7 найкращих плагінів та рішень для управління рекламою WordPress

Шукаєте найкращі плагіни та інструменти для управління рекламою для WordPress? Багато власників WordPress покладаються на рекламу, щоб монетизувати свої веб-сайти. У цій статті ми поділимося найкращими плагінами для управління рекламою та рішеннями для WordPress для оптимізації ваших доходів від реклами.


Плагіни та рішення для управління рекламою для WordPress

Навіщо використовувати плагін для управління рекламою в WordPress?

Багато веб-сайтів і блогів сильно покладаються на рекламу, щоб заробити гроші в Інтернеті своїм вмістом. За замовчуванням WordPress не має простий механізм управління вашими оголошеннями.

Більшість тем WordPress навіть не мають виділених місць для показу реклами. Це означає, що вам часто доводиться редагувати файли тем, щоб вставити рекламний код на свій веб-сайт.

Правильний плагін для управління рекламою WordPress дозволяє легко вставляти рекламу будь-де на вашому веб-сайті. Це допомагає вам оптимізувати розміщення реклами та максимально використовувати вашу рекламну нерухомість.

Зважаючи на це, давайте подивимося на деякі найпопулярніші плагіни WordPress для управління рекламою та як вони можуть допомогти вам збільшити свій прибуток..

1. AdSanity

AdSanity

AdSanity – це плагін для управління рекламою WordPress для початківців. Це дозволяє легко вставляти рекламу будь-де на своєму веб-сайті за допомогою віджетів та кнопки вставки оголошень у візуальному редакторі.

Він підтримує як розміщені рекламні оголошення (банерні об’яви, якими керує та продає безпосередньо ви), так і зовнішні рекламні мережі, наприклад Google Adsense. Він також має потужні функції, такі як планування оголошень, групи оголошень, вставлення одного оголошення чи групи оголошень, перегляд переглядів / статистику тощо.

Ви можете створювати скільки завгодно оголошень і легко додавати їх за допомогою спеціальних віджетів, коротких кодів або за допомогою кнопки в редакторі публікацій. Ви також можете вставляти рекламні блоки в конкретні дописи в WordPress. Це дозволяє оптимізувати ефективність реклами без редагування файлів тем WordPress.

Щоб дізнатися більше, перегляньте нашу статтю про те, як керувати оголошеннями в WordPress за допомогою AdSanity.

2. AdRotate

AdRotate

AdRotate – ще один потужний плагін для управління рекламою WordPress, який підходить як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Він підтримує розміщену рекламу з обертовими банерними та мережевими оголошеннями.

Це дозволяє легко створювати рекламу та групи оголошень та вставляти їх у свої дописи WordPress за допомогою коротких кодів. Ви також можете вставляти рекламу на бічні панелі, використовуючи власні віджети. Він пропонує основні статистичні дані для моніторингу показів оголошень, що особливо корисно, якщо ви безпосередньо продаєте рекламу на своєму веб-сайті.

Він доступний як безкоштовний плагін, який чудово працює для більшості невеликих блогів та веб-сайтів. Вам потрібна їх професійна версія, якщо ви хочете використовувати розширені функції, такі як планування, географічне націлювання, маскування Adblock, реклами для мобільних пристроїв, управління медіа / активами та інше.

Детальніше дивіться в нашій статті про керування оголошеннями в WordPress за допомогою AdRotate.

3. Видавець OIO

Видавець OIO

OIO Publisher – це інструмент для управління рекламою, доступний як плагін для веб-сайтів, що працюють на WordPress. Це особливо добре підходить для зростаючих веб-сайтів, які хочуть безпосередньо продавати рекламні місця рекламодавцям. Видавець OIO усуне посередника шляхом прямого продажу оголошень через ваш веб-сайт.

Він обробляє звітність, платежі та відстеження. Ви можете створювати на своєму веб-сайті рекламні зони різного розміру та типу. Ви можете вибрати кількість оголошень для показу в кожній зоні, вибрати ціну, коефіцієнт повороту, націлювання тощо.

Як плагін, видавець OIO досить простий у використанні. Він оснащений спеціальним віджетом для показу оголошень у зонах, готових до віджетів, на вашому веб-сайті. Однак для деяких місць розташування вам може знадобитися відредагувати файли тем WordPress, щоб розмістити код рекламної зони.

Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте нашу статтю про те, як керувати рекламою WordPress за допомогою видавця OIO.

4. Вставте рекламні повідомлення

Вставка рекламних оголошень

Вам потрібен плагін, який допоможе вам автоматично вставляти оголошення у свої повідомлення? Ознайомтеся з Вставкою рекламних оголошень. Це дозволяє автоматично показувати рекламу у вмісті публікації.

Ви можете створювати різні оголошення будь-якого розміру, а потім вибирати, після якого абзацу ви хочете відображати оголошення. Ви також можете показувати кілька оголошень в одній статті після різної кількості абзаців.

Це дуже просто у використанні. Вам просто потрібно створити оголошення з кодом оголошення, а потім оголосити номер абзацу. Ви можете додати сторонній код оголошення, а також спеціальний HTML-код для власної розміщеної реклами.

Детальні вказівки див. У нашому посібнику про те, як вставити рекламу у вміст публікації у WordPress

5. DoubleClick від Google

DoubleClick від Google

DoubleClick від Google – це веб-платформа продажу та розміщення реклами для видавців. На базі Google, DoubleClick отримує перевагу над іншими платформами з точки зору надійності та економічної ефективності.

Це також дозволяє продавати свої оголошення та проводити конкуренцію за ті самі рекламні місця в Adsense чи інших рекламних мережах сторонніх виробників. DoubleClick автоматично вибере найкраще оплачувану рекламу для місця та покаже його.

DoubleClick також включає в себе чудові інструменти звітності, які дозволяють точніше вимірювати ефективність реклами, ніж інші рішення. Незважаючи на свою ефективність, розпочати роботу трохи складніше.

6. Вставка реклами

Рекламний інструмент

Ad Inserter – це плагін для управління рекламою WordPress, доступний у безкоштовних та платних версіях. Безкоштовна версія достатньо хороша, щоб використовувати її як основний інструмент управління рекламою, але для розширених функцій ви хочете перейти на платну версію.

Це дозволяє створити кілька блоків реклами та вибрати спосіб автоматичного вставлення кожного блоку. Існує ряд варіантів, щоб вставити ваше оголошення. Ви можете додати його до вмісту публікації, до та після вмісту публікації, між публікаціями, перед або після витягу публікації тощо.

Ви також можете індивідуально відключити автоматичне вставлення оголошень у публікаціях та на сторінках, домашній, категоріях та сторінках архіву. Він досить простий у використанні і може використовуватися як для розміщених рекламних мереж, так і для сторонніх розробників.

7. Швидкий Adsense

Швидкий Adsense

Швидкий Adsense – популярний безкоштовний плагін для управління рекламою WordPress. Незважаючи на свою назву, плагін можна використовувати для відображення будь-якого типу реклами, включаючи розміщену рекламу, сторонні рекламні мережі, включаючи Google Adsense.

До нього входить проста сторінка налаштувань налаштувань, де ви можете керувати кодами оголошень і вибирати, як і де ви хочете їх відображати. Плагін може автоматично відображати рекламу до чи після статей, всередині вмісту публікації, після уривку тощо.

У ньому є власні рекламні віджети для показу оголошень на бічних панелях та інших областях, готових до віджетів.

У цьому списку не так багато розширених функцій, які є частиною інших плагінів. Ще одне обмеження полягає в тому, що ви можете одночасно зберігати до 10 кодів оголошення.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі плагіни та рішення для управління рекламою для WordPress. Ви також можете побачити наш список найкращих інструментів та плагінів для партнерів для WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me