmaksas domēna vārdu un bezmaksas SSL sertifikātu.

Sapnis

573 atsauksmes

DreamHostSavings

DreamHost darbojas jau 18 gadus un ir pazīstams ar to, ka tīmekļa mitināšana ir vienkārša. Jūs saņemat pielāgotu informācijas paneli, viena klikšķa WordPress instalēšanu, automātiskus WordPress atjauninājumus, neierobežotu vietu, neierobežotu joslas platumu un bezmaksas SSD, kas jūsu vietni padara par 200% ātrāku. DreamHost nodrošina vairāk nekā 600 000 WordPress emuāru un vietņu. Nav iestatīšanas maksas, un jūs arī saņemat bezmaksas domēnu.

GreenGeeks

397 atsauksmes

GreenGeeksSavings

GreenGeeks ir kļuvis par plaši pazīstamu zīmolu WordPress mitināšanas nozarē ar savu uzmundrinošo ātro vietnes veiktspēju, 24 stundas diennaktī uz 7 diennaktī balstītu atbalstu un videi draudzīgu platformu. Tie piedāvā automātisku viena klikšķa WordPress instalēšanu, pārvaldītus atjauninājumus, uzlabotu drošību, bezmaksas CDN, bezmaksas vietņu migrāciju un vairāk nekā 5 dažādu datu centru atrašanās vietu izvēli. GreenGeeks nodrošina vairāk nekā 500 000 vietņu, un klienti tās mīl. Papildus tam viņiem ir īpaša 60% atlaide WPBeginner lasītājiem apvienojumā ar bezmaksas SSL un bezmaksas domēna vārdu.

Labākā WordPress mitināšanas salīdzinājums (2020)

Tagad, pārlūkojot augstāk minētos WordPress mitināšanas uzņēmumus, jums joprojām varētu rasties jautājums, kurš no tiem ir vislabākais jūsu biznesam?

Lai palīdzētu jums izvēlēties labāko WordPress mitināšanu, mēs jums esam izveidojuši dažus papildu resursus:

  Mūsu mērķis ir palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu, jo nepareiza pakalpojuma sniedzēja izvēle var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes SEO, ātrumu un pārdošanu.

  WordPress mitināšanas viktorīna

  Ir diezgan viegli satriekties par visu informācijas pārslodzi. Bieži vien lietotāji lasa šo rokasgrāmatu un sūta mums e-pastu, lūdzot personalizētus ieteikumus par to, kurš WordPress mitināšanas veids ir vispiemērotākais viņu vajadzībām.

  Lai palīdzētu to paātrināt, mēs esam izveidojuši WordPress mitināšanas ieteikumu motoru, kas var palīdzēt jums izlemt, kurš ir vislabākais WordPress mitināšanas līdzeklis jūsu vajadzībām..

  Viss, kas jums jādara, ir precīzi atbildēt uz zemāk redzamā logrīka jautājumiem:

  Ja joprojām vēlaties personalizētu palīdzību, izvēloties labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu, izmantojot mūsu kontakta formu. Viens no mūsu komandas locekļiem atbildēs 24 stundu laikā.

  Detalizēts WordPress mitināšanas veiktspējas salīdzinājums

  Viens no iemesliem, kāpēc WPBeginner ir uzticamākā WordPress resursu vietne, ir tas, ka mūsu pārskati ir balstīti uz faktiskajiem datiem un pieredzi.

  Atšķirībā no citām WordPress mitināšanas vietnēm, kuras vienkārši zog vārdus tieši no attiecīgo hostinga uzņēmumu paziņojumiem presei, mēs faktiski reģistrējamies pie katra WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēja un rūpīgi pārbaudām viņu pakalpojumus.

  Mēs izmantojam neatkarīgus trešo pušu rīkus, piemēram, Pingdom, LoadImpact un Bitcatcha, lai pārbaudītu katra uzņēmuma veiktspēju un uzticamību, tāpēc mēs varam palīdzēt jums izvēlēties vislabāko WordPress mitināšanu jūsu biznesam.

  Lai precīzi izmērītu visu WordPress mitināšanas uzņēmumu veiktspēju, mēs katrā hostinga pakalpojumu sniedzējā izveidojam WordPress vietnes paraugu un instalējam noklusējuma tēmu Twenty Seventeen. Tālāk mēs importējam fiktīvu saturu, ieskaitot attēlus un multividi, tāpēc mūsu pārbaude atgādina vidusmēra lietotāja vietni.

  Pēc tam mēs izmantojam Pingdom, nozares vadošo vietņu ātruma pārbaudes pakalpojumu, lai izmērītu mūsu tīmekļa vietnes parauga ātrumu vairākos mitināšanas uzņēmumos.

  Mēs izmantojam arī pakalpojumu Load Impact, lai uz katru vietni nosūtītu virtuālos lietotājus (VU), lai redzētu, kā mitināšanas serveris vienlaikus apstrādā palielinātu pieprasījumu no vairākiem savienojumiem. Tas palīdz mums redzēt, kā atsevišķs WordPress mitināšanas uzņēmums darbotos maksimālā datplūsmas laikā.

  Visbeidzot, mēs izmantojam Bitcatcha pakalpojumu, lai pārbaudītu servera reakcijas laikus daudzās ģeogrāfiskās vietās, ieskaitot Amerikas Savienotās Valstis, Londonu, Singapūru, Sanpaulu, Indiju, Sidneju un Japānu. Tas mums palīdz izlemt, kurš hostinga uzņēmums ir vislabākais konkrētajam ģeogrāfiskajam izvietojumam.

  Tagad, kad jūs zināt mūsu testa procesu, salīdzināsim labāko WordPress mitināšanas uzņēmumu sniegumu, lai redzētu, kurš ir ātrākais WordPress mitināšanas uzņēmums tirgū.

  Bluehost WordPress mitināšana

  Bluehost ir viens no lielākajiem hostinga uzņēmumiem uz planētas, un tie ir oficiāli WordPress ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Viņu mitināšanas pakotnes pēc noklusējuma ir iepriekš instalētas WordPress.

  Šeit ir rezultāti no mūsu Bluehost veiktspējas testiem:

  Bluehost ātruma testa rezultāti

  Kā redzat, mūsu testa vietne tika ielādēta mazāk nekā divās sekundēs. Tas ir ātrāk nekā 85% no visām pārbaudītajām vietnēm. Ņemot vērā faktu, ka mūsu tīmekļa vietnes paraugā neizmantoja kešatmiņas spraudņus vai ātruma optimizācijas padomus, šis rezultāts ir ļoti labs.

  Pēc ātruma testa mēs izpildījām slodzes ietekmes pārbaudi uz Bluehost serveriem. Mēs pakāpeniski izveidojām līdz 100 unikāliem apmeklētājiem uzreiz, lai redzētu, kā serveris apstrādā vairākos pieprasījumos no vairākiem savienojumiem vienlaikus.

  Šeit ir rezultāta ekrānuzņēmums:

  Bluehost slodzes ietekmes pārbaude

  Zilā līnija ir aktīvo virtuālo lietotāju skaits vietnē, un zaļā līnija ir servera ielādes laiks. Kā redzat, servera noslodze testa laikā saglabājās stabila pat pie intensīvas trafikas.

  Pēc slodzes trieciena testa mēs izmantojām Bitcatcha, lai pārbaudītu precīzāku servera reakcijas laiku no dažādām ģeogrāfiskām vietām.

  Bluehost servera reakcijas laiks

  Bluehost serveris Amerikas Savienotajās Valstīs darbojās ārkārtīgi labi, noslogojot sekundes daļu. Citās vietās reakcija bija nedaudz augstāka, taču joprojām mazāka par sekundi.

  Ja jūsu mērķauditorija atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tas jūsu vietnei sniegtu lielu labumu.

  Savā detalizētajā Bluehost pārskatā mēs novērtējām arī viņu klientu atbalsta komandu, funkcijas un cenas. Pēc mūsu analīzes mēs novērtējam Bluehost kā # 1 WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju mazajiem uzņēmumiem, lai izveidotu vietni.

  • Pros: 63% atlaide mitināšanai + iekļauts bezmaksas domēns + bezmaksas SSL (https: //)
  • Pros: Oficiāli iesaka WordPress
  • Pros: Bezmaksas inscenēšanas vietne
  • CONS: Dažreiz atbalsts var būt lēns

  Sāciet darbu ar Bluehost

  Vietnes WordPress mitināšana

  SiteGround ir viens no vispopulārākajiem un visaugstāk novērtētajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem WordPress kopienā. Viņi piedāvā plānus, kas ir īpaši optimizēti WordPress, ar unikāliem iekšējiem ātruma un drošības risinājumiem. Tāpēc viņi ir oficiāli WordPress ieteikti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

  Piezīme: WPBeginner vietne tiek mitināta arī SiteGround Enterprise serveros, un mēs mīlam viņu atbalstu.

  Šie ir rezultāti no mūsu vietnes vietnes veiktspējas testiem:

  Vietnes zemes testa ātrums

  Kā redzat, mūsu testa vietne tika ielādēta mazāk nekā sekundē (lai precīzi norādītu 649 ms) serverim Dalasā, Teksasā. Tas nozīmē, ka mūsu vietne ir ātrāka par 95% no pārbaudītajām vietnēm.

  Tālāk mēs izpildījām Load Impact testu SiteGround serveros, kur pakāpeniski izveidojām līdz 100 unikāliem apmeklētājiem uzreiz, lai redzētu, kā viņu serveris vienlaikus apstrādātu palielinātu pieprasījumu no vairākiem savienojumiem.

  Vietnes zemes slodzes ietekmes testi

  Zilā līnija ir aktīvo virtuālo lietotāju skaits vietnē, un zaļā līnija ir servera ielādes laiks. SiteGround darbojās gandrīz konsekventi, izņemot smaili, kad vietnē bija 50 lietotāji. Tas ātri atkopās, un lapu ielādes laiks palika vienmērīgi zems pat lielākam skaitam lietotāju.

  Pēc slodzes trieciena testa mēs izmantojām Bitcatcha, lai pārbaudītu precīzāku servera reakcijas laiku no dažādām ģeogrāfiskām vietām.

  Vietnes zemes servera reakcijas laiks no vairākām vietām

  Mūsu SiteGround testa vietnes serveris bija ļoti labi darbojies Amerikas Savienotajās Valstīs un visās citās vietās, izņemot Japānu.

  Ja jūsu auditorija atrodas Āzijā, jūs varat lūgt SiteGround pārcelt jūs uz viņu Āzijas un Klusā okeāna serveriem, lai to labotu.

  Savā detalizētajā SiteGround pārskatā mēs novērtējām arī viņu klientu atbalstu, funkcijas un cenas. Pēc mūsu analīzes mēs uzskatām, ka SiteGround ir lieliska iespēja iesācējiem, jo ​​viņu atbalsts ir neticami noderīgs.

  • Pros: Labākais WordPress atbalsts, labs darbspējas laiks, ātrs ātrums un bezmaksas SSL.
  • Pros: Vairāki datu centri visā pasaulē
  • Pros: Bezmaksas vietņu migrācija
  • CONS: Nav bezmaksas domēna, un GoGeek plāns ir dārgs

  Sāciet darbu ar vietni SiteGround

  HostGator WordPress mitināšana

  HostGator ir populārs tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas mitina vairāk nekā 8 miljonus domēnu. Līdzīgi kā Bluehost, viņi piedāvā specializētus WordPress mitināšanas pakalpojumus.

  Šie ir mūsu HostGator veiktspējas testu rezultāti:

  HostGator ātruma testa rezultāti

  Kā redzat, mūsu testa vietne nedaudz mazāk nekā sekundē tika ielādēta serverim Dalasā, Teksasā. Tas ir ātrāk nekā 94% no visām pārbaudītajām vietnēm. Ņemot vērā faktu, ka mūsu tīmekļa vietnes paraugs neizmantoja kešatmiņas spraudņus vai ātruma optimizācijas padomus, ielādes ātrums ir pārsteidzošs.

  Bet kā darbojas HostGator, ja jums ir daudz trafika?

  Mēs veica Load Impact testu HostGator serveros, kur pakāpeniski izveidojām līdz 100 unikāliem apmeklētājiem uzreiz, lai redzētu, kā serveris vienlaikus apstrādātu pieprasījumus no vairākiem savienojumiem vienlaikus..

  LogaImpact testi HostGator

  Zaļā līnija apzīmē lapas ielādes laiku, bet zilā līnija norāda vietnes lietotāju skaitu vietnē. Kā redzat, mūsu testa vietne veica patiešām labi līdz 80 lietotājiem, pēc tam tā sāka palēnināties.

  Šie rezultāti ir normāli koplietojamo mitināšanas kontu gadījumā, jo jūs koplietojat servera resursus ar citām vietnēm, kuras tiek mitinātas tajā pašā serverī. Tā kā jūsu vietne aug, jums jāpāriet uz VPS mitināšanu vai pat pārvaldītu WordPress mitināšanu.

  Pēc slodzes trieciena testa mēs izmantojām Bitcatcha, lai pārbaudītu precīzāku servera reakcijas laiku no dažādām ģeogrāfiskām vietām.

  HosGator servera reakcijas laika rezultāti

  HostGator pārskatīšanas vietnes serveris darbojās patiešām labi. Servera reakcijas laiks palika mazāks par sekundi. Amerikas Savienotajās Valstīs tas bija tikai 37 ms.

  Savā detalizētajā HostGator pārskatā mēs novērtējām arī viņu klientu atbalstu, funkcijas un cenas. Pēc mūsu analīzes mēs atrodam HostGator par lielisku iespēju augošiem uzņēmumiem, jo ​​tie piedāvā plānus, kas aug kopā ar jūsu biznesu.

  • Pros: Ātra un uzticama mitināšana ar labu diennakts atbalstu
  • Pros: WPBeginner vietne tiek mitināta ar HostGator
  • Pros: Lētas intro cenas un bezmaksas vietņu migrācija
  • CONS: Maksa par atjaunošanu ir augstāka

  Sāciet darbu ar HostGator

  Izrakstoties izmantojiet HostGator kuponu: “wpbeginner”, un jūs iegūsit vislabāko HostGator cenu.

  DreamHost WordPress mitināšana

  DreamHost darbojas jau 18 gadus un ir pazīstams ar uzticamu tīmekļa mitināšanu. Viņi piedāvā WordPress instalēšanu ar vienu klikšķi, kā arī ir oficiāli WordPress.org ieteiktie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

  Šie ir mūsu DreamHost veiktspējas testu rezultāti:

  Ātruma testa rezultāti DreamHost

  Kā redzat mūsu testa vietni, kas Ņujorkas pilsētā ir ielādēta nepilnas sekundes laikā. Tas ir ātrāk nekā 93% no visām pārbaudītajām vietnēm.

  Pēc ātruma testa mēs izpildījām slodzes ietekmes testu DreamHost serveros, lai noskaidrotu, kā tas darbosies sastrēgumstundu laikā. Mēs pakāpeniski izveidojām līdz 100 unikāliem apmeklētājiem uzreiz, lai redzētu, kā serveris apstrādā vairākos pieprasījumos no vairākiem savienojumiem vienlaikus.

  Šeit ir rezultāta ekrānuzņēmums:

  LoadImpact rezultāti Dreamhost

  Zilā līnija ir aktīvo virtuālo lietotāju skaits vietnē, un zaļā līnija ir servera ielādes laiks. Kā redzat, servera noslodze testa laikā saglabājās stabila pat pie intensīvas trafikas.

  Pēc slodzes trieciena testa mēs izmantojām Bitcatcha, lai pārbaudītu precīzāku servera reakcijas laiku no dažādām ģeogrāfiskām vietām.

  Servera reakcijas laiks Dreamhost

  DreamHost serveris sekmīgi darbojās ASV, veicot sekundes daļu, bet citās vietās tas bija nedaudz lēnāks.

  Kopumā DreamHost ir lielisks mitinātājs vietnēm jebkurā ģeogrāfiskā vietā.

  Savā detalizētajā DreamHost pārskatā mēs novērtējām arī viņu klientu atbalstu, funkcijas un cenas. Pēc mūsu analīzes mēs uzskatām, ka DreamHost ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuri novērtē privātumu. Viņi piedāvā bezmaksas domēna privātumu ar katru no saviem domēniem. Viņi arī nesen cīnījās ar ASV Tieslietu departamentu, lai aizsargātu viņu klientu vietnes privātumu.

  • Pros: Liela ātruma bezmaksas SSL, bezmaksas domēns ar privātuma aizsardzību un viena klikšķa WordPress instalēšana.
  • Pros: Oficiāli iesaka WordPress
  • Pros: Iekļauts bezmaksas tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris
  • CONS: Hostinga vadības panelis ir nedaudz novecojis.

  Sāciet darbu ar DreamHost

  GreenGeeks WordPress mitināšana

  GreenGeeks ir kļuvis par labi pazīstamu zīmolu WordPress mitināšanas nozarē ar augstu veiktspēju un videi draudzīgu platformu. Viņi piedāvā godalgotu atbalstu visu diennakti, izmantojot tiešraidi, e-pastu vai tālruni.

  Šie ir mūsu GreenGeeks mitināšanas veiktspējas testu rezultāti:

  GreenGeeks ātruma testa rezultāts

  Mūsu testa vietne tika ielādēta mazāk nekā sekundē serverim, kas atrodas Sanhosē, Kalifornijā, un tas bija ātrāks nekā 94% no visām pārbaudītajām vietnēm. Šis rezultāts ir patiešām labs.

  Tā kā iepriekšminētajā testā tiek izmērīts tikai viena lietotāja vietnes ielādes laiks, mēs izmantojām Load Impact, lai pārbaudītu, kā GreenGeeks mitināšanas serveri darbosies sastrēgumstundu laikā..

  Pamazām mēs izveidojām līdz 100 unikālu apmeklētāju uzreiz, lai redzētu, kā viņu serveris vienlaikus apstrādātu pieaugošos pieprasījumus no vairākiem savienojumiem.

  GreenGeeks slodzes ietekmes tests

  Kā redzat, mūsu testa vietne visā pārbaudījumā tika uzrādīta patiešām labi. Vietnes ātrums noturējās, pieaugot trafikam, kas ir lieliski, jo tas parāda, ka GreenGeeks var palielināties, palielinoties jūsu vietnei.

  Pēc slodzes trieciena testa mēs izmantojām Bitcatcha, lai pārbaudītu precīzāku servera reakcijas laiku no dažādām ģeogrāfiskām vietām.

  GreenGeeks reakcijas laika testi

  Uz visām vietām GreenGeeks Hosting atbildēja sekundē. Indikācijas un Āzijas Klusā okeāna reģionos reakcijas laiks bija nedaudz lielāks.

  Tam ir jēga, jo GreenGeeks piedāvā piecus dažādus datu centrus, no kuriem izvēlēties, un tie atrodas dažādās ASV un Eiropas daļās.

  Ja lielākā daļa jūsu mērķauditorijas atrodas Ziemeļamerikā, Eiropā un Dienvidamerikā, tad GreenGeeks ir ārkārtīgi ātrs un uzticams. Ja jūsu mērķauditorija atrodas ārpus šiem reģioniem, jums varētu būt izdevīgi atrast servera atrašanās vietu netālu no šiem reģioniem.

  Savā detalizētajā GreenGeeks Hostinga pārskatā mēs novērtējām arī viņu klientu apkalpošanu, funkcijas un cenas. Pēc mūsu analīzes mēs uzskatām, ka GreenGeeks Hostings ir lieliska iespēja uzņēmumiem, kuri novērtē augstas kvalitātes atbalstu un dod priekšroku videi draudzīgam uzņēmumam. Viņu plāni aug, palielinoties jūsu biznesam.

  • Pros: Ātrs ātrums, izdevīga cena, bezmaksas domēns un bezmaksas SSL.
  • Pros: 30 dienu naudas atdošanas garantija
  • Pros: Bezmaksas vietņu migrācija
  • CONS: Maksa par atjaunošanu ir augstāka.

  Sāciet darbu ar GreenGeeks mitināšanu

  Vislabākā WordPress mitināšana (ātrā atkārtošana)

  Tagad, kad esat redzējis labāko WordPress mitināšanas uzņēmumu veiktspējas salīdzinājumu, ir pienācis laiks izlemt, kurš ir vislabākais jūsu biznesam..

  Jūsu ērtībai mēs esam izveidojuši tabulu ar blakus esošo funkciju sarakstu, lai jūs varētu viegli salīdzināt labākos WordPress mitināšanas uzņēmumus..

  HostingCostFree DomainFree SSL1-Click WP
  BluehostUSD 2,75 mēnesī
  Vietne3,95 USD / mēn
  HostGatorUSD 2,78 mēnesī
  DreamHostUSD 2,59 mēnesī
  GreenGeeks2,95 USD / mēn

  Padziļinātajā WordPress mitināšanas pārskatā mēs nonācām pie secinājuma, ka, ja jūs vēlaties izveidot emuāru, tad nevarat noiet greizi ar Bluehost. Tas ir ļoti grūti pārspēt to, ka viņi jums piedāvā bezmaksas domēnu un bezmaksas SSL par cenu 2,75 USD mēnesī..

  Bet patiesi, jūs nevarat noiet greizi nevienā no augstāk minētajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem. Viņi visi piedāvā lielisku darbspējas laiku, ātrus serverus, kvalitatīvu atbalstu un ārkārtīgi zemas cenas.

  Bieži uzdotie jautājumi par WordPress mitināšanu

  Palīdzot vairāk nekā 100 000 lietotājiem izveidot savu vietni, mēs esam atbildējuši uz diezgan daudziem jautājumiem. Zemāk ir sniegtas dažas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par WordPress mitināšanu.

  Vai man ir nepieciešams WordPress mitināšana, lai sāktu vietni?

  Ja vēlaties izveidot WordPress vietni, jums ir nepieciešams tīmekļa mitināšana. Vietņu faili tiek glabāti mitināšanas serverī. Katrā vietnē, ko redzat tiešsaistē, tiek izmantots tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

  Vai ir kādi bezmaksas WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji?

  Jā, tur ir vairākas bezmaksas vietņu mitināšanas kompānijas, taču mēs ļoti iesakām turēties prom no tām. Vairumā gadījumu bezmaksas WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ievieto reklāmas jūsu vietnē. Viņi pat var izplatīt ļaunprātīgu programmatūru jūsu lietotājiem. Visbeidzot, viņi var jebkurā laikā izslēgt jūsu vietni bez jebkāda paziņojuma. Izvairieties no visiem, kas piedāvā jums piedāvāt bezmaksas WordPress mitināšanu, īpaši, ja nopietni domājat par savu vietni. Šeit ir 36 iemesli, kāpēc “bezmaksas vietne” ir slikta ideja.

  Cik maksā WordPress vietnes izveidošana?

  WordPress vietnes izveides izmaksas mainās atkarībā no jūsu vajadzībām. Tas var svārstīties no 100 USD līdz pat 30 000 USD. Mēs esam izveidojuši detalizētu ceļvedi, kurā paskaidrots, cik maksā WordPress vietnes izveidošana.

  Vai man ir nepieciešams, lai mans domēns un WordPress mitinātu no viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja?

  Nē. Jūs varat iegādāties savu domēnu no domēna vārdu reģistratūras, piemēram, Domain.com, GoDaddy utt., Un izmantot kādu no iepriekš uzskaitītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr, ja jums vēl nav domēna, tad ir vieglāk izmantot to pašu pakalpojumu sniedzēju (jo īpaši tāpēc, ka daudzi piedāvā bezmaksas domēnu ar mitināšanu).

  Vai es varu izmantot šos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus e-komercijas vietnei?

  Jā, jūs noteikti varat. Visi WordPress mitināšanas uzņēmumi, kurus mēs iesakām iepriekš, piedāvā SSL sertifikātus, kas ir nepieciešami e-komercijas vietnes darbināšanai. Ja jūs meklējat specializētu e-komercijas tīmekļa mitināšanu, iespējams, vēlēsities aplūkot labāko WooCommerce mitināšanas salīdzinājumu..

  Kā nodrošināt savu WordPress mitināšanas kontu?

  Vietnes faili tiek glabāti jūsu tīmekļa mitināšanas kontā. Tāpēc ir ļoti svarīgi to nodrošināt. Labākais veids, kā aizsargāt savu WordPress mitināšanas kontu, ir izmantot drošu paroli un izvairīties no pieteikšanās no publiskām vietām (ja vien jūs neizmantojat VPN). Mēs arī iesakām sekot mūsu galvenajam WordPress drošības ceļvedim, lai aizsargātu savu vietni.

  Kā instalēt WordPress savā WordPress mitināšanas kontā?

  Ikvienam mūsu ieteiktajam WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir viena klikšķa WordPress instalēšana. Jūs varat sekot mūsu soli pa solim, kā instalēt WordPress savā resursdatorā.

  Vai man ir nepieciešams cPanel WordPress mitināšana?

  cPanel ir vadības paneļa tips, ko izmanto daudz WordPress mitināšanas uzņēmumu. Nē, jums nav nepieciešams cPanel, taču tas atvieglo instalēšanu, e-pasta kontu pārvaldību utt.

  Cik lielu trafiku var apstrādāt šie WordPress mitināšanas uzņēmumi?

  Šie WordPress mitināšanas uzņēmumi mēnesī apstrādā miljardiem seansu.

  Satiksmes intensitāte, ar kuru jūsu vietne var apieties, patiešām ir atkarīga no jūsu izmantotā WordPress mitināšanas plāna. Lielākā daļa koplietojamo mitināšanas plānu var ērti apstrādāt 1000 līdz 2000 apmeklētāju dienā, ja vien jūsu vietne ir optimizēta veiktspējai.

  Pieaugot jūsu vietnei, jūsu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var lūgt jūs veikt jaunināšanu uz VPS mitināšanu vai pārvaldītiem WordPress mitināšanas plāniem.

  Vai es varu mainīt savu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vēlāk?

  Jā, jūs noteikti varat pārslēgties, ja neesat apmierināts ar WordPress mitināšanas uzņēmumu. Lielākā daļa WordPress mitināšanas uzņēmumu piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus, kas padara procesu diezgan gludu. Tomēr, ja vēlaties pats veikt migrēšanu, varat sekot mūsu soli pa solim, kā pārvietot WordPress uz jaunu resursdatoru bez dīkstāves..

  Vai manai WordPress mitināšanas datu centra atrašanās vietai ir nozīme??

  Daži no WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kurus mēs iesakām, dod jums iespēju izvēlēties savu datu centru. Jūsu datu centra atrašanās vieta ietekmē vietnes veiktspēju noteiktā ģeogrāfiskajā atrašanās vietā.

  Ja lielākā daļa auditorijas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, tad datu centru vēlaties izvēlēties ASV. Ja liela daļa auditorijas atrodas Eiropā, tad jums vajadzētu izvēlēties datu centru Eiropā..

  Ja neesat pārliecināts, pagaidām vienkārši izvēlieties ASV. Jūs vienmēr varat izmantot WordPress CDN, lai paātrinātu vietni dažādās ģeogrāfiskajās vietās.

  Vai man vajadzētu iegādāties WordPress hostinga plānus mēnesī vai uzņemties ilgtermiņa saistības?

  Jūs pamanīsit, ka gandrīz katrs WordPress mitināšanas uzņēmums piedāvā milzīgas atlaides ilgtermiņa plānu izvēlei. Ja nopietni domājat par savu vietni, tad, visticamāk, to paturēsit vairāk nekā mēnesi.

  Mēs vienmēr iesakām neizvēlēties WordPress ikmēneša hostinga plānus, jo tie maksā gandrīz divreiz dārgāk. Tas ir izdevīgāks piedāvājums, ja izvēlaties 12 vai 24 mēnešu plānu.

  Vai man ir nepieciešami kādi WordPress mitināšanas papildinājumi??

  Bieži vien WordPress mitināšanas uzņēmumi mēģinās jūs piedāvāt plašā pakalpojumu klāstā. Sākot darbu, šie pakalpojumi jums tiešām nav nepieciešami.

  Mēs iesakām noņemt atzīmi no izvēles rūtiņas pasūtīšanas procesā un iegādāties tikai to, kas jums patiešām nepieciešams: WordPress mitināšana.

  Jūs varat iegādāties WordPress mitināšanas papildinājumus, ja tie jums nākotnē nepieciešami.

  Vai WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā profesionālu firmas e-pasta adresi?

  Jā, lielākā daļa WordPress mitināšanas firmu dos jums iespēju izveidot bezmaksas biznesa e-pasta adresi. Tomēr mēs iesakām izmantot Google Apps (sauktu arī par GSuite), jo tā ir uzticamāka. Skatiet mūsu soli pa solim, kā iestatīt profesionālu e-pasta adresi, izmantojot Google lietotnes.

  Vai šie WordPress mitināšanas uzņēmumi piedāvā vietņu dublējumus?

  Jā, katrs WordPress mitināšanas uzņēmums apgalvo, ka katru dienu saglabā jūsu vietnes dublējumus. Tomēr, ņemot vērā mūsu pieredzi, mēs iesakām lietotājiem instalēt WordPress rezerves spraudni, lai saglabātu viņu pašu dublējumus, jo jūs nekad nevarat būt pārāk drošs.

  Vai ir arī citi WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas šeit nav uzskaitīti?

  Jā, WordPress mitināšanas uzņēmumu ir burtiski tūkstošiem, un mēs tos visus šeit vienkārši uzskaitīt nevaram, jo ​​tas radītu lielāku neskaidrību un izraisītu izvēles paralīzi lasītājiem, kas nav moderni..

  Mēs esam izmēģinājuši katru lielāko WordPress mitināšanas uzņēmumu tirgū, ieskaitot daudzus, kas nav mūsu sarakstā iepriekš, piemēram: WP Engine, Spararats, Kinsta, Cloudways, GoDaddy, LiquidWeb, InMotion Hosting A2 hostings, iPage, Site5, Arvixe, Pantheon, Hostinger , JustHost, HostPapa, NameCheap un citas.

  Galvenie WordPress mitināšanas uzņēmumi, kurus esam izvēlējušies iekļaut savā sarakstā, nodrošina labākās iespējas par vislabāko cenu.

  Kuri, pēc jūsu domām, ir vislabākie WordPress mitināšanas uzņēmumi?

  Mūsu 3 labākās WordPress mitināšanas kompānijas ir sekojošas:

  1. Bluehost – labākais WordPress hostings.
  2. Vietne – Labākais WordPress atbalsts nozarē.
  3. HostGator – Vislabākais WordPress mitināšanas pakalpojums mazajiem uzņēmumiem.

  Nē, šis pēdējais jautājums nav joks. Mēs nopietni uztveram šo jautājumu pat pēc cilvēku novirzīšanas uz šo ceļvedi.

  Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēja jums izvēlēties labāko WordPress mitināšanu jūsu vietnei. Ja jums ir WordPress mitināšanas jautājums, kuru mēs neaptvērām, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu, izmantojot mūsu kontaktinformācijas veidlapu. Viens no mūsu komandas locekļiem atbildēs 24 stundu laikā.

  Vai jums ir nepieciešama palīdzība WordPress emuāra izveidē? Izmantojiet mūsu bezmaksas WordPress emuāru iestatīšanas pakalpojuma priekšrocības.

  Par redakcijas darbiniekiem

  WPBeginner redakcijas darbinieki ir WordPress ekspertu komanda, kuru vada Sīds Balkhi. Uzticas vairāk nekā 1,3 miljoni lasītāju visā pasaulē.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me