16 кращих плагінів для входу в WordPress

Шукаєте найкращі плагіни для входу в WordPress для вашого веб-сайту? Сторінка входу – це двері до адміністраторської області вашого веб-сайту. Потрібно зробити це безпечним, полегшивши вхід у систему. У цій статті ми зібрали вручну кілька найкращих плагінів для входу в WordPress, які ви можете спробувати.


Кращі плагіни для входу в WordPress

Поліпшення безпеки та зовнішнього вигляду сторінки для входу в WordPress

Сторінка входу в WordPress за замовчуванням дуже проста і виглядає однаково на всіх сайтах WordPress. Якщо ви запускаєте багатокористувацький WordPress сайт, то, можливо, ви захочете його налаштувати.

Ви також можете зробити так, щоб вхід на веб-сайті був максимально безпроблемним, не заважаючи безпеці WordPress.

Сказавши це, давайте подивимося на кілька найкращих плагінів сторінки для входу в WordPress, щоб покращити функцію входу та безпеку на вашому веб-сайті.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для створення форм WordPress, і він оснащений потужним додатком для реєстрації та входу в систему. Це дозволяє створювати власні власні форми реєстрації та реєстрації користувачів за допомогою декількох клацань миші. Ви можете додавати ці форми будь-де на вашому сайті WordPress.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо створення спеціальної сторінки для входу в WordPress

2. Тема Мій Логін

Тема Мій Вхід

Ви хочете дозволити користувачам реєструватися на вашому веб-сайті WordPress, але не хочете, щоб вони мали доступ до області адміністратора? Тема My Login – це популярний плагін WordPress, який дозволяє створювати власні сторінки для входу в WordPress. Ви можете використовувати будь-яку сторінку на своєму сайті як сторінки для входу, реєстрації та забутих паролів.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як додати сторінку входу та віджети переднього типу в WordPress.

3. Тимчасовий вхід без пароля

Тимчасовий вхід без пароля

Хочете надати тимчасовий доступ розробнику для вашого сайту WordPress? Тимчасовий вхід без пароля дозволяє надати тимчасовий доступ користувачам, не створюючи для них облікового запису. Ви можете встановити дату або час дії для тимчасового входу або видалити його в будь-який час.

Докладні вказівки див. У нашому посібнику щодо створення тимчасового входу для WordPress.

4. Блокування входу

Блокування входу

За замовчуванням WordPress не блокує користувачів, якщо вони кілька разів спробують неправильний пароль. Це дозволяє хакерам зламати ваш пароль за допомогою автоматизованих сценаріїв. Блокування входу дозволяє обмежити кількість невдалих спроб входу. Після цього він блокує екран входу для цього користувача протягом обмеженого часу.

Щоб отримати детальну інформацію та налаштувати інструкції, перегляньте наш посібник щодо обмеження спроб входу в WordPress.

5. Nextend Facebook Connect

Nextend Facebook Connect

Хочете додати логін за допомогою кнопки Facebook на свій сайт WordPress? Плагін Nextend Facebook Connect дозволяє легко додавати вхід з Facebook на екран входу в WordPress. Це дозволяє вашим користувачам швидше входити в систему, і їм не потрібно буде вводити пароль.

Дивіться покрокові інструкції в нашому посібнику про те, як додати логін з Facebook у WordPress.

6. Запам’ятай мене

Пам'ятай мене

Якщо ви забудете перевірити параметр «Запам’ятати мене» на сторінці входу, то WordPress забуде ваш логін, як тільки ви закриєте вікно браузера. Плагін Запам’ятати мене дозволяє автоматично перевіряти параметр запам’ятовування кожного разу при вході на свій сайт WordPress.

Дивіться, як це налаштувати в нашому посібнику, як уберегти WordPress від того, щоб забути вас за допомогою “Запам’ятати мене”.

7. Користувальницький користувальницький сторінку налаштування

Користувальницький користувальницький сторінку налаштування

Екран для входу в WordPress за замовчуванням виглядає досить просто. Ви можете змінити його різними способами, але для багатьох з них потрібно додати код. Плагін користувальницької сторінки входу Користувач за допомогою налаштування дозволяє створити власну користувацьку сторінку входу за допомогою програми налаштування тем.

Дивіться докладні інструкції в нашому посібнику про те, як налаштувати сторінку входу в WordPress.

8. Питання безпеки WP

Питання безпеки входу в WordPress

Питання безпеки WP дозволяють додавати питання безпеки на екран входу в WordPress. Користувачам не тільки доведеться додати свій пароль, але вони також повинні вибрати питання безпеки та ввести свою відповідь. Це додає ще один рівень безпеки до вашої адміністративної області WordPress.

Дізнайтеся, як його налаштувати в нашому посібнику про те, як додати питання безпеки на екран входу в WordPress.

9. Немає входу за адресою електронної пошти

Без входу по електронній пошті

За замовчуванням WordPress дозволяє користувачам вводити своє ім’я користувача або електронну адресу для входу. Деякі користувачі вважають, що електронна адреса є загальновідомим (кожен, кому ви надіслали електронну пошту, має вашу електронну адресу). Це потенційно може полегшити комусь жорстоке застосування свого пароля. Цей плагін дозволяє вимкнути вхід із функцією електронної адреси в WordPress.

Більше про цю тему див. У нашій статті про те, як відключити вхід із функцією електронної адреси в WordPress.

10. Запобігання одночасним реєстраціям

Паралельні входи

Якщо ви використовуєте WordPress для продажу курсів в Інтернеті або для запуску веб-сайту для членства, це означає, що користувачі можуть ділитися своїми паролями з друзями, і ви можете втратити новий бізнес. Запобігання одночасним входам автоматично вбиває сеанс користувача, якщо використовується пароль, поки користувач все ще входить у систему.

Дізнайтеся більше про це в нашому посібнику про те, як утримати користувачів у спільному користуванні паролями в WordPress.

11. Вхід у LinkedIn

LinkedIn Вхід

Хочете дозволити своїм користувачам входити в систему за допомогою свого облікового запису LinkedIn? Плагін LinkedIn Login дозволяє легко додати логін із кнопкою LinkedIn на екран входу в WordPress. Він також дозволяє користувачам зареєструватися у своєму обліковому записі LinkedIn.

Перевірте більше плагінів LinkedIn WordPress, щоб завоювати нових клієнтів та розробити свою професійну мережу.

12. Проста історія

Проста історія

Ви хочете бачити, коли користувачі входили чи виходили з вашого сайту WordPress? Простий плагін історії дозволяє легко відстежувати активність користувачів на вашому сайті WordPress, включаючи їх активність входу. Ви можете бачити, коли користувач увійшов у систему та що робив під час сеансу.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник щодо контролю за діяльністю користувачів у WordPress.

13. Захищений паролем

Захищений паролем

Вам потрібно захистити паролем весь сайт WordPress? Захищений паролем плагін дозволяє легко зробити ваш сайт WordPress захищеним паролем. Ви можете дозволити адміністраторам та авторизованим користувачам їх переглядати. Ви також можете встановити головний пароль, яким ви можете поділитися з користувачами, яких ви хочете дозволити.

Покрокові інструкції див. У нашому посібнику щодо захисту паролем WordPress без реєстрації користувача.

14. Холостий вихід користувача

Працюючи з вихідним користувачем

Іноді ваші користувачі можуть забути вийти, закрити вікно веб-переглядача або випадково перевірити параметр запам’ятати мене на загальнодоступному комп’ютері. Це означає, що кожен, хто користується цим комп’ютером, може отримати доступ до вашого сайту WordPress. Вихід з режиму очікування дозволяє автоматично виходити з користувача, якщо він не працював протягом певного часу.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як автоматично виходити з роботи непрацюючих користувачів у WordPress.

15. WP Останній вхід

WP Останній вхід

Хочете побачити, коли користувачі востаннє ввійшли? Це дозволяє вам дізнатися, хто з користувачів не ввійшов, і ви можете надіслати їм електронне повідомлення або видалити свій обліковий запис. WP Last Login дозволяє швидко переглянути останню дату входу кожного користувача на сторінці Користувачів.

Дізнайтеся більше про це в нашій статті про те, як показати останню дату входу користувача в WordPress.

16. Перенаправлення входу Петра

Хочете перенаправити користувачів на різні сторінки після входу? Плагін Перенаправлення для входу в Пітер дозволяє легко перенаправляти користувачів після входу. Ви можете перенаправляти користувачів із певними ролями та можливостями користувача. Ви також можете встановити переадресації після реєстрації.

Дивіться нашу статтю про те, як перенаправити користувачів після успішного входу в WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни сторінки для входу в WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете побачити наш список із 24 плагінів WordPress для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me