5 найкращих плагінів для керування WordPress для прискорення веб-сайту (2020)

Шукаєте найкращі плагіни кешування WordPress? Кешування допомагає вам прискорити ваш сайт WordPress та підвищити продуктивність. У цьому посібнику ми поділимося найкращими плагінами кешування WordPress для вашого сайту.


Найкращі плагіни кешування WordPress для прискорення вашого веб-сайту

Що таке кеш?

Кеш – це набір тимчасово збережених даних для швидкого доступу за запитом. У комп’ютерах інформація зазвичай зберігається на жорсткому диску. Коли він запитується, комп’ютер повинен запустити кілька процесів, перш ніж інформація може бути представлена.

Кешування вирішує цю проблему, обробляючи часто запитувану інформацію та зберігаючи її у тимчасовому сховищі чи пам’яті. Це дозволяє комп’ютерам швидко отримувати доступ до цього файлу.

Ця ж концепція кешування також може використовуватися веб-сайтами WordPress для підвищення продуктивності та прискорення завантаження вашого веб-сайту.

Розумієте, WordPress – це динамічна система управління вмістом. Це означає, що кожного разу, коли користувач відвідує ваш веб-сайт, WordPress отримує інформацію з бази даних, а потім виконує кілька інших кроків, перш ніж веб-сторінка буде надіслана в браузер користувача. Детальніше дивіться в нашій статті про те, як WordPress насправді працює.

Завдяки цьому завантаження вашого веб-сайту повільніше, коли багато користувачів відвідують його одночасно.

Кешування дозволяє вашому сайту WordPress пропустити багато кроків. Замість того, щоб щоразу проходити процес генерації всієї сторінки, ваш плагін кешування робить копію сторінки після першого завантаження, а потім подає цю кешовану версію кожному наступному користувачеві.

Як працює кешування?

Чому кешування важливо

Кешування є важливим, оскільки воно зменшує навантаження на ваші сервери хостингу WordPress і робить ваш веб-сайт швидшим. Вам потрібно правильно налаштувати кешування, щоб підвищити швидкість та продуктивність WordPress.

Більш швидкий веб-сайт покращує роботу користувачів та заохочує користувачів відвідувати більше сторінок. Це також допоможе вам збільшити залучення та час, який користувачі проводять на вашому веб-сайті.

Більш швидкий веб-сайт допомагає залучати ще більше трафіку на ваш веб-сайт завдяки органічному пошуку. Google надає значну перевагу SEO для більш швидких веб-сайтів, що допомагає вам зайняти вищі результати в пошуку.

Зауважимо, давайте подивимося на найкращі плагіни WordPress для кешування, які можна використовувати для підвищення швидкості веб-сайту.

1. Ракета WP

WP-ракета

WP Rocket – найкращий плагін для кешування WordPress на ринку. Це найпростіший і зручний для початківців плагін кешування, який є великою підмогою, якщо ви не знаєте технічних термінів, які використовуються для різних варіантів кешування..

Це дозволяє користувачам миттєво кешувати свій веб-сайт одним клацанням миші. Цей сканер автоматично отримує ваші сторінки WordPress, щоб створити кеш. Потім плагін автоматично включає рекомендовані параметри кешування WordPress, такі як стиснення gzip, кеш сторінки та попереднє завантаження кешу..

WP Rocket також включає додаткові функції, які можна ввімкнути для подальшого підвищення продуктивності. Сюди входять ледачі завантаження зображень, підтримка CDN, попереднє завантаження DNS, мінімізація тощо.

2. Загальний кеш W3

W3 Загальний кеш

W3 Total Cache – один з найпопулярніших плагінів кешування WordPress. Це всеосяжний плагін для кешування WordPress з тоннами опцій, який може зробити його трохи залякуючим для початківців.

Він включає всі функції, які вам знадобляться для правильного налаштування кешу WordPress. Сюди входить кеш сторінок, кеш-пам’ять об’єктів, стиснення gzip, обмежена підтримка мінімізації, підтримка CDN тощо.

Новачкам може здатися, що W3 Total Cache трохи складний у використанні. Докладні інструкції з налаштування див. У нашій статті про те, як встановити та налаштувати плагін W3 Total Cache.

3. WP Super Cache

Супер кеш WP

WP Super Cache – ще один популярний плагін кешування WordPress. Це безкоштовно і настійно рекомендується багатьма провідними хостинг-компаніями WordPress.

Плагін WP Super Cache включає всі рекомендовані функції кешування, які вам знадобляться для прискорення роботи вашого веб-сайту. Це включає стиснення gzip, кеш сторінок, попереднє завантаження кешу, підтримку CDN, розширене попереднє завантаження кешу та багато іншого.

Він включає в себе комплексний розділ налаштувань з окремою вкладкою для зручного налаштування. Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як встановити та налаштувати плагін WP Super Cache.

4. Брандмауер Sucuri

Сукурі

Sucuri – найкращий брандмауер WordPress та плагін безпеки. Як брандмауер веб-сайту, Sucuri оснащений вбудованою опцією кешування вмісту вашого веб-сайту та ввімкнення стиснення gzip одним натисканням кнопки..

Це найкращий варіант для будь-якого веб-сайту, оскільки Sucuri – це брандмауер рівня DNS. Це означає, що вони можуть подавати кешований вміст вашим користувачам ще до того, як їх запит дійде до вашого веб-сайту. Це дає вашому веб-сайту неймовірний приріст продуктивності.

5. Вбудовані плагіни кешу від хостингу

Кешування допомагає значно зменшити навантаження на хостинг-сервери, що дозволяє їм працювати оптимально. Ось чому багато керованих хостинг-компаній WordPress зараз пропонують власні вбудовані рішення кешування.

Якщо на вашому веб-сайті розміщена одна з наступних хостинг-компаній, ви можете використовувати їх вбудовані плагіни кешування для своїх веб-сайтів..

SG SuperCacher

SiteGround пропонує вбудоване рішення щодо кешування з усіма своїми планами хостингу. Це можна ввімкнути на інформаційній панелі cPanel вашого облікового запису хостингу.

SiteGround SuperCacher

Після ввімкнення можна встановити та активувати плагін SG Optimizer для керування налаштуваннями SuperCacher безпосередньо з адміністраторської області WordPress.

Кешування двигуна WP

WP Engine – одна з найкраще керованих WordPress хостинг-компаній. Їх плани хостингу мають вбудований кешування та оптимізацію продуктивності.

Ви можете керувати налаштуваннями та очищати кеш із вашої інформаційної панелі адміністратора WordPress. Просто натисніть на меню WP Engine і на вкладці Загальні налаштування ви можете керувати налаштуваннями кешу WP Engine.

Для більш вдосконалених параметрів кешування ви можете встановити та активувати плагін WP Engine Advanced Cache. Плагін надає додаткові елементи керування налаштуваннями кешу WP Engine для вашого веб-сайту.

Блухост Кэшинг

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі та офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress. Їх плани хостингу включають вбудований кешування, який ви можете ввімкнути на панелі хостингу.

Після входу у свій хостинг-акаунт виберіть свій сайт на сторінці “Мої сайти” та натисніть на вкладку продуктивності. Звідси ви можете вмикати / вимикати кеш і змінювати інші розширені налаштування кешування.

Кешування Bluehost

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти плагін кешування WordPress, щоб пришвидшити ваш веб-сайт. Ви також можете побачити наш список найкращих плагінів WordPress для бізнес-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map