6 найкращих плагінів для огляду продукту для WordPress

Шукаєте найкращі плагіни для огляду продукту для WordPress? Якщо ви регулярно додаєте детальні відгуки про товар на свій веб-сайт, тоді ви можете використовувати плагін для огляду продукту, щоб зробити їх більш зручними для SEO. У цій статті ми підібрали вручну найкращі плагіни для огляду продукту для WordPress.


Кращі плагіни для огляду продукту для WordPress

Навіщо використовувати плагін для перегляду продукту в WordPress?

Що ви робите, коли хочете щось купити? Якщо ви схожі на більшість людей, то ви, мабуть, перегляньте відгуки про товари, щоб порівняти різні варіанти.

Ось чому існує так багато популярних веб-сайтів для оглядів, як Yelp, TripAdvisor, Rotten Tomatoes тощо. Навіть найбільший у світі інтернет-магазин Amazon настільки помітно оцінює товар.

Багато власників веб-сайтів WordPress пишуть відгуки про продукти, щоб заробити гроші в Інтернеті. Деякі отримують оплату безпосередньо компанією за огляд, а інші використовують партнерський маркетинг для отримання прибутку.

Ви можете написати відгук про товар як повідомлення в блозі. Однак звичайна публікація в блозі не використовує формат огляду продукту, підтримуваний пошуковими системами. Це означає, що ваша стаття не буде виділена в результатах пошуку як огляд.

Сніппет оглядів SEO

Для кращої роботи з SEO потрібно писати свої відгуки у форматі розширених фрагментів schema.org. Плагін для огляду продукту допомагає легко писати відгуки про друковані пошукові системи, які також чудово виглядають на вашому веб-сайті.

Давайте розглянемо деякі найкращі плагіни для огляду продукту для WordPress.

1. WP Product Review Pro

Огляд продукції WP

WP Product Review – найкращий плагін для огляду продукту WordPress. У комплекті є розділ з детальними налаштуваннями, що дозволяє вам вибрати спосіб управління та відображення відгуків на своєму веб-сайті.

Додати огляд товару досить просто. Просто виберіть варіант огляду продукту під час написання публікації в блозі, і плагін покаже всі налаштування для написання відгуку. Ви можете розділити свій огляд на функції, додати зображення, плюси та мінуси тощо.

Він постачається з віджетами бічної панелі, що дозволяють продемонструвати свої відгуки. Ви також можете використовувати його, щоб збирати представлені користувачем відгуки або дозволяти вашим користувачам додавати власну оцінку та відгуки в коментарях. Усі огляди відображаються у форматі фрагментів з розширеним схемою.org для максимальної користі від SEO.

Докладні вказівки див. У нашому посібнику щодо створення веб-сайту з огляду ніші в WordPress.

2. Усі в одній схемі Багаті фрагменти

Усі в одній схемі Багаті фрагменти

Як ми вже згадували раніше, ваші відгуки повинні бути у належному форматі SEO. Все в одному плагіні схеми Rich Snippets дозволяє писати різні типи публікацій у форматі розширених фрагментів, включаючи відгуки про продукти.

Просто виберіть “Огляд предмета” зі спадного меню під час написання публікації в блозі, і у плагіні відображатимуться варіанти огляду, такі як назва рецензента, назва продукту та рейтинг зірок. Він відображатиме цю інформацію під вашим дописом блогу з правильною розміткою SEO.

Плагін також можна використовувати для додавання статей, продуктів, рецептів, програмного забезпечення тощо. Детальні вказівки див. У нашій статті про те, як додати розширені фрагменти в WordPress.

3. WP Review Pro

Огляд WP

Огляд WP – ще одна відмінна можливість додавати відгуки про продукт у WordPress. Це для початківців дружнє і досить просте у використанні. Після активації просто напишіть нову публікацію та виберіть тип огляду.

Він підтримує три типи оцінок зірок, балів та відсотків. Ви також можете додати різні оцінки для окремих функцій, якщо хочете. Він також підтримує рейтинги користувачів, які просто дозволяють користувачам представляти власні рейтинги продукту.

Він також постачається з варіантами стилізації, розташованими під Налаштування »Огляд WP сторінки. Звідси ви можете вибрати свої кольори для вікна огляду, щоб відповідати вашим кольорам теми.

4. Багаті відгуки

Багаті відгуки

Rich Reviews – простий безкоштовний плагін, який дозволяє додавати відгуки про власні продукти, послуги чи веб-сайт. Ви також можете дозволити своїм користувачам надсилати відгуки.

Він використовує короткі коди для відображення оглядів, і ви можете відображати огляд будь-де на вашому веб-сайті, включаючи публікації, сторінки та віджети бічної панелі.

Якщо ви збираєте подані користувачем відгуки, то цей плагін дозволяє вам вручну схвалити кожен огляд перед публікацією. На панелі налаштувань плагіна ви знайдете докладні інструкції щодо його використання.

5. Відгуки клієнтів WP

Відгуки клієнтів WP

Плагін WP Customer Reviews дозволяє збирати відгуки клієнтів, а також створювати власні відгуки про товар. Після активації просто відредагуйте допис у блозі, куди потрібно додати огляд продукту, і перевірте параметр відгуків.

Далі вам потрібно перейти до Відгуки »Усі відгуки сторінки та натисніть кнопку Додати нову. Після цього ви можете вибрати публікацію та написати свій відгук. Плагін також дозволяє включити представлені користувачем відгуки, які ви можете потім схвалити та опублікувати для відображення на своєму веб-сайті.

Цей плагін також дозволяє налаштувати форму огляду, яка відображається користувачам, і містить інструкцію щодо використання сторінки з детальними інструкціями.

6. Огляди сайтів

Огляди сайтів

Огляди сайтів дозволяють збирати відгуки клієнтів про ваші товари, послуги чи місцевий бізнес. Він оснащений простою сторінкою налаштувань, яка дозволяє вам контролювати, як ви хочете збирати відгуки, і як ви хочете їх відображати. Ви можете налаштувати форму огляду та відобразити її будь-де на своєму веб-сайті за допомогою короткого коду.

Ви також можете відображати огляди за допомогою короткого коду. Плагін додає простий у використанні вставку коротких кодів на екрані редагування публікацій, щоб вручну відображати огляди, форму огляду та резюме огляду.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни для огляду продукту для WordPress. Ви також можете побачити наш список найкращих відгуків плагінів для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me