5 кращих плагінів для WordPress Business Directory

Шукаєте найкращі плагіни бізнес-довідок WordPress?


Бізнес-каталог допомагає користувачам виявляти постачальників послуг у певній ніші чи категорії. Водночас це допомагає цим підприємствам знайти клієнтів та можливості.

Як власник веб-сайту, ви навіть можете заробляти гроші в Інтернеті, продаючи платні списки у своєму бізнес-довіднику.

У цій статті ми зібрали вручну кілька найкращих плагінів бізнес-каталогу WordPress, які допоможуть вам заощадити час та гроші.

Кращі плагіни бізнес-каталогу для WordPress

Кращі плагіни бізнес-довідника WordPress

Хороший плагін бізнес-довідника дозволяє легко створювати списки підприємств, організованих за місцем розташування, категорією та іншими параметрами.

Бізнес-каталоги допомагають користувачам знаходити нових постачальників, допомагаючи компаніям зв’язуватися з клієнтами та іншими підприємствами.

На відміну від Пошуку Google, бізнес-довідник складається із списків із описом, оглядами та фотографіями. Це робить їх більш корисними для користувачів, які шукають конкретний бізнес.

Ви будете шукати плагін бізнес-довідника, який дозволяє вам все це робити. Ми також виділимо додатки бізнес-довідників, які дозволяють вашим користувачам надсилати списки, інтегрувати платні матеріали та варіанти пошуку.

Зважаючи на це, давайте подивимося на кілька найкращих плагінів бізнес-каталогу WordPress, якими ви можете користуватися.

1. Грізна форма

Грізні форми

Формальні форми – один з найкращих плагінів для створення форм WordPress на ринку. Це дозволяє створювати розширені форми та додавати їх на ваш веб-сайт.

Використовуючи шаблон списків нерухомості, ви можете створити форму, яку користувачі використовуватимуть для подання своїх записів у ваш каталог. Потім ви можете відобразити списки бізнес-довідників на сторінці WordPress.

Поставляється з багатьма преміальними додатками, щоб додати більше функцій та функціональності у ваш бізнес-каталог WordPress. Формальні форми повністю підтримують MailChimp, PayPal, WPML та WooCommerce.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим покроковим підручником про те, як правильно створити веб-каталог в WordPress за допомогою формуючих форм.

2. Плагін бізнес-довідника

Плагін бізнес-довідника

Бізнес-довідник Плагін – це безкоштовний плагін WordPress для створення простого бізнес-каталогу. Він оснащений основними функціями, необхідними для запуску веб-каталогу, як-от налаштовані поля форми, приймання платежів за списки тощо.

Це дозволяє сортувати записи за категоріями та тегами, створювати обрані записи та налаштовувати форми вступу.

Якщо ви хочете отримати доступ до додаткових функцій та доповнень, тоді він також має про-версію. До складу преміум-функцій входять декілька модулів, підтримка Карт Google, рейтинги користувачів, пошук поштового коду, завантаження файлів тощо.

3. Підключення бізнес-довідника

З'єднання

Connections – потужний плагін бізнес-каталогів для WordPress. Він постачається з набором спеціальних полів, які можна використовувати для створення практично будь-якого веб-каталогу. У налаштуваннях конфіденційності ви або ваші користувачі можете встановити рівень конфіденційності для певних спеціальних полів, таких як номери ділових телефонів або внутрішні повідомлення.

Відображення каталогу на передній частині дуже просто. Потрібно додати простий короткий код на сторінку свого каталогу. Він пропонує власні шорт-коди з широкими можливостями для налаштування зовнішнього вигляду вашого бізнес-каталогу.

Плагін Connections також постачається з підтримкою шаблонів, щоб ви могли вибрати макет для своїх списків із попередньо вбудованих шаблонів каталогів.

4. Геодиректорія

GeoDirectory

Як випливає з назви, GeoDirectory дозволяє створити бізнес-каталог на основі місцезнаходження, наприклад Yelp, TripAdvisor, YellowPages тощо. Використовуючи простий інтерфейс, ваші користувачі можуть надсилати списки до каталогу. Ці списки або записи вказані на карті, і ваші користувачі можуть шукати місця, підприємства, мікрорайони тощо.

Ви можете монетизувати свій веб-сайт, продаючи списки каталогів. GeoDirectory також дозволяє відображати списки подій, створювати багатопоказові каталоги та додавати шлюзи платежів.

5. Каталог імен

Каталог імен

Ім’я Каталог – ще один безкоштовний плагін каталогу WordPress. Це дозволяє легко створити діловий або особистий каталог. Використовуючи параметри конфігурації, ви можете вибрати макет і налаштувати функціональність плагіна.

Він підтримує короткі коди для відображення списків каталогів на публікації або сторінці WordPress. Ви можете сортувати записи для показу нових списків у верхній частині сторінки, що дозволяє цим записам отримати більше експозиції.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі додатки до каталогу WordPress. Ви також можете перевірити наш список найкращих послуг електронного маркетингу для малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me