10 кращих плагінів WordPress для Podcasters

Шукаєте найкращі плагіни WordPress для подкастів? WordPress – популярний вибір платформ для ведення блогів серед топ-подкастерів завдяки своїй гнучкості, яка постачається з різними плагінами подкастингу. У цій статті ми зібрали вручну кілька найкращих плагінів WordPress для подкастингу.


Кращі плагіни WordPress для подкастів

Як почати Podcasting з WordPress?

Як ми вже згадували раніше, WordPress користується популярністю серед провідних подкастерів, таких як Тім Ферріс, Льюїс Хоуз, Майкл Хайетт і т.д..

Якщо ви хочете зробити свій веб-сайт і запустити подкаст, то спочатку вам потрібно буде отримати доменне ім’я та хостинг WordPress.

Ми рекомендуємо використовувати Bluehost, оскільки вони є однією з найбільших хостинг-компаній у світі та офіційним хостинг-провайдером, рекомендованим WordPress. Крім того, вони надають нашим користувачам 60% знижки + безкоштовний домен.

Після того як ви зареєструвались на хостингу, наступним кроком буде встановлення WordPress. Дотримуйтесь вказівок, як розпочати роботу з блогом WordPress, і ви швидко зможете працювати.

Тепер приходить частина, де ви будете налаштовувати свій подкаст. Щоб допомогти вам у цій частині, ми створили покрокове керівництво про те, як запустити власний подкаст.

Після цього подивіться наш підбірний список найкращих плагінів WordPress для Podcasters.

1. PowerPress

PowerPress

PowerPress – потужний плагін для підкастів WordPress, який допомагає керувати своїми файлами подкастів у WordPress.

Він створює iTunes та підтримувані Google Play RSS-канали для вашого подкасту. Він також має простий інтерфейс, де ви можете додати всю інформацію, необхідну для подання свого подкасту в iTunes.

Додавання епізодів подкастів на ваш сайт WordPress легко за допомогою прекрасного програвача HTML5. Він також включає інтегровані інструменти для передплати, щоб збільшити кількість підписників на подкаст. Найголовніше – це корисна підтримка громади тисяч підкастів, які вже користуються нею.

Найкраще, що він працює з найкращим хостингом аудіофайлів підкастів, Blubrry.

2. Розумний програвач Podcast

Розумний програвач Podcast

Програвач Smart Podcast пропонує слухачам подкастів чудово розроблений досвід прослуховування.

На відміну від інших плагінів програвача підкастів, він пропонує кращий досвід користувача з прекрасно розробленим програвачем HTML5. Ви можете додати мега-програвач, який проходить цикл у всіх епізодах, або ви можете додати програвач з одним епізодом.

Це виглядає і чудово працює на всіх пристроях (мобільних, планшетних та настільних). Ви можете вибрати свої кольори зі світлою або темною тематикою. У ньому є вбудовані функції соціального обміну, кнопка завантаження, контроль швидкості, часові позначки тощо.

3. Серйозно простий подкастинг

Серйозно простий подкастинг

Багато початківців просто хочуть розпочати свій подкаст, не купуючи спеціалізований хостинг подкастів чи медіаплеєр. Серйозно простий програвач Podcast може допомогти вам це зробити. Це дозволяє керувати та завантажувати епізоди підкастів безпосередньо на ваш сайт WordPress.

Він створює ваш канал підкастів, сумісний із iTunes, Google Play та багатьма іншими службами. Плагін також постачається з короткими кодами та віджетами, щоб легко відображати епізоди подкастів на вашому веб-сайті.

4. Видавець Podcast Podcast

Підлове

Podlove Podcast Publisher створений Podlove, інтернет-спільнотою користувачів, які хочуть покращити стандарти подкастингу. Плагін має на меті запропонувати новітні рішення для проблем, що надаються підкастом, які не були виправлені іншими доступними платформами.

Видавець Podlove Podcast Publisher полегшує вам управління своїм подкастом зі свого сайту WordPress. Він пропонує дуже сумісні канали подкастів з точним контролем зерна над вашими кормами. Він пропонує багатоформатні канали, підтримку різних аудіо та відео кодеків, розширений програвач HTML5, підтримка глав, статистика завантаження та гнучкі шаблони..

Найкраще – ви будете частиною активної спільноти. У них є власні форуми, де ви можете задавати питання та отримати допомогу розробників та інших користувачів.

5. Простий подкаст

Простий подкаст

Простий подкаст-прес дозволяє красиво відображати епсіоди подкастів у WordPress. Він працює з усіма популярними хостинговими послугами подкастів. Вам просто потрібно додати URL-адресу каналу iTunes у вашому підкасті, і він автоматично отримує епізоди та відображає їх у прекрасному програвачі HTML5.

Це дозволяє відображати окремі епізоди з часовими позначками, так що ви можете дозволити користувачам переходити до ключових тем в епізоді. У ньому також є вбудовані функції соціального обміну, включаючи поле цитат, що натискають на твіт.

6. Плагін Libsyn Podcasting

Лібсин

Libsyn – популярний хостинг-сервіс, і цей плагін допомагає підключити ваш сайт WordPress до вашого облікового запису Libsyn. Це дозволяє легко створювати епізоди, зберігати їх як чернетки та планувати їх у WordPress.

Ви зможете безпосередньо завантажувати свої файли подкастів у Libsyn з WordPress, а це означає, що ваші медіа-файли подкастів не займуть місця на вашому сервері хостингу WordPress. Ви також можете додати файли зі своєї медіатеки WordPress.

Усі ваші медіа та канали подкастів залишаться на серверах Libsyn. Навіть якщо ваш веб-сайт знизиться, ваші підписники підкастів все одно зможуть завантажувати епізоди безпосередньо у свої програми для подкастів та читати канали.

7. Рекомендований віджет Podcast

Рекомендований віджет підкастів

Рекомендований віджет Podcast дозволяє показувати епізод про подкаст на бічній панелі WordPress. Це додатковий плагін для PowerPress, тому використовувати його можна лише в тому випадку, якщо ви використовуєте PowerPress від Blubrry.

Після активації потрібно відвідати Зовнішній вигляд »Віджети сторінки та додайте віджет “Пропонований подкаст” на бічну панель WordPress. Ви можете відобразити останній епізод, вибрати категорію або вручну ввести ідентифікатор епізоду, який потрібно відобразити.

Він використовуватиме зображене зображення та витяг із медіаплеєром PowerPress за замовчуванням для відтворення епізоду.

8. Як він чув

Як почув

Так як Heard On дозволяє відображати різні подкасти, де ви були опитані. Це допомагає вам показувати інших подкастів на вашому сайті, використовувати соціальний доказ та отримувати можливість показувати більше подкастів. Плагін дозволяє легко додавати подкасти, які ви хочете продемонструвати. Ви можете додати ім’я подкаста, ім’я хоста, ескіз, URL-адресу епізоду, опис тощо.

Вам доведеться знайти альбом для подкастів, які ви хочете відобразити, та завантажувати зображення вручну. Після додавання декількох подкастів ви можете відобразити їх у віджеті бічної панелі, публікації в блозі або будь-якій сторінці вашого сайту.

Бонусні плагіни

Ці плагіни не характерні для подкастингу, але вони були б дуже корисні для будь-якого підкастера, що використовує WordPress.

9. MonsterInsights

MonsterInsights

Хочете дізнатися, як люди відкривають ваш веб-сайт підкастів? MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для користувачів WordPress. Це допомагає вам з’ясувати, звідки беруться ваші користувачі, що вони роблять та скільки часу вони проводять на вашому сайті.

MonsterInsights також має функцію відстеження посилань, яка допоможе вам дізнатися, які епізоди завантажуються найбільше. Він також постачається з додатком для Google Optimize, який є інструментом, який допоможе вам проводити експерименти з вмістом, як тестування A / B, щоб з’ясувати, що найкраще підходить для вашого веб-сайту.

10. WPForms

WPForms

Взаємодія користувачів допомагає вам конвертувати більше відвідувачів та створити сильнішу спільноту. WPForms – найкращий плагін для створення контактних форм WordPress, який дозволяє створювати красиві форми для вашого веб-сайту без написання коду.

Ви можете використовувати його для додавання контактної форми, створення форм опитувань, прийому платежів, створення підписок електронної пошти тощо. Завдяки простоті користування та потужним функціям, вона є необхідною для будь-якого інструментарію підкастера.

Також доступна безкоштовна версія WPForms для користувачів WPBeginner. Отримайте WPForms Lite вже сьогодні.

Це все, що на даний момент.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни WordPress для подкастів. Ви також можете ознайомитись з початковим посібником із безпеки WordPress для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me