5 кращих плагінів для стиснення зображень WordPress порівняно

Шукаєте найкращий плагін для стиснення зображень WordPress для свого веб-сайту? Плагіни для стиснення зображень дозволяють легко оптимізувати зображення в WordPress для кращої швидкості та продуктивності. У цій статті ми порівняли найкращі плагіни для стиснення зображень для WordPress.


Кращі плагіни для стиснення зображень WordPress

Коли вам потрібен плагін для стиснення зображення WordPress?

Зображення мають більший розмір, ніж звичайний текст, а це означає, що вони завантажуються довше і можуть сповільнити ваш веб-сайт.

Однак ви, мабуть, чули вислів: “картина вартує тисячі слів”. Зображення роблять ваш вміст більш привабливим та інтерактивним.

Щоб підвищити швидкість веб-сайту WordPress, вам потрібно оптимізувати свої зображення для Інтернету. Найкращий спосіб зробити це за допомогою Photoshop або іншого програмного забезпечення для редагування зображень перед завантаженням зображення в WordPress. Це дає вам набагато більше контролю за якістю зображень на вашому веб-сайті.

Однак не всім користувачам зручно працювати з програмою редагування зображень. Для оптимізації кожного завантаженого зображення звучить як велика робота.

На щастя, є кілька плагінів стиснення зображень WordPress, які можуть вам у цьому допомогти. Ці плагіни оптимізують ваші зображення, автоматично стискаючи їх та використовуючи менший розмір версії на вашому веб-сайті.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі плагіни для стиснення зображень WordPress та їх складання з точки зору оптимізації зображення, продуктивності та якості.

1. reSmush.it

reSmush.it

reSmush.it – ​​найкращий плагін для стиснення зображень WordPress. Це дозволяє автоматично оптимізувати зображення під час завантаження, а також запропонувати опцію масової оптимізації для старих зображень.

Він використовує API reSmush для оптимізації зображень та дозволяє вибрати рівень оптимізації для завантажень. Мінус полягає в тому, що він не має різних рівнів стиснення. Він також обмежує оптимізацію для завантаження розміром менше 5 МБ. Ви можете виключити окремі зображення зі стиснення, якщо вам потрібно додати зображення в повному розмірі.

2. Оптимізатор зображень EWWW

EWWW Оптимізатор зображень

EWWW Optimizer Image – це чудовий варіант для плагіна для стиснення зображень WordPress. Він простий у використанні і може автоматично оптимізувати зображення, які ви завантажуєте на льоту. Він також може стискати та оптимізувати завантажені раніше зображення масово.

Він виконує всі компресії на власних серверах, що означає, що вам не потрібно реєструватися в обліковому записі, щоб отримати ключ API. Він також може оптимізувати зображення, створені за допомогою інших плагінів WordPress та зберігаються поза папками вашої медіатеки. Для використання плагіна не потрібен обліковий запис, але ви можете зареєструвати їх API, щоб отримати додаткові функції.

3. Стисніть JPEG & Зображення PNG

Стискайте зображення JPEG та PNG

Стиснути JPEG & PNG створюється командою, що стоїть за TinyPNG, і вам потрібно буде створити обліковий запис, щоб використовувати плагін. Щомісяця ви можете оптимізувати лише 100 зображень за допомогою безкоштовного акаунта. Він може автоматично стискати зображення після завантаження, а також можна оптимізувати об’ємні старі зображення.

Налаштування плагіна дозволяють вибирати розміри зображень, які ви хочете оптимізувати. Крім того, ви також можете встановити максимальний розмір для своїх оригінальних завантажень. Зображення, що перевищує цей розмір, буде автоматично змінено розмір плагіна.

4. Оптимізатор зображень ShortPixel

ShortPixel

Оптимізатор зображень ShortPixel – ще один корисний плагін для стиснення зображень WordPress. Він вимагає отримати ключ API, вказавши свою електронну адресу. Основний безкоштовний рахунок дозволяє вам стискати до 100 зображень на місяць, і вам потрібно буде оновити їхні платні плани, щоб збільшити цей ліміт.

Він починає стискати зображення, як тільки ви активуєте плагін і зберігаєте свої оригінальні зображення в окремій папці. Це також дозволяє порівняти оригінальний файл із стислою версією, щоб побачити різницю в якості. ShortPixel укомплектований розширеними функціями та надає можливість вибору форматів порівняння.

5. WP Smush

WP Smush

WP Smush – ще один популярний плагін для стиснення зображень WordPress. Він автоматично стискає зображення під час завантаження, а також може бути використаний для стиснення та оптимізації старих файлів зображень. Ви також можете встановити максимальну роздільну здатність зображення, і ваші зображення зменшуватимуться до більш розумних розмірів під час стискання.

Безкоштовна версія плагіна не потребує створення облікового запису, щоб використовувати їх ключ API. Функція масової оптимізації дозволяє оптимізувати до 50 зображень одночасно, і ви можете повторно запустити оптимізатор масового масштабування для стиснення більше зображень.

Безкоштовна версія плагіна не дуже добре працює. Перегляньте наш огляд WP Smush із плюсами та мінусами.

Порівняльні показники тестів для плагінів стиснення зображень

Тепер, коли ви знаєте про різні варіанти стиснення зображень WordPress, давайте подивимось, як вони порівнюють один одного за показниками продуктивності.

Щоб виміряти це, ми провели тест, завантаживши одне і те ж зображення, використовуючи кожен із цих плагінів.

Тестування стиснення зображень JPEG

Для наших тестів ми використовували наступне зображення JPEG, воно є 118 Кб у розмірі файлу.

JPEG тестове зображення

Ми не торкалися жодного з налаштувань плагіну і перевіряли компресію з налаштуваннями поза коробкою. Ось наші результати тестування:

Метод PluginCompression SizeSaved (%)
reSmush.it76 Кб30,59%Без втрат
EWWW Оптимізатор зображень112 Кб5%Без втрат
Стиснути JPEG & Зображення PNG114,7 Кб2,8%Втрачений
Оптимізатор зображень ShortPixel69,2 Кб41,94%Втрачений
WP Smush112 Кб5%Без втрат

Тестування стиснення зображення PNG

Далі ми хотіли перевірити зображення PNG, щоб побачити, як наші претенденти оптимізують його.

Для тесту ми використали наступне зображення PNG, і воно є 102 Кб у розмірі файлу.

Зображення тесту PNG

Ось наші результати тестування:

Метод PluginCompression SizeSaved (%)
reSmush.it36 Кб63,8%Без втрат
EWWW Оптимізатор зображень97,5 Кб1,9%Без втрат
Стиснути JPEG & Зображення PNG34.364%Втрачений
Оптимізатор зображень ShortPixel37 Кб63,5%Втрачений
WP Smush99 Кб2,9%Без втрат

Який найкращий плагін для стиснення зображень для WordPress?

Якщо ви не шукаєте гнучких варіантів у плагіні для стиснення зображень, то reSmush.it дає найкращі результати щодо продуктивності, роблячи реальну різницю у розмірі файлу зображення.

Якщо ви готові платити за стиснення зображення, тоді ви можете спробувати ShortPixel, який справді добре показав наші тести.

Оптимізатор зображень EWWW – це чудовий плагін із гнучкими налаштуваннями, але вам знадобиться їх платний ключ API, щоб отримати доступ до рівнів стиснення, які реально змінюють.

Ми сподіваємось, що Ви порівняли найкращі плагіни для стиснення зображень WordPress корисними. Ви також можете побачити наш список поширених проблем із зображеннями в WordPress та способи їх усунення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map