7 кращих плагінів довідкової служби WordPress для підтримки клієнтів

Шукаєте плагін довідкової служби WordPress для вашого сайту? Забезпечення чудової підтримки клієнтів має важливе значення для успіху будь-якого бізнесу. У цій статті ми підібрали вручну найкращі плагіни підтримки та WordPress.


Плагіни довідкової служби WordPress

Наша мета – запропонувати найбільш вичерпний перелік рішень, тому ми згадаємо як сторонні програми програмного забезпечення Help Desk, які інтегруються з WordPress, а також показуємо вам підтримку WordPress з відкритим кодом та плагіни для продажу квитків..

1. Довідка розвідника

Довідка розвідника

Довідковий скаут – одна з провідних служб підтримки та підтримки клієнтів для онлайн-бізнесу. Він надзвичайно простий у використанні, і вже є плагіни, які дозволяють інтегрувати його зі своїм сайтом WordPress.

Існує інтеграція довідкової розвідки для легкого завантаження цифрових даних та плагінів довідки скаут WooCommerce, які дозволяють вашому сайту WordPress працювати з довідкою розвідника.

Інтеграція довідкових розвідників WooCommerce

У WPBeginner ми використовуємо довідковий скаут для нашого сайту та всіх наших преміальних плагінів WordPress.

2. Zendesk для WordPress

Зендеск

Zendesk – ще одна популярна система підтримки клієнтів та квитків для бізнесу. Він підтримує команди, кілька продуктів, документів і дуже добре працює з веб-сайтами на базі WordPress.

Zendesk для WordPress дозволяє безпроблемно інтегрувати систему підтримки клієнтів Zendesk у свій сайт WordPress.

Він дозволяє користувачам, що ввійшли на веб-сайті WordPress, отримувати доступ до служби підтримки без переключення облікових записів. Ви можете переглянути квитки на інформаційній панелі WordPress. Ви навіть можете конвертувати коментарі в квитки підтримки.

Плагін також дозволяє додавати вкладку Zendesk Dropbox на будь-яку сторінку вашого сайту WordPress.

Налаштування плагіна Zendesk для WordPress

3. Дивовижна підтримка

Чудовий плагін для підтримки WordPress

Awesome Support – це плагін довідкової служби WordPress з відкритим кодом, який повністю працює на вашому сайті WordPress. Основний плагін доступний безкоштовно і досить хороший, щоб його можна було використовувати як повноцінна система довідкової служби.

Ви можете розширити функції за допомогою платних аддонів. Він забезпечує систему квитків, повідомлення електронною поштою, обмежений доступ, завантаження файлів та медіа. Ви також можете додати свої власні поля, щоб розширити форми квитків за допомогою спеціальних полів.

4. WPHelpDesk

Служба підтримки WP

WPHelpDesk – це преміальний плагін довідкової служби WordPress. Він працює на вашому власному веб-сайті WordPress, що дозволяє вам повністю контролювати систему підтримки.

Він легко інтегрується у ваш сайт WordPress і може використовуватися з будь-якою темою WordPress. Ви отримуєте необмежену кількість агентів, сповіщення електронною поштою, систему квитків, завантаження файлів і медіа та користувацькі поля. На веб-сайті плагіна є демонстраційна версія, на якій ви можете протестувати як бек-енд, так і передню частину програми.

5. Підтримка WP Plus, чуйна система квитків

Підтримка WP Plus

Підтримка WP Plus – це безкоштовний плагін для додавання розділу підтримки на вашому сайті WordPress. Це дозволяє користувачам створювати квитки, обирати категорію, статус та пріоритет для квитків.

Окрім агентів, він також має роль користувача супервізора. Плагін використовує Ajax, що робить подання квитків та підтримку клієнтів простішими та швидшими. Переклади доступні для більше десятка мов.

Це також дозволяє додати вкладку підтримки, яка відображатиметься на всіх ваших сторінках і публікаціях WordPress. Користувачі можуть натиснути на вкладку, щоб вибрати канал підтримки або відкрити квиток.

6. Білети для підтримки Sola

Квитки на підтримку Sola

Ще один хороший спосіб додати систему підтримки клієнтів у WordPress – це використання плагіна Sola Support Tickets. Цей безкоштовний плагін додає повноцінну систему квитків з усіма дзвіночками, які вам знадобляться для запуску ефективної системи підтримки.

Безкоштовний плагін постачається лише з одним агентом підтримки, тому вам потрібно буде придбати платний додаток, щоб отримати повну перевагу плагіна.

7. bbPress

bbPress

bbPress – це полегшене програмне забезпечення для форумів, створене для WordPress. Його ефективно використовують деякі компанії WordPress як форум підтримки користувачів.

Якщо ви вирішили використовувати bbPress для підтримки клієнтів, тоді вам потрібно буде встановити кілька додаткових плагінів для встановлення. Однак завдяки вбудованим сповіщенням, легка розширюваність та велика кількість додатків роблять bbPress життєздатним конкурентом, який слід враховувати на форумі підтримки.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий плагін довідкової служби WordPress для підтримки клієнтів. Ви також можете ознайомитись з нашим керівництвом про те, як додати базу знань із вікі в WordPress та наш список найкращого програмного забезпечення підтримки в чаті для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map