6 кращих плагінів для призначення WordPress та бронювання

Ви хочете дозволити своїм клієнтам бронювати зустріч безпосередньо зі свого сайту WordPress? Для багатьох підприємств потрібна форма бронювання зустрічей, яка дозволяє клієнтам легко бронювати зустріч в Інтернеті. У цій статті ми покажемо вам найкращі плагіни для призначення та бронювання WordPress.


Кращі плагіни для зустрічі та бронювання WordPress

Який вид призначення та бронювання плагін для вибору?

Ви можете налаштувати форму бронювання зустрічей, щоб відповідати вашим бізнес-вимогам. Однак у плагіні форми WordPress для бронювання є кілька загальних речей, які слід шукати.

Форма бронювання зустрічі повинна мати можливість приймати запити клієнтів на доступні часові інтервали, поділені на робочий час.

Він повинен працювати на мобільних телефонах, щоб ваші клієнти могли легко бронювати зустрічі зі своїх телефонів, а також з комп’ютерів.

Хороша форма бронювання зустрічей збереже побачення у вашій базі даних WordPress або в додатку календаря, наприклад Google Calendar. Ви також можете надіслати клієнтам автоматичне повідомлення електронною поштою, як тільки їх бронювання буде прийнято.

Зважаючи на це, давайте подивимося на найкращі плагіни для зустрічі та бронювання, які ви можете використовувати на своєму сайті WordPress.

1. Початок книг

Початок книг

StartBooking – це повний плагін для зустрічі та бронювання WordPress. Це дуже простий у використанні і дозволяє швидко налаштувати форми зустрічі та бронювання та додати їх на свій веб-сайт.

Ви можете змінити його відповідно до своїх потреб, додавши робочі дні та години, доступні часові інтервали, додавши кілька служб та користувачів, дозволити клієнтам вибирати персонал тощо.

Ви можете відобразити форму бронювання на своєму веб-сайті, просто вибравши сторінку в налаштуваннях плагіна. Ви також можете додавати різні форми для різних сервісів, використовуючи короткий код.

Щоб переглянути та керувати своїми бронюваннями, ви можете увійти на веб-сайт плагінів і переглянути всі свої зустрічі на інформаційній панелі. Він також інтегрується в Google Календар, що дозволяє переглядати бронювання на всіх пристроях.

2. BirchPress

BirchPress

BirchPress – це всеосяжний плагін WordPress для бронювання. Це дозволяє додати професійну систему управління онлайн-бронюваннями на ваш сайт WordPress. Ваші користувачі можуть забронювати зустрічі з вашого веб-сайту та оплатити його за допомогою свого рахунку PayPal або кредитної картки.

BirchPress синхронізує ваш календар бронювання з іншими календарями, такими як Календар Google, iCal, Android, Outlook тощо. Він має налаштовану електронну систему сповіщень та нагадування, щоб вас тримати, а ваші клієнти інформують про бронювання..

3. Календар бронювання

Календар бронювання

Календар бронювання – один з найкращих безкоштовних плагінів WordPress на ринку. Він простий, простий у використанні та добре документований. Він оснащений переглядом календаря як для вас, так і для відвідувачів вашого веб-сайту. Ви можете легко додати форму бронювання / зустрічі в будь-яку публікацію або сторінку WordPress.

Хоча для початківців він досить простий, він також дуже потужний і включає в себе цілий спектр опцій, які можна налаштувати на сторінці налаштувань плагіна. Він оснащений вбудованою капчу для запобігання спаму, сповіщень електронною поштою, ефектів jQuery тощо. Ви навіть можете налаштувати форму бронювання за допомогою власних спеціальних полів.

4. WP Простий календар бронювання

WP Простий календар бронювання

Простий календар бронювання WP – ще один простий плагін для бронювання WordPress. Просто створіть календар, а потім додайте його до публікації чи сторінки за допомогою короткого коду. Це дозволяє лише користувачам бронювати цілий день. Це означає, що немає погодинних часових інтервалів.

Якщо ви шукали щось дуже просте і базове для приміщень, житла чи інших пропозицій на день, то цей плагін зробить цю роботу. Більш складні предмети подивіться на плагіни, про які ми згадували вище.

5. Легкі побачення

Легкі зустрічі

Легкі зустрічі – це гнучкий і безкоштовний плагін для бронювання зустрічей у WordPress. Це дозволяє легко додавати кілька локацій, служб та працівників. Після цього ви можете створити гнучкі з’єднання з детальним керуванням календарем. Це також дозволяє налаштувати форму бронювання, додавши поля спеціальної форми.

Ви можете легко додати форму бронювання зустрічей на будь-яку сторінку або допис, використовуючи короткий код. Ви також можете налаштувати плагін сповіщень електронною поштою для клієнтів, працівників та адміністратора веб-сайту.

6. Форми WP

WPForms

WPForms – найкращий плагін для форми контактів WordPress. Він постачається з початковим дружньою формою для перетягування форм, що дозволяє легко створювати будь-яку форму протягом декількох хвилин.

WPForms можна інтегрувати в Календар Google через Zapier, але це не дозволяє встановлювати робочий час. Однак якщо у вас вже встановлено WPForms, ви можете легко використовувати його для створення спеціальної форми бронювання. Вам потрібно буде вручну затвердити та підтвердити кожну зустріч.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для зустрічі та бронювання WordPress. Ви також можете побачити наш список обов’язкових плагінів WordPress для ділових веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map