16 кращих альтернатив плагіну для Jetpack WordPress

Шукаєте найкращі альтернативи плагіну Jetpack? Jetpack – це потужний набір плагінів WordPress, який додає різні функції на ваш веб-сайт WordPress. Нещодавно один з наших читачів попросив нас поділитися можливими альтернативами Jetpack для WordPress. У цій статті ми покажемо вам найкращі альтернативи плагіну WordPress Jetpack.


Найкращі альтернативи Jetpack для WordPress

Що таке плагін Jetpack WordPress?

Jetpack – це набір плагінів, який поєднує основні функції WordPress в один великий плагін. Це дозволяє керувати функціями, які ви хочете використовувати, і ви можете вимкнути функції, які вам не потрібні.

Однак із зростанням вашого веб-сайту, можливо, ви захочете розширити його за межі Jetpack. Можливо, вам знадобляться розширені функції, які пропонуються в інших сторонніх плагінах WordPress.

У цих випадках має сенс переглянути альтернативи Jetpack для конкретних функцій, які вам потрібні.

Плюси і мінуси плагіна Jetpack

Плюси і мінуси використання плагіна WordPress Jetpack

Як і всі речі в житті, плагін Jetpack має свої переваги та недоліки, про які потрібно пам’ятати, вибираючи альтернативи Jetpack.

Плюси використання плагіна Jetpack

Це переваги використання плагіна Jetpack на веб-сайті WordPress.

 • Один плагін, щоб керувати ними всіма. Ви отримуєте всі основні функції в одному простому в управлінні пакеті.
 • Jetpack дуже оптимізований для роботи з потужною інфраструктурою Automattic (компанія, що стоїть за Jetpack та WordPress.com), що працює у фоновому режимі.
 • Він має приємніший інтерфейс користувача, ніж типові плагіни WordPress.

Мінуси використання плагіна Jetpack

Нижче наведені недоліки використання плагіну WordPress Jetpack на вашому веб-сайті.

 • Використання Jetpack вимагає створення облікового запису WordPress.com.
 • Ядро Jetpack безкоштовне, але для багатьох його функцій потрібна платна підписка.
 • Він має обмежений функціонал електронної пошти. Ви не можете надсилати електронну пошту своїм підписникам, не публікуючи публікацію в блозі.
 • Ваш веб-сайт стає залежним від одного плагіна, що ускладнює його заміну в майбутньому.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі альтернативи Jetpack, які можна встановити на своєму веб-сайті.

1. WPForms Lite

WPForms

WPForms Lite – найкраща альтернатива формі зворотного зв’язку Jetpack. WPForms – найкращий плагін для контактної форми WordPress, і він оснащений безкоштовною версією Lite, яка дозволяє легко додавати контактну форму на веб-сайті WordPress.

WPForms поставляється з прекрасним конструктором форми перетягування та готових шаблонів форм. Додавання форми у свої дописи та сторінки блогу просте за допомогою короткого коду або за допомогою кнопки Додати форму в редакторі публікацій.

Ми створили WPForms, щоб зробити його початковим дружнім, пропонуючи розширені функції, такі як підписка електронної пошти, платежі, реєстрація користувачів та інше у версії Pro.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Jetpack оснащений вбудованим модулем статистики. Однак це не так потужне, як Google Analytics. Якщо ви хочете інтегрувати Google Analytics у Jetpack, вам доведеться перейти до професійного плану, який коштує 299 доларів на рік.

MonsterInsights – це найкращий плагін Google Analytics для WordPress з більш ніж 1 мільйонами активних встановлень, і він має безкоштовну версію, доступну для всіх користувачів WordPress.

MonsterInsights дозволяє легко встановлювати Google Analytics на веб-сайті WordPress. У комплекті є красиві інструменти для звітування, які полегшують початківцям зрозуміти, звідки беруться їхні користувачі та що вони переглядають.

3. UpdraftPlus

UpdraftPlus

Jetpack пропонує автоматичні щоденні резервні копії, але вони доступні лише для платних планів. UpdraftPlus – один з найкращих плагінів резервного копіювання WordPress на ринку та безкоштовна альтернатива функції резервного копіювання Jetpack.

Це дозволяє легко налаштувати автоматичні резервні копії для всього веб-сайту WordPress.

Вам потрібно просто налаштувати його один раз, і тоді він автоматично створить резервні копії. Резервні копії зберігаються у віддалених місцях, таких як Диск Google, Dropbox тощо. Ви також можете відновити веб-сайт із будь-яких попередніх резервних копій за допомогою декількох клацань.

Докладніше див. У нашому посібнику про те, як створити резервну копію та відновити сайт WordPress за допомогою UpdraftPlus.

4. Акісмет

Акісмет

Jetpack має функцію фільтрації спаму для платних планів, але вам знадобиться принаймні особистий план для доступу до базової фільтрації спаму.

Akismet – найкращий плагін для фільтрування спаму WordPress на ринку. Він автоматично фільтрує всі ваші коментарі до WordPress, щоб знайти спам. Це значно зменшує кількість спам-коментарів, які вам доведеться поміркувати.

Повні інструкції щодо налаштування див. У нашому посібнику Akismet для початківців WordPress.

5. Сканер Sucuri

Сукурі

Jetpack сканує лише зловмисне програмне забезпечення, якщо у вас є професійні або преміальні плани підписки. Сканер Sucuri пропонує безкоштовний сканер зловмисного програмного забезпечення, моніторинг чорних списків, перевірку цілісності файлів, дії після безпеки хакетів та посилення безпеки..

Sucuri – лідер галузі в галузі безпеки WordPress та моніторингу веб-сайтів. Він також пропонує найкращий брандмауер WordPress, який блокує підозрілі дії ще до того, як він потрапить на ваш веб-сайт.

6. Йоаст SEO

Йоаст SEO

Jetpack пропонує обмежену функціональність SEO навіть для користувачів преміум-плану. Вам знадобиться принаймні професійний план для доступу до всіх функцій SEO Jetpack. Yoast SEO – це ідеальна альтернатива SEO-можливостям Jetpack, і це найпопулярніший плагін SEO на ринку.

Безкоштовний плагін Yoast SEO надає вам повні інструменти для WordPress SEO, включаючи перевірку сайту, XML-карти сайтів, попередній перегляд SEO, попередній перегляд зображень у Facebook та Twitter, назви та мета-описи тощо..

Повні покрокові інструкції див. У нашому посібнику щодо встановлення та налаштування плагіна Yoast SEO.

7. WP для буфера

WP для буфера

Плагін WP to Buffer дозволяє підключити свій сайт WordPress до Buffer і автоматично запланувати свої публікації в WordPress, щоб вони могли ділитися у ваших профілях соціальних медіа. Це найкраща альтернатива рекламі Jetpack, яка робить те саме.

Буфер – це платформа управління соціальними медіа, яка дозволяє планувати публікації у соціальних мережах протягом дня. Це економить ваш час, який ви в іншому випадку витратите на обмін статтями вручну в соціальних мережах.

8. Ще один пов’язаний з додатком плагін

Ще один пов’язаний плагін для публікацій

Ще один плагін пов’язаних повідомлень – найкращий плагін, що стосується WordPress, на ринку та ідеальна альтернатива пов’язаним з публікаціями Jetpack повідомленнями.

Він пропонує більше варіантів налаштування та повний контроль над тим, як і де ви показуєте пов’язані публікації на своєму веб-сайті. Він навіть підтримує власні типи публікацій і також може додавати відповідні публікації у RSS-канали.

9. Де: Коментарі

Де: коментарі

Декомменти – це платний плагін WordPress, який дозволяє трансформувати область коментарів у WordPress, додавши до неї більше соціальних функцій. Ваші користувачі можуть оцінювати коментарі, ділитися коментарями в соціальних мережах, входити у свої соціальні профілі, отримувати значки тощо.

Це пропонує дуже привабливий досвід користувачів для коментарів на вашому сайті WordPress. Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як покращити коментарі WordPress за допомогою De: comments.

10. Галерея Envira Lite

Галерея Енвіра

WordPress має стандартний спосіб легко додавати галереї зображень. Однак за замовчуванням WordPress галерея досить обмежена у функціональності. Якщо користувач натискає зображення, він завантажується на нову сторінку.

Envira Gallery Lite пропонує безкоштовну альтернативу чуйним галереям Jetpack. Це дозволяє легко створювати чуйні галереї зображень із спливаючими каруселями.

11. Пінгдом

Пінгдом

Pingdom – це не плагін, а інструмент моніторингу веб-сайтів, який можна використовувати як альтернативу інструменту моніторингу Jetpack. Безкоштовний акаунт Pingdom дозволяє відстежувати 1 веб-сайт.

Він надсилає миттєве повідомлення електронною поштою, коли ваш веб-сайт не працює, і повідомляє вас, коли він знову працює. Ви також можете відстежувати історичний час роботи вашого веб-сайту, увійшовши у свій обліковий запис.

12. MailChimp

MailChimp

Маркетинг по електронній пошті – це один із найкращих способів зв’язатись із аудиторією. Якщо ви ще цього не розпочали, ознайомтеся з нашим посібником про те, чому слід почати створювати список електронної пошти відразу.

MailChimp – одна з найкращих служб маркетингу електронної пошти у світі та ідеальна альтернатива підпискам на електронну пошту Jetpack. Недоліком підписок Jetpack є те, що він надсилає електронне повідомлення користувачам лише коли ви публікуєте нову публікацію. На відміну від реального списку електронної пошти, куди ви можете надсилати користувачам щотижневі чи щомісячні інформаційні бюлетені.

MailChimp – це платна послуга, але вони пропонують безкоштовний план назавжди для 2000 абонентів та 12 000 електронних листів на місяць.

13. Хмара

Хмара

Cloudflare – одна з найкращих служб CDN, яка пропонує безкоштовний CDN та основний захист від DDOS-атак.

Це покращує швидкість та ефективність вашого веб-сайту, подаючи статичний вміст через їх глобальний CDN. Cloudflare – це ідеальна заміна CDN-сервісу Jetpack, який подає ваші зображення через їх CDN-сервер для оптимізації продуктивності. Він також пропонує безкоштовну альтернативу захисту від нападу грубої сили Jetpack.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо налаштування безкоштовного Cloudflare CDN в WordPress.

14. Простий менеджер оновлень

Простий менеджер оновлень

Easy Updates Manager дозволяє замінити функцію автоматичного оновлення плагінів Jetpack. Це допомагає вам легко керувати всіма оновленнями ядра, теми та плагінів WordPress.

На одній інформаційній панелі можна вмикати або вимикати автоматичні оновлення. Ви можете встановити конкретні або всі оновлення плагінів для автоматичного встановлення. Він також може автоматично встановлювати оновлення тем.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як краще керувати автоматичними оновленнями WordPress.

15. Нескінченна прокрутка WordPress

Завантажити більше - нескінченна прокрутка для WordPress

WordPress Infinite Scroll – ідеальна альтернатива безкінечній функції прокрутки Jetpack. Як і Jetpack, вам потрібно буде додати невеликий фрагмент коду у свою тему.

Це дозволяє додавати кнопку, яку користувачі можуть натиснути, щоб завантажити більше публікацій, ви також можете автоматично завантажувати публікації, коли користувач прокручує сторінку вниз.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо того, як додати кнопку завантаження додаткових публікацій у WordPress.

16. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Shared Counts – один з найкращих плагінів соціальних медіа для WordPress. Це дуже швидко і завантажує лише обмежену кількість топ-соціальних мереж: Facebook, Twitter, Google+, Stumbleupon, Pinterest та LinkedIn.

Він має кілька стилів кнопок, функцію підрахунку соціальних часток та загальну кількість підрахунків. Ви можете змінити порядок відображення кнопок і плагін може автоматично вставляти кнопки у ваші публікації, сторінки та користувацькі типи WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі альтернативи для плагіна Jetpack на вашому сайті WordPress. Ви також можете побачити наш список основних плагінів WordPress, щоб знайти інші необхідні плагіни для вашого веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map