6 кращих плагінів WordPress для захисту вашого сайту (порівняно)

Нещодавно один із наших читачів запитав нас, який найкращий плагін безпеки WordPress? Використання плагіна безпеки WordPress захищає ваш сайт WordPress від зловмисного програмного забезпечення, жорстоких атак та спроб злому. У цій статті ми зібрали вручну найкращі плагіни WordPress для безпеки, які ви можете використовувати для захисту свого веб-сайту.


Найкращі плагіни безпеки WordPress

Навіщо використовувати плагін безпеки WordPress?

Існує близько 18,5 мільйонів веб-сайтів, заражених шкідливим програмним забезпеченням у будь-який час кожного тижня. Середній веб-сайт атакується 44 рази щодня, що включає як WordPress, так і не WordPress веб-сайти.

Порушення безпеки на вашому веб-сайті може завдати серйозної шкоди вашому бізнесу.

  • Хакери можуть вкрасти ваші дані або дані, що належать вашим користувачам і клієнтам
  • Компрометований веб-сайт може використовуватися для розповсюдження шкідливого коду для підозрілих користувачів та інших веб-сайтів.
  • Ви можете втратити дані, втратити доступ до свого веб-сайту, заблокувати його, або ваші дані можуть бути заручниками
  • Ваш веб-сайт може бути зруйнований або пошкоджений, що може вплинути на ваш рейтинг SEO та репутацію бренду.

Ви можете будь-коли сканувати ваш сайт WordPress на предмет порушення безпеки. Однак очищення зламаного веб-сайту WordPress без професійної допомоги може бути непростим для нетехнічних користувачів.

Щоб не зламати, вам потрібно дотримуватися кращих практик безпеки для захисту свого веб-сайту. Ми зібрали їх у простому для того, щоб слідувати покроковому посібнику з безпеки WordPress для початківців.

Один з найважливіших кроків у забезпеченні вашого веб-сайту WordPress – почати використовувати плагін безпеки WordPress. Ці плагіни допомагають посилити безпеку WordPress, а також блокують грубі атаки на ваш веб-сайт.

Давайте розглянемо кілька найкращих плагінів безпеки WordPress та те, як вони допоможуть захистити ваш веб-сайт.

Примітка: Вам потрібно використовувати лише один плагін із цього списку. Активність декількох плагінів із цього списку може призвести до помилок.

1. Сукурі

Сукурі

Sucuri – лідер галузі в галузі безпеки WordPress. Це один з найкращих плагінів безпеки WordPress на ринку. Вони пропонують базовий безкоштовний плагін Sucuri Security, який допомагає посилити безпеку WordPress та сканувати ваш веб-сайт на предмет поширених загроз.

Але справжня цінність полягає в платних планах, які оснащені найкращим захистом брандмауера WordPress. Брандмауер допомагає вам блокувати грубі сили та зловмисні атаки доступу до WordPress.

Брандмауер веб-сайту Sucuri фільтрує поганий трафік ще до того, як він потрапить на ваш сервер. Вони також обслуговують статичний контент із власних серверів CDN.

Окрім безпеки, їх брандмауер рівня DNS з CDN дає вам неабияке підвищення продуктивності та прискорює ваш веб-сайт.

Найголовніше – вони пропонують очистити ваш WordPress сайт, якщо на нього не потрапляють зловмисні програми без додаткових витрат. Ви навіть можете зайняти веб-сайт, на який вже впливає зловмисне програмне забезпечення, і вони очистять його за вас.

Ми використовуємо Sucuri на всіх наших веб-сайтах. Для отримання додаткової інформації дивіться наш повний огляд Sucuri, щоб дізнатися, як це допомогло нам захистити наші веб-сайти.

2. Wordfence

Wordfence

Wordfence – ще один популярний плагін безпеки WordPress. Вони пропонують безкоштовну версію свого плагіна, яка комплектується потужним сканером зловмисного програмного забезпечення, функціями виявлення експлуатації та оцінкою загрози.

Плагін автоматично сканує ваш веб-сайт на предмет поширених загроз, але ви також можете запустити повне сканування в будь-який час. Ви отримаєте сповіщення про виявлення будь-яких ознак порушення безпеки із інструкціями щодо їх виправлення.

Wordfence також постачається із вбудованим брандмауером WordPress. Однак цей брандмауер працює на вашому сервері безпосередньо перед завантаженням WordPress. Це робить його трохи менш ефективним, ніж брандмауер рівня DNS, як Sucuri.

Повні інструкції див. У нашому посібнику щодо встановлення та налаштування безпеки Wordfence у WordPress.

3. Безпека iThemes

iThemes Security Pro

iThemes Security – це плагін безпеки WordPress від людей, що стоять за популярним плагіном BackupBuddy. Як і всі їх продукти, iThemes Security пропонує приємний чистий користувальницький інтерфейс із безліччю опцій.

Поставляється з перевіркою цілісності файлів, посиленням безпеки, спробами обмеження входу, потужним виконанням пароля, виявленням 404, захистом грубої сили та ін..

iThemes Security не включає брандмауер веб-сайту. Він також не включає власний сканер зловмисного програмного забезпечення та використовує сканер шкідливих програм Sucuri’s Sitecheck.

4. Безпека все в одному WP

Все в одному WordPress Безпека

Вбудований модуль WordPress Security – це потужний плагін перевірки безпеки WordPress, моніторингу та брандмауера. Це дозволяє легко застосовувати основні найкращі практики безпеки WordPress на своєму веб-сайті.

Він оснащений такими функціями, як блокування входу для запобігання жорстоких атак, фільтрування IP, моніторинг цілісності файлів, моніторинг облікових записів користувачів, пошук підозрілих моделей введення бази даних тощо.

Він також постачається з базовим брандмауером на рівні веб-сайту, який може виявити деякі загальні шаблони та заблокувати їх для вас. Однак це не дуже ефективно і часто вам потрібно буде вручну в чорний список підозрілих IP-адрес.

5. Захист від зловмисного програмного забезпечення

Захист від зловмисного програмного забезпечення

Захист від зловмисного програмного забезпечення – це ще один корисний плагін для боротьби зі зловмисними програмами та безпекою WordPress Плагін постачається з активно підтримуються визначеннями, які допомагають йому знайти найбільш поширені загрози.

Цей сканер зловмисного програмного забезпечення дозволяє легко сканувати всі файли та папки на вашому веб-сайті WordPress на предмет шкідливого коду, на задньому плані, зловмисного програмного забезпечення та інших відомих зразків шкідливих атак.

Плагін вимагає створити безкоштовний обліковий запис на веб-сайті плагіна, щоб отримати доступ до останніх визначень, а також отримати деякі преміальні функції, такі як попередження жорстокої сили. Плагін також закликає веб-сайт розробників шукати оновлені визначення.

Поки плагін виконує ретельні тести, він часто показує велику кількість помилкових позитивних результатів. Зіставлення кожного з них із вихідним файлом – це велика робота.

6. Захист від кулі

BulletProof Security

BulletProof Security – це не найкрасивіший плагін безпеки WordPress на ринку, але він все ще корисний з деякими чудовими можливостями. Він поставляється з майстром налаштування, який допоможе вам у налаштуваннях плагіна.

Панель налаштувань також містить посилання на велику документацію, яка допоможе вам зрозуміти, як працюють сканування та налаштування безпеки. Він постачається зі сканером шкідливих програм, який дозволяє перевірити цілісність файлів і папок WordPress.

Для посилення безпеки вона включає захист входу, вихід у режим очікування сеансу, журнали безпеки та утиліту резервного копіювання бази даних. Ви також можете налаштувати сповіщення електронною поштою за допомогою журналів безпеки та отримувати сповіщення, коли користувач заблокований.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін безпеки WordPress для вашого веб-сайту. Ви також можете побачити наш список найкращих плагінів для резервного копіювання WordPress, які допоможуть вам відновити веб-сайт після порушення безпеки..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me