10 найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress (2020)

Шукаєте найкращі плагіни соціальних медіа для свого сайту WordPress? Для WordPress доступно так багато плагінів соціальних медіа, що для початківців стає неперевершеним вибрати найкращий плагін. У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress, які ви можете встановити відразу.


Кращі плагіни соціальних медіа для WordPress

Що шукати у плагіні соціальних медіа WordPress?

Основна проблема більшості плагінів соціальних медіа для WordPress – це продуктивність. Оскільки ці плагіни повинні завантажувати додаткові таблиці стилів та сценарії, вони часто сповільнюють ваш веб-сайт. Більше про цю тему читайте в нашій статті про те, як плагіни WordPress впливають на час завантаження вашого сайту.

Вам потрібно знайти баланс між функціями та продуктивністю вашого сайту WordPress. Плагін для соціальних медіа з великою кількістю функцій може стати менш корисним, якщо він уповільнить ваш веб-сайт і вплине на роботу користувачів.

Далі вам потрібно визначитися, які соціальні мережі будуть більш помітно відображатися на вашому веб-сайті. Додавання меншої кількості варіантів може зменшити безлад та запропонувати кращий досвід користувача.

Багато плагінів соціальних мереж дозволяють показувати соціальні значки на бічній панелі, під статтею, перед статтею тощо. Вам потрібно вирішити, як ви хочете їх відображати на своєму веб-сайті та чи підтримує плагін цю опцію.

Сказавши це, давайте подивимося на кілька найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress.

1. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Shared Counts – це швидкий і простий у використанні плагін соціальних медіа для WordPress. Він постачається з обмеженою кількістю найпопулярніших соціальних мереж: Facebook, Twitter, Google+, Stumbleupon, Pinterest, Yummly та LinkedIn.

Існує кілька стилів кнопок, і ви можете вибрати, де показувати кнопку (до або після вмісту або вручну). Ви також можете ввімкнути його для спеціальних типів публікацій.

Плагін намагається отримати кількість соціальних часток для кожної мережі. Ви також можете просто показати загальну кількість акцій у всіх мережах.

2. Sassy соціальна частка

Sassy соціальна частка

Sassy Social Share – це простий у використанні плагін соціальних медіа для WordPress із великою кількістю опцій. Він підтримується багатьма різними веб-сайтами соціальних медіа, і ви можете додавати кнопки до публікації вмісту, а також липке плаваюче соціальне меню.

Він також підтримує функцію підрахунку соціальних часток. Однак, як і для багатьох інших плагінів соціальних медіа, вам потрібно буде скористатись стороннім сервісом для отримання цих статистичних даних.

Що стосується стилів піктограм, то плагін постачається з трьома основними стилями: закругленими, квадратними або прямокутними кнопками. Ви можете встановити параметри позиціонування в налаштуваннях плагіна як для стандартних, так і плаваючих соціальних барів.

3. AddtoAny

AddtoAny

AddtoAny – це інструмент соціального обміну, доступний також як плагін WordPress. Він пропонує багато платформ соціальних медіа, плаваючі та стандартні бари соціального обміну та універсальне меню спільного використання.

Він може показувати кількість соціальних часток без створення облікового запису та пропонує інтеграцію Google Analytics. AddtoAny має менший слід у порівнянні з іншими аналогічними інструментами, які пропонують глобальні кнопки спільного використання соціальних мереж.

4. WordPress до буфера

WordPress для буфера

Buffer – популярний інструмент соціальних медіа, який дозволяє планувати публікації у Facebook, Twitter, LinkedIn тощо. WordPress у плагіні Buffer дозволяє автоматично додавати нові публікації до вашого облікового запису Buffer, щоб вони були доступними для ваших профілів соціальних медіа..

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо планування публікацій WordPress для соціальних медіа за допомогою буфера.

5. Прості соціальні іконки

Прості соціальні іконки

Як говорить назва, Simple Social Icons відображає піктограми соціальних медіа у віджеті бічної панелі. Ви можете вибрати кольори, а потім ввести URL-адреси облікових записів соціальних мереж, які потрібно відображати.

Він має обмежену кількість платформ соціальних медіа, що охоплюють усі найважливіші та найпопулярніші сервіси. Він дуже простий у використанні та має мінімальний вплив на продуктивність.

Детальні вказівки див. У нашому підручнику щодо того, як додати піктограми соціальних медіа на бічній панелі WordPress.

6. Віджет соціальних іконок від WPZoom

Віджет соціальних іконок

Віджет Social Icons дозволяє легко додавати піктограми соціальних медіа на бічну панель WordPress. Він пропонує три стилі іконок: закруглені рамки, круглі та квадратні. Ви також можете використовувати спеціальні кольори для значків, якщо хочете.

Після активації потрібно відвідати Зовнішній вигляд »Віджети сторінки та додайте віджет Social Icons на бічну панель. Замініть URL-адреси за замовчуванням на власні профілі соціальних медіа або натисніть кнопку “Додати більше”, щоб додати нову послугу.

7. WordPress Social Login

WordPress Social Login

Хочете дозволити користувачам зареєструватися, увійти та коментувати їх за допомогою своїх облікових записів соціальних медіа? WordPress Social Login дозволяє зробити саме це.

Це супер просто у використанні та підтримує широкий спектр соціальних мереж. Він також включає модулі для відображення розуміння користувачів, менеджера користувачів, менеджера контактів та компонента BuddyPress.

8. Відроджуйте старі пости

Відроджувати старі повідомлення

Щоб розширити сферу охоплення та зацікавити користувачів у соціальних мережах, потрібно регулярніше публікувати публікації в усіх цих акаунтах. Це може зайняти багато вашого часу.

Плагін Revive Old Posts дозволяє автоматично ділитися старими публікаціями у своїх облікових записах у соціальних мережах. Це дозволяє вам підтримувати активність облікових записів соціальних медіа. Він також пропонує вашим користувачам можливість залучатись та відкривати популярний контент із вашого сайту.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо автоматичного спільного використання старих публікацій у WordPress.

9. Канал Instagram

Канал Instagram

Хочете показати свої фотографії в Instagram в WordPress? Instagram Feed дозволяє красиво відображати свої останні фотографії в Instagram в WordPress.

Вам потрібно буде створити маркер доступу в Instagram. Після цього ви можете використовувати доступні штрих-коди для відображення стрічки в будь-якому місці вашого сайту, включаючи публікації, сторінки або віджети бічної панелі.

Він також дозволяє створювати кілька каналів, налаштовуючи параметри короткого коду. Ви можете навіть отримати кілька облікових записів Instagram, щоб створити один канал.

10. Краще натисніть, щоб натиснути

Поставте цю скриньку

Можливо, ви бачили спеціалізовані коробки цитат у багатьох популярних блогах, які дозволяють користувачам легко ділитися цитатою у Twitter. Плагін Better Click to Tweet дозволяє додавати подібні кліки до твіттерних цитатних полів до ваших публікацій WordPress.

Докладні вказівки див. У нашій статті про те, як додати клік до того, як додати клік до твіт-скриньки у ваших публікаціях WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для соціальних медіа для вашого сайту WordPress. Ви також можете побачити наш остаточний покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map