5 найкращих плагінів для опитування WordPress (порівняно)

Шукаєте найкращий плагін WordPress для вашого веб-сайту? Опитування дозволяють збирати відгуки користувачів, тому ви можете використовувати їх для вдосконалення вашого бізнесу. У цій статті ми порівняємо найкращі плагіни WordPress для дослідження на ринку.


Кращі плагіни для опитування WordPress

На що звернути увагу у плагіні для опитування WordPress?

Існує багато способів збирання відгуків користувачів на своєму веб-сайті. Ви можете додати контактну форму, створити опитування, попросити користувачів залишити коментарі тощо.

Додавання опитування дещо більше, ніж це. Вам потрібно зробити це привабливим, веселим та простим, щоб отримати максимальну участь користувачів.

Хороший плагін для опитування робить вашу форму чудовою, і вона проста у використанні. Звітність має вирішальне значення для опитувань. Ось чому вам потрібно переконатися, що ви можете зберігати представлені користувачем дані з можливістю їх експорту, щоб ви могли використовувати їх у таблиці або CRM-програмному забезпеченні.

Вам також потрібно розглянути, як ви хочете поділитися результатами опитування. Якщо ви хочете відобразити результати на своєму веб-сайті, вам знадобиться плагін, який дозволяє вбудовувати результати опитування у прекрасному форматі.

Зважаючи на це, давайте розглянемо деякі найкращі плагіни WordPress для опитування та те, як вони обробляють усі ці функції.

1. WPForms

WPForms

WPForms – найкращий плагін для контактних форм WordPress на ринку. Він оснащений потужним опитуванням та доповненням опитувань, що дозволяє швидко створювати дуже привабливі форми опитування.

Ви можете поєднувати доповнення з опитуваннями та опитуваннями з іншими потужними функціями WPForms, такими як умовна логіка, багатосторінкові форми, користувацькі сповіщення, інтеграція електронної пошти та багато іншого.

Ви можете перетворити будь-яку форму в опитування, просто натиснувши прапорець. Ви можете додати будь-яке поле форми до свого опитування за допомогою клацання, включаючи текст, прапорці, перемикачі, рейтинги та поле шкали Likert.

Найкраща частина опитування WPForms – це розділ звітності. WPForms автоматично створює прекрасні звіти з графіками та діаграмами на основі відповідей опитування. Ви можете показати результати опитування на будь-якій сторінці WordPress за допомогою короткого коду або перенаправити користувачів на сторінку результатів після того, як вони заповнять опитування..

У вас є можливість експортувати прекрасні графіки опитування у вигляді зображень для обміну в соціальних медіа чи ваших презентацій Powerpoint. Ви також можете надрукувати звіти, щоб включити їх у свої пропозиції чи пропозиції.

Детальні вказівки дивіться в нашій статті про те, як створити опитування в WordPress за допомогою красивих звітів.

2. Polldaddy

Polldaddy

Polldaddy – відомий WordPress опитування та плагін для опитування. Це не плагін контактної форми, і на відміну від деяких інших плагінів у списку не підходить для інших цілей, ніж опитування та опитування..

Він доступний як безкоштовний плагін, але для отримання ключа API вам знадобиться обліковий запис WordPress.com. Безкоштовна версія обмежена з точки зору функцій, а також додасть логотип Polldaddy до вашої форми опитування.

Polldaddy простий у використанні за допомогою інструмента перетягування для створення опитування та опитування. Ви можете змінити параметри обміну опитуваннями, обмін результатами та параметри стилізації для кожного створеного опитування. Він також включає в себе капчу для блокування спаму та деяку основну фільтрацію IP для запобігання безлічі відповідей.

3. Гравітаційні форми

Форми тяжкості

Gravity Forms – це один із найстаріших плагінів WordPress, який постачається з багатьма доповненнями, включаючи один для створення опитувань. Він простий у використанні, і ви можете створити будь-яку форму за допомогою конструктора форм з багатьма загальними полями форм, включаючи поле для опитування.

Однак результати опитування можна переглядати лише в межах адміністратора, а діаграм / графіків немає. Ви можете експортувати результати опитування у файл CSV та відображати результати на своєму веб-сайті за допомогою плагіну таблиць WordPress.

Примітка: для доступу до додатка для опитування вам знадобиться принаймні план Elite.

4. Майстер вікторини та опитування

Майстер вікторини та опитування

Як випливає з назви, майстер вікторини та опитування призначений для того, щоб допомогти вам додати вікторини та опитування на ваш сайт WordPress. У нього немає найдружнішого користувальницького інтерфейсу, але він добре задокументований і має багато корисних функцій.

Базовий безкоштовний плагін дозволяє створювати опитування з усіма загальними полями форм, і ви навіть можете створювати опитування на кількох сторінках. Ви також можете використовувати його для додавання вікторин у WordPress з інтерактивними відповідями, таблицями лідерів та підрахунком балів.

Плагін також може надсилати електронні листи після завершення опитування, щоб подякувати користувачам або перенаправити їх на будь-яку сторінку вашого веб-сайту WordPress. Для звітності та аналізу вам потрібно буде окремо придбати преміальну надбудову.

5. WP-опитування

WP-опитування

Якщо ви шукаєте просте рішення для опитування для участі своїх користувачів, то WP-опитування – це простий безкоштовний варіант. На відміну від інших плагінів у цьому списку, він не має конструктора форм, і ви можете використовувати лише радіо кнопки або прапорці для збору відповідей, що робить його досить обмеженим.

Користувачам автоматично відображаються результати опитування після голосування. Він зберігає відповіді користувачів у журналах, де ви можете бачити, як зареєстровані користувачі голосували. Для незареєстрованих користувачів ви можете бачити IP-адреси для фільтрації дублюючих голосів.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете ознайомитись з нашим посібником про те, як відстежувати залучення користувачів до WordPress за допомогою Google Analytics.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map