22 чудових плагіни WordPress для управління зображеннями (оновлено)

Шукаєте найкращі плагіни для управління зображеннями на вашому сайті WordPress? Зображення допомагають наблизити життя до вашого вмісту та посилити взаємодію. У цій статті ми поділимося кращими плагінами WordPress для ефективнішого управління зображеннями на вашому веб-сайті.


WordPress плагіни для управління зображеннями

1. Галерея Envira

Галерея Енвіра

Envira Gallery – найкращий плагін для фотогалереї WordPress на ринку. Це дозволяє створювати красиві та мобільні галереї зображень у WordPress за допомогою лише декількох клацань миші.

Envira оптимізований для продуктивності, тому ваші галереї швидко завантажуються. Це також самий плагін для галереї фотографій для WordPress. У Envira є безліч функцій, таких як альбоми, розмітка зображень, водяна маркування, тестування тощо.

Також є додаток WooCommerce, який дозволяє додавати інтернет-магазин для продажу фотографій.

2. Солівок

Солівок

Слайдери дозволяють привернути увагу користувачів до найважливішого вмісту за допомогою красивих слайд-шоу зображень, що супроводжуються текстом, закликом до дії та анімацією. Однак слайдери також можуть уповільнити швидкість вашого веб-сайту, що впливає на досвід користувачів та SEO.

Soliloquy – найкращий слайдер WordPress на ринку сьогодні. Це помітно швидше, ніж будь-який інший слайдер WordPress. Це також найпростіший у використанні з великою кількістю функцій, таких як пропонований повзунок вмісту, карусель, теми слайдера, лайтбокс тощо.

3. Оптимізатор зображень EWWW

Оптимізатор зображень Ewww

Завантаження зображень займає більше часу, ніж текст, і це впливає на швидкість та ефективність веб-сайту. Найкращий спосіб впоратися з цим – це оптимізувати ваші зображення для Інтернету.

EWWW Оптимізатор зображень – найкращий плагін WordPress для автоматичної оптимізації ваших зображень у WordPress. У комплекті є потужні інструменти для стиснення зображень, не впливаючи на якість.

Альтернатива: WP Smush

4. Смарт-слайдер 3

Smart Slider 3

Smart Slider 3 доступний як платний, так і безкоштовний плагін для WordPress. Він оснащений гарним налаштуванням перетягування, що дозволяє швидко створювати слайд-шоу.

Він простий у використанні та включає в себе безліч функцій, таких як анімація, красиві переходи, повзунок, зручний для мобільних пристроїв тощо.

5. Нематеріальність

Безсмертність

Imsanity дозволяє встановити максимальну висоту зображення та ширину для завантаження WordPress та автоматично змінити розмір великих файлів зображень. Він також може виконувати великі розміри розміру для старих завантажень на основі ваших налаштувань.

Докладні вказівки див. У нашому посібнику щодо розміру великих розмірів великих зображень у WordPress

6. Потрібні зображення

Потрібні обрані зображення для публікацій WordPress

Іноді ви або інший автор на вашому веб-сайті перед публікацією може забути додати обране зображення до публікації в блозі. Це може вплинути на макет вашого веб-сайту, і якщо ви автоматично обмінюєтеся публікаціями в соціальних мережах, вони просто виберуть будь-яке зображення зі статті як мініатюру повідомлення.

Потрібен плагін Featured Image не дозволяє публікувати публікацію, доки ви не додасте обране зображення. Він нагадує вам, що ви не додали пропоноване зображення, і вимкнете кнопку опублікування, поки ви не додасте зображення.

Детальніше дивіться в нашому посібнику, як вимагати обраних зображень для публікацій у WordPress.

7. Вибране зображення за замовчуванням

Образне зображення за замовчуванням

Як випливає з назви, цей зручний плагін дозволяє вам легко встановити зображене за замовчуванням зображення, яке використовуватиметься як резервний файл для публікацій, у яких немає зображеного зображення. Просто встановіть та активуйте плагін, а потім перейдіть до Налаштування »Медіа сторінки, щоб завантажити зображення за замовчуванням.

Про альтернативні методи див. У нашій статті про те, як встановити зображене зображення за замовчуванням у WordPress.

8. Популярне відео Плюс

Популярне відео Плюс

Цей плагін дозволяє додати популярне відео до WordPress замість обраного зображення. Просто додайте URL-адресу відео, і воно автоматично отримає мініатюру відео. Він підтримує YouTube, Vimeo, Dailymotion, Soundcloud, Spotify тощо.

Для отримання більш детальної інформації дивіться наш посібник про те, як додати популярні ескізи відео в WordPress.

9. Графічний віджет

Зображення віджет у WordPress

Зазвичай, якщо ви хочете додати зображення на бічну панель WordPress, вам доведеться вручну додати його до текстового віджета за допомогою HTML. Плагін Image Widget додає віджет, який можна перетягнути на бічну панель, а потім вибрати або завантажити зображення.

Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як додати зображення у віджет бічної панелі WordPress.

10. Рекомендовані зображення в RSS & Mailchimp Email

Рекомендовані зображення в RSS та MailChimp Emails

Як випливає з назви, цей плагін дозволяє пропонувати обрані зображення для вашого RSS-каналу. Якщо ви використовуєте MailChimp для надсилання публікацій електронною поштою своїм підписникам, вони також побачать пропоновані зображення для публікацій.

Для альтернативного способу дивіться наш підручник про те, як додати обрані зображення в RSS-канал WordPress.

11. Відновити мініатюри

Відновіть розміри зображень у WordPress

Завантажуючи зображення, WordPress автоматично зберігає його в декілька розмірів. Ці розміри визначені в Налаштування »Медіа сторінки. Теми WordPress також можуть додавати власні розміри зображень, які використовуватимуться для ескізів. Якщо ви активуєте таку тему, WordPress також почне зберігати зображення у тих нових розмірах. Однак це не відтворить нові розміри для старих зображень.

Відновити мініатюру дозволяє швидко регенерувати всі розміри зображень у WordPress. Щоб отримати докладні інструкції, перегляньте наш посібник щодо відновлення ескізів та нових розмірів зображень у WordPress.

12. Зовнішні ЗМІ

Зовнішні ЗМІ

Цей плагін дозволяє зв’язати або імпортувати файли з Dropbox, Box, OneDrive, Google Drive, Instagram та будь-якого іншого зовнішнього файлу в WordPress. Це пропонує вам більш простий спосіб роботи з зображеннями, які зберігаються на ваших облікових записах Google Drive або Dropbox, шляхом доступу до них безпосередньо з WordPress.

Детальні інструкції див. У нашому посібнику щодо підключення Диска Google до медіатеки WordPress.

13. Опублікувати редактор мініатюр

Повідомлення редактора мініатюр

Після завантаження обраного зображення іноді ви помічаєте, що WordPress його обрізав, або він відображається неправильно з вашою темою. Ви можете редагувати зображення в улюбленій програмі редагування зображень або використовувати цей плагін.

Редактор мініатюр розміщення дозволяє легко обрізати та змінювати розміри зображень із області адміністратора WordPress. Ви також можете редагувати раніше завантажені пропоновані зображення. Детальні вказівки див. У нашому посібнику щодо обрізання та редагування ескізів WordPress після публікації.

14. Легкий водяний знак

Легкий водяний знак

Easy Watermark дозволяє легко додавати водяну марку до ваших зображень WordPress. Можна вибрати автоматичний водяний знак усіх зображень або додати водяний знак до певних зображень вручну.

Якщо ви вже використовуєте Envira Gallery, цей плагін вам не потрібен. Натомість можна використовувати додаток для водяного маркування Envira.

Дивіться покрокові інструкції щодо використання обох плагінів у нашому посібнику, як автоматично додавати водяний знак до зображень у WordPress

15. Просте повне екранне фонове зображення

Повне екранне фонове зображення

Просте повне екранне фонове зображення дозволяє легко додавати повне екранне фонове зображення до будь-якої теми WordPress. Багато тем WordPress вже дозволяють легко додавати фонові зображення на весь екран. Однак якщо ваша тема не підтримує повноекранні фонові зображення, ви можете спробувати цей плагін.

Покрокові інструкції див. У нашому підручнику щодо того, як додати фонове зображення на повноекранному екрані в WordPress.

16. WP Перший лист Аватар

WP Перший лист Аватар

WP First Letter Avatar дозволяє показувати власні аватари, використовуючи першу букву імені користувача. Ви можете показувати його лише користувачам, які не мають зображення Gravatar або повністю замінюють Gravatar аватарами з першої літери.

Дізнайтеся більше про це в нашому посібнику про те, як встановити користувальницький аватар для користувачів у WordPress.

17. Таксономічні образи

Таксономія зображень

Ви хочете додати піктограми чи ескізи зображень до своїх категорій чи тегів? Таксономія зображень дозволяє робити саме це. Після активації плагіна просто перейдіть до Повідомлення »Категорії сторінки та натисніть кнопку додати, щоб завантажити свої зображення.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику, як додати зображення таксономії в WordPress.

18. Media File Renamer

Медіафайл Renamer

Коли-небудь хотіли змінити ім’я файлу зображення після його завантаження? WordPress дозволяє змінювати назву зображення та змінювати текст, але ви не можете змінити ім’я файлу. Плагін медіафайлу Renamer дозволяє легко змінювати будь-яке ім’я файлу в медіатеці WordPress. Він також автоматично перейменовує імена файлів на основі назви файлу, яку ви вводите під час завантаження.

Перейменування файлу за допомогою плагіна також оновлює всі посилання на файл у ваших публікаціях та сторінках WordPress. Детальніше дивіться в нашому посібнику про те, як перейменувати файли зображень та медіа-файлів у WordPress.

19. ImageInject

ImageInject

У більшості початківців виникають труднощі з пошуку безкоштовних авторських зображень для своїх публікацій у блозі. Плагін ImageInject вирішує цю проблему, дозволяючи шукати Flickr за фотографіями з ліцензованими оголошеннями та додавати їх до своїх публікацій з належним віднесенням.

Щоб отримати докладні інструкції, ознайомтеся з нашою статтею про те, як знайти та додати творчі спільноти з ліцензованими зображеннями в WordPress.

20. Увімкніть заміну медіа

Увімкнути заміну медіа

Якщо вам потрібно замінити зображення у своїх публікаціях WordPress, зазвичай вам доведеться редагувати публікацію, щоб додати нове зображення та видалити старе. Якщо ви використовували це зображення у кількох публікаціях, вам доведеться відредагувати всі ці повідомлення, щоб додати нове зображення.

Увімкнути плагін Media Replace дозволяє замінити медіа-файли безпосередньо з медіатеки WordPress. Заміна зображення автоматично замінює його у своїх публікаціях та на сторінках, де ви додали старе зображення.

Дивіться наш посібник про те, як легко замінити зображення та медіа-файли в WordPress.

21. Плагін A / B Оптимізатор зображень

Оптимізатор зображення A / B

Популярні зображення привертають користувачів натискати на ваші статті. Ви коли-небудь замислювалися про те, які обрані зображення найкраще працюють на вашому сайті? Плагін A / B Image Optimizer допоможе вам розібратися в цьому. Це дозволяє додавати два популярних зображення до публікації, а потім випадковим чином показує ці зображення своїм користувачам. Відредагувавши публікацію, ви можете побачити, яке зображене зображення отримало більше кліків.

Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте наш посібник про те, як розділити тест A / B на зображенні в WordPress.

22. Канал Instagram

Канал Instagram

Хочете показати свої фотографії в Instagram на вашому сайті WordPress? Instagram Feed дозволяє вам легко відображати свій канал Instagram за допомогою віджета бічної панелі або короткого коду. Просто підключіть свій веб-сайт до свого акаунта в Instagram, і він автоматично потягне ваш канал. Ви можете налаштувати канал, використовуючи різні параметри відображення в налаштуваннях плагінів.

Якщо ви використовуєте галерею Envira, ви можете зробити це за допомогою додатка в Instagram.

Бонусні інструменти

Ці інструменти не є плагінами WordPress, але вони можуть допомогти вам покращити якість зображень на вашому сайті WordPress.

23. Canva

Canva

Canva дозволяє створювати всі види графіки за допомогою простих у використанні інструментів перетягування. У комплекті є шаблони професійного вигляду, які можна використовувати як вихідну точку. Ви також можете придбати запасні зображення, значки та інші ресурси безпосередньо з програми.

24. Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock – один з найбільших інтернет-ресурсів для фотографії, кліпа, ілюстрацій та векторної графіки. Ми є замовником Shutterstock і можемо поручити на якість зображень.

Для отримання додаткових інструментів ви можете переглянути наш список із 16 інструментів для створення кращих зображень для публікацій вашого блогу

Це все, що на даний момент.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити чудові плагіни WordPress для управління зображеннями на вашому веб-сайті. Ви також можете дізнатися, як виправити загальні проблеми із зображенням у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map