5 найкращих плагінів для членства в WordPress (порівняно) – 2020 рік

Ви хочете створити веб-сайт для членства в WordPress? Хочете дізнатися, який найкращий плагін для членства в WordPress? Вибір правильного плагіна для членства має вирішальне значення для вашого бізнесу, оскільки краща платформа означає більше можливостей для зростання. У цій статті ми порівняємо 5 найкращих плагінів для членства в WordPress, щоб легко створити веб-сайти з платним членством.


Порівняно найкращі плагіни для членства в WordPress

Що шукати у плагіні для членства в WordPress?

Плагінів для членства в WordPress багато, але не всі вони мають конкретні функції, які можуть знадобитися для створення вашого веб-сайту для членства.

Деякі з них хороші для продажу підписок на одному рівні, а інші пропонують більш різноманітні рівні членства та функції управління підпискою.

Деякі додатки пропонують функцію крапельного вмісту, яка дозволяє повільно випускати новий вміст для користувача. Поки інші обмежуються лише пропонуванням прихованого вмісту.

Вам також потрібно буде розібратися, які шлюзи для платежів ви будете використовувати. Ви бажаєте приймати лише кредитні картки, PayPal або обидві? Ваш плагін для членства повинен мати підтримку бажаних шлюзових платежів, вбудованих або через додаток.

Сказавши це, давайте подивимось, що вам знадобиться для створення веб-сайту для членства в WordPress.

Що вам потрібно для запуску сайту для членства в WordPress?

Веб-сайти для членства є ресурсомісткими, а вибір неправильного хоста може завдати шкоди вашій загальній продуктивності. Ось чому перше, що вам потрібно зробити, це вибрати найкращий хостинг WordPress, який ви можете собі дозволити.

Якщо ви бюджет, тоді можете почати з Bluehost. Їхній план Business Pro постачається з SSL-сертифікатом, який потрібно безпечно збирати платежі, виділений IP та спеціальна лінія підтримки.

Якщо бюджет не є проблемою, і ви хочете досягти найкращої продуктивності, рекомендуємо використовувати керований постачальник послуг WordPress, наприклад WPEngine.

Якщо у вас його ще немає, вам потрібно буде вибрати доменне ім’я для свого веб-сайту. Ось наш посібник про те, як вибрати правильне доменне ім’я для вашого веб-сайту.

Нарешті, вам потрібно буде вибрати основні плагіни для бізнесу, такі як OptinMonster, який допоможе вам захопити потенційні клієнти та збільшити кількість підписок.

Тепер, коли ми висвітлили, що вам потрібно для створення сайту для членства в WordPress, давайте подивимося на наші найпопулярніші плагіни для членства в WordPress.

1. MemberPress

MemberPress

MemberPress – один з найпопулярніших плагінів для членства в WordPress. Це також найпростіший у використанні і найбільш надійний, що стосується функцій.

Плюси плагіну для членства WordPress

Легко налаштувати – MemberPress спрощує налаштування веб-сайту для членства за допомогою WordPress. Він може автоматично налаштувати ціноутворення, входити в систему, обліковий запис і подякувати сторінки для своїх користувачів. Додавання планів членства також дуже прямо.

Контроль доступу до вмісту – MemberPress оснащений потужним контролем доступу, який дозволяє обмежити доступ до будь-якого вмісту, включаючи публікації, сторінки, категорії, теги, файли тощо.

Капає вміст – Переміщення вмісту дозволяє показувати обмежений вміст членам через певний час. Це дуже корисна функція для продажу онлайн-курсів чи навчальних матеріалів.

Інтеграції – MemberPress інтегрується з послугами електронної пошти AWeber, MailChimp, GetResponse та MadMimi. Він також інтегрується з веб-сервісами Amazon та BluBrry для хостингу подкастів.

Шлюзи платежів – MemberPress поставляється із вбудованою підтримкою платіжних шлюзів PayPal та Stripe. План розробника також додає підтримку Authorize.net.

Мінуси використання MemberPress Pro

Обмежені варіанти оплати – MemberPress підтримує лише три найпопулярніші шлюзи платежів. Це було б укладенням угод для власників сайтів, які проживають у країнах, не підтримуваних цими шлюзами платежів.

Обмежена інтеграція – Хоча плагін має достатню підтримку популярних сервісів для ефективного запуску сайту для членства, він все ще не має інтеграції з деякими іншими популярними службами. Плагін легко розширюється, і ви можете заплатити комусь за інтеграцію сторонніх послуг, якими ви хочете скористатися.

Ціноутворення: Починаючи з $ 129 / рік для базового плану та $ 249 / рік для плану Plus.

Ми вважаємо, що MemberPress – найпростіший у використанні плагін для членства в WordPress для початківців. Це швидко налаштуватися за допомогою безлічі потужних варіантів.

2. LearnDash

LearnDash

LearnDash – це надзвичайно гнучкий і надзвичайно простий у використанні плагін для WordPress LMS. Він постачається з розширеними модулями членства та тоннами інтеграцій.

Плюси використання LearnDash

Легко налаштувати LearnDash досить простий у налаштуванні та додаванні до нього вмісту набагато простіше. Він також постачає вдосконалені інструменти для легкого впорядкування вмісту вашого членства за рівнями, групами тощо.

Легкі обмеження вмісту LearnDash дозволяє легко приховувати будь-який вміст і обмежувати його різними групами членства.

Курси продажу – LearnDash дозволяє легко створювати та продавати онлайн-курси. Він має вдосконалені модулі, які дозволяють краще керувати навчальним матеріалом, ніж інші плагіни для членства в WordPress.

Крапельний вміст – Він оснащений потужною функцією крапельного контенту, що дозволяє розкривати вміст користувачам через регулярні проміжки часу або після завершення рівнів.

Вбудовані функції спільноти Він постачається з інструментами для створення дуже привабливих сайтів для членства з вікторинами, значками користувачів, форумами, сертифікатами, профілями користувачів тощо.

Інтеграції & Виплати LearnDash пропонує дивовижний набір інтеграцій та шлюзів платежів. Ви навіть можете підключити його до MemberPress, WooCommerce, bbPress, Slack тощо.

Мінуси використання LearnDash

Відсутні деякі функції членства – Якщо ви намагаєтеся створити веб-сайт для членства, не продаючи курси, то деякі функції LearnDash можуть бути не корисними для вас.

Ціноутворення: Починаючи з 159 доларів за ліцензію на один сайт з підтримкою та оновленнями на 1 рік.

LearnDash – ідеальне рішення, якщо ви хочете продавати онлайн-курси на веб-сайті з платним членством. Широкий набір доповнень та інтеграцій дозволяє створити дуже привабливу платформу.

3. Викладається

Викладається

Teachable – це розробник онлайн-курсів, що включає все включено. Він пакує веб-сайт членства, LMS, дискусійний форум, маркетинг електронної пошти та аналітику – все під однією інформаційною панеллю.

Плюси використання викладаючого

Простота використання Навчання легко легко налаштувати і зовсім не вимагає технічних навичок. Створення вмісту членства – це легкий порядок і включає вбудовані інструменти для швидкого створення та завантаження відео, тексту, PDF тощо.

Крапельний вміст Вона включає в себе гнучку функцію крапельного вмісту, яка дозволяє розгортати вміст на основі прогресу користувача або рівня підписки.

Вбудовані функції залучення Він пропонує форуми для обговорень, вікторини, контактні форми, сертифікати та інші функції для посилення залучення користувачів та створення потужних інтернет-спільнот.

Мінуси використання навчального

Не плагін WordPress Викладається недоступно як плагін WordPress. Натомість ви можете інтегрувати його на свій сайт WordPress, додавши посилання або субдомен.

Дорожчий Teachable включає все, що робить його дорожчим, ніж інші плагіни для членства в WordPress.

Ціноутворення: Основний план починається з $ 39 / місяць, професійний $ 99 / місяць та бізнес $ 499 / місяць.

4. Обмежити вміст Pro

Обмежити вміст Pro

Restrict Content Pro є потужним претендентом на звання найкращого плагіна для членства в WordPress. Він створений тією ж командою, яка стоїть за популярними плагінами Easy Digital Downloads та AffiliateWP.

Плюси використання обмеженого вмісту Pro

Простий у використанні – Обмежити вміст Pro прекрасно інтегрується з інтерфейсом користувача WordPress. Це дозволяє легко зрозуміти, як ним користуватися.

Вбудована інтеграція – На відміну від інших плагінів для членства, Restrict Content Pro поставляється із вбудованими інтеграціями, які інші плагіни поставляються як платні доповнення. У ньому є Stripe, PayPal, MailChimp, MailPoet, менеджер електронної пошти, експорт CSV та багато інших функцій.

Шлюзи платежів – Стріп, PayPal і Брейнтрі стають безкоштовними доповненнями. Інші підтримувані шлюзи платежів включають 2Checkout, PayPal Веб-сайт Payments Pro, PayPal Express і Stripe Checkout.

Працює з легким цифровим завантаженням – Якщо ви використовуєте Easy Digital Downloads для продажу цифрових продуктів, то Restrict Content Pro є ідеальним супутником для цього.

Відмінна підтримка – Існує велика безкоштовна документація для всіх користувачів. Ви також отримуєте професійну підтримку електронною поштою з дуже швидким часом відгуку.

Мінуси використання обмеження вмісту Pro

Менше інтеграції – Він має меншу кількість інтеграцій із сторонніми послугами, такими як постачальники послуг електронної пошти, ніж деякі інші плагіни цього списку.

Ціноутворення: 99 доларів з 12 доповненнями та ліцензією на один сайт, 149 доларів на 5 сайтів та 249 доларів на всі додатки та необмежену кількість сайтів. Також є 499 доларів життя план.

Ми виявили, що обмеження вмісту Pro є одним із найпростіших у використанні плагінів для членства. Це також зручно для розробників і має великий набір функцій, які ідеально підходять для всіх веб-сайтів для членства.

5. S2Member

S2Member

S2Member – популярний безкоштовний плагін для членства в WordPress з доступною також і для версії Pro. Це вже досить довгий час і має віддану базу користувачів.

Плюси використання плагіну для членства у S2Member WordPress

Безкоштовний базовий плагін – Базовий плагін s2Member безкоштовний. Будь-хто може завантажити та спробувати. Він обмежений з точки зору функцій та підтримки, але дає хорошу вихідну точку.

Капає вміст – S2Member Pro поставляється з функцією крапельного вмісту.

Шлюзи платежів – Безкоштовна версія підтримує PayPal. Професійна версія плагіна також підтримує Stripe та Authorize.net.

Інтеграції – Працює з MailChimp, bbPress та BuddyPress.

Документація & Підтримка – S2Member має широку базу знань, доступну для всіх. Користувачі Pro також отримують підтримку на основі електронної пошти.

Мінуси використання плагіна для членства в S2Member WordPress

Не дуже зручна у користуванні – Ми виявили s2Member трохи складніше у використанні, ніж інші плагіни для членства.

Обмеження безкоштовної версії – Безкоштовна версія підтримує лише PayPal, обмежує лише 4 рівні членства та не має функції крапельного вмісту.

Ціноутворення: Базовий плагін безкоштовний, тоді версія Pro для ліцензії для одного сайту коштує 89 доларів США. Для необмежених сайтів професійна версія коштує 189 доларів США.

Висновок:

Ми вважаємо, що MemberPress – найкращий варіант для плагіну членства в WordPress. Він має всі функції, які вам знадобляться з великою документацією та підтримкою.

Якщо ви хочете чогось простого і гнучкого, то обмежити вміст Pro – чудовий варіант. Колектив позаду має перевірений досвід виробництва чудової продукції.

Якщо ви хочете продавати курси на своєму веб-сайті, ми рекомендуємо використовувати LearnDash, він пропонує потужні функції для створення та продажу курсів в Інтернеті.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для членства в WordPress для вашого сайту. Ви також можете побачити наш покроковий посібник з WordPress SEO для початківців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me