5 найкращих пов’язаних публікацій плагінів для WordPress

Чи залишають ваші користувачі ваш сайт після прочитання першого повідомлення? Збільшення кількості переглядів сторінок і зниження показника відмов є великою проблемою для власників сайтів.


Найкращий спосіб зацікавити користувачів на вашому веб-сайті – це показувати їм пов’язаний вміст. Він виявився ефективним способом отримання більшої кількості переглядів сторінок.

Він також допомагає користувачам відкривати вміст, який вони не зможуть знайти інакше. Багато популярних блогів використовують цю стратегію для збільшення часу, який користувачі витрачають на свій час.

Ви можете легко використовувати цю стратегію на власному веб-сайті WordPress. Існує безліч пов’язаних плагінів для WordPress, які можуть автоматизувати весь процес для вас.

Однак ці плагіни використовують різні підходи для пошуку пов’язаного вмісту. Наприклад, деякі можуть відображати публікації в тій же категорії, що і пов’язані публікації, а інші можуть використовувати декілька факторів для підвищення релевантності.

У цій статті ми покажемо вам кілька найкращих плагінів публікацій для WordPress з їх плюсами і мінусами.

Найкращі плагіни пов’язаних публікацій для WordPress

Відеоурок

Підписуйтесь на WPBeginner

Якщо вам не сподобається відео чи потрібні додаткові інструкції, продовжуйте читати.

1. Ще один пов’язаний з додатком плагін

Ще один пов’язаний плагін для публікацій

Ще одна пов’язана публікація Плагін aka YARPP – це один з найпопулярніших плагінів, пов’язаних із WordPress, з більш ніж 200 000 активних встановлень. Він підтримує як ескіз, так і відображення тексту пов’язаних публікацій.

Плюси:

YARPP використовує вбудований алгоритм для пошуку пов’язаних публікацій. Він має чудову систему шаблонів, дозволяє створювати ескізи / текст, підтримує типи публікацій та відображати RSS-канал.

Мінуси:

Якщо ви користуєтеся дуже великим сайтом, то YARPP може бути дуже ресурсоємним. Професійна версія плагіна вирішує цю проблему, виконуючи важкі підйоми на власних серверах YARPP.

YARPP не сумісний із плагіном WPML. Якщо ви збираєтеся створити багатомовний сайт WordPress, то вам слід вибрати Polylang.

Нарешті, YARRP блокується на таких керованих постачальниках WordPress хостингу, як WP Engine.

2. Контекстуально пов’язані повідомлення

Контекстуально пов’язані повідомлення

Контекстуально пов’язані повідомлення – ще один плагін WordPress для відображення пов’язаних публікацій. Він намагається покращити релевантність, використовуючи контекстно відповідні пости. Він може відображати пов’язані публікації у вигляді ескізів та тексту.

Плюси:

Для текстових публікацій, що стосуються лише тексту, він працює з поля та має простішу сторінку налаштувань. Він намагається використовувати зображення всередині допису як ескіз, коли не знайдено зображеного зображення чи ескізу повідомлення.

Мінуси:

Плагін не має жодного шаблону для відображення ескізів. Натомість він просто відображає мініатюрні зображення в маркованому списку. Користувачі можуть додати свій власний CSS для його стилізації, але користувачам початкового рівня це може бути важко.

Так само, як і YARPP, цей плагін також не масштабується на великих сайтах. Керовані хости WordPress, такі як WPEngine, заблокували цей плагін для використання їх клієнтами, оскільки на великих сайтах він уповільнить ваш сайт.

3. Пов’язані повідомлення для WordrPress

Пов’язані публікації для WordPress

Пов’язані повідомлення для плагіна WordPress – це легка альтернатива більш популярним плагінам пов’язаних публікацій. Він виконує всі завдання, що займаються ресурсами, в області адміністратора і використовує кеш для відображення пов’язаних публікацій.

Плюси:

Пов’язані публікації для WordPress зосереджені на продуктивності. Це швидше і не сповільнює ваш веб-сайт. Він підтримує ескіз та текстове відображення списку пов’язаних публікацій.

Є віджет і короткий код, який ви можете використовувати будь-де для показу пов’язаних публікацій.

Мінуси:

Якщо ви використовували додаткові додатки для інших публікацій, можливо, ви пропустите кілька додаткових функцій.

4. Попутні повідомлення від систематики

Пов’язані повідомлення від систематики

Таксономії в WordPress використовуються для сортування вмісту за різними термінами. Категорії та теги – це два таксономії WordPress за замовчуванням, які використовуються у більшості блогів WordPress.

Пов’язані публікації плагін Taxonomies дозволяють відображати публікації, використовуючи ті самі умови таксономії. Наприклад, ви можете вибрати для відображення публікацій за категоріями “Категорія” або “Теги”.

Потім плагін відображатиме пов’язані публікації, подані під тією ж категорією або тегом, що і наразі.

Плюси

Простий у використанні та дає обмежений контроль над тим, що відображається як пов’язане з кожним елементом. Це подія працює для користувацьких таксономій та типів публікацій, це дозволяє відображати пов’язані елементи і для інших елементів вмісту.

Ви можете відображати пов’язані публікації у публікаціях, з ескізом або без ескізів або у віджеті бічної панелі.

Мінуси

Плагін пропонує обмежені можливості, ніж деякі додатки, пов’язані з публікаціями. Він використовує лише терміни таксономії як метрику, що означає, що ваші результати можуть бути не найкращими пов’язаними публікаціями.

5. Вбудовані відповідні пости

Вбудовані пов’язані повідомлення

Вбудовані повідомлення, що вбудовані, відрізняються від інших плагінів у цьому списку. Замість того, щоб показувати пов’язані публікації нижче вмісту, цей плагін показує їх у ваших статтях. Цей вид вбудованого відображення пов’язаного вмісту досить популярний на сайтах новин та блогів.

Плюси:

Відображає пов’язані публікації, коли користувачі більше займаються вмістом і частіше натискають. Це просте налаштування і дозволяє вам контролювати, де ви хочете відображати вбудовані посилання, пов’язані з публікацією у своєму вмісті.

Мінуси:

Якщо ви хочете відобразити пов’язані публікації в кінці кожного повідомлення, вам знадобиться встановити ще один плагін. Два плагіни пов’язаних публікацій на одному сайті можуть бути дуже ресурсомісткими.

Бонусні поради

Можливо, ви помітили, що ми неодноразово згадували, що плагін, пов’язаний із публікаціями, може вимагати великих ресурсів. Можливо, що деякі з цих плагінів можуть не працювати добре на спільному хостингу WordPress.

У цьому випадку ви можете використовувати плагін, пов’язаний із користувачем. Цей плагін дозволяє вручну додавати пов’язані публікації до публікації. Відносини посилань працюють обома способами, тому якщо ви додасте стару публікацію як пов’язану публікацію до нової, то стара публікація також відображатиме нову публікацію як пов’язану.

Інший варіант – вручну відображати пов’язані публікації із ескізами без використання плагінів.

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін для публікацій для вашого веб-сайту WordPress. Ознайомтеся з цим посібником, щоб отримати додаткові поради щодо збільшення перегляду сторінок та зменшення показника відмов у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map